Contact Sales

Opinie o Contact Sales

nina

Mam takie pytanie czy aby wziąć udział w szkoleniu na (usunięte przez administratora)to trzeba podposić jakąs umowę na przeprowadzenie szkolenia czy wystarczy tylko ten formularz zgłoszeniowy? Bo zrezygnowałam na rozmowie kwalifikacyjnej(nie takiej pracy szukam) a podpisałam tylko formularz zgłoszeniowy zanim pani przedstawiła warunki pracy?

@nina

Z tego co wiem to aby przystąpić do szkolenia trzeba mieć podpisaną umowę szkoleniową. Jak tylko podpisywałeś ankietę to do niczego się nie zobowiązałeś a tylko pozwoliłeś na przetwarzanie swoich danych osobowych do dalszego etapu rekrutacji :) Bez stresu :)

zeszkolenia

Witam.. mam takie pytanie czy jesli szkolenie zostanie dokonczone ale umowy nie bede chciala podpisac to czy moga mnie obciazyc ksoztami szkolenia ??

w odp. do zeszklenia
@zeszkolenia

Hmm.. zadziwiające jest dlaczego chcesz zrezygnować po zakończonym szkoleniu? :D czyżby nie spełnione oczekiwania? :P| Jeśli chodzi o koszta pokrycia szkolenia- nie musisz płacić jak je zakończysz a nie podpiszesz zleceniówki. To tylko twój wybór jest więc możesz śmiało rezygnować

Szcześciarz

Zacznę od tego ze to jedno z najlepszych, Call Centre w jakim pracowałem, opowiem wszystkim niedowiarką jak zaczyna się od samego początku, a wszystko zaczęło się od rozmowy kwalifikacyjnej przemiła dziewczyna Katarzyna, która wytłumaczy Ci wszystko od A do Z, wypełniasz ankietę dyspozycji w której określasz się jak możesz pracować potem, następnie jesteś zaznajamia y z warunkami pracy, ile godzin w tygodniu masz pracować i ile godzin masz przepracować na samym początku ma być to 5 h dziennie miedzy 16-21 dowiadujesz sie ze masz 12 zł na h i podpisujesz umowę szkoleniowa w której jest jasno napisane ze musisz uczestniczyć w całym szkoleniu bo inaczej pojawi sie kwota do zapłaty w wysokości 500 zł, wiec nie ma to tamto i w szkoleniu uczestniczyć musisz, i powiem Ci ze dobrze ponieważ, Co do Szkolenia jest prowadzone na bardzo dobrym poziomie prowadzi je dwoje uzdolnionych ludzi Wiola i Łukasz tu taj nie ma co owijać w bawełnę są naprawdę konkretni wytłumaczą wszystko powtórzą dopóki nie zrozumiesz aż wkonci zalapiesz wszystko naprawdę wielki szacun dla nich, szkolenie trwa tydzień rozpoczyna sie w każdy piątek i trwa do czwartku przerabiasz wszystkie aspekty sprzedaży od Telefonu Stacionarnego po Całość pakiet czyli internet telefon i telewizje po tej części są dwa testy sprawdzające twoja wiedzę, i potem zaczynasz pracy Ci którzy naprawdę poszukują dobrej i solidnej stałej pracy zapraszam osobiście pracuje juz tutaj 4 miesiące, wypłata co do dnia czyli każdego 10 prowizja wypłacana solidnie do tego profity multisport kkm i bony sodexo, Naprwde praca godna polecenia

fruzii

UWAŻAJCIE!!! Pod koniec sierpnia Telekadra prowadziła rekrutację na Przedstawicieli handlowych UPC W Lublinie. Wszystko ładnie pięknie, zapowiadało się że mimo iż w pierwszym miesiącu nie wyrobisz ani jednej umowy(aktywacji( to i tak dostajesz 750 zł brutto ( zwrot za tygodniowe szkolenia ). Przepracowałam 1,5 miesiąca - chodziłam D2D sama i z trenerem, poświęciłam sporo czasu i nerwów, nawet wydrukowałam ulotki za własne pieniądze. Zwolniłam się po pełnym miesiącu pracy( wrzesień + kilka dni pażdziernika), (usunięte przez administratora)

Konsultant Telefoniczny

Bardzo dziwna, rekruterka chodziła i mówiła jak robot ,na siłę chciała zrobić wyniosłość rozmowy i wrażenie że to super prestiżowa firma. Taki tani kit :)

Nie było

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ryszard

Dziękuję za szybką odpowiedz, tylko ze ja byłem na romowie jako przedstawiciel handlowy. Czyli wygląda na to ze kilka dni przepracuje za darmo? Boję się o ta karę, dlatego też uczestniczenie we wszystkich dniach wyklucza zapłatę 500 zł? O jakiej wyjątkowej sytuacji Pan mówi? Kiedy starał się pan ostać do pracy?

