Telekadra

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Telekadra

niespełniona

Ja odradzam to call center!!! Najgorsze w jakim pracowałam. Przez tydzień w ramach "szkolenia" pracujesz za darmo a w następnym tygodniu jak się nie sprawdzisz to cie wywalają. A pod drzwiami rekrutacji kolejki nowych na Twoje miejsce, przemiał jakiego nie ma nigdzie. Codziennie zaczynając prace masz świadomość, że już kogoś na Twoje miejsce szukają. To były najbardziej stresujące 2 tygodnie w moich dotychczasowych pracach za którą dostałam psie pieniądze a za zszargane nerwy nikt mi nie zwróci.

seba
@niespełniona

Albo tak dużo się zmieniło, albo wymyślasz bo się nie sprawdziłaś. Przez 3 miesiące pracy widziałem ludzi, których nikt nie pamięta - tak rzadko się pojawiają, a jednak są i nikt ich nie wyrzuca jeżeli tylko CHCĄ PRACOWAĆ. Wniosek jest prosty, nie chciało Ci się, albo byłaś aż tak słaba..

fhkk
@seba

jasne,to dlaczego ci dziękują za współpracę ,jeżeli nic nie sprzedasz?

Lolo
@fhkk

hmmm nie wiem może dlatego, że ta praca polega na SPRZEDAŻY? :)

Maria
Kandydat
@niespełniona

Za szkolenie nie płacą????Dlaczego ???Czy ktoś pytał się???Jak można się nie sprawdzić w pracy po szkoleniu ???Czyli jedno można stwierdzić =osoba, która szkoli nie umie przekazać dokładnie wiedzy ????

Maria
Kandydat
@seba

Czy ta firma tylko rekrutuje ludzi do sprzedaży????

Rozgoryczona Nowy wpis
@niespełniona

To prawda miałam taką samą sytuację, zabrakło mi 5 zł do dziennego celu i do widzenia!!! Co chwilę naciski trzymanie się skryptu człowiek daje z siebie ile może a i tak jest źle nie polecam

Ewa Nowy wpis
@Rozgoryczona

Aż tak ciężko jest dzienny cel osiągnąć? Ile go w ogóle trzeba osiągnąć, na czym to polega?

