Opinie o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Ropczyce Kolejowa 24

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Ropczyce Kolejowa 24

Witam jakie są zarobki netto dla nowego pracownika a jakie później

@Paweł

A więc tak dla nowego pracownika zarobki są kiepski no bo jak wytłumaczyć inaczej brak nowych ludzi, a później to tylko Ci nadzieje robią ze za rok będzie lepiej ...

ciekawski93
@Paweł

2400 ale brutto!!! Potem robią Ci wielkie nadzieje a w rzeczywistości gnijesz na umowie agencyjnej przez kilkanaście miesięcy bez dodatków, bez premii i bez podwyżki. Jedynie regularne mydlenie oczu, że będzie lepiej... nic więcej. A w rzeczywistości stawka żałosna i praca ciężka i warunki na hali też pozostawiają wiele do życzenia zwłaszcza latem i nie tylko.

Operatorka linii montażowej

Firma tragedia. Obecna dyrekcja to nieporozumienie, stwarzają pozory że rozumieją ludzi a jest coraz gorzej. Na spotkaniach z dyrekcją chcą żeby produkcyjni zadawali pytania a jak przychodzi co do czego to nie znają odpowiedzi lub tak odpowiedzą że lepiej nie było zadawać pytania. Panie menadżer siedzą na stołówkach co 2h bo im wolno. Ostatnio zatrudnili kilka młodych osób do biur które widać że mają zapał i chęć zrobić coś dobrego ale co mają zrobić jak tu na wszystko nie ma pieniędzy. Popracują tu chwilę i zaraz znajdą sobie lepszą pracę. Niech się ta dyrekcja obudzi bo niedługo nikt tu nie będzie pracował.

Czlowiekczlowiekowi
@Operatorka linii montażowej

Potwierdzam

Czlowiekczlowiekowi

Ta firma to porazka, tylko uwalic ludzi robota, pieniadze smieszne. PORAZKAAA Nie szanuja pracownikow, wykorzystywanie na kazdym kroku. A chorobowe jest niemile widziane, takze jesli ktos chce tam pracowac to musi odporny na kazda chorobe. Nie polecam Same nerwy.

był i widział

Byłem kiedyś u nich na rozmowie o pracę na stanowisko elektronik. Nie zostałem przyjęty ponieważ zostałem wyśmiany, że nie jestem w stanie wylutować jakiegoś elementu z PCB. Pomijam fakt, że dano mi sprzęt najniższych lotów, a koleś który mnie sprawdzał po chwili przekonał się, że sam też nie jest w stanie poradzić sobie z tym zadaniem. Kadra inżynierska to zwykłe szczawie z zawodówki. Nie polecam tej firmy.

Marian
@był i widział

Mam znajomego który szedł do pracy na gaśnicach. Niewiele potrafił powiedziec o ich budowie bo co ma powiedziec ktos kto wczesniej z gasnicami nie pracowal? Zostal wysmiany i pozegnany. Przykre, ale prawdziwe.

logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Spawacz/ monter rurociągów- praca w Danii
ATN Service ApS
Kandydatka

Czy jest ktoś kto pracował w biurze i mógłby się podzielić opinią? Warto starać się o posadę w dziale personalnym?

Bylyqwerty
@Kandydatka

Nie warto, marne zarobki i wyścig szczurów.

@Kandydatka

Wlasnie ze warto nawet dla zyskania nowych doswiadczec A tgz wyscig szczurów jest obserwowany na calym swiecie jest nieunikniony wszedzie gdzie sie pracuje takie czasy . Wiec prosta logika albo sie dostosujesz no albo nie i d. Blada ????

Marian
@Kandydatka

W HR aktualnie jest kilka wolnych posad, nie słyszalem tam o zadnym wyscigu szczurow. Jesli dobrze pracujesz i nie popelniasz wielu bledow - utrzymasz sie.

Janusz

Powiedzcie mi jedno co czuje przeciętny czlowiek pracujacy w tej firmie? Radosc czy zazenowanie? Dlaczego pracujecie w tej firmie? Podzielcie sie swoimi odczuciami.

Pracownik 123

Niestety w tej firmie pracują tacy pracownicy jak Kiler maja starszego operatora ale niestety za grosz wiedzy na to stanowisko najlepiej mu wychodzi awanturowanie z innymi pracownikami i kopanie dołków pod innymi. Nie mam pojęcia czy to zazdrość? Szkoda że pracuje ponad 10 lat a nie wie gdzie się znajdują zawory bezpieczeństwa. ????????????

adrew
@Pracownik 123

mowisz tak bo pewnie kiler odrzucil twoje zaloty i zostal ci jedynie entliczek plemniczek haha

Mirek

Byłem na rozmowie jak serwisant w Warszawie i żenada marnie płacą wręcz śmiesznie oczywiście jazda też po Polsce czego w ogłoszeniu nie było do tego zatrudnienie przez firmę zewnętrzną Nie wspomnę o ludziach rekrutujących gdyż nie chce nikogo obrażać

es kup se c330

dobra powiedzcie mi jakie gleby uzytku rolnego sa na terenie powiatu Ropczycko-Sedziszowskiego ze takie dorodne buraki jak esiok tam pracuja XD

Weronika

@Były pracownik, Twój komentarz został zgłoszony i może zostać usunięty lub ocenzurowany. O tym zdecyduje administrator. Piszę o tym na forum, aby użytkownicy, którzy czytają ten wątek wiedzieli, że dodawane komentarze powinny być zgodne z regulaminem.

@Weronika

Który komentarz został zgłoszony? Ten co obraża pracowników UTC, czy Wasze forum.

