Opinie o Flotman Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Flotman Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Flotman Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flotman Sp. z o.o. w Kraków

PAWEŁ

Pani Majo, w takim razie prosimy o określenie jakie punkty regulaminu zostały złamane przez owy wpis. Ogólne odniesienie się do bliżej niesprecyzowanego regulaminu jest bardzo sprytnym zabiegiem ;)

Mam wrażenie, że bardzo chcą się poukładać, co jest oczywiście na plus. Natomiast same chęci, to za mało :( Brak jakichkolwiek standardów operacyjnych, zmapowanych i zwymiarowanych procesów. Procesu zarządzania wartością klienta nie ma - tak samo, jak sprawnego wdrożenia nowych klientów - kolokwialnie mówiąc sporo działań realizuje się się z marszu, chaotycznie, bez planowania i wymiarowania zasobów. Ciągła walka między sprzedażą, a customer care - jeden zrzuca winę na tego drugiego, nie starając się rozwiązać problemu u źródła. Przepływ informacji dramatyczny. Ale nadrabiają zdjęciami jedzenia na Facebooku :)

Dokładnie, firmy niestety NIE POLECAM. Każdemu kto szuka NORMALNEJ pracy na dłużej, w godnej i miłej atmosferze między ludźmi to ODRADZAM, to zły adres! :) Widzę że prawdziwe komentarze z gowork znikają bardzo szybko więc to powinno Wam dać już dużo do myślenia.

Co

Jeszcze kilka dni temu był tu obszerny wpis opisujący realia pracy we Flotmanie - nieporadność właścicieli, ich nastawienie do podwładnych, a także pracowników do klientów i siebie nawzajem... Jak widzę, udało się dogadać z goworkiem i zostawić tylko pozytywne wpisy, ale czy o to chodzi, żeby wprowadzać ludzi w błąd?

Maja

@Robi, może rozwiniesz swoją wypowiedź o konkretne informacje? Jakie benefity Flotman oferuje pracownikom? Jak wygląda integracja pracowników? Co w związku z nią jest organizowane? Zachęcam Ciebie do aktywności na forum, gdyż pomoże to osobom zainteresowanym pracą w firmie.

Specjalista ds. Marketingu

Pierwszy etap rekrutacji: rozmowa telefoniczna z Panem, który zadał więcej pytań o moje zainteresowania i pierwszą podjętą pracę niż tych związanych z doświadczeniem zawodowym nabytym przez lata. Drugi etap rekrutacji: kandydaci zostali poproszeni o przygotowanie prezentacji pełnego planu marketingowego dla firmy w oparciu o budżet, konkurencję i inne zmienne. Jeżeli mam być szczery, za przygotowanie takiego planu... zwykle mi płacą :) Raz jeden na początku swojej kariery zawodowej natknąłem się na firmę, która spośród zaprezentowanych pomysłów wybrała te najlepsze i zrealizowała je nie zatrudniając nikogo. Więcej nie będę ryzykował, że ta sytuacja się powtórzy.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Frontend Developer
Waldi

Można tylko przytaknąć tym dobrym ocenom!!

Robi

Jestem pracownikiem Flotman od kilku miesięcy i naprawdę bardzo dobrze mi się tutaj pracuje. W końcu trafiłem na firmę, która przede wszystkim docenia pracownika i stara się go zatrzymać w firmie przez dobre wynagrodzenie, sporą ilość benefitów i fajną atmosferę również przez integrację. Mam nadzieję, że tak już zostanie :)

Oli

W firmie Flotman docenia się pracowników, dba o ich rozwój przez oferowanie szkoleń oraz zapewnianie różnorodnych benefitów. Dużym plusem są miłe 'przerywniki pracy' w formie słodkich piątków, wyjazdów integracyjnych, wspólnych śniadań itp. Co najważniejsze - pracuje się bardzo dobrze, a kreatywność i zaangażowanie zostaje docenione :) Jako pracownik z ponad 2 letnim stażem polecam tę firmę szczególnie tym, którzy cenią dobrą atmosferę i lubią ambitne zadania.

Maja

@Król masz rację, że z ideałami jest ciężko. Ty polecasz firmę, czyli wszystko, co zapewnia na swojej stronie Flotman w zakładce Kariera (https://www.flotman.com.pl/kariera/ ) jest prawdziwe? Można liczyć na dobrą atmosferę w pracy, rozwój, konkurencyjne wynagrodzenie i sprecyzowane zadania?

Król

Flotman to świetna firma i nie tylko na start. Można sie rozwijać a do tego fajni ludzie pracują więc atmosfera jest super. Robienie czarnego pijaru wokół firmy jest bardzo nieuczciwe. Idealnej firmy nie spotkałem a tu jest mi dobrze więc ich chwalę.

Grzesiek

Dobra firma na start, fajne benefity i duża swoboda przy wprowadzaniu w życie własnych pomysłów

Maja

Ruszyła rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. marketingu. Flotman Sp. z o.o. oferuje kandydatom spory pakiet benefitów. Co możecie powiedzieć o pracy w tym dziale firmy? Warto aplikować?

