Opinie o Flotman Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Flotman Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Flotman Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flotman Sp. z o.o. w Kraków

acer

Witam, mozecie mi powiedziec czego sie spodziewac po pracy w flotmanie. zostalem zaproszony na rozmowe. jakie zarobki, komfort pracy, jakosc uslug.

Dederka

cześć aplikowałam na stanowisko: spec ds wsparcia sprzedaży, miałam pierwszy etap telefoniczną rozmow, teraz drug czeka - jak się pracuje na tym stanowosku? macie jakieś opinie? jaka kasa?

heheszek

Chyba były podwyżki we Flotmanie - taki wysyp słitaśnych opinii :)) A prawda "nieco" inna ;)

Natalia

Pracuję w firmie Flotman ponad rok w dziale finansowym. Bardzo dobrze mi się pracuje, młody zespół, fajna atmosfera i ambitne zadania. Firma stwarza możliwości rozwoju oraz zdobycia szerokich umiejętności i doświadczenia. W Flotmanie pracownicy czują zmotywowani do pracy np. po przez sfinansowanie szkoleń i pakiet benefitów.

Specjalista ds. Marketingu

Pierwszy etap rekrutacji: rozmowa telefoniczna z Panem, który zadał więcej pytań o moje zainteresowania i pierwszą podjętą pracę niż tych związanych z doświadczeniem zawodowym nabytym przez lata. Drugi etap rekrutacji: kandydaci zostali poproszeni o przygotowanie prezentacji pełnego planu marketingowego dla firmy w oparciu o budżet, konkurencję i inne zmienne. Jeżeli mam być szczery, za przygotowanie takiego planu... zwykle mi płacą :) Raz jeden na początku swojej kariery zawodowej natknąłem się na firmę, która spośród zaprezentowanych pomysłów wybrała te najlepsze i zrealizowała je nie zatrudniając nikogo. Więcej nie będę ryzykował, że ta sytuacja się powtórzy.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Frontend Developer
Sław

Pracuje we Flotmanie jako handlowiec ponad rok. Krótko mówiąc jestem zadowolony :-) produkt w mojej ocenie sprzedaje się bardzo dobrze, o target się człowiek rzadko martwi, a firma potrafi się odwdzięczyć ( samochód, umowa o pracę, wynagrodzenie ZAWSZE na czas, nagrody za kwartał i co najważniejsze pomoc w szukaniu nowych klientów ). Kto potrafi sprzedawać, lubi dużo jeździć samochodem, ceni luźną atmosferę w pracy i nie ma problemu z samodyscypliną ( home office ), to będzie zadowolony.

__gosia

Pracuje w firmie od paru miesięcy w dziale technicznym. Jeżeli chodzi o pracę to nie mam żadnych zastrzeżeń. Ekipa w Flotmanie jest na prawdę zgrana co sprawia, że praca tam jest bardzo przyjemna. Firma może nie należy do wielkich korporacji, ale bardzo szybko się rozwija i mogę zagwarantować że produkt "jest chodliwy"ze względu na ogrom pracy.

heheszek

Widać, że szefostwo Flotmana ma znajomości na portalu,bo mocny i świeży komentarz od razu usunięty. Pudrowanie rzeczywistości to specjalność tej firmy :) Nie polecam tej firmy drodzy koledzy-handlowcy.O tym, że w tej firmie jest "coś nie tak" świadczy najlepiej sam fakt cenzurowania komentarzy tutaj.

takiczłek

Czyli we Flotmanie bez zmiany :)

i Oczywiście wszystko dzieje się bez przyczyny :) Pracuje w tej firmie już równo 2 lata (dział handlowy) i jeżeli chodzi o rotację akurat w tym dziale to raczej jest ona spowodowana sporymi nadużyciami niż trudnością sprzedaży produktu. Owszem może nie ma wszystkich funkcjonalności pod każdą branże ale jeśli ktoś ma głowę na karku to przy odpowiednim wykorzystaniu tych funkcjonalności które są, da się uzyskać zamierzony efekt. "Praca raczej do przeżycia" Tego podejścia nie skomentuje :) ale jeżeli chodzi o home office to porostu nie jest to opcja dla każdego. Najlepiej wstawać o 12 , wykonać w wannie 2 telefony a potem dziwić się ze mnie zwolnili :)

Haja

Znajomy opowiadał mi teraz o tej firmie (bo sam myślałem nad wysłaniem CV) że sama praca raczej do przeżycia (home office + wyjazdy do klientów, podstawa (usunięte przez administratora) + premia od sprzedaży) ale ich produkt nie jest hitem na rynku i nie sprzedaje się tak jakby sobie życzyli właściciele. (usunięte przez administratora)Rotacja naprawdę duża tutaj. Tyle się dowiedziałem.

Ffff

Na pracuj pl 16 lokalizacji:)

Ffff

Znowu pojawiła się oferta na dolnośląskie. Dziwne

Szukam pracy

Witam, jakich zarobkow nalezy sie spodziewac podczas 3 miesiecznego okresu probnego?

Ciekawy

Pojawiła się ostatnio oferta na dolnośląskie. Faktycznie jest wakat, czy nie ma co sobie głowy zawracać?

tamik

To jak wygląda tutaj ten 3 miesięczny staż, pracuje się normalnie, czy to bardziej coś w roli przynieś, podaj, pozamiataj, zrób ksero, a po drodze kawę? Rzeczywiście człowiek dużo może się nauczyć? Ile jest w jednym czasie stażystów i jak potem wygląda zostanie w Flotman, wielu osobom proponują dalsza współprace?

jnm

A jak jest z stażami w tej firmie?

pet

odrÓżnieniu

ortografia

odróżnieniu :)

no name

Wygląda mi to na analize rynku.od 2013 ukazują sie ogłoszenia.po rekrutacji znowu ukazuje sie na pracuj.raczej lipa

Proszę o info o warunkach pracy hadlowca: czas pracy, ile płacą, jakie auto - czy można korzystać do celów prv, jaka atmosfera? Z góry dziękuję za odpowiedzi przyszłych kolegów :)

on28
@ja

uważaj bo cię zatrudnią :) bardziej wygląda mi to na analizę rynku pracy niz na faktyczne szukanie pracowników

on28

Mam negatywne odczucia odnośnie procesu rekrutacyjnego. Przeszedłem pierwszy etap rozmowy i zaproszono mnie na drugi. Ogólnie odniosłem bardzo pozytywne wrażenie po drugim etapie, jednak minął już dłuższy czas a do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, mimo że zapewniano mnie o informacji zwrotnej w przeciągu 2 tygodni. Moim zdaniem to mało profesjonalne podejście, gdyż każdy poświęca swój cenny czas i wydaje mi się, że zasługuje na jakąkolwiek odpowiedź, czy to pozytywną czy też negatywną, ale widać firma nie przywiązuje do tego większej wagi. Jeżeli tak podchodzą do pracowników to praca w Flotmanie pozostawia wiele do rzeczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Flotman Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Flotman Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flotman Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flotman Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flotman Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Flotman Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flotman Sp. z o.o.
  • Gabrieli Zapolskiej 44