Opinie o InPost w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie InPost. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie InPost o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost w Kraków

Radek

Witam! Proszę o opinie przewoźników z własnym busem do 3,5 t ( nie kurierów). Czy współpraca z Inpost jest opłacalna - chodzi tylko o uzupełnianie paczkomatów. Czy są jakieś kary i jak duże. Pozdrawiam

Jacek
@Radek

Cześć, dowiedziałeś się może czegoś? Zadałem podobne pytanie na różnych forach, grupach i cisza, zaczynam odnosić wrażenie że to bardzo hermetyczne środowisko.

PODPISUJESZ WEKSEL I KARY ZA SPOZNIENIE ZA WSZYSTKO CO TYLKO MOGA ZABRAC

Toms
@Radek

Inpost ma swoje busy, nie korzystają z busów firm zewnętrznych i nie ma możliwości podjęcia współpracy w tej kwestii

MambaMalina

Praca na stanowisku Product Owner- jakie zarobki? Jaka atmosfera i organizacja pracy?

Jacek

Witam, zastanawiam się nad podjęciem współpracy jako przewoźnik (tylko paczkomaty) proszę Was o opinię jak to wygląda w praktyce?

@Jacek

ODPISZE CI WYZYSK ZA KAZDA PACZKE PLACA 30 GR ILE PACZEK MUSISZ ROZWIEZC ZEBYS ZAROBIL BRZOZKA WYKORZYSTUJE LUDZI PRACUJESZ 14 GODZ ALE JAK PRZYJEZDZASZ NA BAZE TO SIE DOWIADUJESZ ZE MASZ JESZCZE 300 PACZEK ICH NIE OBCHODZI ZE MASZ RODZINE CZY ZYCIEPRYWATNE MASZ ROZWIESC PACZKI DO 23 KLIENT PLACI ZA PACZKE 12,99 A PRZEWOZNIK DOSTAJE 30 GR W TYM MUSI NAPRAWIC AUTO I OPLACIC ZUS

@Jacek

Y W ZYCIU WYZYSK A OBCIAZAJA ZA WSZYSTKO PODPISUJESZ WEKSEL JESZCZE KOMORNIKA NASLA PRACUJE 3 MC I DOSC BRZOSKA NIE WIE JAK TO DZIALA

Jakie zarobki na stanowisku koordynatora w Krakowie ? Orientuje się ktoś ?

Kamil
@Marcin

Też się chętnie dowiem. Na jaka stawkę można liczyć?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
AMM

Witam, jak wyglada obecnie praca jako Specjalista ds. Obsługi Klienta? Jak ustalany grafik, zarobki , liczba nadgodzin, atmosfera? Dzieki za odpowiedzi!

Info
@AMM

Obecnie praca zdalna. Mamy zmiany, oraz pracę w weekendy. Grafik układany jest na miesiąc, składamy swoje preferencje przed ułożeniem. Nadgodzin obecnie niestety nie ma. Atmosfera ok.

A.

Czy specjaliści ds. obsługi klienta pracują zdalnie?

@A.

Tak pracujemy zdalnie od początku pandemii. Szkolenia są w biurze, czasami zdalnie.

mirella

czy po zmianie na najwyższym stołku HR w firmie już strzelają korki od szampana? Czy już wypity cały?

E.
@mirella

Czyżby odeszła mistrzyni mobbingu tzw. Królowa ? :) Z własnej woli czy „rozwija się poza strukturami firmy” ? Aż niemożliwe :)

JJ
@mirella

Czy miały nastąpić jakieś zmiany w hr?poszukują w tym obszarze ludzi. Nie wiem czy warto startować skoro jakas masakra na takim stanowisku pracuje? Faktycznie jest problem z wyplata terminowa wynagrodzenia???

@JJ

Poszła znowu do Emitela za byłym szefem ?