Filip

Mam zamiar złożyć cv do Flotman-a bo słyszałam, że to fajna firma. Czy mógłby ktoś coś w sprawie pracy w obsłudze klienta?

Darek

Flotman Sp. z o.o. to świetnie rozwijająca się firma, powiększają swój rynek i nie powodu do czarnych scenariuszy!. Każda działalność jest w dzisiejszych czasach trudna ale takie jest życie. Cieszę się , że tu pracuję bo podoba mi się to co robię.

ciekawska
@Darek

Darku, W którym dziale pracujesz?

tez

Hej... jak tam rekrutacje ? Słyszałem opinie, że w Warszawie to mega ciężki rynek .... Sam mam znajomego w Cartracku i mówi, że Flotman to ma ciężkie życie na tym rynku... zresztą Finder w Wawie zgarnia większość tematów. Warto się brać za ten temat ? Chyba lokalizacja biura się zmieniła. Zresztą jak już ktoś ma jeden system i abonament to nie przejdzie do Flotmana czy innej konkurencji. Tak mi się wydaje przynajmniej. Stara lokalizacja to znam z opinii była porażką.

Maja

@Wlad obecnie firma Flotman Sp. z o.o szuka pracowników na stanowiska Młodszy Specjalista ds. Technicznej Obsługi Klienta. Tym razem jest to praca w Krakowie. Jesteś zainteresowany aplikacją do tej firmy? Może ktoś z obecnych pracowników może opowiedzieć o tym jak wygląda praca na tym stanowisku?

Wlad

Oo i znowu rekrutacja na Warszawę.... Czyli macie rację. Coś nie tak z tą firmą. Zmiana pracownika co 3 miesiące bo okres próbny się skończył? Ktoś umie powiedzieć czy rekrutują w Warszawskim biurze Flotmana? Wiadomo czy to biuro jest duże czy jakaś dziupla ? Z tego co piszecie jakieś rekrutacje w wynajętych salach miały miejsce?

Król
@Wlad

Słyszałem, że dobra firma i nawet robią rekrutację. Może ktoś ma wiedzę na temat wysokości zarobków? Czy do tego są jeszcze jakieś bonusy socjalne albo coś ekstra? Mam nadzieję, że ludzie są fajni to warto się załapać.Czasami lepiej mniej zarobić niż męczyć się w towarzystwie sztywniaków.

ten

Coś faktycznie jest nie tak, rekrutacja w zupełnie innym miejscu niż biuro, ciekawe czy inne oddziały to też jakaś lipa

BFC

Nie polecam tej firmy.... Wiem, że rekrutacja na Warszawę jest ogłaszana cyklicznie.... co się dzieje z pracownikami.... czyżby konkurencja w tym regionie była za duża ? Cartrack i Finder chodzą po plecach ? Znajoma odpowiedzialna za rekrutacje i przeczesywanie ofert pracy potwierdza, że ogłoszenie wisi niemalże ciągle od kilkunastu miesięcy. Pieniądze też śmieszne bo o wyrobieniu planu zapomnijcie ...

vip

Doradca klienta biznesowego. Proponują smieszne pieniądze> Cala ta rekrutacja jest smieszna. Rozmowa na Skypie z dwoma ... z Krakowa którzy wygladają jakby sie urwali nie wiem skąd :) . Pytania oderwane od rzeczywistosci. Po spotkaniu w Warszawie dowiedziałem się o smiesznych stawkach. Szkoda czasu na tą rekrutacje

ona
@vip

...nawiązując do trzech ostatnich wypowiedzi, to w końcu jak jest.......? kolega Sławek W. pisze że "solidna podstawa i kasa zawsze na czas"natomiast kolega Vip opiniuje bardzo śmieszne pieniądze Można prosić o jakieś konkrety jakiego rzędu są to pieniądze???

Sławek W.

Pracowałem na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży prawie 3 lata. Byłem odpowiedzialny za region województwa Wielkopolskiego i Lubuskiego. Praca do łatwych nie należy, ale z czystym sumieniem mogę ją polecić osobom, którym chce się pracować i nie mają problemu z samodyscypliną. + Największe zalety: wsparcie sprzedaży ( działasz w większości na tematach przychodzących ), samodzielność stanowiska,solidna podstawa i kasa zawsze na czas, partnerskie podejście do pracownika, możliwość zdobywania doświadczenia w negocjacjach z dużymi firmami, uczestnictwo w targach / szkoleniach itd. - Największe wady: dużo czasu za kółkiem ( na plus fakt, że delegacje to rzadkość, auto służbowe ), bardzo konkurencyjna branża, siedziba w Krakowie ( na minus bo daleko, no bo sam Kraków... :-). = Podsumowując, jeśli jesteś ambitny, chcesz zdobyć doświadczenie, albo sprawdzić się na nowym polu, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Flotman Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Flotman Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flotman Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flotman Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flotman Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Flotman Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flotman Sp. z o.o.
  • Gabrieli Zapolskiej 44