Opinie o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concordiasalus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Concordiasalus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Ona

Czy jedzie ktoś z Bydgoszczy do Osieczka koło Grójca sanatorium pociągiem 3o. 1o. 2o18 chętnie śię dołączę, lub ktoś jest z bliskich okolic piszcie odezwie się

Grazynka
@Ona

Jade pociagiem z Tczewa do Wsrszawuy zach A dalej pkswyjazd 16 08 5 03 z Tczewa

Aga

Czy ktoś jedzie do Osieczka z Jeleniej Góry lub Wrocławia na turnus od 16.08.2018?

Grażyna

Jak wygląda powrót, jeśli turnus kończy się w sobotę, czym dostanę się do Grójca, a z niego do Warszawy. Czy kursują jakieś autobusy?

@Grażyna

Transport powinien zapewnic PREZES!!!!!!TEN Osrodek to jedna wielka porazka ,wiem bo 20.07 wrocilam..Istne getto wszedzie daleko ,zro rganizacij ze strony wlascicela po za tym jak mozna sped zrobic z calej Polski ludzi przyjac i nie zapewnic jakiej kolwiek wycieczki !

@Aga

Ludzie, k..wa co to są , wczasy??? Czy rehabilitacja z ZUSu? Prezes i robi to co mu każe i za co zapłaci mu ZUS. Wycieczki sobie może robić sami. To jest jak oddział w szpitalu A nie centrum rozrywki

zadowolONA

Brawo - w końcu jakieś konkretne stanowisko!Popieram w100 %.Ludziom się wydaje, że jadą do kurortu a nie na leczenie!Pizdrawiam

Jolka.
@Grażyna

na stronie sanatorium jest podany transport specjalnie przeznaczony na dojazd z Grójca i na powrót w danym turnusie .Pozdrawiam.

@Jolka.

Prosze pania powrot jest tylko z turnusu tylko do Pniew ...zapewniony...A pozniej ratuj sie kto moze!!!

jack
@Aga

Chyba nie do końca tak jak piszesz.Ośrodek choć położony wśród sadów i daleko do miasta uważam że jest miejscem idealnym by odpocząć od miejskiego zgiełku przy okazji oddając się zabiegom. Ośrodek czysty ,fizjoterapeuci życzliwi a pakiet zabiegów bogaty.Jedzenie ,także-nie można narzekać.No może na brak wi-fi . Ja też byłem na tym turnusie do 20.7 i nie nudziłem się wcale. Jest albo Młyn albo Uroczysko ,lub jak kto woli spacer po okolicy czy spacerniak choćby z książką w dłoni. Pogoda sprzyja wszystkiemu co z pożytkiem. Polecam .Było naprawdę fajnie spędzać czas z osobami które tam poznałem.

@jack

Kazdy ma prawo do wlasnej opinni!!!!

Grazynka
@Jolka.

Dziekuje za podpowiedź

Lucia

Witam, czy w terminie 16.08 jedzie ktoś z okolic Gdyni ?

Grażyna

Jade z Tczewa pociągiem

Wioleta.kakol@wp.pl

Jadę z Gdańska . Wioleta

Wioleta.kakol@wp.pl

Jadę z Gdańska samochodem . Czy ktoś chętny 16.08

@Lucia

Jadę na turnus do Osieczka 16.08.2018 z Gdyni.

@Agaduce5

Także w razie ktoś coś proszę o kontakt tel 510-162-266

Jolka.
@Lucia

jadę pociągiem, ale wyjeżdżam 15.08 i nocuję u rodziny Grójcu, jestem z Wejherowa.

@Lucia

Jadę z Gdyni na ten sam termin także na pewno się spotkamy:)

Aplikowałeś do firmy Concordiasalus Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Croma

Jadę 16.08.2018 do Concordia z dolnysląsk okolice Wrocławia moge kogoś zabrać.

