Opinie o InPost w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie InPost. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie InPost o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost w Kraków

Stanowisko specjalista

Witam jakie zarobki na stanowisku specjalista ds. administracji? Czy polecacie takie stanowisko?

Praca tylko i wyłącznie dla znajomych znajomych. Niepoważnie traktowane rekrutacje. Stanowiska tylko dla znajomych. Nie patrzy się na umiejętności ani doświadczenie kandydata, nawet jeśli przewyższa ono wymagania na dane stanowisko. Szkoda czasu na rekrutacje w tej firmie jeśli nie ma się kogoś, kto poprze Twoją kandydaturę. Osobiście nie polecam.

Absolutnie nie poleam pracy w tej firmie. Obiecują gruszki na wierzbie, szybkie awanse, a po chwili od zatrudnienia zwalaniają używając bezpodstawnych argumentów. Tragiczna atmosfera, sztywni ludzie, gdzie każdy jest ważniejszy od drugiego. Trzeba siedzieć z połkniętym kijem, nie odzywać się, uśmiechać, spełniać wszelkie zachcianki i być Inpostową pluszanką. Wtedy może się do Ciebie nie doczepią. Nie wypłacają należnych pieniędzy używając tak samo bezpodstawnych argumentów, jak przy zwolnieniu. Odbierają Ci prawo wypłacenia pieniędzy za urlop, każą Ci go wykorzystać, bo tak jest w ich regulacjach i w ten sposób mogą Ci podziękować z dnia na dzień. Rotacja spowoowana jest licznymi zwolnieniami ale i tym, że ludzie sami uciekają. Fałsz i obłuda na każdym kroku. Wszystkim odradzam, traktują człowieka jak śmiecia.

pan
@Gość

"Odbierają Ci prawo wypłacenia pieniędzy za urlop, każą Ci go wykorzystać, bo tak jest w ich regulacjach i w ten sposób mogą Ci podziękować z dnia na dzień." Jeśli masz na myśli ekwiwalent za niewykorzystany urlop to tak nie jest w ich regulacjach tylko w kodeksie pracy. Jeśli się zwalniasz, bądź Ciebie zwalniają to zamiast ekwiwalentu, pracodawca może wysłać Cię na zaległy urlop i tyle. On decyduje czy wypłacić ekwiwalent czy nie. Tak stanowi kodeks pracy.

Weronika
@pan

Chyba trzeba byłoby zacząć od tego, jaki okres wypowiedzenia był na umowie. Jeśli nie było możliwości po zwolnieniu wybrania urlopu, to pracodawca powinien wypłacić ekwiwalent. Tak wynika z mojej wiedzy. Swoją drogą - jaki jest okres wypowiedzenia w Inpost?

lolka
@Weronika

To też reguluje kodeks pracy, a nie Inpost. Zależy od tego, jaką masz umowę (czas określony, nieokreślony) i jak długo pracujesz dla danego pracodawcy. Także trudno wywnioskować. Ale wysyłanie pracowników na zaległy urlop, to raczej standardowa praktyka.

Xyz
@Gość

Ja jestem w szoku jak degradują ludzi z wyższych na niższe stanowisko od tak. Glupim tlumaczeniem że niby reorganizacja. Matołów daja na koordynatorów. I tak zmuszają do urlopu nie płacą. Ścieżka rozwoju nie istnieje. Zero szkoleń.

Jacek
@Xyz

Często mają miejsce w firmie InPost takie sytuacje, że osoby na wyższym stanowisku zostają po prostu zdegradowane niżej? Pytam bo szczerze mówiąc Twój wpis na ten temat bardzo mnie zaciekawił a jednocześnie również zaniepokoił. Mogę dzięki Wam uzyskać informację, jak często do czegoś takiego dochodzi?

