Contact Sales

Opinie o Contact Sales

Ciekawa firma. Zwłaszcza podejście do pracownika. Niby umowa szkoleniowa zobowiązuje do przepracowania tych kilku godzin za frajer. No i potem dopiero kwiatki :D 12 zł/h + prowizja. Jak to się im opłaca jak ktoś nie sprzedaje. Ma ktoś pomysł?

karol

Mi tam odpowiada. Pracuję na utrzymaniu fixa i jakoś nie narzekam. 2 umowy na godzinę, prowizja ok... 20k nie zarabiam, ale na utrzymanie w krk bez jakiś wielkich ekstrawagancji wystarcza. Praca ma jeden minus, jest dla ogarniętych ludzi :)

acupoftea

pracowalem na jana pawla (teraz to zyczkowskiego) budynek spoko klimatyzowany lokalizacja nie najgorsza z ludzmi juz troche gorzej straszne cisnienie na umowy jak nie robisz umow to strasza zostawaniem po pracy albo przychodzeniem w weekend (tez straszne cisnienie) bardzo niechetnie patrza na jakiekolwiek wolne umowa zlecenie o etacie zapomnij tam poprostu umowy o prace nikt(!) nie ma niejasne sposoby obliczania premii za prowizje generalnie nie polecam choc budynek i lokalizacja w porzadku

Patryk

Adam , gdyby liczyl sie telemarketer to prawdopodobnie nie zarabiali by pieniedzy , witamy w handlu gdzie liczy sie efekt :)

Konsultant Telefoniczny

Bardzo dziwna, rekruterka chodziła i mówiła jak robot ,na siłę chciała zrobić wyniosłość rozmowy i wrażenie że to super prestiżowa firma. Taki tani kit :)

Nie było

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Mimo że na szkoleniu dokładnie wyjaśniają sposób wypłaty premii w pierwszych miesiącach,to ja czekam na swoją już drugi miesiąc! I wątpie żebym się doczekał do jutra. Poza tym jak ktoś napisał powyżej: zamiast skupić się na sprzedaży,konsultant walczy z żenującą "jakością" połączeń.Nie polecam tej firmy nawet wrogowi!

anonim1234

Witam. Jestem byłym pracownikien tej firmy... dlaczego? Konsultant nie ma tam żadnej wartości. Liczy się tylko wynik. To jest jakaś paranoja. Trzeba kłamać żeby sprzedać bo oferta jest tak biedna że klienci nawet nie chcą rozmawiać. Wynagrodzenie... jeżeli interesują kogoś trzy cyfrowe przelewy to jest to miejsce dla niego. Byłem jednym z najlepszych sprzedawców a nie zobaczyłem nawet połowy z tego co obiecywali. Zostałem tam oszukany głównie jeśli chodzi o finanse... co do warunków pracy to jeszcze gorzej. Dzwonisz do klienta a tu albo Cię nie słychać albo coś trzeszczy... masakra. Jak tu coś sprzedać? Naprawdę szkoda Waszego czasu jeżeli się tam wybieracie.

milka27

Pracowałam na projekcie N-ki przez pół roku, była to moja pierwsza praca, więc nie miałam wygórowanych oczekiwań. Generalnie do jej plusów można zaliczyć elastyczny grafik i terminową wypłatę wynagrodzeń. Atmosfera z reguły była w porządku, ale to zależy od ludzi, którzy znajdują się z nami w grupie oraz od koordynatora. Natomiast na minus muszę zaliczyć bardzo dużą rotację kadry. Pracowników pracujących dłużej niż rok praktycznie nie było, ponieważ firma stawiała na nowy narybek i nie doceniała starszych stażem. Bardzo ciężko było otrzymać wyższe wynagrodzenie, ponieważ mało kto był w stanie wykonać plan sprzedażowy, właściwie przekroczenie pewnego pułapu graniczyło z cudem. Podsumowując-jest to dobra praca dla osób bez doświadczenia, które nie mają innych propozycji.

ooo

Pracowałem tam, zapomnijcie o wysokim wynagrodzeniu, obcinają godziny za niewykonanie planu, ci ludzie sa oderwani od rzeczywistości, pieniądze nie wypływają na czas, spóźniają się nawet 5 dni. ZDECYDOWANIE ODRADZAM

ziom

śmieszna prowizja hmmm...? ja mam w tym miesiącu 4 kółka samej prowizji no w sumie fakt śmieszna, ale w przyszłym będzie więcej bo będe pracował po 8h a nie jak teraz po 5h.Pozdro

Dociekliwy

A ja rozmawiałem z kilkoma osobami, które tam pracowały i dowiedziałem się, że lubią nie wypłacać....Jednej osobie od zeszłego roku nie wypłacili wszystkiego...Stawka 8 zł brutto za godzine plus prowizja jest śmieszna....

@Anonim, wszystko zależy od tego z kim współpracujesz. Ja osobiście nie narzekam, trafiłem do fajnego koordynatora na projekt popołudniowy i jest spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Contact Sales - Kraków

• Jak się pracuje w Contact Sales?

Zobacz opinie na temat firmy Contact Sales tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contact Sales?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contact Sales?

Kandydaci do pracy w Contact Sales napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contact Sales