Opinie o BI-ES w Iława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BI-ES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w BI-ES o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BI-ES w Iława

zxcv

to jest firma krzak nie mają żadnego zaplecza socjalnego a praca u nich to jak zostanie beduinem nikt normalny i racjonalnie myślący nie pójdzie do nich pracować bo zniszczą człowieka tylko wymagają a nic od siebie nie dają

Dobrze poinformowany

Chlopie na auto to on zarobi sam. Tnie u innych na swoj wypasiony helikopter

Mariolla

PORAŻKA!!! najnizsza krajowa, fabia bez klimy, limit na tel (starocia)- 5zl, zero zainteresowania i pomocy... Na każdą prośbę pada słowo NIE... Prezes każdego pracownika traktuje jak potencjalnego złodzieja, dyrektor kiwa tylko głową a kierowniczka słucha ale nic z niczym nie robi..

heh

Opinia od pracownika ... nie ma premii bo prezes jeździ mercedesem SLS i musi za coś go zatankować skąd wiem ? bo jest na czeskich numerach.....widziałem.

Po punktualnym przybyciu do siedziby biura pan prezes poprosił o zaczekanie minutki. Po 15 minutach siedzenia, podczas gdy pan prezes odbywał rozmowy w pokoju obok postanowiłam wyjść ponieważ szanuję swój czas. Na odchodne usłyszałam kilka niemiłych słów. Także nie polecam tracić czasu.

Czy skoro rekrutacja odbywa się w Warszawie, a produkcja i pewnie laboratorium mieści się w Iławie, w ogłoszeniu nie powinna znaleźć się taka informacja?

Leszno
andre

Jesli kogos nie przeraza praca to beda oferty na Wrocław i slask Ekipa fajna warunki tak jak wyżej napisane sklepow na jedym i drugim regionie po 80 Jazdy duzo niema aczkolwiek w aucie bez klimy przy upalach ..............

zaintersowany

Czy warto złożyc aplikację na ph warmińsko-mazurskie . czytałem opinię i mam wątpliwości czy to wszystko prawda czy możesz byc aż tak źle?

no name
@zaintersowany

Wiesz co jesli cie warunki nie przerazaja,a nie masz co innego to mozesz zalozyc

@zaintersowany

Na warmie i mazury możesz złożyć. będziesz miał ok 30 sklepów do odwiedzenia, ale dużo km do przejechania między nimi. Jeżeli tylko będzie ci się chciało to wyrobisz premie

jacek
@ja

Premia jest bardziej uznaniowa niz za sprzedaz bo nie masz wgladu do sprzedazy Jedynie dostajesz wytyczne do Carr ,a po zostale sieci masz cisnac

no name

praca dla ludzi ktorzy sa zmuszeni pracowac bo narazie niema nic innego na oku Samochody porazka bez klimy centralnego elektrycznych szyb itd Totalnie gola wersja i nalezy kilka razy sprawdzic samochod zeby Cie pozniej nie obciazyli kosztami Podpisujesz calkowity zakaz użytkowanai samochodu w celach prywatnychgh Limit na telefonie faktycznie to 5 zloty ponoc minutry sa za 4gr co daje Ci 120 minut i do orange za darmo plus 1 gb ale to potrzebujesz na synchroniozacje systemu

zxcvbnm

1660,00 zł chyba jakis kierownik ale nie sprzedawca na punkcie wolnostojącym bo taki ktoś to nie ma nawet podstawy netto to ma jakieś 800,00 zł co miesiąc na co do premi to prawda nie ma opcji na jej wypracowanie

@zxcvbnm

1660 ma zapewne PH.

jarek

Zarobki na sieciach po ostatnich podwyżkach to podstawa 1660 zł netto przed podwyżką 1460 zł netto. Premia raczej niemożliwa do zdobycia. Więc licz na samą podstawę.

śpiąca

solidna ? nigdy ! retelna ? chyba tylko na papierze ! pieniądzę wypłacane na czas ? chyba jesteś przydupasem tych na górze to może i masz pieniądze na czas wypłacane , sympatyczni ? chyba tylko klienci , pozytywna atmosfera ? chyba po pracy ze szczęscia że dobiegł koniec zmiany, wszystko na minus !!!!!! dno i kupa mułu !!!!! oby jak najmniej takich pracodawców

Aska

Solidna i rzetelna firma, pieniadze wyplacane na czas, przesympatyczni ludzie, pozytywna atmosfera pracy, wszystko na plus!:) oby wiecej takich pracodawcow!

hehehe
@Aska

Czy Ty chcesz abym się zabił ze śmiechu... Obstawiam iż autorem jest Pani Prezes albo córka prezesostwa...

