Opinie o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concordiasalus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Concordiasalus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Lusia

Cześć, 22 lipca jadę do Osieczka, jestem z okolic Gdańska i mogę zabrać dwie osoby .

@Lusia

jade a Malborka prosze o tel

50+

Czy ktoś z okolic Trojmiasta wybiera się do Osieczka na turnus od 22 lipca? Ewentualnie z Warszawy?

Mirek

Jadę z Bytowa i też muszę się tam dostać o 22 lipca chętnie bym się zabrał

cyclist

Ja jadę z 3 miasta na ten turnus 22.07.2018. Andrzej z Wejherowa

Mirek
@cyclist

To mógłbym się zabrać Jak by co bym dojechał do Wejherowa

@cyclist

O!! Super. Ciekawa tylko jestem czym jedziesz:) Nie ukrywam, że byłoby miło gdyby było to auto i w dodatku z wolnymi miejscami dla ewentualnych współpasażerów:). Oczywiście udział w kosztach paliwa murowany:) Jeżeli auto, to czy opracowałeś już trasę dojazdu na ten koniec świata?

cyclist
@50+

Niestety pojadę PKP i PKS. Mam znajomych w Warszawie więc mogę dopasować sobie połączenie. Zabieram tez rower ze sobą. Pozdrawiam i do zobaczenia. Jakby co to pisz na adres: andre.d@wp.pl

@50+

Witam. Jadę 22 lipca do Osieczka . Jestem z Tczewa i chętnie zabrałabym się z kimś z Trójmiasta .

Mario
@Grażyna

Tak jadę 22 lipca mogę zabrać

Mario

Jestem z Tczewa

@Mario

Ja z Pruszcza Gdańskiego.Jeżeli byłaby taka możliwość - też chętnie bym się zabrała:)

czarna19
@Mario

Dziękuję Mario za odpowiedź. To super. Czy możemy to jakoś zorganizować ?

@Mario

Dziękuję Mario za odpowiedź. To super. Czy możemy to jakoś zorganizować ? Przepraszam za mój błędny nick. Grażyna

Marian
@cyclist

witam tez biorę rower przynajmniej nie będę sam :)

@50+

Coś mało osób widzę wybierających się w terminie 22 lipca:( czy nie uda się zorganizować jakiegoś wspólnego dojazdu?

Jaga
@50+

Słuszne określenie koniec świata ja byłam w maju i więcej już bym tam nie pojechała.

Aga
@Jaga

Jedziemy tam sie leczyc chyba a nie na zakupy .Ja jade 27 czerwca na turnus .

@50+

Hej. również wybieram się 22.07.2018 do Osieczka. Jestem z Tczewa. Do " 50 +" , napisz na mojego e-maila . Może uda nam się razem wybrać . Podaję e-mail grazynaw1902@gmail.com.

Aras
@50+

Ja jadę z Redy na ten turnus 22,07,2018 mogę ze 3-4 osoby zabrać . jak ktoś chętny to pisać: aras312@wp.pl

Aras
@Aras

Już brak miejsc

To się nie poleczysz

@Aga

Oczywiście,że leczyć się ale jak masz iść 3 km do najbliższego sklepu po wodę do picia bo na terenie Ośrodka nic nie kupisz to zmienisz zdanie.

@Aga

Oczywiście ,że leczyć ale jak masz iść po wodę ok 3km bo na terenie Ośrodka nic nie kupisz to zmienisz zdanie.

zadowolONA
@anonymous

Nie przesadzaj - wystarczy kogoś, kto jedzie samochodem do sklepu poprosić o zakup zgrzewki wody i temat załatwiony.Nie ma co marudzić - w Osieczku jest cisza, spokój i można odpocząć od codziennych wypraw do sklepu!pozdrawiam!

z Lublina jedziemy jkby ktos byl chetny mamy wolne miejsce. Jedziemy 22.07.2018

arek

Witam. Jak ma się sprawa siły sygnału internetu z ORANGE,PLAY,T MOBILE,PLUS, w pokojach na ośrodku. Na czas pobytu chciałbym zaopatrzyć się w modem mobilny lub zakupić większą ilość danych u któregoś z tych dostawców. Proszę o informacje a zarazem pomoc w wyborze dostawcy uwzględniając tylko dostępność-jakości połączeń. Arek

@arek

Zasięg jest tam tragiczny. Trzeba chodzić i szukać o internecie nie wspomnę.

