Tece Industrial Sp. z o.o.

Opinie o Tece Industrial Sp. z o.o.

Pracuś

Czy jest możliwa praca tylko na jedną zmianę np. Na rano???

@Pracuś

Tak register tak pracuję i chyba nawet są przyjęcia 16zl brutto na start dodatkowo "bogaty socjal"...

Pracuś

Ok dziękuję za odpowiedź

A

Dziękujemy KROWO za wycieczke!!!!!

Yahoo
@A

A ja jestem na urlopie i już nie wrwracam hahahahaha szukajcie wozkowego

Yahoo
@Yahoo

Jedzie ktoś jutro ze mną do Hiszpanii?? Na tydzień

Edward Garbacz

Szanowne koleżanki i koledzy, Po dwudziestu siedmiu latach odchodzę z firmy, która była dla mnie całym życiem. Firma to nie mury, lecz Wy. Kiedyś znałem wszystkich, dzisiaj najwyżej jedną czwartą. Pragnę tą drogą jeszcze raz Wam podziękować za lata wspólnie tutaj spędzone, za Wasze zaangażowanie, za Wasz wielki wkład w budowę marki TPS. Zawsze będę Was wspominał z wielkim rozrzewnieniem. Serdeczne dzięki.

M.
@Edward Garbacz

My również za wszystko dziekujemy.

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Technik kontroli jakości w firmie Tece Industrial Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
...

Jesteś osoba żądna informacji? Lubisz plotki? Interesujesz się czyimś życiem? Nie wyobrażasz sobie dnia bez obrobienia komuś tyłka? Ta praca jest dla Ciebie. W przeciągu tygodnia dowiesz się wszystkiego o wszystkich i przy okazji czegoś o sobie. TECE close to you.

Żywiciel

Heh ludzi pozatrudniali na nową halę chyba tylko po to żeby na naszej miał kto pracować. Zobaczycie ludziska jak na jesień budowy się skończą i zleceń nie będzie. Znowu będzie wypisywanie przymusowych urlopów co tydzień i zasłona dymna w postaci projektów typu 5s i zakładowe zamiatanko. Tylko czy mioteł wystarczy skoro nas przybyło...

Tyryry

Witam czy są przyjęcia na produkcję?

Q
@Tyryry

Są przyjęcia

Biały Jeleń

Ludzi (usunięte przez administratora)premie opcinajo w soboty każo chodzić (usunięte przez administratora)

Jeleń biały

Qwrr Jesteś pajac miętkim karmiony

@Jeleń biały

Zamknę się w sobie hahahahaha

@Jeleń biały

To że ci nie staje i jest miętki to już nie moja wina nie musisz się tym chwalić na forum może nie wszystkich to ineresuje to już wiem czemu twoja kobieta tak wyczekuje listonosza bo ty masz miętkiego no nawet mi Cię nie żal :) :) całuski :* :*

TakiJa

Co powiecie na tak Pani Kierownik zmiany Katarz...? Według mnie nie odpowiednia osoba na stanowisku - mści się za wszystko fochy problemy z urlopem oczywiście swoim wybranym żadnych problemów nie robi, ona prócz chodzenia na papierosa to nie ma nic do roboty... Czy ktoś też tak uważa?

Kaśka jest spoko

@Abc

Taaa spoko?? Czym ona różni się od sprzataczki która wyleciała za papierosy tak samo człowiek jak i Kaśka, Kaśka pali znacznie więcej i nadal pracuje A ta dziewczyna wyleciała tyle kilometrów jezdziła rowerem przez zimę i ty mówisz że Kaśka jest w porządku??? Zastanów się człowieku zanim bezmyślnie coś napiszesz pozdrawiam!!

@Qwrr

To wszyscy powinni wylecieć za to że chodzą palić poza przerwami. Sam się zastanów co piszesz

Fachowiec z dyplomem
@TakiJa

Akurat nasza kierowniczka jest chyba jedyną normalną osobą z całego kierownictwa. ;) A to, że wychodzi sobie zapalić to co z tego? Prawie każdy wychodzi kiedy chce i jakiegoś strasznego wpływu na wykonywaną pracę to nie ma, bo i tak robimy bardzo dużo. Co komu szkodzi, że ktoś sobie wyjdzie na papierosa? Tutaj niektórzy mają gorsze rzeczy za uszami. Wtajemniczeni wiedzą o co i o kogo chodzi... :)

Wieloletni pracownik
@Fachowiec z dyplomem

Też tak uważam . Wolałbym się zwolnić niż mieć za kierownika pana Mariusza

@Wieloletni pracownik

Lepiej mieć foszącą się kierowniczke bez elementarnej wiedzy o tym co się robi na pozostałych stanowiskach poza małym montażem? Moim zdaniem niekoniecznie.

