Opinie o VGL Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie VGL Group. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w VGL Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VGL Group w Warszawa

Ela

Nie polecam nikomu pracy w siedzibie VGL w Gdyni- traktują ludzi jak numery, ogólnie w firmie panuje chaos organizacyjny i mobbing. Ludzie pracują w weekendy za darmo. Dodam, że zwalnianie ludzi kiedy są na urlopie albo z dnia na dzień to u nich standard. Szef finansów dowiedział się z maila, że ma zabrać swoje rzeczy i wyjść. Płacą bardzo słabo, księgowe pracują tam za 1800, administracja 1400

@Ela

bzdury

@Ela

Potwierdzam, sama prawda

ola
@anonymous

pracuję w firmie ponad 2 lata i ani razu nie słyszałam o takiej sytuacji żeby ktoś był zwolniony na urlopie, jeżeli chodzi o zwalnianie z dnia na dzień to chyba istnieje coś takiego jak okres wypowiedzenia .... jeżeli ktoś przychodzi do pracy po to aby faktycznie pracować to będzie doceniony i zadowolony z pracy w vgl.

R
@ola

aktualnie jestem pracownikiem tej firmy i fizycznie pracuje i faktycznie jestem spedytorem/handlowcem i niestety nie zgadzam sie z tym, ze firma docenia takich ludzi.... raczej traktuje jak glupich roboli... asystent dostaje angaz na spedytora i podwyzke, a dla spedytroa przez duze S generujacego zyski dla firmy nie ma szans na zaden rozwoj a o premii uznaniowej za wybitne wyniki to tez mozna pomarzyc... firma jak widac stawia na "asystentow-spedytorow bawiacych sie z spedytorke" niz na pracownikow wykwalifikowanych

R
@ola

pracuje aktualnie w VGL i FIZYCZNIE pracuje i nie czuje sie doceniona. Mimo ponadprzecietnych wynikow o premii uznaniowej mozna pomarzyc... za to kolega zaczynajacy od stanowiska asystent dostaje bez problemu angaz na spedytora i pensje spedytora, mimo, ze nic nie wnosi swoja praca - zadnych klientow, obrotow. Firma stawia na spedytorow bawiacych sie w uprawianie spedycji a nie na doswiadczonych i generujacych zyski ludzi. Nie rozumeim tez dlaczego moja poprzednia wypowidz tutaj zostala skasowana

X
@ola

hehe ciekawe, ze krytyczne opinie na temat firmy sa kasowane??

Roza
@ola

FIZYCZNIE pracuje w VGL i generuje ponadprzecietne zyski i nie czuje sie doceniona... za efektywna prace o premii uznaniowej mozna pomarzyc,, za to asystent spedytora, ktory nie generuje zyskow ma szanse na angaz na stanowisko spedytora i podwyzke (i nie chodzi tu o zawisc lecz o mozliwosci)

Patrycja

@Tomek czy może to być zależne od tego na jakim stanowisku w firmie się pracuje? Z tego co widziałam szkolenie, o którym mowa odbyło się dla zespołu sprzedaży. Rozumiem, że Ty na stanowisku spedytora nie miałeś takiej możliwości. A jakie według Ciebie szkolenia byłyby przydatne właśnie w tym dziale firmy?

@Patrycja

Te same które ma sprzedaż na przykład. W VGL spedytor jest również handlowcem, bo niestety nikt mu klienta nie da..

X
@Tomek

calkowicie sie zgadzam z Tomkiem. Nikt klientow nie dajew VGL... a obroty robic trzeba... ostatnio czytalam artykul kto to jest spedytor i prawda jest taka, ze do obowiazkow spedytora nie nalezy pozyskiwanie klientow, a jedynie organizacja transportu - kontakt miedzy klientem a przewoznikiem. i patrzac na to jak to funkcjonuje w naszym oddziale to chyba faktycznie nastawienie VGL jest takie, ze to TL powinien pozyskiwac klientow (oczywiscie nikt tego glosno nie mowi), bo jak tlumaczyc chociazby to, ze wizytowki firmowe/imienne otrzymuje tylko TL?? jak tlumaczyc brak szkolen z zakresu negocjacji z klientami dla spedytorow?? wyraznie firma nie dazy do tego, zeby spedytorzy pelnili role spedytorow/handlowcow... kłoci sie to ejdnak z tym, ze limity do wypracowania sa wymagane i jakos roboty nikt nie daje, a nawet moemntami wrecz ja utrudnia... bledne kolo..

Witam, Podam trochę informacji których brakowało mi rozważając podjęcie pracy. Praca spedytora opiera się na handlu ładunkami pomiędzy giełdami timocom, telerout i trans. Firma nie zapewnia wsparcia w postaci klientów, ci o których jest mowa na rozmowie o prace obsługiwani są przez konkretne osoby w oddziale głównym. Nie mają swoich samochodów, cały czas szukają podwykonawców więc jest szansa na prowadzenie aut ale w dosyć wysokich stawkach. Mają wewnętrzny dział weryfikacji który odrzuca ogromną część klientów. Kierują się mniej więcej zasadą: nie ma dowodów, że to idealny płatnik to nie pracujemy z nimi. Dlatego bardzo często da się zrobić dobrą prowizję ale nie można ponieważ klient to zbyt mała firma, nie mogą znaleźć raportu na jego temat, firma działa krócej niż rok itd. Sama atmosfera w firmie jak dla mnie ok. mili ludzie i dosyć duża swoboda. Co jakiś czas robione są szkolenia oraz wyjazdy integracyjne.