Z jakiej miejscowości

@Croma

cześć jestem też z dolnośląskiego mój turnus też rozpoczyna się 16.08.18r i mieszkam niedaleko Wrocławia masz wolne miejsce

@Croma

dzień dobry , też jadę w tym terminie , 16,08 . okolice Wrocławia ,jeżeli masz jeszcze miejsce.. napisz na adres e-mailowy kaska2907@vp.pl ,

@Croma

Dzień dobry, jadę także w tym terminie -z Jeleniej Góry. Jeśli masz wolne miejsce proszę o kontakt. Mój adres e-mail:a_kuczaj@interia.pl

@Croma

Witam czy są jeszcze wolne miejsca? Jedno dla mojej mamy okolice Gostynia możemy podjechać w wybrane miejsce ,proszę odezwać się na numer 781904185

Olga

Jadę na turnus od 5.10.2018 z pomorskiego.... mam nadzieję, że będzie jechał ktoś koło 30stki :) Mogę zaproponować transport olga.a.papke@gmail.com Pozdrawiam

Basia
@Olga

Cześć, też jadę od 05.10, ja 38, może się spotkamy :)

@Basia

No napewno :-) myślę, że jakaś fajna ekipa się zbierze (z tego co czytałam to zbyt wielu atrakcji nie ma się co spodziewać) trzeba będzie jakoś czas sobie zorganizować :-)

@Basia

Może młody nie jestem ale nie smutas

jadzia

tez jade z starachowic 05-10

Izabela

Hej ja mam 39 I.widze ze ekipa fajna.sie tworzy...oby bylo ciekawie.I wesoło

@Izabela

Grunt to chyba pozytywne nastawienie :)

Chodzi oczywiście o turnus 16.08.2018r

Witam. Jedzie ktoś z okolic Skierniewic. Mam w aucie wolne miejsca?!

Cyga

Witam, jadę do Osieczka 16.08...mam nadzieję że opinie tu przedstawione mijają się ze stanem realnym...chyba nie może być tak źle...

Zrozpaczona
@Cyga

Oj uwierz jest bardzo źle. Zakład karny - na spacerniak i do celi. Lubisz czytać zabierz ze sobą dużo książek. Atmosfera tam jest okropna, teren pozostawia wiele do życzenia prezes nie inwestuje w nic, zero zaangażowania. A Dom Cudów miał organizować imprezy co dwa dni, natomiast podczas mojego turnusu był on otwarty raptem 4 razy. Na ognisko też nie macie co liczyć bo jak to Pani prezesowa powiedziała drzewo jest drogie i trzeba sobie samemu kupić drzewo i jeszcze poszukać kogoś odpowiedzialnego kto później zagasi ognisko. Teraz już się nie dziwię że ludzie non stop chodzą tam po wpływem. Osieczek ryje psychikę. Jedyne co to rehabilitanci są tam rewelacyjnie, pomocni i mozna się z nimi dogadać. ZUS powinien się zainteresować na co wydawane są ich pieniądze. Jednym słowem porażka

mirek

Z jakiej jesteś miejscowości

@Zrozpaczona

Zgadzam się całkowicie,byłam tam w czerwcu.Również najmilej wspominam rehabilitantów,jedyna podpora tego Ośrodka.

@Cyga

Najlepiej jak sama się przekonasz ale za dobrze nie jest.

Zrozpaczona
@Cyga

A jak nie ma pogody to już w ogóle klapa i porażka na całego. Ja jak byłam w czerwcu to były upały więc chociaż można wyjść na spacerniak i się poopalac a jak non stop leje to nie wyobrażam sobie siedzenia w celach tulu dni. Żadnej świetlicy tam nie ma.

@Cyga

skąd jesteś jade z bielska

Cyga

Dobry dzień jadę z Żywca, gdyby panu, pani nie sprawiało to kłopotu to chętnie zabrałabym się z Bielska i partycypowała w kosztach podróży, przy czym zaznaczam że jestem straszne gadułą.

Krzys 200cm
@Zrozpaczona

Witam . Bylem na turnusie od 27czerwca do 20-go lipca , byl to moj pierwszy wyjazd do senatorium i dlugo bede go dobrze wspominal . Wyzywienie bylo dobre , mila obsluga i rehabilitanci byli super ,poznalem milych i wspanialych ludzi . Zwiedzilem ciekawe miejsca (oczywiscie samochodem ). Apropo Uroczyska bylo otwarte trzy razy w tygodniu tak jak obiecal Prezes .Bawilem sie super . Tylko trzeba o tym pamietac ;;;jak ktos jedzie i z gory juz jest przekonany ze bedzie wszystko na NIE , to pozniej chodzi i ciagle narzeka ze wszystko jest nie takie , Jedyny minus to ze oprocz mlyna to tak naprawde niema gdzie wyjsc (oczywiscie pieszo Pozdrowienia dla obslugi oraz kolezanek i kolegow ,ktorych poznalem .

