ELEKTRO-TECH BUD KAZIMIERZ DOMARADZKI

Rzeszów

Opinie o ELEKTRO-TECH BUD KAZIMIERZ DOMARADZKI

ziomuss001

czy może ktoś powiedzieć jak tam teraz jest? bo jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną

Mietła
@ziomuss001 25.05.2017, 15:31

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie pozdrawiam

Zdzichu

(usunięte przez administratora) i nie pozdrawiam

użytkownik zarejestrowany

vbdf
@Szymek 25.08.2016, 18:09
Ja też jestem młody pracuję tam i jestem bardzo zadowolony to nie wiem gdzie ty robiłeś i co robiłeś

widzisz szymuś -jestes jescze młody i głu... dlatego ci sie tam podoba bo takich glupiutkich tam potzrebuja właśnie :-)

Zwirek
@Szymek 25.08.2016, 18:09

Ja też tam pracuje i nie mam żadnych zastrzeżeń . Polecam

wojo

nie polecam Kaziu szef tego burdelu to wyzyskiwacz

marcinooo

Nie polecam ze względu na atmosferę tam panującą..

marcinooo

Nie polecam pracy osobom młodym. Wyzysk jakbyś był "murzynem" szczególnie praca na WSK Rzeszów ;) Ogólnie atmosfera w firmie -1/10 :)

Zostaw opinię o ELEKTRO-TECH BUD KAZIMIERZ DOMARADZKI - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELEKTRO-TECH BUD KAZIMIERZ DOMARADZKI