Opinie o Wjatech Sp. z o.o. w Chmielnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wjatech Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Wjatech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wjatech Sp. z o.o. w Chmielnik

Czytam bardzo chętnie opinie o naszej firmie i zależy nam na jak najlepszym zdaniu. Natomiast odpowiadając naszym byłym dwóm pracownikom to dostali bardzo dużo czasu na pokazanie swoich umiejętności o których zapewniali podczas rozmowy rekrutacyjnej. Niestety nie wykazali się żadnymi umiejętnościami w związku z tym pożegnaliśmy się. Co do pracy od 7 do 2 to zapraszam osobę która to pisała do sprawdzenia czasu pracy ponieważ jest on elektronicznie ewidencjonowany. Bardzo chętnie porozmawiam z przedmówcami ale pod warunkiem że nie będą się ukrywać pod pseudonimem. Serdecznie pozdrawiam Andrzej Śmiałek

Michał Nowy wpis
@Andrzej

Firma ma spory potencjał,praca jest w porządku nie ma na co narzekać jedynie na wynagrodzenie.(Jedyny minus tego zakładu)

@Michał

To jakby nie patrzeć to spory minus, zwłaszcza w tych czasach. Mówisz o kasie na poziomie minimalnej czy po prostu niższa niż rynkowa? W ogłoszeniu widziałem, że dają oprócz podstawy stałą premię, więc ciekawi mnie ile by mi wyszło na koniec. Piszę o pozycji elektromontera, jeśli to ma znaczenie.

Administrator Nowy wpis

Pracował ktoś z Was jako Lakiernik w Wjatech Sp. z o.o.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Kamila

Większość opinii widzę jest negatywnych. Ktoś stwierdził że tylko warunki socjalne w tej firmie są jedynym plusem????? Czy w takim razie w ramach socjalu można otrzymać prywatną opiekę medyczną, dobre ubezpieczenie na życie, jakieś dodatki na święta? Czy są to jakieś inne benefity...?

Man Nowy wpis
@Kamila

Bo to Proszę Panią jest tak: "Wciąż o Ikarach głoszą – choć doleciał Dedal"

Ktoś kto Wam prawdę powie.

Słuchajcie firma Wjatech to nie korpo... Ma na pewno wiele wad ale i zalet. Nie musisz tu chodzić jak pingwin w białych koszulkach z brylantyną na głowie. Firma wykonuje bardzo ciekawe projekty- przede wszystkim maszyny prototypowe nie oparte na produkcji seryjnej i faktycznie czasami jest nerwowo, ale ludzie!..... Wykaż się nieco charakterem. Przedstaw konstruktywnie swoje racje i nie (usunięte przez administratora) za plecami tylko mów do gości, którzy tym zarządzają. Tu przynajmniej możesz pogadać z samą "górą" bez żadnych przeszkód(chyba, że nie potrafisz pokonać kilku schodków), a nie prosić o pozwolenie kierownika, dyrektora i później ciul wie jeszcze kogo jak to jest w korpo. Zarząd wymaga ale i potrafi docenić. Są dostępni non stop. Nie siedzą na Mykonos mając wszystko w (usunięte przez administratora) Powiem tak jak przyszedłeś tu do pracy patrząc na telefonik w czasie pracy to rzeczywiście nie to miejsce, a później jeszcze mazgaisz się na forum jacy to wszyscy straszni. Druga sprawa jak czujesz nacisk i nie umiesz nic konstruktywnego odpowiedzieć to proponuje pójść na kurs asertywności przemyśleć temat, nieco odwagi i pogadać - naprawdę można pewne rzeczy osiągnąć, które będą Cie satysfakcjonować.. Czasami trudno dopasować klocki do układanki. Tu temat jest ciekawy. Chcesz się rozwijać masz szansę... Chcesz coś zmienić - poprostu mów w twarz, nie za plecami. Taka rada moi mili.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Wjatech Sp. z o.o. na stanowisko Konstruktor maszyn? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Tutaj niżej ktoś pisał o warunkach socjalnych wartych uwagi. A wiecie jakie firma daje te warunki? Co wchodzi w ich skład? Szukali jakiś czas temu Operatora Frezarek CNC

Były Pracownik

Ta firma to kompletna porażka poza warunkami socjalnymi które są jedynym plusem. Atmosfera pracy demotywująca, rotacja ludźmi bardzo duża cieszę się że już nie muszę tam pracować.. Nie polecam szkoda czasu,,,

Czy urlop w Wjatech Sp. z o.o. jest płatny 100%?

WJATECH

TAK

Jak długo trwa proces awansu w Wjatech Sp. z o.o.?

John

A jak długo możesz czekać na Awans?

ciekawy

Witam, Pojawiła się oferta pracy na konstruktora czy ktoś mi może coś powiedzieć o warunkach pracy i płacy

Konstruktor
@ciekawy

Witam jestem byłym konstruktorem tej firmy, i jeśli się zastanawiasz na złożeniem CV czy podjęciem pracy w tej (usunięte przez administratora)firmie to zdecydowanie odradzam, wszystko fajnie wygląda tylko na rozmowie rekrutacyjnej, praca z ciągłym napięciu i stresie bo terminy na wykonanie jak zawsze na wczoraj,(usunięte przez administratora)płaca przeciętna bez żadnych premii, rotacja jak na tak mała firmę bardzo duża na każdym stanowisku, uważam że szkoda czasu i nerwów

aaa
@ciekawy

Warunki pracy wspaniałe bo za 18 milionów złotych z funduszy europejskich panowie wybudowali sobie bardzo ładną firmę. W porównaniu do tego kurnika w chmielniku to firma jest bardzo ładna, ale muszę się zgodzić z przedmówcą co do atmosfery.(usunięte przez administratora) Ps. Jeśli za średnie pieniądze chcesz pracować od 7 do 2 w nocy w ciągłym stresie to być może to wymarzona praca dla ciebie Pozdrawiam i życzę zdrowia

Czy ktokolwiek ma informacje dotyczące pracy na stanowisku programisty PLC? Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma?

Zostaw merytoryczną opinię o Wjatech Sp. z o.o. - Chmielnik

• Jak się pracuje w Wjatech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wjatech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wjatech Sp. z o.o.?

Wjatech Sp. z o.o.