Opinie o Grupa DSF Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa DSF Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa DSF Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa DSF Sp. z o.o. w Warszawa

pracownik Łukasz

konkurencja zazdrości to i pisze zgadzam się z tym ze wszystkie negatywne wpisy na konkurencje jak się pojawiają zostają natychmiast kasowane przez administratora albo strasza sądam

pracownik Łukasz

Proszę Panstwa ja nikomu nie sprzyjam żeby była jasna sytulacja jestem wolnym człowiekiem i wyrazam swoje zdanie,mam do tego prawo jak każdy na tym forum,firma jest rzetelna wiec zasluguje na takie słowa,pozdrowienia dla wszystkich pracowników.Również dla tajemniczej Pani a...

Pani a...??

fanka pani a

Droga Pani a..., czemu tak nam Pani sprzyja?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa DSF Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
kolega krzyska

Krzysiu używasz wazeliny czy tak na sucho? Najbardziej rozpoznawalna firma w Polsce? Coca cola lub mc Donald jest rozpoznawalny no solid konsalnet. A grupa dsf to jest firma znana ale w kręgach imprezowych. Rozumiem ze jesli Ty ja znasz to jest rozpoznawalna?

KRZYSZTOF WAWRZYNIAK
@kolega krzyska

Nie wiem czyim jestes kolega ale zal mi Ciebie.Uzywaj wiecej tego co masz pod wlosami no chyba ze masz brak?

Marcin z płocka

witam czytam na tym forum to co niektórzy ludzie wypisują i niech się ogarną takie głupoty pisać jestem pracownikiem DSF GRUPA od 4 lat i nie spotkałem się z uchybieniem ze strony firmy czy to wypłaty czy innego rodzaju incydenty ludzie zarządzający czy to w wawa czy w płocku są kompetentni i znają się na swojej robocie nieraz byliśmy w nieciekawej sytuacji i czy to pracownicy z wawy czy z płocka lub innego oddziału pomagali sobie i jeden na drugiego mógł liczyć więc jak to napisał pan Krzysztof jak jeszcze bardziej usprawnić by pracowało się lepiej a nie gorzej pozdrawiam dyrekcje z wawy i dyrekcje z pięknego płocka oraz wszystkich pracowników DSF GRUPA

czytajacy
@Marcin z płocka

jak byla milicja to nie bylo zadnych ps. ochr. nieletnich.inwalidow itp.

KRZYSZTOF WAWRZYNIAK

Dawno mnie tu nie bylo,jednak widze ze melodia caly czas taka sama.Panowie forum sluzy do madrej dyskusji a nie do przepychanek osobistych.Spotkajcie sie gdzies na piwku i tam pogadajcie o waszych problemach.Nikogo nie interesuje kto z kim i gdzie,czy na szlabanie czy pod nim.Placzecie jak male dzieci gdy im sie zabierze zabawke.Mysle ze jest bez roznicy kto jest z jakiego miasta,razem tworzymy DSF GRUPE.Jestesmy najbardziej rozpoznawalna firma w Polsce.To o czyms swiadczy.Moze zaczeli byscie dyskutowac na temat tego co mozna by bylo jeszcze usprawnic aby bylo lepiej.Mam duzo znajomych ktorzy pracuja w innych firmach takich jak nasza,uwierzcie mi ze nasza firma w porownaniu z reszta jest super.Wielu z Was pracowalo w takich firmach i doskonale wiecie jak tam jest.Wiem ze przeszkadzaja Wam standardy jakie panuja w GRUPIE,poprostu nie jestescie tego nauczeni.Dlatego trzeba sie dostosowac lub isc do tak jak twiedzicie tych"super firm"Zbliza sie sezon,pracy bedzie bardzo duzo.Teraz przeklinacie GRUPE na wszystkie sposoby a za kilka dni bedziecie prosic o prace.Takze zastanowcie sie nad swoim postepowaniem,no i troche optymizmu Panie i Panowie.Ponawiam moja prosbe do uczestnikow dyskusji,przestancie byc anonimowi.Kiedys anonimy to byly kapusie,milicji,ormo i sb.Mysle ze te czasy minely a moze sie myle?Pozdrawiam

od 20 lat ochroniarz
@KRZYSZTOF WAWRZYNIAK

Wy wcale nie jesteście rozpoznawalną firmą. Co to za bzdury w tekście że jesteście najbardziej rozpoznawalną firmą w Polsce? Na rozpoznawalną markę to trzeba zapracować latami. Trochę skromności.

szeryf

no i co pracownik napisał że kasy nie ma i już forum ucichło a gdzie są teraz ci wszyscy co tak bronili firmy i straszyli sądami pewnie też wypłaty nie dostali zawsze prawda wyjdzie pochwalam tego pracownika niech się ludzie dowiedzą że nie jest tak słodko jak to niektórzy piszą pozdrawiam

szeryf

słuchaj no benek może i szlaban a nie tak jak ty panów na dworcu centralnym w podziemiach za 10 pln jeszcze masz coś w końciku ust więc zamykaj buzię pozdrawiam

benek

Mysle ze tobie tez uratowala bo szlaban na drewnickiej nadal by sie obslugiwalo.

szeryf

widzę że co niektórym firma życie uratowała i pewnie modlą się do barw jak te babcie z radia więc powodzenia Pozdrawiam

benek

ty szeryf to chyba jakiś ormowiec jesteś co? Mysle ze kij ma dwa końce , wtajemniczać możesz wszystkich tylko pilka zawsze sie odbija a Ty jak nie miałeś umowy to powinien zapłacić zalegly podarek. Każdy taki kretyn leci do US i nie myśli ze urząd później naklada na niego zalegly podatek, bo czemu siedział cicho jak miał dochód? Wlacz czasem mozgownice i poczytaj.

ZYGMUNT

Płoczanin chyba nie wiesz co to są pomówienia, bo własnie rzuciłeś konkretne pomówienie dotyczace firmy D.S. FOKUS, która na Juwenaliach wykonywała swoje obowiazki bez zastrzeżeń. Impreza została odwołana z powodu złych warunków atmosferycznych ( opady deszczu) , myślę ze jak zapłacisz w Sądzie kilka tysiecy to nie będziesz pisał plotek tylko konkretne informacje.

Krrrrrrr

Masz jakieś złe inforamcje wiślak ;)

jest taki

to nie tylko plock to wszystko jest (usunięte przez administratora) aco do calej tej firmy to ?

Czemu kolego tak opisujesz plock?

Płotczanin

Szeryf pomysliłeś firmy :) Tak zgadzam się z Tobą że na pewnych Juwenaliach było za mała ilość ochrony, ale to akurat nie Grupa DSF zabezpieczała tą imprezę a firma konkurencyjna D.S.FOKUS :)

Jak z hajsem w tym miesiącu?

jacek k

Tak,jakiej?

pacjent

sam sie naucz lizusie a pytac przelozonych chiba ktos ich kontroluje i co nie czuje?a to moze ty?teraz to policje wezwe .

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa DSF Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa DSF Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa DSF Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa DSF Sp. z o.o.?

Grupa DSF Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 131 ocen.

Grupa DSF Sp. z o.o.