fundacja nauki języków obcych linguae mundi

Opinie o fundacja nauki języków obcych linguae mundi

evalona

Szkoła nie spieszy się z wypłatą, dyrektor nie spieszy się z podpisywaniem rachunku, umowa na granicy bezprawia - pracownik jest zobowiązany do dostarczenia dokumentów do 3 dnia miesiąca, ale szkoła do podpisania rachunku - już nie. Jak dyrektor podpisze, to potem mają 10 dni, oczywiście nie informują, kiedy podpisał. Za to kiedy szkoła czegoś chce od lektora - to zaraz natychmiast, najlepiej na wczoraj. Takim placówkom jak ta VAT powinien być nałożony z urzędu za takie akcje.

gostek

konkretniej? Pracownicy nie mili?Jakie stawki?

tomja

Mało zleceń, kiepska atmosfera, "skostniała" instytucja, niskie zarobki, brak nastawienia na pracowników

Zostaw opinię o fundacja nauki języków obcych linguae mundi - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fundacja nauki języków obcych linguae mundi