Opinie o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Ropczyce Kolejowa 24

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Ropczyce Kolejowa 24

Waldi

Są, a Ty byś dostał buraka

Waldi

A czy sa dalej odznaczenia dla najlepszego działu/osoby na firmie w danym miesiącu? Dawniej cukierki dawali a teraz podobno ziemniaki bo tańsze :-)

były operator

Kazdy, komu te warunki nie odpowiadaja może zmienić pracę, tylko, że w wiekszości ludzie tylko narzekają, ale i tak pokornie ida do kołchozu ????, bo im brak odwagi, są już przyzwyczajeni tym ciągłym tyraniem, a jakby im przyszło zmienić firmę to by się nie odnaleźli, po prostu się boją zmian - oto cała prawda. Pozdrowienia dla operatorów pokryć????, Misiak ciągle dowodzi ????????????

Narzekacze

Dokładnie tak jest nikt nikogo nie zmusza żeby tam pracował, a skoro wszędzie jest tak super i tak doborze płacą to tam idźcie, a nie narzekanie. Wiem że wiele narzekaczy będzie zbulwersowanych moim wpisem ale mam dość czytania tych bzdur, a prawda zawsze najbardziej boli.

logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Weronika

@Niszczyciele z utc a czy nie dało się porozmawiać z pracodawcą, żeby poprawić warunki pracy? Czy to nie jest łamanie przepisów BHP? Może warto zwrócić uwagę, że w takich warunkach nie da się pracować?

Niszczyciele z utc
@Weronika

NIKT WAS TU SIŁĄ NIE TRZYMA - taka odpowiedz na jakiekolwiek uwagi

Niszczyciele z utc

Moja opinia po pracy w tym zakładzie jest taka.Jezeli jestes po szkole,kawaler to mozesz tam pracować,dostaniesz 1800 na ręke,reszte musisz klepac na nadgodzinach.Praca na 3 zmiany,dodatków za nocki praktycznie nie ma.Bardzo ciezko i duszno,0 powietrza..Mistrzowie bez wyksztalcenia i szacunku dla ludzi,drą sie i tyleee.Goooorąco na hali strasznie.dziekuje Bogu ze juz tam nie pracuje.Zapraszam do sasiednich firm,na Hispanie dostaniecie duzo wiecej,tak samo Stomil placi 16 zł na ręke a w UTC porażka!!!!odradzam prace w tej firmie,pozdrawiam i zycze pracownikom produkcyjnym sily bo napewno sie przyda...

Weronika

@Nie jestem robotem jeśli jakieś posty naruszały dobra osobiste firmy albo pracowników to serwis gowork miał prawo je usunąć, ponieważ naruszały regulamin serwisu. Dostępny tutaj: www.gowork.pl/regulamin. Inne komentarze, również te o negatywnej treści na forum pozostają.

Brudno

W sobote ktos tak sie sfajdolil w szalecie ze Stoch moglby zrobic lądowanie telemarkiem. Ludzie ogarnijcie sie, w domu tez tak robicie? Ta szczotka co obok stoi to nie sluzy do mycia zębów!!!

zainteresowany

Po raz kolejny pojawia się oferta na technika napraw. Warto aplikować ? Czemu tak często szukają na to stanowisko pracowników ?

lolo
@zainteresowany

Często szukają bo przychodzą chłopaki z wiedzą, większość po studiach lub w trakcie a dostają stawkę jak zwykły monter, więc umowa próbna się kończy i uciekają ;) Żeby tu mieć dobrą kasę to musisz długo chodzić na siłownie i odpuścić "klatę i barki" a skupić się na PLECACH :)

Ewka z nowsio

Jak to sie wam moze tutaj nie podobac? Ja zarabiam 4 tysiaczki netto i jest fajnie a nic nie robie. Hehehe.

Jarkacz

Marc damjan jusz.gdzies słyszałem to przezwisko xd

blabla
@Ewka z nowsio

chyba z premią kwartalną, 3 sobotami i całym tygodniu (albo nawet dwóch) chodzenia po 12h (od 3:00 do 15:00 i odwrotnie). Zero życia byle hajs się zgadzał :D This is UTC!!

Janusz z ropczyc

Jesli chcesz poczuc sie jak dziw....qa idz do utc. Tam cie konkretnie wydymaja.

Weronika

@Wyzwolony Kołchoźnik dzięki za obszerną opinię na temat UTC CCS Manufacturing Polska. Czy są użytkownicy, którzy mają podobne doświadczenia z tą firmą? To ważne dla osób, które będą starać się o pracę.