@Krzys 200cm

Nie polecam tego senatorium bylam od 27.06 do 20 .07 tam jest koniec swiata.

zniesmaczona
@Cyga

Witam .Niestety te opinie są jak najbardziej prawdziwe,właśnie wczoraj wróciłam .Tam nie ma nic ,nawet ptaków no nie licząc tych co leżą martwe na drogach.O świeżym powietrzu można zapomnieć ,co dzień jakieś opryski .Co do jedzenia to nie mam dobrego zdania ,przypomina mi to wyżywienie z lat 80-tych jak ktoś mówi że są domowe to nie wiem że w domu też robi kotlet mielony z samej bułki ,bo mięsa w nim nie było z resztą dań to samo ,do tego podane nie estetycznie sosem koperkowym który jest i do wszystkiego umazany jest cały talerz. Zabiegi też nie zbyt ,nie potrafią nawet wykonać ćwiczeń zaleconych przez lekarza,mówią że na kursach ich tego nie uczyli .Wokół ośrodka walają się butelki po alkoholu,ktoś ko pisze że tam jest super to ten kto był pierwszy raz i nie ma porównania .W pokojach i łazienkach brudno ,nie ma nawet wieszaków w łazience żeby powiesić ręcznik .Kuracjusze od rana do nocy pija alkohol i zbierają tylko podpisy .Jednym słowem samowolka nie ma tak nigdzie .ZUS powinien się tym zainteresować na co wydaje bądź co bądź pieniądze z naszych składek.Porażka tak można to określić .Pozdrawiam tych co się tam wybierają i oby mieli słonko to choć na spacerniaku się poopalają :-)

kotka
@zniesmaczona

Popieram fakt jest taki że to odludzie totalne jedzenie monotonne i nie za smaczne nawet po głupią wodę trzeba drałować 3 km do najbliższego sklepu ,ja w pokoju miałam zawsze czysto ale co do innych kuracjuszy to fakt że dużo balowali i obijali się z zabiegami .Zabiegi miałam w miare dobre kadra bardzo młoda jeszcze się uczą ale są osoby takie jak p.Dawidek który jest świetnym rehabilitantem i nie tylko on. Jeśli ktoś jedzie komunikacją miejska i nie ma zamiaru balować radze zabrać ze sobą jakieś swoje hobby bo można się zanudzić .Pozdrawiam turnus 27.06-20.07

@kotka

Popieram totalne odludzie...

@Krzys 200cm

Popieram Twoją wypowiedź- ja byłam w Osieczku na przełomie stycznia i lutego 2018 roku i wróciłam jak najbardziej zadowolona!

Dokladnie..

Doris
@Cyga

Uwierz mi ,że może. To jest masakra.

Anonimka
@Cyga

Zrób wszystko żeby tam nie jechać. Tam jest masakra.

@Anonimka

Większość z was potrafi tylko narzekać ja byłem i owszem nie jest kolorowo ale zawsze może być gorzej patrząc z perspektywy czasu nie żałuję że tam byłem żałuję tylko pierwszych 9 dni tyle zajęło mi to czasu aby dotrzeć do celu który założyłem sobie w pierwszy dzień nie wszyscy będą wiedzieć o co chodzi ale to tkwi w małej tajemnicy wystarczy że to zrozumie ta osoba której to dotyczy a przy okazji najlepiej jechać i się przekonać samemu a nie sugerować się wypowiedziami innych zawsze znajdą się zwolennicy i przeciwnicy

eli
@Zrozpaczona

deprecha mnie dopadła....wrocilam 11 kwitnia. Nigdy wiecej.

@Cyga

Też jadę w tym terminie, pożyjemy- zobaczymy????

@Agaduce5

To więc Aga spotkamy się, na pewno będzie dobrze, podleczymy się ,odpoczniemy

Ewula
@zniesmaczona

Popieram w 100% JA bylam w lutym i to był koszmar

Roman

Jade naturnus 10 wrzesnia z Katowic mam wolne jedne miejsce. Jesli ktos chetny tel 722388920

Roman
@Roman

Tel 722388929

Jadę z ŁODZI na turnus 16.08. mogę kogoś zabrać.