Byly pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM!( cala firme, ja pracowalam na kampanii orange) Ja zaluje ze nie posluchalam sie opinii, tylko zaryzykowalam. Totalnie strata czasu i nerwow. Zacznijmy od tego ze mamy tygodniowe szkolenie ( ktore wyplacane jest 50% po 50h i kolejne 50% po 100h). Codziennie siedzisz po 6h i uczysz sie rzeczy ktore w wiekszosci nie sa potrzebne i mozna byloby je wytlumaczyc szybciej. ( np caly dzien na tlumaczenie czym jest rodo). Jesli nie zrobisz 2 umow w ciagu 5 dni to Cie zwalniaja… ja mialam zrobiona 1 i w ostatni dzien mialam awarie internetu( praca zdalna) przez co pracowalam tylko pol dnia i mnie zwolnili :))) wiec super, bo nie dostalam nawet szansy zeby odrobic te godziny. Wiec jezeli zalezy Ci na pracy to prawdopodobnie bedziesz zestresowany tym ze jezeli nie zrobisz umowy to mozesz zaczac szukac nowej pracy :))) ale nawet jak zrobisz umowy to i tak moga Cie zwolnic. Zrobienie umowy nie jest proste bo na poczatek daja Cie to gorszej bazy, gdzie kontaktujesz sie w 90% z starszymi osobami, np 85 letnim panem ktory placi 20 zl za abonament a Ty mu proponujesz abonament z internetem mobilnym za 89.99. Gdzie pan nie umie tego obslugiwac i wez go namow. Sama w zyciu bym tego nie kupila a gdzie komus to wcisnac, zwlaszcza starszej osobie…Zwalniaja prawie wszystkich, zaplaca Ci za te 5 dni „wsparcia” ( gdzie to wsparcie bylo, to nie wiem). Natomiast caly tydzien szkolen po 6 godzin godzinnie pozostaje bezplatny bo nie przepracowales 50h. Nie interesuje ich czy masz jakies wydatki, dom na utrzymaniu, rodzine. Zwolnia. We wczesniejszej firmie jak pracowalam to mieli zasade” nie brac nowych osob a szkolic tych co sa „. Tu jak widac do pracy ciagle szukaja zeby zwalniac i brac kolejnych ( logiczne myslenie co nie?) . Warto dodac ze system na ktorym sie pracuje jest tak do bani ze ciagle sie zacina i trzeba go reseteowac. Warto tu wspomniec o pani Beacie ktora jest szkoleniowcem a zachowuje sie jakby byla niewiadomo kim. Czulam sie jak w jakims (usunięte przez administratora) Wyszlam do lazienki, zapomnialam zablokowac ekran w laptopie to wiadomosci co pare sekund ze mam to zrobic, nie zdazylam odpisac to „ dlaczego nie odpisujesz??!” mimo ze nawet minuta nie minela XD. Problemy doslownie o wszystko. Wmawianie mi ze przez moj jednodniowy problem z internetem ( awaria operatora bo dzwonilam) wszyscy maja problem z systemem( gdzie z nim zawsze byl problem). Zwalnianie z usmiechem na twarzy. Potem gdy inna osoba tez napisala ze ma problem z internetem i jej system sie zacina to Pani szkoleniowiec juz nie miala problemu. Gdy zapytalam grzecznie jak system mogl sie innym zacinac skoro to „ przeze mnie sa problemy” to mnie usunela z grupy XD. Smiech na sali. Pani Beata za bardzo sie wczula, bo tak jak powiedziala musialo byc, zazyczyla sobie ze mam usunac aplikacje teams w telefonie bo tak nie widziala moich rozmow ( do laptopa moja podglad) „prosze w tej chwili usunac aplikacje”, minuta pozniej „ dlaczego Ty odpisujesz z telefonu??? Kazalam Ci usunac?? Wiekszosc osob korzystalo z telefonu bo jak rozmawiasz z kims na sluchawce i patrzysz w ekran jakie ma uslugi to latwiej odczytac z telefonu niz na laptopie ale no taki kaprys ze nie mozna. Natomiast sa wybrane osoby do ktorych od poczatku jest problem o wszystko. Nie rozumiem jak osoby bez empatii moga pracowac z innymi osobami? W tej firmie nie ma czegos takiego jak wsparcie, wspolczucie, wyrozumialosc. Tutaj chcialabym zaznaczyc ze wielka osoba jest pan Marcin( od wstepnego szkolenia). Zawsze mozna bylo liczyc na jego pomoc. Byl wyrozumialy i zawsze poprawial humor.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Wiecie, czy Telekadra udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jan

Przeczytałem, że pracownicy nie dogadują się między sobą. Czyli co, nie można liczyć na żadną pomoc w przypadku kłopotów?

Czy urlop w Telekadra jest płatny 100%?

Czy pracownicy Telekadra mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Nick

Tak

Aleksander
@Nick

Napiszesz w jakich? Są imprezy firmowe albo jakieś wycieczki? Dają coś jeszcze jako benefit z socjalu?

lol
@Aleksander

Ubezpieczenie jest z benefitów

Czy pracownicy w Telekadra dogadują się między sobą?

Szuflada

nie

Jak jest z pakietem medycznym w Telekadra? Można dołączyć rodzinę?

ciekawy

Czy koordynator/ka grupy sprzedażowej ma realne możliwości awansu w strukturach firmy? Czy przed objęciem tego stanowiska również konieczne jest tygodniowe nieodpłatne szkolenie? Jak firma zapatruje się na złożenie aplikacji na kilka różnych stanowisk?

Były

Ciekawe czy pracuje tam jeszcze Pan Minionek. P. PTAK XD, który tylko szuka kogo by tu uwalic za identyfikator czy kanapki ????????

Agnieszka
@Były

Forum GoWork.pl nie jest dobrym miejscem na dyskusję na temat zachowania konkretnego pracownika - jego głównym celem jest wymiana opinii na temat warunków zatrudnienia. Jako były pracownik może powiesz coś na ten temat? Jak oceniasz atmosferę w firmie Telekadra?

Olop

Pracuje i ma się dobrze

Agata
@Olop

@Olop A Tobie jak się pracuje w Telekadra? Firma stawia na rozwój swoich pracowników poprzez szkolenia?