Oo
@Abc

Dla tych z którymi pije piffko.

Aa
@Wieloletni pracownik

Bo co mariusz traktuje wszystkich równo? Nie pozwala pić na stanowisku? Każdy może robić na kazdym stanowisku a nie do czarnej roboty gorszych od siebie

Qwrr

Wow ale żeś mnie zjechał/a hahaha "XD" ktoś jeszcze wogule tak pisze? No chyba że jesteś cofnieta/y w rozwoju

@TakiJa

Ja się pytam gdzie piniądze są za las

Biały Jeleń

Co wy(usunięte przez administratora)na fajki nie chodzicie jest fajnie socjal w pytę itd

Tyryryry

Jakie zarobki na produkcji?

Mikos

Tece największy (usunięte przez administratora) w mieście ha ha nie dość że (usunięte przez administratora) to pieniądze śmiechu warte a te podwyżki teraz to już całkiem dali popis...

Pytanie do kadr

A co się dzieje ze składkami na ubezpieczenie pobieranymi od pracowników skoro nie trafiają do PZU i jest problem z uzyskaniem odszkodowania?

Tyryryry

Jak zarabiają wozkowi? Więcej niż 2 tys?

Edek
@Tyryryry

Dwa tysiące cieniutko..

Mirosław

Prawda popieram...

@Mirosław

:( :(

Pracownik po podwyżce

Panie Krowa wracaj Pan do swojej (usunięte przez administratora)i zabierz ze sobą ten obornik w postaci kierowników bo smrodu narobiliscie już sporo, podwyżki, chyba ciśnienia. W (usunięte przez administratora) se wsadzcie te podwyżki, najlepiej w tych swoich nowych autach żeby wstydu już nie robić tej firmie. Słoma z butów i do rządzenia wam się zachciało, spadaj Pan do wcześniejszej obory!!!

Oborowy

Przyszła krówka do obory i pożarła nam pobory. NIE MA NORMY, NIE MA SIANA JEST CO MACIE,ZAPOMNIJCIE O WYPŁACIE!! Rycząc w koło w Pęczu zrobiło się goło... O TY KRÓWKO,O TY ZŁA. KTO NAM TERAZ SIANKA DA?

@Oborowy

Hahahaha dobre

Jajaja

A toalety gorzej niż na dworcu PKP mało tego notorycznie brak papieru toaletowego i ręczników papierowych na stołówce

Pracownica

Tak sobie obserwuję to co się dzieje i wnioski są jakie są. NOWA WŁADZO kiedy nauczycie się kultury??? Szczególnie Pan P. B-kultura i szacunek szczególnie dla Pań nie kosztuje dużo, no ale jak codziennie widzę Pana to przerasta. Kierownik spawalniczy to samo, awans za donoszenie i zero szacunku do ludzi hmmmm w sumie Pan też donosi. Jesteście wszyscy jak główni bohaterowie tych dziwnych programów typu TRUDNE SPRAWY!!!. Szanowne koleżanki i koledzy Wy również za w sumie nie wiem co potraficie utopić jeden drugiego w łyżce wody. Tece osiąga powoli dno, dobrze już było, teraz do dna już niedaleko. WSTYD MI ŻE NADAL TU PRACUJĘ. Na szczęście niedługo już. Panie Prezesie czy Dyrektorze na zebraniach używa Pan wielkich słów na spotkaniach z Nami, dyskretnie mówi nam że zawsze możemy się zwolnić a nie wyciąga Pan żadnych, kompletnie żadnych wniosków z zachowań ludzi których sam Pan zatrudnił. Pora traktować wszystkich jedną miarą, podobno nie ma tu równych i równiejszych??? Pokazuje nam pan i pana ludzie że jednak jest inaczej.

japierdziu
@Pracownica

Pracowałem w TECE 10 lat jak jeszcze było NORMALNIE. Teraz jak słyszę, co się dzieje w kiedyś fajnej firmie, to włos się na głowie jeży. Korpopodejście Pana Nowego Prezesa nie robi dobrze, niszczy ludzi, firmę, atmosferę. Wielka szkoda, bo mam naprawdę bardzo dobre wspomnienia z pracy w TECE. Może kiedyś będzie jeszcze dobrze...

Elektryczne gitary
@Pracownica

Wszyscy mamy źle w głowach ze żyjemy hej hej la la la

Twojstary
@Pracownica

Chcialy Panie rownouprawnienie to mają. Teraz tylko płacz i szklochanie.A na szacunek trzeba sobie zapracować! Nie pasuje to nie rozmawiasz, to tylko praca a nie pokaz talentów xD bo dla niektórych to dalej piaskownicA i plac zabaw.

Zostaw merytoryczną opinię o Tece Industrial Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Tece Industrial Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tece Industrial Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tece Industrial Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tece Industrial Sp. z o.o.