Weegree

Opinie o Weegree

Spawacz

Mam oferte pracy przez ta fimre jako spawacz w Niemczech ktos juz z was tam pracuje jak wyglada zakweterowanie? czy diety sa wyplacane?

Bunio

Marek jak po rozmowie oplaca sie jechac?

Spawacz

Witam mam oferty z tej pracy na stanowisku spawacza czy ktos z was pracuje w Niemczech? jak wyglada zakwaterowanie czy placone sa diety ?

Palety

W ogłoszeniu o palety jest norma 180szt jest to mozliwe do zrobienia ? ile godzin sie pracuje? wypowie sie ktos kto tam pracował / pracuje dzięki

Operator Cnc

Firma niepoważna , jedziesz na własny koszt , swoje ciuchy robocze , badania tracisz 1500 zł pracujesz i za pracę pieniędzy nie dostaniesz , koordynator niepoważny , rekruterzy to dzieci kłamią jak z nut odradzam zdecydowanie

Beznadzieja totalna

gość

czy praca przez tą agencje to jest wszystko ok czy to oszuści bo dostałem od nich oferte pracy i sie zastanawiam czy będzie wszystko tak jak mi przekazali informacje

Melo

Praca na suwnicach jest na tej betoniarni niby i malarni jakiejś. Tylko ogłoszenia wiszą już parę miesięcy a odzewu brak. Dlatego pytam, jeśli ktoś coś, to opiszcie po trochu wszystko.

Melo

Tomasz w. Chodzi o pracę na suwnicach? Jeśli tak to dołączam się do pytania.

Tomasz w

Panowie pracuje czy pracowal z was ktos na prefabrykacji betonowej jako betoniarz w weegree? chcialbym prosic o jakies blizsze informacje na temat tej pracy? ile godzin? zarobki? i jak sie tam robi? dzieki z gory.

Tomasz w

Zdzislaw

Dzieki -MAREK za pomocna opinie. Po tym co napisales to warto pojechac tak to odebralem.

Pracuje w Weegree 4 lata. Pracuje sie ok. Kasa na czas. Mamy z chlopakami swoje pokoje. Ubezpieczenie jest w Polsce i Belgji.

Zdzislaw

Witam chlopakow z WEEGREE wszedlem tutaj po niewaz planuje wyjazd przez ta agencje tylko chcialbym sie dowiedzie kilku szczegolow. Jakie tam sa kwaterunki i oplaty? Pisza tez ze gwarantuja ubespieczenie w Belgi i Polsce jak jak to wyglada w praktyce tzn wyjezdzajac tam do Belgi nie musze sie martwic o ubespieczenie w Polsce? I le wynosi wynagrodzenie za miesiac? Prosil bym o informacje czy warto? i wogole jak sie tam pracuje? dziekuje za pomoc.

Dean

@. Zapytanie do .ANDREW pisałeś że pracujesz na produkcji chciałbym wiedzieć jak tam wygląda to od strony finansowej .kwatery I godzin a także jak się tam pracuje. Napisałeś że chłopaki pytają czy nie ma kogoś chętnego do pracy byłbym zinteresowany z koncem maja jeśli to aktualne dzięki pozdrawiam

Praca przy paletach nie jest latwa i lekka ale mozna zarobic sporo. Pracuje tam rok. Jak sie pracuje jest ok. Fajna ekipa i sobie pomaga.

felo

Witam czy ktoś pracował/pracuje przy naprawie europalet prosze o opinie...

Manfredzik

Witam, pracuje ktoś na suwnicach w Zolder albo w Tongeren? Rzeczywiście rekrutują tam czy tylko aktualizacja bazy? Aplikowałem już jakiś czas temu, do tej pory bez echa (ogłoszenia też ponad 3 miechy wiszą). Jak tam warunki pracy, mieszkania, dojazdy? I czy bez języka albo z dość miernym angielskim da radę? Z góry dzięki za odpowiedź.

Andrew
@Manfredzik

Ja pracuje od niedawna na produkcji. Pracuje tam sporo Polakow wiec czesto pytaja czy nie maja znajomych chrtnych do pracy. Roboty jest duzo, nadgodziny itd. Na zaklad jezdze z kumplem z mieszkania. Na miejscu jest polski lider wi3ec jezyk slaby tez przejdzie.

Manfredzik

Witam, pracuje ktoś obecnie na prefabrykatach w Zolder? Aplikowałem już jakiś czas temu i nadal bez echa. Faktycznie potrzebują? Jak praca, dojazd, zakwaterowanie itp? Bez języka da tam radę?

baca

a pracował ktoś na wentylacji

PIOTREK

Dzieki (TRANS)za odpowiedz pozostaje mi tylko czekac na kontakt.

donnn

Witam czy ktoś wyjechał z tą firmą jako spawacz? Proszę o coś więcej. O co pytają na rozmowie po angielsku?

Tępy chuj
@donnn

Witam Pracowałem jako spawacz firma oki, wypłaty w terminie ,mieszkanie spoko ludzie też. Wymagania co do spawania to dość niskie każdy kowalski da sobie radę . Stawka trochę mała ale co zrobić na podwyżkę nie masz co liczyć chyba że przepracujesz tam 5 lat.Pozdro

Jacek
@donnn

Ja pracuje hako spawacz kilkanascie lat z nimi. Firma wporzadku. Rozmowy po angielaku nie pamietam ale chlopaki co przyjezdzaja jedni mowia lepiej a inni slabo i tez daja rade. Najwazniejsze jest co potrafisz acnie jak rozmawiasz

Mikso
@Jacek

Dzięki za opinię. Miałem zamiar złożyć Cv i teraz to zrobię.

Zostaw merytoryczną opinię o Weegree - Opole

• Jak się pracuje w Weegree?

Zobacz opinie na temat firmy Weegree tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weegree?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 19 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weegree?

Kandydaci do pracy w Weegree napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weegree