Byly
@JJ

A i owszem jest

inka

Zdecydowanie nie polecam firmy InPost!! Moja paczka uzyskała status odebranej, chociaż do mnie nie dotarła. Nadawca opłaconej przeze mnie paczki potwierdza właściwy adres dostawy, a firma InPost twierdzi, że w adresie jest błąd. Jaki, tego nie mogę się dowiedzieć, ponieważ jest ochrona danych osobowych. Po opłaceniu przesyłki, to ja jestem jej właścicielem, ale według InPost nie mam do niej żadnych praw! To naprawdę zakrawa na jakiś absurd i kpinę z klienta. W przyszłości wolę dopłacić do przesyłki, niż korzystać z usług tej firmy !!!

Mario
@inka

A jaki do cholery ma to związek z pracą w inpoście???

Specjalista ds. administracji jakie zarobki ???

@Gość

Podpinam sie. Praca w księgowości. Na ile mozna liczyc ?

Bea

A jak wygląda praca na stanowisku sortowania i skanowania paczek? Wtedy są 2 zmiany?

Pkk
@Bea

Tak, dwie zmiany w ciągu jednego dnia

Mag
@Pkk

A w jakich godzinach?

Czy ktos prowadzic POP i moglby dac info ile InPost placi? Ile za odebrana paczke od Klienta z gotowa etykieta np allegro?

Mateusz

Witam Jakie zarobki w dziale serwisant? Chciałbym wiedzieć bo nie wiem czy aplikować

Karola

Jakie zarobki na stanowisku biurowych ?

Maciuś

Specjalista da administracji jakie zarobki ?? Ktoś coś ??

Zibi

Czy u przewoźników paczek inpost jest normalne, że kurierzy pracują bez żadnych umów(na czarno)? pracujące soboty i niedziele? po 13-15h? proszę o opinie

andrzej

Specjalista ds. Technicznej Obsługi Klienta. Jakie są zarobki na tym stanowisku, co trzeba umieć, warto w ogóle aplikować ?

Ktosiek
@andrzej

Czy trzeba coś umieć? Absolutnie nie, ponieważ pracownik jest wdrażany w nowe obowiązki na podstawie trzy tygodniowego szkolenia. Słowem - wszystko zostaniesz nauczony. I tutaj słowo "wszystko" jest bardzo adekwatne, bowiem na tym stanowisku jest się odpowiedzialnym za - dosłownie - wszystko; udzielanie informacji na temat paczki (ponaglanie Oddziału, gdy zauważalne są jakieś opóźnienia), przyjmowanie reklamacji, otwieranie Klientowi skrytki zdalnie (zakładanie zgłoszenia do Serwisu, gdy ta jednak nie może się otworzyć), wysłanie zgłoszeń do zespołu IT, gdy zostanie stwierdzona jakaś usterka związana z oprogramowaniem, przeszukiwanie Paczkomatu z Kurierem, gdy paczka się zagubi albo "instruowanie" Kuriera, jak powinien zrestartować Paczkomat, gdy ten ulegnie awarii (czyli jak ma dostać się do "wnętrzności" Paczkomatu, co sprawdzić, co nacisnąć i tak dalej). Na ten moment pozostało mi 4 tysiące znaków, więc może nie będę wymieniać dalej, ale nie jest to nawet preludium do postawionych obowiązków. :D Dalej. Pracownik jest rozliczany ze wszystkiego: czasu zalogowania, wylogowania, kiedy poszedł na przerwę i tak dalej. Jeżeli chcesz otrzymać premię, Twoja praca musi być nieskazitelna, co jest do osiągnięcia, ale pewnym kosztem: średnia czasu rozmów, zaliczenie testu (takowe odbywają się co miesiąc) czy zadowalająca średnia z odsłuchanych monitoringów. Tak. Specjalny zespół odsłuchuje przynajmniej 5 rozmów każdego Agenta w miesiącu, oceniając ją w 20-punktowej skali wg zadanych płaszczyzn. Bardzo łatwo jest nie otrzymać satysfakcjonującego wyniku, ponieważ - nie wiedzieć czemu - polityka prowadzenia rozmów jest bardzo rygorystyczna, np. nie możesz użyć słowa "problem" (nawet w rozmowie z Kurierem), gdyż będzie to traktowane jako "negatywny język". Serio? Dzwoni Kurier, zgłasza PROBLEM, wie, że jest usterka, więc trzeba ją (PROBLEM) wyeliminować, zatem naturalnym jest, że podczas rozmowy operuje się na tym słowie, np. "problem z Paczkomatem". O ile zrozumiałym jest, że Klientowi może to słowo wydać się nieco "odpychające", o tyle Kurier - jako pracownik firmy - chyba nie oburzy się, gdy usłyszy, że problem - który de facto, cholera, sam zgłasza - został lub nie został rozwiązany. Tak więc ogólnie rzecz biorąc - i nie będzie to duże wyolbrzymienie - należy dziękować Klientowi/Kurierowi, gdy ten zwyzywa Cię od najgorszych i przy okazji "opluje" przez słuchawkę. Tak więc pracy jest BARDZO DUŻO (zwłaszcza teraz, kiedy przez pandemię zamawiamy dużo paczek, co oznacza, że jest to NAPRAWDĘ telefon za telefonem), atmosfera jest stresująca, ekrany konsultantów są monitorowane, co może odrzucać. Jeżeli komuś podpadniesz, zrobi z Ciebie swojego kozła ofiarnego. Jeżeli dotrwałeś_aś do tego momentu - zarobki. Na dobry początek około 2300 na rękę, ale gdy odbędziesz kolejne szkolenie, które da Ci uprawienia techniczne (następuje to zwykle miesiąc po wdrożeniu w obowiązki), to wówczas możesz otrzymać 2600 na rękę. Słowem - zdobędziesz doświadczenie, ale przestanie Ci się podobać praca na tym stanowisku, i odkryjesz, jak ludzie są głupi.