Ryszard

Witam, otóż potrzebuje rzetelnych opinii na temat tej firmy. Niedawno byłem na rozmowie kwalifikacyjnej właśnie w tej firmie i zdziwił mnie fakt podpisania umowy szkoleniowej. Jak to do końca z tym jest?

Do pana Ryszarda
@Ryszard

Panie Ryszardzie, wygląda to następująco (znam to ze swojego przykładu) podpisuje pan umowe gdzie zobowiazuje sie pan do uczestnictwa w calym cyklu szkolenia ktore sklada sie z teorii i praktyki, w czasie praktyki zasiada sie do komputerka i juz zaczyna sie dzwonić, oczywiście ma pan cel do zrealizowania jeśli chodzi o sprzedaż- były to chyba 3 sztuki juz w czasie szkolenia, jeśli się to nie uda to szkolenie nie zostaje ukończone, no chyba ze jest wyjątkowa sytuacja to wtedy mimo braku sprzedaży, szkolenie zostaje ukończone- mi niestety nie było dane kontynuowanie z powodu braku sprzedazy juz w trakcie szkolenia. W umowie jest zapis ze jesli nie pojawi sie pan na szkoleniu a podpisał pan umowę lub w trakcie szkolenia z jakiegos powodu nastapila rezygnacja ze strony uczestnika- trzeba płacic kare 500 zł, ale jeśli nie sprzeda pan w trakcie szkolenia nic, to szkolenie jest ukonczone negatywnie i nie placi pan kary, ale wspołpraca tez nie jest nawiazywana z kandydatem, tak to mniej wiecej wyglada ze strony praktycznej.

michael

W ogłoszniach chyba pisze, że jest to door to door wystarczy czytać

drogi michaelu
@michael

przez przypadek natrafiłem na ogłoszenia dotyczące pracy na stanowisku o którym pisalismy wyzej- przedtsawiciel handlowy, tak z ciekawosci przeczytalem wszystkie ogłoszenia z tej agencji pracy telekadra i wlasciwie w rzadnym nie widzę zeby było napisane że to praca doortodoor http://www.gumtree.pl/c-PostersOtherAds-W0QQUserIdZ93076114

tomek

ja podobnie jak qmpel- nie chce łazić po domach i namawiać czy coź

Exodus

Z tego co wiem szukają przedstawicieli UPC - sprzedaż bezpośrednia.

tomek

Dzięki Waran za odpowiedź. Mój ziomek tez był na rozmowie w tej firmie na przedstawiciela jakiejś netii czy coś, ale z tego co mowil to miał chodzić po drzwiach. Nie wiem wlasnie jak to jest z tym sprzedawca w sklepie ale moze wysle i sie przekonam.

waran

Z tego co pisze na ich stronie to są agencją pracy a tacy to mają chyba więcej niż jednego klienta. Możesz dostać pracę nie tylko w telemarketingu w zależności co byś chciał. Znajoma pracuje jako przedstawiciel handlowy i to oni ją zrekrutowali.

tomek

cześć! ostatnio znalazłem na necie kilka ogłoszen od telekadry, praca na stanowisku ekspedienta- praca w sklepie, jakiś czas temu (jakies pół roku temu morze) bylem na rozmowie własnie w tej firmie ale na stanowisko w call center, moje pytanie brzmi- czy firma zmienila profil dzialalnosci i zatrudnia tez do sklepow czy robi z ludzi (usunięte przez administratora) i praca i tak bedzie jako telesprzedaca? pytam z ciekawosci osoby, ktore tam pracuja bo nie wiem czy ponownie wysylac cv, jesli nic sie nie zmienilo to szkoda mojego czasu bo boje sie podpisywania umowy szkoleniowej juz na rozmowie rekrutacyjnej... prosze o odpowiedz kogos kto tam pracuje!! pilnie poszukuje jakiejs pracy ale w sprzedazy bezposredniej!!

ciekawy

Witam! Na czym polega praca jako ankieter w tej firmie? Proszę o szybką odp. bo jutro mam rozmowę i nie wiem czy jest sens na nią iść.

krk77

1. bardzo duży przemiał osób. 2. niejasne warunki umowy w przypadku krótkich projektów. 3. call center standardowo, z tym że są ładne dywaniki i schludny wystrój. 4. można się wybić i na projektach pocisnąć pod 20zł/h (praca ciężka psychicznie kilka h dziennie) 5. wypłata terminowa, polecam policzyć wszystkie godziny bo podsuwają pod nos papier do podpisania i potem już żadną umową się nie wykręcicie. 6. sztab it, projektowy, administracyjny zarabia więcej, ba zarabiają na dojeniu ludzi z call center. słyszałem pozytywne opinie od ludzi z 'góry' (it). 7. dobra oferta na przejściową pracę. lepsze warunki niż w biurowcach koło onetu. 8. podobnie jak tysiące innych osób rocznie po niewiele ponad miesiącu odszedłem. 9. była mowa o krakowie 3/5

prztyjdź z CV pod adres podany tutaj: http://telekadra.pl/Kontakt :) Wystarczy ;)

