Opinie o Flotman Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Flotman Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Flotman Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flotman Sp. z o.o. w Kraków

adad

Szczerze odradzam współpracę. (usunięte przez administratora)Stale trzeba dzwonić i się przypominać, a firma wykręca się brakiem należności od klientów pomimo tygodniowego rozliczenia. Do tego nie da się ustalić stawek, bo nikt się tym nie zajmuje. Dopraszałem się wielokrotnie o rozmowę z negocjatorem i nie było odzewu.

Monter
@adad

Potwierdzam taki stan rzeczy. Nie rozumiem jednego spółka jest wszędzie opisywana jako innowacyjna , zdobywa nagrody które potwierdzają jej wiarygodność - wychodzi na to że takie nagrody można kupić. Najśmieszniejsze jest to, że władze spółki w mediach bardzo często się wypowiadają jakiej to nie mają sprzedaży, jakim to są liderem a jak są sytuacje z brakiem płynności to nabierają wody w usta i zasłaniają się pracownikami którzy nawet nie mają pojęcia co mówić podwykonawcom. Pracuje dla wielu firm z branży ale współpracy z Flotman odradzam.

CiekawyKandydat

Pojawiły się oferty pracy na stanowisku: specjalista ds. Wdrożeń, Specjalista ds. Technicznej Obsługi Klienta. posiada ktoś wiedzę czy warto składać CV i na jakie wynagrodzenie można liczyć ?

zainteresowany

Wiecie czy są szanse w obecnej sytuacji z pandemią na pracę w firmie?

@zainteresowany

Informujemy, że wszystkie trwające rekrutacje nadal są aktualne. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami w okresie do 2 tygodni od złożenia aplikacji.

Poszukujący
@zainteresowany

Teraz chyba duże bo ogłoszeń o pracę strasznie duży wysyp, tylko te stanowiska co chwilę się pojawiają i pytanie czy ktoś przyjdzie na 3-6 mc i odchodzi ?

Dot
@Poszukujący

Praktycznie pół firmy odeszło , wszyscy bardziej doświadczeni managerowie zostali zwolnieni , pozostała część się sama zwolniła. Zostali głownie studenci oraz pracownicy z bardzo krótkim stażem. Ja ogólnie bardzo nie polecam tej firmy , chyba że ktoś lubi być robiony w balona :) zarząd nie szanuje pracowników i nie przykłada wagi do zaangażowania. Brak potencjału na rozwój + dość słaby produkt w swojej kategorii.

@Dot

O widzisz czyli jest coś na rzeczy, dzięki za informacje bo też już mam dosyć takich firm, co zmieniają pracowników jak rękawiczki i zawsze myślą, że można zastąpić specjalistów studentami bo tak będzie taniej.

Mateusz

@doświadczony a powiesz ile ?

Św. Mikołaj
@Mateusz

100 zł

Specjalista ds. Marketingu

Pierwszy etap rekrutacji: rozmowa telefoniczna z Panem, który zadał więcej pytań o moje zainteresowania i pierwszą podjętą pracę niż tych związanych z doświadczeniem zawodowym nabytym przez lata. Drugi etap rekrutacji: kandydaci zostali poproszeni o przygotowanie prezentacji pełnego planu marketingowego dla firmy w oparciu o budżet, konkurencję i inne zmienne. Jeżeli mam być szczery, za przygotowanie takiego planu... zwykle mi płacą :) Raz jeden na początku swojej kariery zawodowej natknąłem się na firmę, która spośród zaprezentowanych pomysłów wybrała te najlepsze i zrealizowała je nie zatrudniając nikogo. Więcej nie będę ryzykował, że ta sytuacja się powtórzy.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy w Flotman Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Doświadczony

Tak występują. Może nie jakieś cuda ale zawsze na święta coś fajnego jest :)

Zniechęcony

Nie polecam. Na początku wszystko miło, jednak czar prysł po pierwszym spotkaniu. Niskopłatna oferta, brak informacji zwrotnej po rozmowie. Po dopytaniu usłyszałem, że znaleźli już lepszego kandydata. Co było lepsze? Co im się podobało, a co nie? Ciężko powiedzieć. Prawdopodobnie ten "lepszy kandydat" został zmyślony, bo kilka dni po rozmowie ponownie wystawili to samo ogłoszenie.