Richard z Krakowa

W związku z programem instalowania w niedalekiej przyszłości , paczkomatów. proponuję, lokalizację; Kraków ul. Ostatnia 1E, na ścianie czołowej budynku. Miejsce strategiczne, na krzyżówce, kilku szlaków z różnych kierunków i osiedli. Dojazd samochodowy dobry. W tym, najbliższym rejonie , obecnie brak ich. pozdrawiam. Ryszard Biegański, tel. 605607879

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Czy pracujecie zdalnie ?

java

Jakie sa opinie w dziale programistycznym, glownie jesli chodzi o zespol programistow java ?

Niwa

Ile można zarobić na stanowisku Junior IT Project Manager i jakie są możliwości rozwoju?

już były klient

Z ostatnich bodajże 8 paczek dwoie zostały przekierowane "po uważaniu", kolejna sms o 19.20 , że do 19.55 mogę sobie "dobiec" do kuriera i odebrać, zaś z ostatnimi dwoma paczkami to już brak słów - 23.20 mail , że do 23.55 można odebrać paczkę u kuriera - to był wtorek, w środę o 6.00 dwa sms-y, że kurier czeka do 23.55 co było oczywistą bzdurą. W środę interwencja na infolinii i nic.Wczwartek kolejna interwencja po 8.00 i do 12.00 nic ...Żeby było śmieszniej to przynajmniej jedna z tych paczek już trzeci dzień jest wydawana do doręczenia..... InPost to nie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ale całkowicie n i e o d p o w i e d z i a l n a . Biorą wszystko, a nie potrafią się z tego wywiązać.....D N O ....

Kurier

Jaka stawka na stanowisku mechatronik?

Andi

Specjalista ds obslugi klienta Sluchawki Zmiany + weekendy Jaka atmosfera, placa? Czy teraz jest home office , w związku z covidem? Pozdrawiam

Czy in post udostępnia tableta i tel do pracy zdalnej ? Jakie zarobki na stanowisku dyspozytora w KRK ?? Jaka atmosfera i jakie godz pracy ?

Galadriela

Byłam tu jakiś czas temu na rozmowie (back office). Szybko odmówiłam współpracy. Przedstawiono mi listę wymagań, obowiązków i warunków ogólnych...jak porównałam sobie to z zaoferowanymi zarobkami, to mało co nie parsknęłam śmiechem w Panią rekruterkę. Jeszcze jakieś sprawdziany wewnętrzne, rozliczanie z każdego znaku interpunkcyjnego, odpisywanie na maile jak robot, plus praca zmianowa, brak wolnych weekendów, ludzie ściśnięci jak sardynki w biurze, ramię w ramię obok siebie...No nie jestem przekonana...wszystko niby spoko, ale chyba trzeba mieć ogromne poczucie humoru, żeby tyle pracować za tak śmieszne pieniądze. Mam nadzieję, że jednak się mylę i to było tylko nienajlepsze pierwsze wrażenie.

@Galadriela

niestety nie mylisz się.

gośćxy
@Galadriela

potwierdzam, że praca zmianowa i bardzo nisko płatna w stosunku do wymagań. Praca niczym zakon- 3 zmiany, ale to jak zostaną przydzielone nie uwzględnia elastyczności pracodawcy wobec pracownika. Pracownik niczym pracownik lotniska ma być dyspozycyjny 24/7 włącznie z weekendem. Jak mnie poinformowano jeśli ktoś ma jakieś zobowiązania np. edukacyjne to ma brać urlop, żeby móc się z nich wywiązać. Padła sugestia, że to praca dla studiujących zaocznie, ale uwaga mających 1 zjazd raz na 2 tygodnie. Zobowiązań stałych , które są 3 albo 4 razy w tygodniu i któe ograniczają pełną dyspozycyjność na 3 zmiany nie można mieć. Na ocenę okresową wpływa to czy ktoś nie robi za dużo i za długich przerw. Oraz to czy w tym samym krótkim czasie obsłuży klientów z różnymi problemami,a tu pełnej kontroli nad tym czy i ile będzie trwała rozmowa przychodząca żaden konsultant nie ma. Praca z cyklu "bądź robotem, ale tańszym niż robot bo nie stać nas na automatyzację". Za takie pieniądze i przy tak całkowicie nieelastycznym grafiku chyba niewiele osób się skusi. Benefity tylko współfinansowane przez pracodawcę czyli de facto z własnej pensji wypłacaszz benefit sam sobie jeśli uznasz, że Cię na to stać. Reklamowanie tej pracy jako elastycznej w ogłoszeniach jest totalnym nieporozumieniem. Wymagania najbardziej przypominają obsługę call center lotnisk. Tylko, że lotniska dają gwarancję zatrudnienia od razu i mieszkanie pracownicze przy lotnisku oraz krótsze zmiany.