Turnus 16.08 jadę z ŁODZI mogę kogoś zabrać.

@anonymous

Ja mieszkam w bełchatowie jak by można było się zabrać z panem

Czesław

Proszę o kontakt 501 933 767

Proszę o kontakt.

Tomasz

Witam, w ostatni dzień turnusu jak się dostać do Grójca...jak to jest sobota i busy nie wiadomo jak jechać, może ośrodek załatwia transport...a może można wyjechać dzień wcześniej...masakra mam problemy z chodzeniem, nie mam samochodu..to może lepiej nie jechać

@Tomasz

Witaj Tomaszu . Miżesz wyjechać już w piątek po zabiegach a dokumenty dostaniesz pocztą .Poinformuj o tym fakcie kierownictwo i wracaj do domu w piątek, Jeśli zależy Ci na osobistym odbiorze wypisu ,porozmawiaj z innymi kuracjuszami np. podczas posiłków a na 100% znajdzie się jakaś dobra dusza i pomoże Ci się wydostać z ośrodka . Życzę powodzenia!

Tomasz

Witam, nie ma busa z Osieczka do Grójca...ile się idzie do Pniew, mam nadzieję że z tej miejscowości jest połączenie z Grójcem

@Tomasz

Ok 30 min ..sie idzie z osieczka do Pniew ..Autobusy sa niestety niezbyt czesto ..Bylam na turnusie i 20 .07 wrocilam .Raczej autem jak juz..

Tomasz

Witam, chciałbym zapytać czy z Osieczka są jakieś busy do Grójca..

Doris
@Tomasz

Witam. Tam nic nie jeździ. To jest na końcu świata. Tam wokół są same sady owocowe. Jak ktoś jest bez samochodu to ma dwa wyjścia:albo zaprzyjaźnisz się z kimś zmotoryzowanym, albo nie ruszysz się z miejsca przez 24 dni. Nie zazdroszczę

Zaczął się nowy turnus może ktoś opisał by to z dnia obecnego jak tam to wygląda.posiłki, zabiegi,atmosfera panująca tam z początku turnusu.

anka

Hej, czy ktoś kto ma samochód jedzie w najbliższym czasie do Grójca? Chętnie się z koleżanką zabierzemy oczywiście nie za darmo ! Kontakt pokój 326 lub 606 66 20 55.????

Z
@anka

Witam, z Pniewa są jakieś busiki do Grójca...

@Z

Autobusiki PKS.trasa:mszczonów-grójec.

@Anonim

.....tak ...a do Mszczonowa na miotle ????????????????????????

@anka

..a tak na marginesie nie pytałam jak lub czym dojechać do Grójca...czytajmy kochani że zrozumieniem ... Ps.Zapytanie już nieaktualne...

tomek

Witam Jak jest z praniem - prasowaniem Prawie miesiąc to długo - da się ogarnąć ?

@tomek

Żelazko i miskę do prania dostaniesz u pań sprzątających. Suszarki są na każdym piętrze a suszyć też można na powietrzu - są sznurki i spinacze!

Wyjeżdżam z Gliwic na turnus 5 października. Ktoś? Coś? Patrycja grot39@interia.pl

Isabela

Hej ja jade 5 pazdziernik 2018 jestem z Rudy Śląskiej

@Isabela

Ja jadę z Katowic mogę zabrać kogoś

@Isabela

Mogę, zabrać Panią

Gagula
@anonymous

Witam, właśnie szukam transportu na turnus od 5 pażdziernika. Jestem ze Świętochłowic ale do Katowic dojadę :) Proszę o kontakt gagaf@onet.eu

@Gagula

Mogę Panią zabrać jadę z Katowic zostawiam nr telefonu 6048499l11

Julia

Na oficjalnej stronie firmy znalazłam kilka aktualnych propozycji pracy. Czy ktoś aplikował ostatnimi czasy do Concordiasalusa? Dla zainteresowanych przesyłam link: http://www.concordiasalus.pl/praca.html Czy jest tu obecny pracownik firmy Concordiasalus? Co możecie powiedzieć na temat warunków pracy w tym miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o Concordiasalus Sp. z o.o. - Osieczek

• Jak się pracuje w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concordiasalus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 43 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concordiasalus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 453 ocen.

Concordiasalus Sp. z o.o.