Flotman sp z o.o.
@Zniechęcony

W prowadzonych przez nas procesach rekrutacyjnych pilnujemy tego, aby kandydat otrzymał feedback odnośnie wyniku swojej rozmowy rekrutacyjnej niezależenie czy rekrutację prowadzi nasz dział HR, czy firma zewnętrzna. Twoja opinia jest dla nas ważna, dlatego jeżeli tym razem procedura nie zadziałała należycie bardzo dziękujemy za informację. Jeszcze raz przyjrzymy się procesom po naszej stronie.

AQQ
@Zniechęcony

Dokładnie. Zero informacji zwrotnej, etapy rekrutacji jakby stanowisko było conajmniej na jakiegoś dyrektora, a okazuje się, że stawka jest bardzo kiepska. Szkoda czasu.

Lovelas
@AQQ

No tak... pracodawca, który wymaga... szok...

Frappy
@Zniechęcony

A zastanowiłes się, że może pracownicy sa na urlopach przez wirusa i nie od razu wszyscy dostaną odpowiedź? Może hr to firma zewnętrzna, a nie potencjalny pracodawca? Czasem trzeba pomyśleć, a nie pisać bzdury na forum.

elenagil

Ja mam pytanie odnośnie rekrutacji - czemu w firmie na stanowisko MŁODSZEGO specjalisty ds obsługi technicznej klienta wymaga się rozwiązania na rozmowie jakichś zadań matematycznych i na inteligencję? To jest pozbawione sensu, i tak tam wymagają minimum rok doświadczenia w obsłudze klienta, więc... do czego ta matematyka? :)

Flotman sp. z o.o.
@elenagil

W naszym procesie rekrutacyjnym na stanowisko Młodszy specjalista ds. technicznej obsługi Klienta testy matematyczno – logiczne mają na celu sprawdzenie podstawowych obliczeń matematycznych oraz wyciągania wniosków w oparciu o dane liczbowe. Natomiast część logiczna sprawdza logiczne myślenie, które przydaje się w codziennych zadaniach na stanowisku związanym z techniczną obsługą Klienta. Wyniki testu stanowią część oceny kandydata.

Lovelas
@elenagil

Do tego, żeby zatrudnić ludzi, którzy cos potrafią. Większość to tumany, które przychodza do pracy z podejściem "nalezy mi sie 10tys, ale ogólnie to nic nie umiem".

Jak się pracuje z ludźmi z Flotman Sp. z o.o.?

Optymista

Powiem tak: dość młody zespół między 25 a 35 lat. Atmosfera przyjazna.

Grzesiek

Firma z opinią dobrego pracodawcy, dlatego nawet na forum nie ma zbyt wielu opinii, polecam!

Czy w Flotman Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Flotman sp. z o.o.

Standardową umową w firmie Flotman jest umowa o pracę i taka też jest stosowana podczas 3 miesięcznego okresu próbnego. Jeżeli natomiast Pracownik preferuje umowę zlecenie lub umowę o współpracę to jesteśmy otwarci na inne formy zatrudnienia. Wszystko zależy od preferencji Pracownika.

Szkoda nerwów, słabo :(

Maja

Czy kogoś z Was interesuje praca na stanowisku Full-Stack .NET Developer? Flotman prowadzi obecnie rekrutację na nie i od przyszłego kandydata wymaga wykształcenia wyższego informatycznego, minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku oraz dobrej znajomości C#, .NET, ASP.NET MVC, HTML5, CSS, JavaScript. Aplikacji można jeszcze dokonać przez najbliższe dwa dni.