Inzynier piontkiewicz

Dzisiaj znowu deska klozetowa cala obryzgana w kiblu na spawalni. Koledzy nie grillujcie tak ostro na weekendach bo jak wchodze do szaletu to musze na Małysza to robic.

Witam wszystkich.W nawiązaniu do moich komentarzy z dnia 24-07-2017 oraz 03-08-2017 i ich przemysleniu na "trzeźwo"stwierdzam że moje opinie zapisane na tym forum nie są prawdziwe,publicznie je wycofuje i jeżeli kogoś urazilem to bardzo przepraszam.Ponadto pisałem je nieszczerze i pod wplywem niezdrowych emocji za co urażonych przepraszam. Pozwolę sobie dodać ze pisałem już do Administratora o ich usunięcie z uwagi na ich nieprawdę.

Pracownk

Pracownik ogarynij sie po co ta sciema

Wyzwolony Kołchoźnik

Widzę tu wśród was bardzo duże niezadowolenie z pracy w tym ,,kołchozie", i nic w tym dziwnego. Sam postanowię też nieco przybliżyć ewentualnym kandydatom do pracy na produkcji warunki, jakie tam obecnie panują. I nie dlatego, że tym wpisem zrobię złą reklamę, ale dlatego aby was ostrzec i pokazać wam, na co musicie być przygotowani. Po pierwsze temperatura: za przeproszeniem, co za idiota wymyślił te nadmuchy na hali H9 (gaśnice), gdzie w okresie letnim panują temperatury nawet powyżej 35 stopni, a z nadmuchów idzie powietrze o temperaturze otoczenia na zewnątrz. Czyli jak mamy upały, to do hali wtłaczane jest powietrze o temperaturze, jak panuje na dworze. Wielkie pieniądze na to poszły (nie wiem jaka to była wartość, więc nie będę strzelał), ale nie ma KOMPLETNIE ŻADNEJ POPRAWY warunków pracy. Jak było gorąco tak jest dalej. Również zadymienie jest dużym problemem, którego nie widzi (lub tylko udaje że nie widzi) kierownictwo. Zamiast obudować maszyny, aby te pyły i dymy nie wydostawały się na zewnątrz, to oni będą remontować biura, w których warunki pracy są naprawdę ciężkie. Gospodarowanie pieniędzmi w tym zakładzie się w głowie nie mieści. Jak takie sumy można wydawać na za przeproszenie w gów*o? Po drugie: inżynierowie i technolodzy wzięci chyba z łapanki. Z całym szacunkiem dla tych ludzi, ale jak oni chcą usprawniać produkcję i unowocześniać stanowiska pracy bez zaczerpnięcia opinii operatorów, którzy na co dzień mają do czynienia z maszynami (żeby nie określić złomami)? Jak przyjechała nowa maszyna na zakład, to wszyscy operatorzy się za głowę złapali. Zamiast ułatwiać prace i unowocześniać stanowiska pracy, to cofamy się w rozwoju. Przyjdzie pan inż. K. (ci co tam pracują wiedzą o kogo chodzi), i powie, że ma być zrobione tak a nie inaczej. Później tak zwanego inżyniera nie obchodzi już, czy to poprawiło pracę, czy też proces produkcji, bo przecież on na tych stanowiskach nie będzie pracował. Napiszą raport i wszystko będzie cacy, a raz wdrożona zmiana zostaje na wieki i nawet nie są rzeczywiście weryfikowane rezultaty tych zmian. Potem omamią prezesa jak to się poprawia na produkcji, a ewentualne niedociągnięcia i niedoskonałości przemilczą, zatają, wymarzą. Mam tu na myśli pewne usprawnienie produkcji na jednej z linii spawania. Po wdrożeniu nowej technologii liczba złomowanych płaszczy oraz zbiorników wzrosła co najmniej kilkukrotnie. To tak ten zakład się rozwija? Jak tak dalej pójdzie to wywiozą całą tą GLORIE na złom razem z tymi zbiornikami, inżynierami, technologami i kierownictwem. Po trzecie: pracownicy (operatorzy i UR). Tutaj apel do kierownictwa: SZANUJCIE OPERATORÓW!!! Bo to co oni robią, i jak się poświęcają (przynajmniej co niektórzy) w pacy, to aż mnie wprawia w osłupienie. Operatorom płaci się wynagrodzenie za wykonywanie pracy na danym stanowisku, a wam za myślenie. W tym zakładzie jest to mocno zachwiane, ponieważ to operatorzy myślą, jak na tych trupach wykonać plan i przetrwać kolejny dzień w pracy. Oni myślą i często mają rezultaty w postaci wykonanego planu. Zatrzymanie Ruchu również ma związane ręce, jeśli chodzi o naprawy: a to części nie ma, a zamawiane były pół roku temu, a to czasu nie mają, bo te rupiecie się non stop psują przez co i nie mają kiedy naprawić, a jak już naprawią, to tak, aby przetrwać do końca zmiany. Większość maszyn nadaje się na złom albo na kapitalny remont. A kierownictwo? Dla nich liczą się sztuki, sztuki, sztuki. Niech nikogo nie zmyli stwierdzenie, że nasze zbiorniki są z najwyższej półki oraz, że nasza firma stawia na jakość ( oj, przepraszam przejęzyczyłem się), nie na jakość, ale na ,,jakoś to będzie". Napisałem głównie o spawalni, ale to podobnie dotyczy się całego działu produkcji gaśnic. Ale mimo wad, istnieją również dobre strony pracy w tym zakładzie. Stałość i pewność wynagrodzenia (choć nie są to kokosy - 2400 zł brutto na start, a jak chcesz więcej, to: chodź na wszelkie nadgodziny i uprzejmie donoś mistrzom i kierownikom na pracowników, siedż cicho, głópkowato się uśmiechaj i udawaj, że maszyny są sprawne, a warunki pracy wyśmienite oraz ciesz się z podwyżki w wysokości 20 zł), premie kwartalne (ok. 400 zł brutto) i premie świąteczne, wczasy pod gruszą (raz na dwa lata), program ,,Ruszamy do szkoły", busy pracownicze (super sprawa!!!), możliwość rozwoju osobistego: kursy (na wózek widłowy, spawania, gazowy - niestety tylko dla ,,najlepszych"), program scholar oraz nauka języka angielskiego, możliwość wyrobienia karty Multisport, kluczyki do automatów z żywnością (może tylko 20 zł, ale dobre i tyle) oraz impreza integracyjna (noworoczna) dla wszystkich chętnych pracowników. P.S. Na koniec dodam, że nasza firma cały czas się rozwija, ponieważ ciągle obserwujemy wzrost zatrudnienia pracowników biurowych!!!

