Opinie o Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo żeliwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów Sp. z o.o. w Rzeszów

Byłem na "rozmowie" kwalifikacyjnej na stanowisko operatora CNC, podejście człowieka który przeprowadzał tą rekrutacje było bardzo nieprofesjonalne. Najpierw się spóźnił ponad 20 minut, okazało się że oprócz mnie jest jeszcze 4 panów do pracy na odlewni, człowiek nie wiedział z kim rozmawia wypytywał po kolei każdego z kandydatów o wykształcenie o doświadczenie zawodowe i był przy tym bardzo opryskliwy (moje dane osobowe są prywatną informacją i nie chcę się nią dzielić z obcymi), pierwsze o czym zaczął mówić to o alkoholu i obowiązku przychodzenia trzeźwym do pracy (nie wiem być może u nich w zakładzie alkohol faktycznie jest takim dużym problemem). następnie tych 4 panów poszło z nim do tej odlewni a ja chwile poczekałem na powrót tego człowieka, rozmowa odbywała się na korytarzu przez który ciągle ktoś przechodził, człowiek zadawał mi pytania po czym jak zacząłem na jedno odpowiadać to zaraz się wtrącał i twierdził że nie mam racji albo zadawał inne pytanie ewidentnie nie był zainteresowany tym co miałem do powiedzenia. Nie doszliśmy do omawiania nawet kwestii finansowych bo podziękowałem za zainteresowanie i poświęcony czas. Drodzy czytelnicy jeśli sama rozmowa kwalifikacyjna tak źle wygląda to nawet nie chcę wiedzieć jak tam się pracuje, jaka jest atmosfera

Odlewnik W68

Nie polecam. Praca na odlewni w pyle. W zimie temperatura poniżej 10 stopni. Zarobki marne 50% załogi zakładu zarabia brutto 3450 zł. Na maszynach brak wentylacji, smród totalny. w soboty do pracy ale nadgodzin nie chcą płacić. Jak ktoś szuka pracy to do biedronki przynajmniej ciepło.

To jak czekam na podbicie tej opinii jakoś w styczniu. :D macie w ogóle jeszcze jakieś inne zmiany po drodze? i z tym 50% to nawiązujesz do osób o niższych zarobkach? Co z tymi z wyższymi?

Iza Nowy wpis

Był już ktokolwiek może na rozmowie dla informatyka i mógłby ją po prostu opisać? chce się dowiedzieć jak będą sprawdzać umiejętności. Dostanie się zapytanie do bazy lub coś podobnego? zastanawiam się czy dopuszcza się działanie na dokumentacji

Informatyka widzę, że szukają od wczoraj jakoś. Nie piszecie wcale o tej pracy, przynajmniej nie ostatnio. Czy to sugeruje niska rotacje na dziale IT? nie mam też pewności czy to nie jest oferta z względu na jakiś rozwój. będę aplikować, głównie dlatego ze nie trzeba mieć doświadczenia, co jest mi na rękę. Zarobki na dziale ktoś zna?

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Dzień dobry, zastanawiam się nad kandydowaniem na stanowisko "Technolog procesów odlewniczych". Czy mogę prosić o wyrażenie opinii na temat stanowiska/środowiska pracy: atmosfery, możliwości podwyżek, przełożonych i współpracowników?

Możecie coś więcej o tych nadgodzinach jednak napisać? kiedyś pisano o 50% ale było to ze dwa lata temu, ktoś teraz nazwał je problemem więc zastanawiam się jak często występują i na jakich działach? Czy w biurze też są? widnieje teraz oferta do działu sprzedaży, planuje aplikować, czy polecacie?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

aaa

Nie polecam tylko obiecuja (usunięte przez administratora) straszny za taka kase nie oplaca sie robic. Premia w tym zakladzie co to jest wdziałem dwa razy tylko sciamniaja.tylko by ludzi scigali gorzej niz za PRLu.Tam nie ma zadnej przszłosci nawet szcunku do pracownika co ciezko pracuje na prawde ciezko. Ale jak nwet kierownik nie umie powidziec dzien dobry to o czym mowimy....

aaa
@aaa

Tam powinno sie zarbiac duzo wiecej na te warunki i na te dzwigania z ludzi by wyciskali wszytko ale usprawin zero w tym kierunku nie ida jak to kirownictwo mowi bedzie nastepny oby kiedy nie braklo

@aaa

Czyli dla podsumowania jaka kasę teraz proponują a jaka ostateczne powinna być dana? Piszesz o tym nie mówieniu dzień dobry, a co z pracownikami? miedzy sobą jakie relacje stale utrzymują? Faktycznie często się zmieniają?