Totalne kolesiostwo i układziki. Pretendują do bycia pseudo korpo ale to zwykłe cwaniactwo.. Konkurs na pracownika mięsiąca wygrywa prawie nastolatek, który wychodzi po nagrode przy gromkich brawach Pań z HR, okazuje sie on byc bratem Pani z zarządu Jesli szef to Twój znajomy bądz rodzina to kariera gwarantowana. Żenada

Mati
@Tomek

@Tomek, też jestem spedytorem w VGL i mam nieco inne zdanie. Na pewno firma idealna nie jest i może być lepiej w wielu tematach, ale np. szkolenia dla spedytorów są - sami w jednym uczestniczyłem w poprzednim miesiącu. Różne dziwne konkursy też mam ale na pracownika miesiąca to nie kojarzę. Moim zdaniem nie jest źle w tej firmie. Pracowałem w innej firmie spedycyjnej i mam porównanie.

@Mati

zgodze sie ze dziwne

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Feliszja

Uważajcie na pracę w GDYNI W HR! WYZYSK!

@Feliszja

Prawda

Patrycja

@Marekpiszesz o nieprawidłowościach w działaniu firmy oraz wspominasz o braku możliwości rozwoju oraz braku szkoleń. Jednak jak można przeczytać na stronie internetowej VGL Group, w tym roku została ona laureatem programu Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2017 ( http://www.vgl-group.com/news/vgl-group-z-tytulem-lider-hr-2017/ ), a dosłownie wczoraj na fanpage'u firmy została zamieszczona krótka relacja zdjęciowa ze szkolenia zorganizowanego dla części pracowników. Czy w takim razie warunki pracy i możliwości zależą mocno od działu w którym się pracuje? A może ktoś z Was ma inne doświadczenia z pracy u tego pracodawcy?

@Patrycja

Ja mam. Zero jakichkolwiek szkoleń. Nie ma szansy rozwoju czy nauczenia sie czegokolwiek na stanowisku spedytora. A jakies pseudo szkolenie wrzucone na Fejsbuk to tylko sztuczny dym..

VGL Group osiągają kolejne sukcesy i oby tak dalej.

Nie polecam Rywalizacja o klientów miedzy oddziałami -brak zasad jednolitych dla całej firmy. Stres,mobing,brak możliwości rozwoju,brak szkoleń.Duża samodzielność i brak wsparcia menadzera i zgrania zespołu.

Patrycja

@.wspominasz o nadgodzinach. Możesz powiedzieć jak często one się zdarzają? Czy Twój komentarz dotyczy pracy w całej firmie, czy też może któregoś z jej działów szczególnie?

Ludwik

VGL Group ma opinię dobrego pracodawcy i oby taka została na długo.

Nie polecam pracy w tej firmie. Bardzo male zarobki, ludzie ciagle siedza po godzinach bo jest mnostwo pracy

Patrycja

@TOM możesz powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Co powinny wiedzieć osoby, które zdecydują się właśnie na aplikowanie na stanowisko spedytora? Jakie są mocne strony VGL Group jako pracodawcy? Takie dodatkowe informacje na pewno będą pomocne.

Grażka

Jeśli taka jest sytuacja to myślę, że dobrze dzieje się w firmie? Jak jest robota to jest kasa i będą dobre zarobki! To jak koło młyńskie ciągnie jedno za drugim

Golub

Pracuję już dość długo w VGL Group i nie zgadzam się z niektórymi opiniami. są bardzo krzywdzące.!!

Coco Halis

Nie jest sztuką otworzyć firmę, do której przynosi się kontakty. Takich umiejętności operacyjnych potrzeba w VGL (oddział inny niż Warszawa) i na etapie w jakim jest w tej chwili ta firma żadne inne umiejętności spedytora nie są brane pod uwagę.

Patrycja

Yeti, a co powiesz o atmosferze między pracownikami?

Bąbel

Pracuję ty od niedawna ale bardzo mi sie podoba praca i ludzie.

Yeti

Nie polecam nawet największemu wrogowi. Firma traktuje ludzi w najgorszy możliwy sposób. Oszczędność na każdym kroku, brak podwyżek, dużo nadgodzin, totalny wyzysk, nie ma szkoleń. Jeżeli chcecie spędzać w pracy po 12 godz., nie chcecie się rozwijać, awansować, chcecie być traktowani jak numerek - zatrudnijcie się w VGL. PS. powyższe pozytywne komentarze to totalna ściema - pewnie pisane przez "towarzystwo wzajemnej adoracji"- żal...

Golub

Jestem po rozmowie rekrutacyjnej. Było naprawdę bardzo profesjonalnie i merytorycznie a przy tym sympatycznie. Zawsze uważam , że odpowiedni pracownicy robią dobra robotę firmie.

Anro

Firma z potencjałem, pełna młodych, sympatycznych i pomocnych ludzi. Polecam ! :)

Zostaw merytoryczną opinię o VGL Group - Warszawa

• Jak się pracuje w VGL Group?

Zobacz opinie na temat firmy VGL Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VGL Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VGL Group?

Kandydaci do pracy w VGL Group napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VGL Group