Agnieszka

Pomocy!!!Turnus zaczynam 22.07.niestety nie mam jak się dostać.Moze ma ktoś wolne miejsce ?okolice Bełchatów , Piotrków,Pabianice tel.+48509359230

Aplikowałeś do firmy Concordiasalus Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Lusia

Cześć , Jestem z okolic Gdańska, 22 lipca 2018 jadę do Osieczka . Czy miałby ktoś jeszcze wolne miejsce ? Chętnie się z kimś zabiorę (oczywiście dopłacę do paliwa) Zostawiam e-maila do kontaktu : kassiek14@wp.pl Pozdrawiam Lusia

Julia

Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował do firmy? Możecie powiedzieć coś więcej na temat przebiegu procesu rekrutacji w tym miejscu? Informacje na temat warunków pracy, atmosfery i benefitów pozapłacowych są najbardziej istotne na forum GoWork.pl. Czy ktoś może podzielić się z nami tego typu aspektami pracy w firmie?

Małgorzata

Witam czy jedzie ktoś samochodem z Wrocławia lub okolic na turnus 22.07 z chęcią dołączę oczywiście dorzucę się do paliwa proszę o wiadomość 665 889 762

Można mieć swoje Tv zamiast płacimy 100 zł.

Tr
@anonymous

Raczej nie bo konserwator sam podłącza tv w pokoju więc może być utrudniony dostęp do tv

Batman

Witam, chciałem zapytać od której godziny otrzymuje się w ostatni dzień wypis...muszę zarezerwować bilet powrotny....dzięki za info

Maly
@Batman

Przyjdź do pierwszego stolika to się dowiesz

Władzia

Witam. Jadę do sanatorium na turnus od 22 lipca, czy ktoś z okolic trójmiasta tez się wybiera i mogłabym za dopłatą skorzystać z transportu?

Ania 1968 ania1968
@Władzia

Hej ja tez jadę ale z Nowy Dwór Gdański

@Ania 1968 ania1968

Hej, Ja też jadę 22 do Osieczka, czy macie już transport bo chętnie bym się z kimś zabrała (oczywiście dołożę do paliwa) jestem z okolic Gdańska . W razie co podaję e-maila kassiek14@wp.pl

Cyga

Pozdrawiam...a może ktoś jedzie do Osieczka na turnus od 16.08 .. z Bielska-Białej, Żywca lub Katowic...chętnie dorzucę się do benzyny..mówię czasami niedużo .

Grażyna

Witam. Mario podaję mojego e-maila w sprawie wyjazdu do Osieczka 22.07.2018. grazynaw1902@gmail.com Ktoś jedzie z okolic trójmiasta w tym terminie ? Pozdrawiam.

Ania 1968 ania1968
@Grażyna

Hej ja jadę z Nowy Dwór Gdański

Beata

Witam, czy ktoś z Gdańska będzie jechał na turnus od 16 sierpnia do Osieczka. Chętnie zabralabym się razem . Proszę o kontakt 602 619 500

Wioleta.kakol@wp.pl
@Beata

Ja jadę z Gdańska do Osieczka od 16.08 Proszę o kontakt

Osieczek - cisza, spokój, dużo zieleni, można odpocząć od codzienności i szybkości życia - docencie to proszę! Ja żyję szybko, więc pobyt tam pozwolił mi się wyciszyć i naprawdę odpocząć, miałam czas na kawkę w spokoju w ogrodzie, pogaduchy z kuracjuszami, opalanie i książkę. Spotkałam super ludzi, więc o nudzie nie było mowy :). Ja trafiłam na super rehabilitantów, więc z całą pewnością skorzystałam z ich pomocy i profesjonalizmu. Obsługa bardzo miła i pomocna. Pamiętajcie jak Wy jesteście OK - to otoczenie dla Was również jest OK. Marudy i zgredy zawsze i wszędzie się zdarzają i podczas mojego turnusu także takie osoby były, jednak należy wówczas się od nich odizolować, bo szkoda życia i zdrowia. Pozytywne nastawienie do życia i otoczenia jest kluczem do sukcesu! Jak to mówią ...nieważne gdzie, ważne z kim... Pozdrawiam znajomych z turnusu: 02.06.2018r - 25.06.2018r oraz cały Personel. :)) SS

Julia

Czy ktoś z użytkowników aplikował ostatnio do Concordiasalus? Możecie podzielić się informacjami na temat warunków pracy w tym miejscu? Jaka atmosfera panuje w firmie? @anonymous, jak rozumiem nie jesteś pracownikiem firmy a jedynie uczestnikiem jednego z turnusów rehabilitacyjnych oferowanych przez Concordiasalusa?

witam. jadę z Gdańska na turnus od 16.08. mogę zabrać 1-2 osoby.

