Weegree

Opinie o Weegree

gosc

Tak na umowie masz podstawe a reszta płacona jako delegacja. Płacą fajnie nie ma co narzekać.

Pracownik?

witam może ktoś napisze o zasadach rozliczania bo umowa w Polsce a praca za granica są jakieś diety albo dodatki

krzycho elektryk

witam chcialem zapytac czy ktos sie wybiera do Genk jako elektryk

misiek
@krzycho elektryk

Ja aplikuje krzychu. Narazie złożyłem ofertę i czekam na odpowiedź

@misiek

a kiedy aplikowałeś rozmawiali z tobą już

misiek
@krzycho elektryk

wczoraj rano. na razie cisza. a Ty?

@misiek

ja miałem rozmowę telefoniczna w poniedziałek i czekam na informacje

Anonymus

Kontakt z panem (usunięte przez administratora)ok zaliczki wszystko ok umowy jak to każdy chce zaoszczędzić trudno ,strona belgijska tutaj czasem może i problemy są ale gdzie ich brak.Ocena ,jeżeli ktoś potrzebuje kasy zarobi ,nikt nie powiedział że będzie łatwo.Trzeba próbować ,pozdrawiam

Operator Cnc

Firma niepoważna , jedziesz na własny koszt , swoje ciuchy robocze , badania tracisz 1500 zł pracujesz i za pracę pieniędzy nie dostaniesz , koordynator niepoważny , rekruterzy to dzieci kłamią jak z nut odradzam zdecydowanie

Beznadzieja totalna

izoler

kase wyplacaja ale duzo nie zarobisz jako izoler nie ma godzin (usunięte przez administratora)

Krzysiek

Jak komus sie nie chce pracowac to zawsze znajdzie powody do narzekania. Takie moje zdanie. Pozdro

Pracował dla nich na budowie w Antwerpii i zawsze wypłacali na czas wypłatę i zaliczki też dawali. (usunięte przez administratora)

gosc

Kasa zawsze na czas - z tym nie było problemów. Ale fakt że z tymi umowami lecą w kulki,umowe podpisujesz na 2 lata ale zerwać moga w każdej chwili. Jak coś sie dzieje zawsze możesz zadzwonić i pogadać. Minus jedyny za to ze zwalniają z dnia na dzień.

Krzysiek

Witam!Czy może ktos pracowal w tej firmie jako izoler i napisał jak jest na budowach i z pieniędzmi.

Elektryk

Pracowałem dla tej firmy w Hasselt jako elektryk i jestem zadowolony. Wypłata na czas. Do pracy blisko bo w tym samym mieście. Pomocni w razie problemów.

mario

poraszka nie firma , wyposazone mieszkanie w co? 40 godzin pracy nierealne pracujesz po 7 czasami 8 g a jestes poza kwatera 15 g tego juz nie placa nie polecam a szczegulnie blakenberge w belgi . trzymajcie sie zdala

Palinek
@mario

Mam pytanko.Jestem hydraulikiem i właśnie proponują mi pracę Blankenberge co tam jest nie halo?Dlaczego tyle godzin poza miejscem zamieszkania?Jak to za resztę nie płacą i co z dojazdami do pracy?

edek

Zaczynają kombinować z umowami o pracę, jak się jedzie na Święta do domu to rozwiązują umowę żeby nie ponosić kosztów ZUS-u, po powrocie do Belgii prawdopodobnie wznawiają.Szukają oszczędności na pracownikach,niema co z nimi wiązać przyszłości.

kwdwd

a jakie pytania zadają na rozmowie kwalifikacyjnej w jez angielskim ??

Artur1978 ja pracowalem w Genk ale jako spawacz, wiec niewiem czy to ta sama firma, ale na cnc tez tam robili. Firma byla bardzo fajna, prowadzona przez polakow. Musialem zjechac z powodow rodzinnych. Od strony firmy w polsce i belgii nie bylo problemow a umowe podpisujesz w PL. Pozdrawiam

Artur1978

Witam chcalbym sie dowiedziec czy ktos wyjechal do pracy w Belgi dokladnie do Genk na stanowisko operatora maszyn cnc laser i krawedziarka.Czy firma weegree jest wiarygodnym posrednikiem i jak wyglada sprawa z podpisaniem umowy o prace?

lukasz ster
@Artur1978

Siemka pracowalem dla Weegree przy prefabrykatach betonowych jednak byl to okres zimowy pogoda nie pozwalala na prace i niebylo za bardzo pracy tak wiec zrobil sie przestuj wrocilem do kraju jednak po tygodniu dostalem ofertę jako pracownik na skupie zlomu jednak szybko wrocilem ale tylko z powodow prywatych,ogólnie firma ok kasa taka sobie jak by bylo te 10euro to by pasowalo a srednio jest od 7.5 do 9. w prefabrykatach nie dosc ze weegree jest posrednikiem to szwagier szefa firmyzarabia na naszej godzinowce i tu jest ból bo weegree niema na to wplywu.ale tak to ok zaliczki jak jedziesz bez niczego niema problemu ogolnie tak jak napisalem kasa mogla by byc troche lepsza

anetka49

Jest to praca przez holenderską agencję w firmie Scoch & Soda w miejscowości Hoofddorp. Tak mi napisali

xxxx

Pytanie do osób które otrzymały oferte pracy przy pakowniu odzież, czy otrzymaliście info jak nazywa się firma która zatrudnia już bezpośrednio w Holandii bo ta kwestia jest najwazniejsza weegre to fiorma która rekrutuje ludzi natomiast nie ma nic wspólnego odnsnie organizacji warunków pracy już w holandii

anetka49

hej. tez dostałam oferte pracy w Holandi przy pakowaniu odziezy. Czy pracował już ktoś tam przy pakowaniu odzieży ?

xxxx

no właśnie czy ktoś miał już przyjemność pracować przy pakowaniu odzieżyw Holandii????

mycha

Hej,pracował już ktoś przy pakowaniu odzieży w Holandii przez Weegre??

Zostaw merytoryczną opinię o Weegree - Opole

• Jak się pracuje w Weegree?

Zobacz opinie na temat firmy Weegree tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weegree?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 19 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weegree?

Kandydaci do pracy w Weegree napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weegree