Jaki jest styl zarządzania w Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów Sp. z o.o.?

przypadkowy

Zarządzanie polega na bezmyślnym cięciu kosztów, najczęściej oszczędności są kosztem zdrowia pracowników. Np oszczędzanie na ogrzewaniu w szatniach i na halach (zostało załączone 20.11). Przyniosło to takie korzyści, że ludzie nagminnie zaczęli korzystać z farelek elektrycznych czyli zamiast oszczędności firma wydała więc na rachunki za prąd ???? a to tylko jedna z wielu "oszczędności".

@przypadkowy

liczyliście to jakoś konkretniej ze o tym wiecie? i jaki jest dalszy plan wobec tych oszczędności? Widzę po prostu ze laboranta poszukują i się oferta interesowałam. W tym przypadku jaki standard pracy od kolejnego roku będzie zachowany skoro oszczędności są wdrażane?

Odlewnik W68

@Odlewnik W68

Czy pracuje Pan tam jeszcze ?

@Odlewnik W68

Jak to nie płacą nadgodzin? To dlaczego ktokolwiek przychodzi do pracy w sobotę?

Aneta
@Odlewnik W68

To faktycznie słabe warunki pracy… poniżej 10 stopni to serio zimno. Skoro 50% zarabia 3450 to ile zarabia pozostałe 50%?

kk

Witam, zainteresowany jestem pracą strikte na odlewni jakich pieniędzy na start mogę się spodziewać posiadam doswiadczenie na odlewni. Jak wyglada atmosfera pracy ? Pozdrawiam.

Mm
@kk

Witaj maksymalnie 100 zł więcej od najniższej to najwięcej czego możesz się spodziewać atmosfera jeśli chodzi o żeliwo jest tragiczna. Pozdrawiam

Wiki
@Mm

Mnie osobiście standardy w biurze interesują, może ktoś co do nich się odnieść? lecz wracając do tego żeliwa, o co tam chodzi, że atmosfera jest taka jak opisujesz? Co z innymi pracownikami, nie mogą mieć na nią jakiegoś wpływu? I jak tamte stanowiska są zorganizowane? Nigdy tam nie byłam a jestem ciekawa. Biuro w ogóle może zaglądać na produkcję?

Mm

Pracowałem prawie rok, (usunięte przez administratora), słabe zarobki i ogromne zapylenie to jedyne co mogę powiedzieć o pracy w tym piekle stanowczo odradzam

Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Operator Cnc. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Taki tam

Zapalenie to jest jakaś masakra,a i tak robione są co roku pomiary i wszystko jest w normie....ja po kilku latach mam problemy z oddychaniem.Soboty oczywiście są wolne tylko teoretycznie bo wymagają pracy za marne pieniądze które i tak są zabrane z twojej premi uznaniowej.Tzw misiek kombinator nr1 uspokojony kierowniczek przez sąd za (usunięte przez administratora),zero szacunku do pracownika nie mam pojęcia jak taki prosty człowiek może zajmować to stanowisko drugi i następny Jacek har...a beztalencie tylko trzymane bo ma plecy zastrasza ludzi.... długo możnaby pisać.....

an

Czy ktoś pracuje na W51 jako oczyszczacz? Jaki warunki pracy /współpracy? Czy mis grzeczny dziś?

Były
@an

Bardzo duży hałas i zapylenie, praca w pozycji stojacej, ogólnie nie polecam. Co do misia to nie wiem jak na zaczyszczaniu ale na kokilarkach normy tak wysokie że aby je wyrobić trzeba na przerwę nie chodzić.

Jolanta
@Były

a ta przerwa to ile ostatecznie wynosi tak w ramach przeliczenia tego? ludzie na poważnie na nie nie chodzą?

Benek

Witam. Pracowałem 3 miesiące i mam dość. Źle się czułem w tej pracy. Zawiść, złośliwości, krętactwo, kombinowanie i pijaństwo to cechy pożądane przez kierownictwo. Nic normalnego mnie tam nie spotkało. Teraz mam pracę do której przychodzę chętnie i bez bólu brzucha. Czego i Tobie życzę.

@Benek

Witam, na jakim dziale pracowałeś ?

Benek
@Lol

Metalurgia W-55

@Benek

Jak wyglądają tam warunki na W-55 ? Ja pracuję na W 51, odlewnia aluminium od kilku miesięcy, ciężka praca i warunki też bardzo niesprzyjające

W-55 to nie jest metalurgia, tylko obróbka mechaniczna

Jak często w Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 13 lutego na Nuzle.pl, obiecują bogaty rozwój.