byly

No Anetko teraz bedziesz sie badz chyba ze Tadek dalej zaciemniony toba

były elektronik utc

W zarządzie układy i układziki, albo żyjesz dobrze albo wylatujesz. Brak szacunku dla zwykłego pracownika, ale także dla kierowników i liderów ze strony najwyższych zarządzających. Ogólne pomiatanie ludźmi i straszna spychologia. Podwyżki roczne rzędu 20-30zł netto - kabaret. Do tego w lecie na produkcji temperatury po 35-40st. Ogólnie jak to w amerykańskim korpo na polskiej ziemi: Polacy tania siła robocza aby właściciele amerykańscy mogli się obrzydliwie bogacić:(

PrWda

Najlepsze jak lyderzy z linii przychodza na sitodruk i poganiaja bo nie ma co robic. Jak pomysle o tym to chce mi sie wymiotować. Jacy wy glupcy jestescie to nawet mi was nie zal. Róbcie tam az sie posracie. Nara. Ps. Takich psycholi jak zaloga utc to nie ma nigdzie. Kazdy ma wszystko w tylku a wy rypiecie jak tylko mozecie za jakies zalosne wynagrodzenie. Co to ma byc? Wyscig szczurow? A potem jeden z drugim mistrz sie z was smieja a oni premie za przerob wezma a wy co? Gunwo. Nara rypcie ile mozecie bo tam ciagle mao!!!

Fulipek

Kilka slow mam co do pana ozyka. Chlopecku ty wez sie wkoncu za robote bo ja nie wiem za co ci placa. Co chwile albo komorka w lapie albo mielisz ozorem z wojtkiem pe. Jak chcesz sie zenic to najpierw o robotę zadbaj a jak nie to idz do pleja smartfony sprzedawaj. No chlopie wez sie ogarnij popatrz jak inni robia np lyder tluszcz albo senior operator plemnick xd

Seryjny

A wracając jeszcze do Bułasowa, jak to jest możliwe żeby siostra była mistrzynią siostry. Jest to nie zgodne z prawem, czemu nikt nie zajmie się tym co wyrabia się w tej firmie. Gdzie jest nasz Prezes !? PS: Współczuje tylko tym dziewczyną które pracują z nimi na linii, żeby one tylko wiedziały jak im (usunięte przez administratora) obrabiają... XD

Killer szajbus
@Seryjny

A jo sie dziwie bo tak porzadny ziomal jak plemnick chcial sie z nia lenic a przecież ona jest queen of the bdsm in nevada city xd by go zajechala jak es lanosa xd nie no jak czytam te komentarze to kisne...

Zostaw merytoryczną opinię o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Ropczyce

• Jak się pracuje w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 5 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 215 ocen.

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.