DEVETECH Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o DEVETECH Sp. z o.o.

St.

To nie ludzie okradali spolke fdpm przez lata tylko prezes. A to wlasnie ci sami ludzie tworza cos nowego zbudowanego na checi do pracy I doswiadczeniu A to ze glowny handlowiec byl z innej branzy to nie znaczy ze nic nie wie o maszynach.ma wiedze wystarczajaca zeby zdobywac kontrakty.Jest konkretny I uczciwy w tym ci robi. Pewnie duzej ilosci osob sie to nie podoba ale idzie nam dobrze a bedzie lepiej.ale I tak tym osobom ch.j w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podr.

@St. 28.09.2017 17:24

Ludzie budują z chęcią i wiedzą ????? Wiedzą o czym napewno nie o maszynach

@St. 28.09.2017 17:24

Nawet stronę internetową ukradli z FDPm, nie mają wiedzy żeby własną zrobić, a pan Adam Wsuł sprzedawca mebli ma rzeczywiście ogromne doświadczenie

alleluja

Bez zaplecza całość na okradanej od lat spółce FDPm , bez legalnych programów. Główny sprzedawca z firmy "Agata Meble" o maszynach wie tyle ze sa nierdzewne.

alleluja

Widzę że kolejna spółka powstaje po FDPm, pan Jarocki szalej bez skrupułów nawet stronę mają jakby identyczną.

Zostaw opinię o DEVETECH Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DEVETECH Sp. z o.o.