@gośćxy

Jakie zarobki na stanowisku dyspozytor? Można pracować zdalnie jak atmosfera ??

Waldemar

Idąc do pracy w takiej firmie każdy generalnie ma świadomość jaka jest więc po no narzekać teraz? Nikt nie obiecywał, ze będzie lekko.

nowy stary pracownik

kiedy się starałam o tę pracę i weszłam na stronę,sądziłam że to tylko opinie pojedyńczych niezadowolonych pracowników ale potwierdzam ( infolinia kraków) wszystkie najgorsze opinie z tej strony

Jak wygląda praca Na stanowisku specjalisty ds. Księgowych? Jaka płaca i atmosfera? Widzę, że dość często jest tam wolne miejsce xD

Worker

Nie powiem , że nie polecam pracy w tej firmie tylko ze względu na ludzi , którzy są bardzo mili i pomocni , mam tutaj na myśli konsultantów infolinii , reszta masakra . Zakończyłem praca 3 tygodnie temu , pracowałem przez 4 miesiące , odszedłem gdy wypłata po raz kolejny została opóźniona o kilka tygodni a stres pod jakim trzeba pracować może wejść po jakimś czasie na psychikę . Stawka , oczywiście najniższa krajowa i umowa zlecenie przez minimum podobno poł roku a kłamstwa jakie trzeba wciskać przez telefon to już przechodzą ludzkie pojęcie . Plus taki , że po 3 dniach od odejścia z tej firmy znalazłem drugą pracę jako Referent biurowy więc doświadczenie może się przydało z tej firmy .

ebuowiec

Hej, ile sie zarabia w biurze na stanowisku specjalistycznym ? studia wyzsze inż, doswiadczenie w branzy 5 lat, obsluga ERP/SAP, angielski komunikatywny ? Po prostu nie wiem czy jest sens pchać się na rozmowę, 5k brutto to realna stawka do wynegocjawania ?

Bezi
@ebuowiec

Serio tak nisko się cenisz już więcej zarobisz jako kelner lub malarz przy remontach co ludzie mają w głowach po tych studiach, pracować by egzystować już więcej z socjalu dostaniesz

krakus
@ebuowiec

5k miesięcznie, serio ? To jest właśnie niszczenie rynku zarobków pracownika. Kraków jest w czołówce kiepskich zarobków właśnie przez takich ludzi.

Wera

Mam pytanie dot.pracy jako specjalista ds reklamacji.Jakie godziny pracy,w jakie dni itp. Widziałam ogłoszenie i jestem ciekawa Waszych opini

zainteresowany
@Wera

Znów pojawiła się oferta na wspomniane stanowisko. Czy wynika to z ciągłej rotacji? Był ktoś może na rozmowie rekrutacyjnej? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać?

Kacper

Jaka atmosfera w biurze na ul.Wielickiej? Jakie zarobki na stanowisku specjalistycznym?

???

Na jakie zarobki może liczyć Specjalista ds. rozliczeń? Czy są jakieś benefity w InPoście?

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Kraków

• Jak się pracuje w InPost?

Zobacz opinie na temat firmy InPost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost?

Kandydaci do pracy w InPost napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost