Contact Sales

Opinie o Contact Sales

mymyself

Wie ktoś może kiedy wysyłają pity?

@mymyself

moj pit przyszedl poczatkiem lutego

Pity
@mymyself

Jeśli nie otrzymałeś rozliczenia PIT, zgłoś tę informację poprzez formularz na stronie Telekadry. W zakładce dla pracownika.

mergim153

Najlepsze miejsce do pracy w Krakowie, miła atmosfera i świetni ludzie. Jeżeli ktoś szuka pracy to powinien się zgłosić do telekadry bo to jest właściwe miejsce! Dla tych którzy się zastanawiają dodam, że sam tam pracowałem i wiem jak to wszystko wygląda dlatego negatywne opinie nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości. Cały zespół z HR funkcjonuje wzorowo, do każdej osoby podchodzą indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. mergim

Mori

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, miałem przyjemność rozmawiać z Panem Michałem, przedstawił mi wszystko czarno na białym, ile się zarabia, jaka jest umowa, trochę również pożartowaliśmy,zgodziłem się na szkolenie które odbędzie się 1 Marca, ale gdzie i od której to nie wiem, mam zostać poinformowany w sprawie szkolenia, dzwooniłem dziś do telekadry, ale żadnegoodzewu z drugiej strony. pozostaje miczekać do max poniedziałku.

zdziwiony

Z premii? Zmienili coś? Musiałem zakończyć współprace w styczniu ale była normalna podstawa plus premia.

Konsultant Telefoniczny

Bardzo dziwna, rekruterka chodziła i mówiła jak robot ,na siłę chciała zrobić wyniosłość rozmowy i wrażenie że to super prestiżowa firma. Taki tani kit :)

Nie było

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

polecam z czystym sumieniem!!!!!!!!!!.Pracuje pól roku i jestem bardzo zadowolona.Zarówno atmosfera jak i zarobki powodują,że z przyjemnościa przychodzę do pracy.

W mojej opinii nie mam nic do zarzucenia. Wszystko co było przedstawiane na kolejnych etapach rekrutacji, to jest realizowane w życiu codziennym pracowniczym i tutaj spory pozytyw. Oby tak dalej!

Zdziwiony

@John Co to za różnica czy szukają kogoś pod koniec roku czy wcześniej? Może po prostu potrzebują, zawsze ktoś może zmienić pracę, czy zrezygnować, a może potrzebują dla swojego Klienta- w końcu to agencja zatrudnienia. Nie rozumiem tych głupich pytań.

John

kadrowa czy księgowa ---może ktoś lepiej powie-co stało się z tą która była do tej pory!?A może szukają doradcy podatkowego a nie księgowej-?Prezesom wydaje się,że księgowa/kadrowa/doradca podatkowy to jedna chwała-i szukają sami nie wiadomo kogo. Kto ich obecnie prowadzi i dlaczego pod koniec roku szukają kogoś innego-to jest zastanawiające-dajcie odpowiedź,jeżeli coś wiecie na ten temat.Dzięki

ufol

żal czytać te komenty... już z samej nazwy stanowiska główna księgowa to ktoś z ogromnym doświadczeniem i wykształceniem. Po co ma znać angielski do polskiej firmy? Sprawy kadrowe nie mają nic wspolnego z księgowoscia. Kadrowa to kadrowa a księgowa to księgowa.

odradzam

polecam pracę w lepszych firmach tego typu które są na krakowskim rynku, nie ma przynajmniej obcinania z podstawy jeśli nie masz wyrobionego talk time a przy bazie która jest wrzucana i tym sprzęcie gdzie o dobrą jakość połączeń naprawde trudno, po prostu nie da się godnie zarobić mimo dobrych chęci

bubu

no i? to jest agencja i maja różnych klientów...

gabi

To jest branża sprzedażowa więc po co chcesz pracować jak nie zamierzasz sprzedawać? Proponuje pracę w spożywczym.

hejho

Skąd masz informacje o 300zł? Ja właśnie skończyłem szkolenie ale nic takiego nie słyszałem? Chłopak na szkoleniu mówił tylko o tym, że jak polecimy znajomego do pracy to za każdego można dostać 300zł W prawdzie dostałem pieniądze ze szkolenia ale za umowy, które na nim podpisałem.. nie wiem skąd ta informacja Emotikon unsure

??

a jak nie sprzedasz to wylot... i dwa tygodnie w du... :(

gabi

Ja idę na szkolenie od poniedziałku i z tego co mi mówiono to za szkolenie nie płacą chyba że sprzedasz umowę .

??

ale ze co? 300zł za to ze skonczysz szkolenie? tak po prostu, ot tak??

marta

aplikowalam tam , bede miec szkolenia, za szkolenia obiecano mi 300zl, czy ktos z was dostal te pieniadze po ukonczeniu szkolen??

Edi

Spory pozytyw przede wszystkim za szkolenie i warunki pracy. Bardzo fajne biuro i sporo przestrzeni do rozrywki i wypoczynku na przerwach. Praca jak każda inna przy obsłudze klienta. Po prostu jeśli chcesz pracować i masz ambicje, będziesz zadowolona/y. Ja pracuję tu drugi miesiąc i jest naprawdę ok, ludzie super i wypłata z której jestem naprawdę zadowolona. polecam!

aga

Ludzie!!! Telekadra jest WYŁĄCZNIE agencją zatrudnienia i zajmuje się rekrutacją pracowników na zlecenie innych podmiotów. To nie jest żadne call center!!! Firma nie odpowiada za warunki pracy w tym w szczególności za atmosferę pracy.

Mibi

Ja nie mam żadnych zarzutów... Na samym szkoleniu zostałem poinformowany o wszystkim czego mam się spodziewać, jakie będą moje obowiązki i na jakich warunkach... zupełnie nie rozumiem tego o czym piszecie, to jest sprzedaż- jeżeli nie sprzedajecie - nie zarabiacie ^^ Nikt nikomu za siedzenie nie płaci... Sama ekipa - genialna, zawsze przychodziłem z uśmiechem do pracy. Mase konkursów i dodatków pieniężnych.. Za szkolenie nie pracujesz za darmo bo masz dodatkową stawkę póżniej... To normalne ze mase ludzi przychodziłoby tylko po kase ze szkolenia! Polecam serdecznie... jedna z lepszych pracy, które miałem. niestety - musiałem pożegnać się z Krakowem :/ ale wiem, że drzwi mam otwarte zawsze!

Zostaw merytoryczną opinię o Contact Sales - Kraków

• Jak się pracuje w Contact Sales?

Zobacz opinie na temat firmy Contact Sales tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contact Sales?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contact Sales?

Kandydaci do pracy w Contact Sales napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contact Sales