asdfghjkl

ta firma jest do bani, zero kompetentnych ludzi na stanowiskach, ludzie u góry to barany, zero jakiegokolwiek zainteresowania pracownikiem, wymagają a sami nic nie robią, kompletne dno nie polecam !!!!!!!!! nędzne grosze a na rozmowie kwalifikacyjnej mówią co innego i wiele faktów zatajają bo nikt normalny nie pójdzie do nich pracować, robią z ludzi maszynki do zarabiania pieniędzy i pod przymusem zmuszają do pracy bo jak nie to Cie zwolnią, kierwonicy nie maja nic do powiedzenia liczy sie tylko zdanie prezes lub dyrektora nic wiecej

anabella

Ja pracowałam na stoisko w Warszawie i powiem wam , że żałuję że w ogóle zaczęłam tam pracę. Płacą najmniejszą krajową,dają umowę zlecenie a o premiach to można pomarzyć. Odeszłam po tygodniu bo nie było klientów zainteresowanych towarem a stanie jak kołek 12 godzin i myślenie czy coś ktoś kupi jest nie dla mnie i to za takie pieniądze.Kierownik regionalna to kobieta beż żadnej wiedzy na temat prowadzenia takich stoisk, totalny brak pomysłu na rozkręcenie biznesu i promocje. Nie polecam nikomu, choć słyszałam, że już kilka stoisk zamknęli po 3 miesiącach!!!?

Henkel

Miałem ochotę zmienić pracę. Po przeczytaniu Waszych opinii o firmie Uroda doszedłem do wniosku, że mam super pracę.Mam auto z klimą i w dodatku wymieniane co 3 lata, mam socjal, bilety do kina, wczasy pod "gruszą"... Co prawda nie zarabiam duzo, lecz i tak więcej niż w Uroda. Nawet budżet mam na promocje na sieciach :). Dzięki za wpisy. Bardzo mi pomogły. Pozdrawiam.

Sprecyzuj prosze co masz na mysli piszac socjal:) Pozdrawiam

azja

witajcie, jak to jest obecnie - konkretnie ... zarobki, plany,socjal, auta, premie czy są realne i z iloma zerami ... i jak wygląda rekrutacja ???

@azja

zarobki dla ph to ok 1400zl netto, socjalu nie ma, auto to fabia bez klimy albo radia, premie realne ale zalezne od widzimisie prezesa. wiem od osob ktore tam jeszcze pracuja ze ostatnio obciał 1/3 premii bo tak:)

do bbbm

Teoretycznie istnieje - faktycznie NIE. Nie ma na to kasy. Prezes wychodzi z załozenia ze nie trzeba wkładać aby wyjąć...Rozmowa jest z HR. Pani ta jest osobą kompetentną, pewnie drugi etap jest z prezesem. Nie licz ze Cie zapamięta. Do nowych zwraca się: "czy ten już wie co ma robić..." itp.Nie licz na pomoc wśród współpracowników (piszę o biurze w Wawie), każdy szuka haka na każdego...Wśrod PH jest o niebo lepiej. Rozwój istnieje...po zmianie pracy :) O szkoleniach zapomnij. Wykształć sam w sobie instynkt samozachowawczy i pamiętaj aby w tej firmie pozostać człowiekiem i mieć swoje zasady!!!

galanonim

od tego trzeba zacząć czy masz służbowy telefon bo człowiek się prosił i otrzymał odpowiedź że nie ma takiej mozliwośći

topos

no poważnie 5 zł, jak nie wierzysz to się zatrudnij. Widziałem ogłoszenie na PH na Warszawę. Dostaniesz auto bez klimy albo radia - niestety nie możesz sam wybrać bo to akurat jest sprawiedliwe auto z klimą otrzymują w pierwszej kolejności PH ze stażem.

obiektywny

Prawdą jest iż na tel jest limit 5zł a w skład tego wchodzi jeszcze net. A z systemem trzeba się synchronizować kilka razy dziennie :) Spowodowane jest to tym, iż jakiś czas temu takie warunki zostały wynegocjowane przez pewną osobę z firmy:)

galanonim

no to pieknie, rece opadają jak się czyta te wszystkie wpisy tutaj....człowiek nawet nie sądził, że trafił w takie (usunięte przez administratora)

obiektywny
@galanonim

Nie wiesz co oznacza skrót CD? Albo marna prowokacja albo nie zrozumienie :)

Zostaw merytoryczną opinię o BI-ES - Iława

• Jak się pracuje w BI-ES?

Zobacz opinie na temat firmy BI-ES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BI-ES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BI-ES?

Kandydaci do pracy w BI-ES napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BI-ES