Pan w koszuli i w koularach

Minionek pracuje XD

Nick

Polecam dobrze przemyslec zatrudnienie. Nie placa nic za szkolenie, choc bez tego szkolenia nie mozesz podjac tej pracy. Jezeli sie nie myle jezeli bez tego szkolenia nie moge podjac pracy to szkolenie musi byc traktowane jak godziny pracy. Drugie - slabe wynagrodzenie, jako student mozna sobie dorobic i np kelnerem lub kurierem i wiecej zarobic. Praca jest dosyc stresujaca, nie rzadko klienci przeklinaja i mowia jak im sie nie podoba uslugi tej firmy. Nie polecam, przemyslcie to

Franciszek
@Nick

Napisałeś o niskim poziomie wynagrodzenia. Nie ukrywam, że chciałbym dowiedzieć się, ile można zarobić, dlatego mógłbyś podać konkretną kwotę, którą pracownikowi oferuje firma Telekadra? Z góry dzięki za pomoc.

Jeff
@Franciszek

Chłopie, to zatrudnij się i będziesz wiedział, ile zarobisz. Z resztą przynajmniej oficjalnie na warunki finansowe podpisujesz poufność, także oficjalnie nikt nic nie powie ;)

Aleksander
@Jeff

Ok, rozumiem że zarobki są poufne. A możesz chociaż powiedzieć, jak wygląda kwestia benefitów, czy premii?

Z ogłoszenia na FB
@Aleksander

Na początek dostaniesz gwarantowane 17 zł i oczywiście prowizje za wyniki. W momencie, w którym zdobędziesz wymagane doświadczenie (zazwyczaj już po miesiącu) umowę o pracę, 21 zł + prowizje. Taka informacja jest na ogłoszeniu publicznym ;)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Telekadra?

Olop
@Pytanie

Zlecenie, niezko o umowe o prace, a jak już dostaniesz to na czas określony z przedłużaniem

Marek

Może ktoś ma wiedzę o ewentualnej rekrutacji w firmie?

Agnieszka
@Marek

Też chciałabym się dowiedzieć. Czy może w sierpniu udało Ci się coś na ten temat ustalić? Jeśli tak, proszę, daj znać tutaj na forum GoWork.pl. Może być więcej osób zainteresowanych tematem naboru do Telekadry.

spalonaona

Też polecam telekadrę. Sama praca nie jest pracą na całe życie, ale za to na uczciwych warunkach i za dobre pieniądze.

bodzio

Praca na słuchawce nie taka zła :) trzeba dużo się nauczyć, szczególnie na początku, są szkolenia, bez których niestety nie da rady ruszyć, ale ludzie pomagają jak mogą, sama atmosfera tez jest w porządku, a ludzie w większości młodzi. Myślę, że jak się chce dorobić studiując czy coś w tym stylu to zgłoszenie się do telekadry jest dobrym pomysłem, tym bardziej, że działają szybko i grafiki są elastyczne, a wypłata zawsze w terminie.

:D
@bodzio

Brzmi jak praca dla mnie :D nie powiem, zachęciłeś mnie

zgadzam się

Ja tam polecam telekadrę. Myślałem, że będzie ciężej na tej słuchawce, ale jakoś mi idzie. Nie powiem, swoje jakieś wyniki już mam. A mogę was zapewnić, że idzie na tym dobrze zarobić.

garo
@zgadzam się

Też się nie spodziewałem, że uda mi się tyle wyciągnąć ile zarabiam obecnie. Jak widać praktyka czyni mistrza :D

Jasiek

Można przy tej okazji dorobić sobie! W sumie fajna firma jako pracodawca

Marta

@pracownik Telekadry czyli jest wypłacana premia za polecenie innego pracownika? A czy można liczyć na jakieś inne premie, np. na uznaniową? Czy są bonusy w stylu dofinansowanie karty sportowej? Telekadra zatrudnia w oparciu o umowę o pracę?

miejscowy
@Marta

Zgadza się. Premie za polecenie innego pracownika są wypłacane, fajna sprawa swoją drogą. Więc polecam telekadrę :D

Wiktor

Nie jest tajemnicą, że firmy potrzebują pracowników. !

pracownik Telekadry

firma płaci pracownikom (usunięte przez administratora)zł za każdego przyprowadzonego (usunięte przez administratora) do pracy - to chyba mówi wszystko o tej firmie. Reszta jest milczeniem ..............

Zostaw merytoryczną opinię o Telekadra - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Telekadra?

Zobacz opinie na temat firmy Telekadra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Telekadra?

Kandydaci do pracy w Telekadra napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Telekadra