Beata

A ja powiem ze swojej strony, że na Życzkowskiego jest bardzo w porządku. Pracuję na popołudniu przy przedłużaniu umów stacjonarnych. Na szkoleniu wszystko było wytłumaczone "łopatologicznie" tak, że można by przyjąć, że trener traktował nas jak idiotów, ale jak się okazuje teraz sami musimy to wszystko w ten sam sposób tłumaczyć klientom.. Kasa na koncie zawsze jest 10. Kilka razy się zdarzyło, że 11 ale to tylko dlatego, że bank nie pracuje przez weekend. Zasady są wszystkim znane. Wystarczy się ich trzymać i jest to idealna praca nawet bez żadnego doświadczenia wcześniej.

@hugo sprawa jest prosta, tłumaczą na szkoleniu (tłumaczyli, nie wiem jak teraz :) )masz na początek umowę szkoleniową, podpisem mówisz, ze gwarantujesz swoim podpisem, ze będziesz na szkoleniu bodajże 60h, a jak zrezygnujesz w trakcie to musisz oddać za organizację szkolenia, wygrodzenie trenerów itd w sumie wyliczają tego na 500 zł. Jak przejdziesz szkolenie to trafiasz na słuchawkę i w zamian za to, ze część spędziłeś na dzwonieniu do klientów to następne 100h (chyba) dają Ci 12zł/h bez względu na wynik (oczywiście to 500 zł kary znika :) ). Po tych 100h masz gwarantowane 10 zł/h bez względu na wynik (chyba, ze nie chodzisz regularnie, to wtedy masz minimum 8,20). Całość masz opisaną w rozporządzeniu dostępnym dla każdego handlowca, więc wiesz za co pracujesz. Stawka 12 zł jest liczona tak, ze po tych 100h pracy powinieneś na nią od razu wskoczyć. Zresztą najlepiej się umówić na rozmowę i sie samemu dopytać... @coclik nie wiem jak jest na wadowickiej, piszę tylko odnośnie Życzkowskiego...

:D

Pracowalam dokladnie na tym samy projekcie w ost wakacje i osobiscie jestem zadowolona. Atmosfera bardzo fajna,na luzie mlodzi liderzy , duzo coachingow a takze konkursow. Zgrana grupa, samemu ustala sie graik, ktory bez prpblemu mozna zmienic. Liderzy doprowadzali dziewczyny do placzu? Pierwsze slysze, owszem trzeba bylo miec wynik ale nie bylo konca swiata jak sie klientow nie mialo,pomagal Ci wtedy albo Tomek albo Dominik i od razu szlo lepiej i kazdy byl zadowolony ;D osobiscie uwazam, ze jesli chodzi atmosfere to jest swietna dla mlodych ludzi

Z tego co ja wiem to stawka jest do 12 zł za godzinę pracy. Co ciekawe na początku każdy ma taką stawkę niezależnie od wyniku :) Z tych rozliczeń które wiszą nam na sali to podstawa godzinowa to max 12 zł/h + prowizja. Jak macie jakieś pytania to piszcie, z przyjemnością odpowiem :)

zainteresowana
@Paweł

A jak to jest z uczciwością i terminowością? Czy wypłacają kasę tak jak trzeba? I czy jeśli są opóźnienia z wypłatami, to czy są duże?

@zainteresowana

Ja zawsze miałem rachunek do podpisania najpóźniej 10 i kasę na koncie następnego dnia (chyba, ze weekend :) )

ten ktory pracuje

Najciekawsze w takich opiniach jest to, ze kreuja ja osoby, ktorym sie nie udalo - nie mowie ze wszyscy, ale 90% stworzyly nieudolne polaczki, ktorzy w naszym kraju chca zarabiac tyle co drwal w norwegii - nie tedy droga. Nie musze robic tutaj PR, bo ja pracuje juz troche czasu i mimo ze bywa ciezko, pieniadze sie zgadzaja - jesli masz swiadomosc pracy, przykladasz sie i przyjmujesz konstruktywna pomoc przelozonego, nie masz podstawowych brakow w slownictwie j.polskiego, dasz sobie rade (przynajmniej na projekcie popoludniowym Orange - tam gdzie pracuje). Godzina pracy konsultanta liczac razem z prowizja to zazwyczaj od 12 do nawet 30zl brutto - nie wierzysz? to zapraszam, milo sie zdziwisz studentko/studencie. chyba ze wolisz roznosic ulotki na alejach za 7-8zl :)

Zostaw merytoryczną opinię o Contact Sales - Kraków

• Jak się pracuje w Contact Sales?

Zobacz opinie na temat firmy Contact Sales tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contact Sales?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contact Sales?

Kandydaci do pracy w Contact Sales napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contact Sales