Nie ma tam szkolen

Jolanta

A dlaczego nie?

Majki

Byłem ostatnio na rozmowie tam o pracę jak zobaczyłem co tam się dzieje to tam jest piekło na ziemi za takie pieniądze i wyzysk totalny ludźmi brak słów i smród jak cholera wytrzymałem 10 mi zaledwie wydz 68odlewnia nikomu nie polecam się tam znaleźć !

Aleksandra
@Majki

Jeśli mają tam takie złe warunki pracy to czemu jeszcze inspekcja BHP tam nie wkroczyła? A na tej rozmowie dowiedziałeś się czegoś konkretnego? Pytali Cię o Twoje umiejętności czy była jakaś luźna gadka?

Kołchoźnik
@Majki

Zgadzam się w 100 % pracowałem kilka miesięcy na odlewni w51 smród, (usunięte przez administratora) pył że smarkasz i kichasz smołą,a do tego gorąc od maszyn, nie wiem jak ludzie tam pracuje kilkadziesiąt lat za śmieszne pieniądze. Zbliża się lato a według opowieści starszych pracowników to w lecie jest dosłownie piekło, przy niektórych stanowiskach temperatura dochodzi do ponad 40 stopni

Belzebub
@Kołchoźnik

W lecie na vp1000 jest 50 stopni pół metra od kokili. Ciężka praca, ale raczej nikt tam nie wytrzyma dłużej niż kilkanaście lat

Kołchoźnik
@Belzebub

Kilkanaście lat? Ja wymieklem po kilku miesiącach, nie dla mnie to, jest zbyt ciężko i gorąco a kasa słaba

Aleksandra
@Kołchoźnik

No dobrze, ale czy te warunki są zgodne z zasadami BHP? Ktoś to wie, czy nie robią wam szkolenia przed podjęciem pracy w takich ciężkich warunkach?

Jestem z Jawornika

Mi jest dobrze ????

Przeciwlotniczy
@Jestem z Jawornika

I z głową to chyba nie za bardzo

Majki
@Przeciwlotniczy

Ten z Jawornika to ma dekiel sprany rowno

Nie polecam tej firmy. Pracowalem tam 2 lata o dwa lata za długo. Atmosfera tragiczna. Głównie przez majstra który został majstrem tylko dlatego że ma znajomości. Po awansie z pogardą traktował resztę pracowników bo już zapomniał gdy byl zwykłym pracownikiem. Oczywiście legendarne co tak mało pojawiało się codziennie. Krzyki i (usunięte przez administratora) na porządku dziennym(M.M) Gdy nie przyjdziesz w sobote jesteś wrogiem numer jeden ,gdy juz przyjdziesz zapłacic za to już nie chcą. O podwyżkach gdy sie otrzyma umowę na stałe zapomnijcie. Brak jakiegokolwiek szkolenia dla nowych pracowników. Albo sie sam nauczysz albo będziesz poniżany przez innych ludzi. Warunki pracy jak dla (usunięte przez administratora) w zimie temperatura poniżej 15 stopni zarząd sie nie przejmuje tym. Bhp nie istnieje. Majster potrafił sie drzec ponieważ coś wazylo powyzej 30 kg a jak wszyscy wiemy ręcznie juz jedna osoba nie może tego przenosić. Nie polecam tej firmy nikomu.

Cześć,a na jakim wydziale pracowałeś? Ja obecnie jestem na w51

@Lol

Na skawinie

Nikoś
@Anonim

Skawina to miejscowość koło Krakowa. To tam pracowałeś, a piszesz o Rzeszowie???

@Nikoś

Tak nazwaliśmy w 55/75

Rafffal

Jak oceniacie pracę na odlewnia? Jaka panuje atmosfera? Na jaką umowę można liczyć na początku i jakie zarobki na rękę?

Dnia 8.10.2021. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej wWSK Rzeszów na stanowisko spawacz na wydział ( W 68) Powiem tak: w moim ponad 20 letnim doświadczeniu nie spotkałem jeszcze tak hamskiego podejścia do ludzi. Nie wolno o nic pytać. Każde moje pytanie było poprostu nie wygodne. Proponuję przeszkolić tego (usunięte przez administratora)z zakresu etyki zawodowej w rekrutacji nowych pracowników. Ale najlepsze jak zapytano mnie jakie mam marzenia płacowe. Powiedziałem że 3 tyś. Minimum ( oczywiście na rękę ) wtedy to usłyszałam ,że tyle to oni aż nie płacą!! Roześmiałem się w gos i czym prędzej wyszedłem. Brak słów!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Hetmańska 120
    35-078 Rzeszów

Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów Sp. z o.o.