g
@Ktosiek

Cudowne i jakże trafne !

Kandynat

Jak wygląda praca jako kurier obsługujący tylko paczkomaty ? Też od rana do nocy ?

yo
@Kandynat

Zależy ile paczkomatów jaki podjazd,,ile paczek i jaki rejon ,ciężko stwierdzić bo nic nie wiem na twój temat , możesz trafić całkiem fajnie i po 8-10 godzinach być w domu i na rękę po doliczeniu kosztów 5-6 koła a jak trafisz gorzej no to już nawet 12-13 godzin nie starczy ,robota sorki za stwierdzenie dla (usunięte przez administratora) ,prosta jak drut ,

Wawa
@yo

Prosta ale strasznie czasochłonna. Wymyślają różne idiotyczne rozwiązania typu: do 9:00 umieszczenia ok. 30% paczek a później o 16ej i tak trzeba objechać maszyny i nadania powyciągać. Stąd robi się po kilkanaście godzin pracy - IDIOTYZM

ktosiek

Witam. Jakich średnich pieniędzy można się spodziewać na stanowisku kuriera i kuriera obsługującego tylko paczkomaty? Pozdrawiam

Wawa
@ktosiek

To wszystko zależy od rentowności rejonu, który obsługujesz. Jeżeli rozliczasz się z przewoźnikiem 50/50 to mażesz zarobić od 3000 do 6000 zł na miesiąc. Ale od razu mówię: praca na paczkomatach to jest prawdziwy (usunięte przez administratora)

G

Witam, oferta na specjalistę ds. Kadr czy warto aplikować?

Nikita

Nie polecam kierowców-kurierów z tej firmy Kurier odebrał z magazynu oddziału z Krakowa o godz 9:00 Numer do kuriera dostałam ale nieodbierał,nieodzwaniał zero kontaktu minęło 12 godz dalej przesyłki nieotrzymałam Dzwoniłam kilka razy na infolinię wkońcu po którymś telefonie pani z infolinii poinformowała że kurier był pod wskazanym adresem tylko nikogo nie zastał mimo że byliśmy w domu i cały czas w oknie wypatrywaliśmy kuriera!!!Pani poinformowała że mogę zgłosić reklamacje która trwa 30 dni Ani pieniędzy ani paczki

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Kraków

• Jak się pracuje w InPost?

Zobacz opinie na temat firmy InPost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost?

Kandydaci do pracy w InPost napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost