Opinie o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Ropczyce Kolejowa 24

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Ropczyce Kolejowa 24

Bulasy

To zgloscie go do phokuratury za to co wyprawia, jak im sie do anusow dobiora to inaczej zaczna spiewac a co do prostaczki to czego sie spodziewales po bulasach?

Czerwone punto

Pod weselem?

Tania

31 stopni na zewnątrz, ale dobrze że nawiewy są zrobione i świetliki otworzone to na hali jest ~34 jak na razie.

Speydon

Tu trzeba ciezko zapier...lac dlatego 90% zalogi jest nie zadowolona w dodatku wynagrodzenie jest relatywnie niskie w stosunku do ciezaru ktory trzeba udźwignąć w danym miesiącu. Na niektorych stanowiskach moze to byc od 100 do 200 ton miesiecznie zresztą sami sobie policzcie

logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Spawacz/ monter rurociągów- praca w Danii
ATN Service ApS

Walencikowa

A nie ktorym ciagle malo i ida obslugiwac wesela jako kielnerki. Tu jest takie zniewolenie ze nie dlugo w niedziele zamiast na msze to pojdziecie na SUME do esa na spawalnie. A spowiadac sie bedziecie innemu katsapowi typu gargamelowi.

Parówka

Es to takie bajki opowiada ze mnie flaki bola.

Zniewolenie

A gargamel i ta jego lady to juz jest jakas totalna paranoja to nawet szkoda komentować to lepiej se wlaczyc cypisa tak jak es na nocnej zmianie i dac sie poniesc absurdowi.

Co wy robicie?

DUŻO jest tutaj zlych opinii ale wedlug mnie to i tak za mało. Jak mozna sie tak upodlic i zniewolic jak w tej firmie i jeszcze udawac ze jest super? Popatrzcie na Lydera Damiana Tłuszcza jak kiedys wygladal a teraz cien człowieka jak jakis emeryt. No i co bylo warto?

Hnojnica wola
@Co wy robicie?

Tak samo plemnick suchoklates za to zuczek gnojniczek jak ponczek w masle

były

dla mnie również praca w utc to głupota całkowita, dlatego się zwolniłem. Tylko nie rozumiem jednego, dlaczego jak pracowałem były osoby, które cały czas straszyły , że się zwolnią, a z tego co wiem to dalej pracują. Na tym forum też niektórzy pisali, że jak nie będzie poprawy to się zwolnią. I co? Poprawy nie ma, a każdy posłusznie codziennie przychodzi, cicho siedzi i zapier...... Gdzie są ci co najbardziej piszczeli, że w maju się zwolnią jak się nie poprawi? cicho siedzą i robią. Ja po prostu zaniosłem wypowiedzenie i się pożegnałem. A co tam u blond pomocnika Anetki ? dalej robi?

Plemnik
@były

A o-ŻUK JAK sciemnial tak dalej ściemnia na sipobruku.

ruda + dużo jedzenia

Wiecie co? Praca w tej firmie to najgorsze lata mojego życia, straciłem tu nerwy i zdrowie a przede wszystkim poczucie własnej wartości gdy codziennie mobing i mobing, dziękuje Bogu że ostatkiem sił zwolniłem się a obecny pracodawca daje stanąć mi na nogi, wiem i czuje teraz że warto żyć ponieważ po śmierci można trafić do piekła a ja sobie dokładnie je wyobrażam tak samo jak prace w UTC. Nie pozdrawiam i stanowczo odradzam pracę w tej firmie

sprzedawca butów

Powiem wam jak jest jeśli jesteś takim pracownikiem który chodzi na wszystkie nadgodziny wchodzisz kierownikom i mistrzom w zad tak głęboko że cię nie widać to nawet jeśli pracujesz 2 lata i cię nie ma kilka miesięcy w roku i wykręcisz numer na bramie jako dostawca obuwia to i tak dostaniesz starszego operatora a goście którzy pracują już prawie 5 lat dostają młodszego a są i przypadki że po 10 latach mają operatora tak więc sami widzicie

Batistuta
@sprzedawca butów

Co to za głupota z podzialem na starszego i mlodszego operatora? Chodzi o to kto ile ton przerzucil? Czy o doświadczenie bo jesli chodzi o malarnie to chyba bardziej wydajne sa świeże nabytki a nie stare dziadki xd

jozin z bazin
@sprzedawca butów

To Kaszana 2 po NAJLEPSZYM jeszcze robi po takiej akcji no widzę, że plecy ESA zrobily swoje. Ale to w tej firmie od zawsze byli ròwni i ròwniejsi.

Baska

Mistrzowie powinni zakupczmennego i bylego. Prezesika na rekach nosic.

Srajtaśma
@Baska

Czemu?

Weronika

@kate o jakie stanowisko się ubiegałaś? Czy możesz napisać więcej na temat przebiegu rekrutacji? Jakie pytania usłyszałaś? Czy masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Jak uważasz, jak najlepiej przygotować się do takiej rozmowy?

POLIGOTA Z BOMBAJU.

Na jednym z portali pracuj.pl i olx.pl znalazłem ogłoszenie ze szukają ludzi na jakąś linie co2 ??? Zastanawiam sie czy aplikowac? Ale jak czytam te wymagania o tężynie fizycznej i dyspozycyjnosci to mam wrażenie że tam beton przerzucają a nie gasnice!?? Dyspozycyjnosc i zaangarzowanie i ta tężyna za 2300 -2600 brutto??? To mnie śmiech ogarnia i czuję że tu śmierdzi czymś na kilometr??? Chyba nie warto co? A ręki w nocnik nie chcę wkładać bo wiem jaką opinie ma ta firma w regionie.

Zorientowany w temacie......
@POLIGOTA Z BOMBAJU.

Ta. Spróbuj! A gratis dostaniesz garba na plecach! Złośliwe spojrzenia gdy ci coś nie bedzie pasowało! Wiem coś o tym bo jakiś czas tam zapierdalałem! Nie pracowałem! Bo pracą tego nazwać nie można! Brava dla tamtych chłopaków że sie nie dają zgnoić i wykorzystać! Tak trzymać!

Jolka k.
@Zorientowany w temacie......

Powiem wam jak to wygląda gaśnica 6l waży około 10 kilo po napelnieniu przyjmijmy ze ktos pakuje 1200 sztuk przez 8 godzin minus przerwa to daje nam wynik około 9 ton przerzuconego materiału dziennie. 1 tona na godzine to taki standard w tej firmie na malarni liniach lub sitodruku. A przypominam ze sa ciezsze gasnice np 9l lzejsze tez sa ale mlodych zawsze daja na te gorsze linie. Wiec za te 2300 lub 2600 brutto nie oplaca sie pracowac kosztem zniszczonego kregolupa.

Weronika

@PDG, a o jakie stanowisko się ubiegałaś? Co więcej możesz powiedzieć o przebiegu Twojej rozmowy kwalifikacyjnej? Jak najlepiej się przygotować? Może masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów.

PDG

Witam byłem też niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej, miła pani zapytała mnie o stawkę i jak powiedziałem 2500 zł netto to dostrzegłem już uśmiech na twarzy . Ogólnie mili ludzie, ale nie doceniają młodych ludzi po studiach.

Wołodyjowski

A co to znaczy skącz?

dno
@PDG

Znam ten bol...2500 netto i usmieszek. Tak dzisiaj jest, ze czlowieka po studiach sie nie szanuje. Ja po 2 latach pracy w Bydgoszczy prosilem o podwyzke gdyz zarabialem nie cale 1500zl na reke. A studia skonczone i doswiadczenie bylo...i nici z podwyzki. Pozegnalem sie z firma. To przykre jak sie czyta takie komentarze. Czlowiek nie chce pracowac za darmo. Ale takie sa reali w wiekszosci firm w Polsce i nie ma wyboru.

Weronika

@Pa, według Ciebie w firmie UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o. nie da się niczego nauczyć. Dlaczego tak uważasz? Co konkretnie masz na myśli? Czekamy na Twoją opinię.

BCD
@Weronika

Obiecują szkolenia- co roku jest z nimi problem . Awans tylko po znajomości. Nauczysz się jednego - jak nie szanować innych

Malarnia
@BCD

A co z imprezami na çyziuwce czyzby pieniadze poszly na podwyzki

Cleo i donatan
@Malarnia

Zapomnij o cyziowce spal se z donatanem po lufce na malarii a potem sitodruk ogarnij.

koleszkaaa

Witam, mam pytanie widzę że są przyjęcia na stanowiska : -Inżynier ds. Testów -Inżynier Procesu w Dziale Elektronika Jako że posiadam wyższe wykształcenie zastanawiam się nad wysłaniem CV, może ktoś coś powiedzieć więcej ? Jakie mniej więcej zarobki na takich stanowiskach ?

Pa
@koleszkaaa

Nie wiele wieksze niz najniższa krajowa. Najlepiej to sobie darować i isc do innej firmy bo w tej sie nic nie nauczysz. Pozdrawiam

Łysy z Brazzers

Drodzy pracownicy, zastanówcie się co jest ważniejsze w waszym życiu, te namiastki wypłat które wam zaproponowali teraz czy zdrowie. I co z tego że dostał ktoś na aneksie 2800 zł i jeszcze nadgodziny zrobi i bedzie miał te dwa i pół czy tam trzy na ręke, pytanie czy patrząc w przyszłość opłaca się tyrać i tracić zdrowie dla tych paru groszy? nie da się dwóch srok za ogon złapać w tej firmie albo tyrasz jak ciele i uciągniesz tą dwójke czy ile albo szanujesz swoje zdrowie. Możesz zarabiać nawet i 3,5 tysiąca czy nawet wiecej, pytanie tylko czy za te pieniądze warto tracić zdrowie. Pamiętajcie że patrząc w przeszłość tej firmy jeśli pogorszy wam się stan zdrowia to po was, nikt nie pomoże. Wielu ludzi nie widzi tego ale coraz bardziej zmęczeni wychodzicie z tej roboty. Ile tak jeszcze pociągniecie? Rok dwa, widzicie się przy aktualnie wykonywanej pracy za 5 - 10 lat? Życzę powodzenia ale w głębi duszy każdy z was wie że to nie skończy się dobrze, czas na refleksje. Firmą rządzą ludzie którzy mają was gdzieś, tracicie zdrowie a ten zakład może za jakiś czas się wysypać przecież to tylko gaśnice i co po tym? Zdrowie odzyskacie? Niestety nie, firma wyciągnie z was resztę zdrowia, dla nich jesteście tylko cyframi które łatwo wymienić. Tak jak już ktoś napisał i racja jakaś w tym jest, uciekają ludzie do zakładów które po prostu pod każdym kątem są lepsze dla nich, są też tacy co jadą za granice na roboty ale lepiej pojechać na jakiś czas i przywieź sobie pieniądze pieniędzmi niż po 8 czy 12 godzin w gaśnicach wdychać cichego zabójce jakim jest proszek czy opary z chemii dokładając wysiłek fizyczny ponad przeciętny. Już pomijam zdrowie psychiczne i obecny mobing każdy na to reaguje inaczej.

Rafał Stanik

W tej firmie mozna sie co najwyżej dorobic garba. Skandal goni skandal. A mistrzowie dobrze sie maja i smieja sie nam w twarz. Dobrze ze to juz.ostatni miesiąc w jutisi.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Ropczyce

• Jak się pracuje w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 5 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 215 ocen.

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.