Opinie o Grupa DSF Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa DSF Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa DSF Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa DSF Sp. z o.o. w Warszawa

pacjent

akurat nie pale ale palilem i nigdy nie zebralem a roznie bywalo.nie dosc ze zaczepiaja o papierosy to alkocholem czuc na odleglosc.to ty tez zebrzesz?

chiba z Płocka
@pacjent

Uuuu jaki nieskazitelny :-D pogratulować CHIBA hahaha naucz się polskiego ;-)

jacuś

Tak Jacku kan........ ciekawe czy jak Agema skończy karierę na obiekcie to zostaniesz w kolejnej firmie i na obecną będziesz narzekał :-)

plotczanin
@jacuś

Chiba warto zapytać przełożonych a nie roztrzasac to na forum pacjent! Uważasz że to tylko w tej firmiesie zdarza? Rozejrzyj się wokół a zacznij od siebie .

pacjent

nie mam nic wspolnego z ta firma ale chiba musza malo zarabiac skoro zaczepiaja albo pacjentow albo owiedzajacych o papierosy sam padlem ofiara wstyd .chodzi o stary szpital plocki. czy ktos moze cos z tym zrobic a moze tak musi byc musze chiba zapytac w administracji szpitala

JACEK K

widzę, że sprawnie kopiecie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa DSF Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Jacuś

Ciekawy - Jacku K. mówiąc że było Ci źle w tej firmie totalnie oszukujesz... gdyby obiekt dalej chroniła Grupa to nadal byś pracował, a że zostałeś w nowej firmie to jesteś odważny... i to nie Konsalnet tylko firma na A... Pozdro :)

KRZYSZTOF WAWRZYNIAK

No coz dalej do anonimow.Pracujecie tu bardzo krotko i za krotko zeby zabierac glos na jakikolwiek temat,dajcie sobie na luz i zajmijcie sie,najlepiej czytaniem ksiazek.Pozdrawiam pokrzywdzonych,przez los.

obiektywny anonim

do "(usunięte przez administratora)i ok że się podpisujesz z imienia i nazwiska, chwała Ci za to, ale Ty piszesz same pozytywy. A jak to biurowi przeczytają to będą profity. Dobrze, każdy pracuje dla pieniędzy i im więcej ich tym lepiej i łatwiej się żyje. Negatywy piszą anonimy, bo .....(niech każdy anonim wpisze co chce)np. boją się, nie chcą być szykanowani itp. itd. Pewnie że można zmienić pracę i trzeba ją zmienić jeśli nie odpowiada. A co jeśli praca jest ok ale - jak piszą wcześniej rożne anonimy - wypłata nie jest na czas? Widać jedni piszą że mają na czas inni że są opóźnienia. Wtedy powstają wpisy tutaj. Ludzie "imprezowi" są w lepszej sytuacji, bo mają kontakt z biurem, a co mamy powiedzieć my "obiektowi"? Zostaje tylko zmienić pracę i nie wylewać tu błota..... Jak to się mówi? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma....

KRZYSZTOF WAWRZYNIAK

Jeszcze jedna uwaga dotyczaca wszystkich tu obecnych,otoz jak widac ja nie wstydze sie i nie musze ukrywac swojego imienia i nazwiska,uwazam ze chcac cos powiedziec komus lub zwrocic uwage ten ktos musi wiedziec z kim ma do czynienia.Anonimy?to chyba nie te czasy.Jak wiecie pracuje dosc duzo,spotykam sie z bardzo wieloma ludzmi i wiecie co,oni wszyscy maja o nas wspaniala opinie,powiem ze milo takie opinie slyszec od zwyklych ludzi jak tez kontrachetow.Mysle ze to cos znaczy.Jesli firma byla by be to z pewnoscia nie mieli bysmy takiej dobrej opini.Wazne!nie jestem pracownikiem biura do wiadomosci ogolnej.Taka uwaga do administratora forum,moze w otwartej dyskusji niech biora udzial ludzie ktorzy potrafia sie przedstawic.Pozdrawiam