Nieważne
@Maja

Odradzam - pracowałem w developmencie Flotmana. Trudno skupić się na projekcie globalnym, jeśli Sprzedaż godzi się na tworzenie "z doskoku", acz czasochłonnych rozwiązań pod konkretnych klientów.

Robso

Bardzo zle tam sie pracuje nic sie nie zmienia serio nie idzcie tam

Dno

Większego cyrku trudno uświadczyć w jakiejkolwiek innej firmie. Flotman już dawno przekroczył cienką granicę oddzielającą start-upowy luz od bałaganu i dziadostwa, w który może popaść firma, jeśli odpowiednio szybko nie ułoży reguł, misji, wizji i strategii.

bezznaczenia
@Dno

Dno to może nie - trochę przesada. Chłopaki mieli dobry plan ale popadli w pułapkę rozwijając aplikacje(usunięte przez administratora)Dodatkowo produkt nie był tani a konkurencja doinwestowana i innowacyjna (pomijając śmietnik za 5zł na rok :)). Co do formy współpracy.. Minus: podstawowe narzędzia pracy jak komputer, samochód oraz tragiczny support. Na plus elastyczna współpraca i swoboda działania.

Dno
@bezznaczenia

Swoboda działania aż zbyt duża, zwłaszcza w relacjach z klientem i instalatorami :) To się niestety mści, bo nikt tu nie ma odwagi, aby uregulować te relacje. Co do pomysłu - nie neguję, na pewno rozwój firmy wymagał masy pracy, zaangażowania. Trzeba jednak pamiętać, żeby tworzyć biznes wartościowy nie tylko finansowo, ale też cenny pod kątem relacji z Klientem i pracownikami.

Maja

@Porażka, może rozwiniesz swoją wypowiedź? Co konkretnie masz na myśli? Czy Twoja opinia spowodowana jest brakiem dbania o rozwój kompetencji pracowników Flotman? Może wypowiesz się również na temat możliwościach awansu w firmie? Merytoryczne wpisy są cenną wskazówką dla osób zainteresowanych pracą w niej.

Porażka

Brak szansy na rozwój w tej firmie, totalna porażka

Nie polecam - szkoda nerwów na pracę tam. Bałagan, brak organizacji, "zarząd" (trudno ich nazwać menedżerami z krwi i kości) jedno mówi, co innego robi.

Nie_warto

Ze szczerego serca odradzam - trudno wyobrazić sobie bałagan panujący w firmie, jeśli się tu nie pracuje... Zero wyobraźni managementu, klienci traktowani, jak intruzi. Masakra :(

Maja

@Software developer, czy do Twojego działu prowadzone są aktualnie rekrutacje? Myślę, że po Twojej wypowiedzi wiele osób jest zainteresowanych pracą w firmie. Gdzie można znaleźć aktualne oferty pracy? Jak przebiega proces rekrutacyjny?

Software developer

Jestem pracownikiem Flotmana w dziale rozwoju oprogramowania już prawie rok i jestem bardzo zadowolony. Stawki wynagrodzeń są jak najbardziej rynkowe, codzienne wyzwania programistyczne są naprawdę na wysokim poziomie - osoba licząca na to, że będzie stylować stronę może mieć problem :) Zadania z zakresu między innymi: Big Data, IoT, Architektury rozwiązań. Firma szybko się rozwija i w tym momencie jest na etapie tworzenia standardów i procesów co dla niektórych może być wadą, a dla niektórych szansą. Dotyczy to zarówno wytwarzania oprogramowania jak i innych działów. Atmosfera w pracy jest świetna, aż chce się przychodzić do pracy. Co do właścicieli firmy, to relacje są koleżeńskie, a współpraca w pełni profesjonalna. Czasami to trudno mi uwierzyć, że to firma z polskim kapitałem :)

Zostaw merytoryczną opinię o Flotman Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Flotman Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flotman Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flotman Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flotman Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Flotman Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

• Gabrieli Zapolskiej 44
    30-126 Kraków