Opinie o Aj Profibud Sp. z o.o. sp.k. w Chmielnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Aj Profibud Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aj Profibud Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aj Profibud Sp. z o.o. sp.k. w Chmielnik

siemka, pisaliście, że kasa jest słaba. Było to jednak ze dwa lata temu. do dziś jak z zarobkami w takim razie stoicie? Mam ofertę dla zbrojarza i może bym aplikował ale widełek żadnych nie podali. Nie chce tracić czasu na rozmowę jeśli wyjdzie, że mam wyższe oczekiwania

CNC teraz Scania Nowy wpis

Ponieważ mam uprawiania na maszyny budowlane (HDS,koparko ładowarka ,koparka jednonaczyniowa) prawko C i CE oraz kilka innych...Miałem składać tutaj CV ale jak obczaiłem zarobki....Stawka nie pozwala tutaj pracować

Olga Nowy wpis

Czyli o kierownika którego działu ludziom tutaj ostatecznie chodziło, jest któryś którego zdecydowanie stosowniej byłoby unikać? A co z pozostałymi w takim razie, można się śmiało dogadać? Jak z warunkami aktualnie się tu sprawy mają, jakie stawki proponują?

Ziobro

Kierownik w tej firmie nie jest normalny. Krew się gotuje w żyłach ...

Irena
@Ziobro

To znaczy co masz dokładnie na myśli? Jakie masz zastrzeżenia co do kierownika? Zgłaszałeś może takie problemy bezpośrednio do pracodawcy? Może jest jakaś szansa na podjęcie przez niego kroków i rozwiązanie konfliktu? :)

@Irena

Irenko. Rozwiązaniem konfliktu będzie moje odejście z pracy lub wykopaniem tego kierowniczka . :)

Gosc
@Ziobro

Jest taki jeden kierownik ps. malawiak nie szanuje pracowników wcale. Do Ciebie ładnie super a za plecami masakra.

Wanda
@Gosc

To fatalnie, że jedna osoba w pracy może tak obniżyć morale i zniechęcić. Czy poza kierownikiem warunki pracy i płacy są zachęcające? Ile miesięcznie zarabiacie? To stała pensja?

Felek
@Ziobro

Kierowników w firmie jest kilku o którym piszecie.?

Mirek Nowy wpis
@Felek

Znam tylko jednego prywatę autem robi i śmieje sie z tego.

Rozmowę kwalifikacyjną w Aj Profibud Sp. z o.o. sp.k. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Cieśla - Zbrojarz?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Ogłoszenie na Kierownik do Aj Profibud Sp. z o.o. sp.k. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Odpowiedź

Tak. Wymienić tego kierownika na normalnego natychmiast !

Bartosz
@Odpowiedź

A co z nim jest nie tak? Opowiedz co ci nie pasuje :P

Olo

Kiedy zwolnice tego kierownika ? Robi chory klimat w firmie!

Magdalena

No ładnie się bardzo wypowiadasz :D Co tam się stało, ktoś ci w pracy premię obciął? ;) Nie no żartuje. Czemu tak o nim sądzisz?

Lolo

Widzę że ktoś z zarządu firmy odpisuje :) Premię obciął? Chyba palec. Jeżeli ktoś klepie cię po plecach i zaraz dzwoni do szefostwa aby cię zbrukać , to jak nazwać taką osobę? Fałsz i dwulicowość. Pies mu mordę lizał.

Gary

Racja w 100%

Jasiek

Pewnie dlatego , że jest wymagający i trzymający odpowiednią dyscyplinę w pracy?

Tymon
@Jasiek

Pewnie szef odpisuje ? :) Widziałem jak traktuje pracowników swoich i podwykonawców. Jak (usunięte przez administratora)! " ...a jak ci nie pasuje w pracy to(usunięte przez administratora)

Urszula

@aaa Na słaba atmosferę sami pracujemy. Warto zacząć poprawianie od siebie bo firma jest całkiem spoko.

aaa
@Urszula

Sorry ale to portal gdzie można opisać swoje miejsce pracy,a nie jakieś portal reklamowy. A prawda jest o was jest taka, że jesteście żałosnym miejscem do pracy

Czy w Aj Profibud S.C. Andrzej Śmiałek Janusz Naróg są szkolenia zewnętrzne?

aaa

Na szkolenia nie ma co liczyć, pieniądze kiepskie i kijowa atmosfera w pracy... Osobiście odradzałbym jakąkolwiek współpracę z tą firmą

ANNNNA

Firma AJ Profibud wyremontowała małą szkołę - w ciągu czterech tygodni !!!. Wszystkie prace były bardzo dobrze zorganizowane. Pracownicy kulturalni i rzetelni w wykonywaniu zadań. Prace wykonane solidnie i terminowo. Polecam wszystkim firmę AJ Profubud.

Jasiu

I dobrze... człowiek z małym interesem. Tyle człowieku a sorry robocie mam do powiedzenia. Ręka, rączkę myje fajanse

Yyy

Szkoda zachodu ja pracuje w tej firmie i to jest dramat kasa jak na pracę bardzo słaba i zero szacunku dla pracownika

admin

Na jakim stanowisku jest najlepiej pracować w firmie Aj Profibud S.C. Andrzej Śmiałek Janusz Naróg i czy trudno jest się do nich dostać? Czekamy na Twoją wypowiedź!

Zostaw merytoryczną opinię o Aj Profibud Sp. z o.o. sp.k. - Chmielnik

• Jak się pracuje w Aj Profibud Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Aj Profibud Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aj Profibud Sp. z o.o. sp.k.?

Aj Profibud Sp. z o.o. sp.k.
  • 277B
    36-016 Chmielnik

Aj Profibud Sp. z o.o. sp.k.