KRZYSZTOF WAWRZYNIAK

Dyskusja jak goraca tylko nie wiem dlaczego to obrzucanie sie blotem.Kazdy ma prawo do swojego zdania.Nadal nie rozumiem ludzi tych negatywnie mowiacych o firmie i ludziach tam pracujacych,czego tam szukaja.Zgodnie z wypowiedziamy grupa DSF jest be,to(usunięte przez administratora)Wszedzie takich (fachowcow)przyjma zotwartymi rekoma,tam bedziecie sie taplac w tym blocie ktore sie z Was wylewa.Podstawa to grzecznosc i kultura w tym fachu nie miesnie i ptasi mozg.Jestem z Grupa od poczatku a wczesniej kilka lat z Fokusem.Uwarzam ze jestem ok w stosunku do firmy i ludzi,dlatego firma jest ok w stosunku do mnie.W Wawie jest tyle firm ochroniarskich ze dla wszystkich starczy miejsca zwlaszcza dla narzekajacych,tylko pamietajcie dajcie znac po jakim czasie Was tam wykopiom za takie gadanie.Pozdrawiam

xyz

Żal, po prostu żal. Nie stać Ciebie na więcej niż "...łubu dubu..." Powodzenia w Konsalnecie .... Pierwszy dzień to nawet w piekle jest fajnie, bo ciepło :)! Potem lepiej nie pisać....

Janosik

Gdybym pracował w biurze to może bym przekopal :-) ale za to mam możliwość sprawdzić w kadrach Twojego nowego pracodawcy ;-) Prezes Grupy pewnie że fajny gość. .. a ty skoncz sciemniac bo doskonale Go znasz... powodzenia :-)

Janosik

Ciekawy może ty wróżbitom zostaniesz skoro tak wszystko dobrze wiesz?... Żal mi Ciebie... nawet brak słów żeby cokolwiek komentować na Twój temat... może Ty podaj imię i nazwisko żeby Grupa Cię nigdy nie przyjęła w swoje szeregi... Ja uważam że takich ludzi jak Prezes Grupy ze świecą można w tych czasach szukać...

xyz

Żal mi Was wszystkich. Nie macie twarzy, a jednak wiadomo kto co napisał. Trzeba mieć pomysł, odwagę i jaja aby zbudować Taką markę firmy i dać tyle miejsc dodatkowej pracy.

bbbbb

Brawo aaaa! Bardzo dobrze to napisałeś/napisałaś :) Grupa DSF jest najlepsza!!!

aaaa

Ciekawy naucz się czytać ze zrozumieniem albo zainwestuj w szkołę to może wtedy nie będziesz musiał opluwać firm które dają Ci pracę, dla mnie Ty jesteś nieudacznikiem skoro nie potrafisz zadbać o rodzinę tylko wylewasz swoje żale, szukasz współczucia to w takim współczujemy ale Twojej rodzinie takiej osoby nieporadnej życiowo.

bbbbb

Ciesze się że słabe ogniwa eliminują się same :-) powodzenia w nowej firmie ciekawy :-) zobaczymy za jaki czas pocisniesz nowej firmie na forum.mam nadzieję że uaktywnisz się pod tym samym nieckiem. Będę obserwować...

greg

Ciekawy proponuje przyjechać osobiście i zadać pytanie. A nie madrzysz się na forum. A od Prezesa spier.... jak najdalej!!! Nie interesuj się życiem prywatnym innych. Co, żal (usunięte przez administratora) ciska?

aaaa

I bardzo dobrze życzę powodzenia w nowej firmie i wypłat na czas, a to już nie Twój problem czym jeździ prezes i co mówią na mieście no chyba ze żyjesz tylko z plotek.

aaaa

(usunięte przez administratora)Was obchodzi kogo sponsoruje Prezes,nie podoba się to idźcie pracować do innych firm,nikt nikogo na siłę nie trzyma,jak komuś żal (usunięte przez administratora) ciska to załóżcie własne firmy i też żyjcie na pokaz nikt nikomu tego nie broni ale skoro ktoś jest nieudacznikiem życiowym i utrzymuje się tylko z pracy w ochronie to tylko pogratulować naprawdę!!Kasa już jest do wiadomosci zainteresowanych i jakoś nie widzę końca firmy bo cały czas dostaję propozycję na imprezy,i też widocznie jestem tym wyjątkiem skoro nie pracuję w biurze a mam wypłatę na koncie!Ludzie czy Wy naprawdę macie coś nie tak z tymi głowami??????

Imprezoawicz

Hmm... beta100 czyli nas "wyjątkowych" jest więcej bo ja tez mam kasę :) i wielu innych osób również więc nie rozumiem o czym mówi Twoja Koleżanka ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa DSF Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa DSF Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa DSF Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa DSF Sp. z o.o.?

Grupa DSF Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 131 ocen.

Grupa DSF Sp. z o.o.