Wszdzie dobrze gdzie Nas nie ma . Ale kto chce niech idzie zasmakowac tego miodu

esiok

a byl taki jeden co miodem handlowal, ksywa esiok ale taki z niego i jego brata gospodarz ze pszczoly zastrajkowaly haha

slawomir

Zapraszamy do Hutchinsona!!! Umowa bezpośrednio przez firmę a nie śmiesznie grupa comy Pensja na czas Premia w 99% przypadków - sporadyczne są sytuacje że ktoś jej nie dostaje. Gwarantowana umowa o pracę na stałe po okresie próbnym. Coroczne podwyżki Promocje wewnętrzne - podwyżka po okresie próbnym Zatrudnianie kobiet i mężczyzn którym nie jest łatwo znaleźć pracę ze względu na wiek - spory odsetek osób ok 50 tki Odkąd pracuję nikt na mnie nie wydarł mordy Lekka fizyczna praca

tromba pytona
@slawomir

w UTC nikt nie wydziera mordy, to okrzyk motywacyjny xD

rum
@tromba pytona

walczykowa przypomina na bol glowy na malarnii naginaj xD

Lion

Łukasz R.I.P. [`]

?
@Lion

?

Weronika

@Były pracownik, ten który obraża pracowników firmy UTC CCS Manufacturing Polska, ponieważ w ten sposób narusza regulamin strony Gowork. @Pracownik, czy zechciałbyś napisać opinie o pracy w UTC CCS Manufacturing Polska? Jakie warunki zatrudnienia proponuje pracodawca? Jakie są relacje między pracownikami a szefostwem? Chyba zgodzisz się ze mną, że dobra atmosfera pracy pozytywnie wpływa na jej efektywność?

Weronika

@Były pracownik, proszę Cię abyś nie obrażał innych pracowników. Jest to niedozwolone o czym mówi regulamin forum: https://www.gowork.pl/regulamin Może mógłbyś napisać co Twoim zdaniem zmieniłoby sytuację w firmie?

@Weronika

Jak jest niedozwolone w regulaminie to dlaczego tego nie usuniecie ? A piszecie o tym na forum, co za administrator? Ta strona to porażka.

Weronika

@Paweł, na stronie internetowej firmy pod zakładką kariera znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Są tam aktualne oferty pracy oraz formularz aplikacyjny. Ten link przekieruje Cię na stronę: http://www.kidde.com.pl/Pages/Contact.aspx @Waldis, @Karolina, @Janusz Nosacz, jeśli jesteście pracownikami w tej firmie to zachęcam Was do tego, abyście wyrażali opinię na temat pracy w UTC CCS Manufacturing Polska. Wszelkie merytoryczne komentarze będą mile widziane i pomocne dla osób, które planują podjąć pracę w tym miejscu.

Gdzie się składa cv?

@Paweł

Jesli nie wiesz takich podstawowych rzeczy to nie spodziewalabym sie ze dostaniesz prace w tej firmie.

Waldis
@Paweł

W szalecie miejskim, podobno pan Es tam zgloszenia odbiera ewentualnie na Nowsiu albo w sklepie w Brzezinach

joanna

Ile można dostać pracując w kontroli lub w biurze w jakości ?

Janusz Nosacz
@joanna

Jak masz silne nerwy to probuj w dziale jakosci

Rtanek stefan

Jak to jest pracować w utc kilka lat i nie odłożyć ani 10 tysiecy polskich złotych? Dodam że jestem kawalerem i mieszkam z rodzicami. Nie palę, pije tylko okazjonalnie na imprezach (raz w tygodniu). Mam białego forda. Moze tu jest problem. Ma ktos podobnie jak ja? Prosze dzielić sie wrazeniami w komentarzach.

@Rtanek stefan

Za mało nadgodzin robisz :)) Byś więcej w pracy siedział to mniej czasu na wydawanie pieniędzy byś miał :)

Jurek
@Rtanek stefan

Piszesz na temat tego forda i jego właściciela już tyle razy i co myślisz że to jest śmieszne? Nie, to świadczy tylko o Twoim ograniczeniu, kto tak uważa łapka w górę.

Elza
@Rtanek stefan

A kto ma oflozone zasorniki prawie nikt haha ja jezdze merolem i tez nie mam i co !!! A pracujebw duzo wiekszej firmie. Dosam merolek na raty wziety :/

Ford OWNER
@Jurek

To nie jest śmieszne, to po prostu smutne realia pracownika utc. Tylko tyle i az tyle.

@Ford OWNER

To zmień firmę,a nie narzekaj.

Henry

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

Klekki
@Henry

Na bank na wykonczeniowke (malarnie) spokojnie sie zalapiesz. Wystarcza dwie silne rece i gotowość bojowa przez 8h dziennie, mile widziane osoby ktore nie beda mialy żadnych pretensji nt. Warunków pracy.

Feliks

Młodzi pracownicy to pokolenie bardzo roszczeniowe. Firma musi nauczyć pracy a tu wymagania finansowe z kosmosu!

@Feliks

Na cóż taki mamy teraz rynek pracy. Jak było "za bramą stu chętnych na Twoje miejsce" to można było proponować śmieszne stawki czy też jałmużnę

Piątek/sobota
@Feliks

A czego mozna sie w utc nauczyc? Nalewania plynu do gasnicy czy zakladania gaśnic na tasme malarska? Wybacz ale takie rzeczy jest w stanie wykonac przecietny szympans. Z ta roznica ze szympans moglby pracowac za kilo bananow a czlowiek jednak chce cos zarobic mimo ze nie wykonuje skomplikowanych dzialan. Co do wynagrodzenia zyskiza w, utc corp sa ogromne a wynagrodzenia mizerne na najniszym szczeblu tak byc nie powinno!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Ropczyce

• Jak się pracuje w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 5 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 215 ocen.

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.