Małgorzata
@Marek

Hej do Marka z Gdańska:) też jadę w tym terminie do Osieczka z Gdańska. O ile Twoja oferta jest nadal aktualna to chętnie zabrałabym się z Tobą:) Proszę o info na adres: gosiazgda@gmail.com

marek
@Małgorzata

witam. zadzwoń w sprawie wyjazdu 16.08. 509 420 631

@Marek

Do Marka z Gdańska, jeśli oferta podróży jeszcze aktualna to chętnie zabiorę się z Tobą na turnus od 16 sierpnia do Osieczka. Pozdrawiam Beata tel. 602 619 500

kto jedzie 22 07 2018 z śląska okolice Katowic Mam kierowce który może nas tam zabrać koszt uzależniony od ceny paliwa + - 55 zł Marian-tel 883080469 zostały 2 miejsca

Ośrodek spory gabarytowo.Rzeczywiście wszędzie daleko. Najbliższy sklep około 2,5-3 km w jedna stronę - można się przejść spacerkiem( dobrze zaopatrzony spożywką i chemia). Na terenie ośrodka nie można nic kupić nawet wody. Można za to wypożyczyć leżak-80 zł, tv- 100złbezzwtorne ,lampkę nocną-20 zł, przedłużacz -10 zł- jak masz zamiar ładować więcej niż jeden sprzęt to zabierz z domu bo kontakty dwa na pokój i to w dziwnych miejscach. W pokoju nie ma czajnika ale jest dostępny w kuchni. Jest również duża lodówka.Szklanek tez nie trzeba wieźć z domu. Jeśli chodzi o jedzenie to jest bardzo dobre- zróżnicowane i domowe, dobrze przyprawione. Czego brakowało to różnorodności w owocach. Personel rehabilitacyjny w znacznym stopniu olewający pacjenta- co pan pamięta pan robi sam. Ważniejsze dla tych młodych ludzi są wzajemne rozmowy i przeglądanie telefonów.Trzeba też uważać żeby nie zrobili nam krzywdy swoją niewiedzą i brakiem profesjonalizmu. Podsumowując dla niektórych były to darmowe wczasy inni może trochę skorzystali i poprawili ruchomość swoich narządów ruchu i uśmierzyły ból. Ogólna ocena sanatorium 5/10

@anonymous

Nawet największy odludek nie będzie zadowolony z tego miejsca.W ciągu jednego popołudnia zwiedzi okolice.Zasięg tel.kom.słaby,internet tylko na pierwszym piętrze,słaby.Apteczka pielęgniarek słabo zaopatrzona, na początku turnusu brakło środków przeciwbólowych,potem bandaża itp. Młodzi Fizjoterapeuci,kompetentni kuracjusze w większości zadowoleni.Niedziele, no cóż organizacja samodzielna ,zero podpowiedzi ze strony Zarządu ...Proszę zamówić piękną pogodę i opalać się do woli przy śpiewie ptaków na tyłach Ośrodka,wokoło sady i las.

@anonymous

Z tym jedzeniem to przesadziłeś jeżeli kaszanka na kolację lub pasztet z puszki jest dla ciebie domowy to ok

@anonymous

Totalna porażka że też nikt z ZUS się nie zainteresuje po co wydaje tam pieniądze

@anonymous

Ja też popieram obiady były naprawdę bardzo smaczne i duże porcje ,a co do tej kaszanki i pasztetu to raz kiedyś chętnie człowiek zjadł

Grażynka

Czy jest ktoś z Tczewa lub okolic, kto wybiera się na turnus od 16.08.2018

Wioleta.kakol@wp.pl
@Grażynka

Jadę z Gdańska 16.08

Elżbieta

Czy jedzie ktoś z państwa na turnus 22.07.2018 z okolic Bochni lub Krakowa? .

Zostaw merytoryczną opinię o Concordiasalus Sp. z o.o. - Osieczek

• Jak się pracuje w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concordiasalus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 43 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concordiasalus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 453 ocen.

Concordiasalus Sp. z o.o.