Tece Industrial Sp. z o.o.

Opinie o Tece Industrial Sp. z o.o.

Czy pracodawca Tece Industrial Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

???? Niewolnik

Demotywacja jest codziennie. Szef produkcji bierze przykład z góry i ma ludzi za nic, zupełnie jak presik, obu słoma z butów wychodzi mają ludzi za nic, ale jak jest np wycieczka to w krowę wstępuje jakiś duch nieczysty i wita się z każdym, rękę podaje. Może egzorcysty mu trzeba, takie pokazówki odwala, żeby MUuuuuuuuu tylko nie zaszkodziło. Ego i wysokie mniemanie mają tak rozdmuchane ze aż guziczki w białych koszulach się rozchodzą. Banda kolesi, zero motywacji non stop pokazywanie jak Mali jesteśmy my którzy na nich pracujemy. Na darmozjadów, na ich imprezki, autka i inne fanaberie. Niedługo na szczescie odchodzę ale liczę że jak będą na zbity pysk wylatywać z zakładu to będę i bil mocno brawo ????

motywują jak wszystkie firmy premia, ryczałt na dojazdy, opieka medyczna LUX MED, pakiet sportowy, paczki na święta dla dzieci, bony na święta i pracowniczy program emerytalny jak dają gdzie indziej więcej to idźcie a nie cały czas narzekacie

@pracownik

I Ty myślisz że to wystarczy?! W normalnych zakładach jest coś takiego jak szanowanie pracowników przez dyrekcję. W firmie której obecnie pracuję dyrektor za każdym razem się przywita, zapyta co słychać. Nawet będąc na palarni się wita z każdym. A że czasem ochrzani to rzecz normalna ale przynajmniej wie co to jest kultura osobista

Assewaa

Kiedy wy zatrudnicie pozadna firmę do sprzątania??

@Assewaa

Dzień dobry. Wychodząc naprzeciw wszelkim sugestiom, prosimy o więcej szczegółów we wspomnianym temacie. Chcielibyśmy merytorycznie odnieść się do powyższych słów, aczkolwiek trudno z nich wywnioskować w czym tkwi problem. Prosimy o opisanie konkretnych zarzutów dotyczących firmy sprzątającej i przesłanie wiadomości na adres: korespondencja@tece.pl Pozdrawiamy TECE Industrial

@Tece Industrial Sp. z o.o.

Firma jest od sprzątania to dlaczego pan kierownik Przemek każe monteom sprzątać halę? Rozumiem że każdy sprząta stanowisko po sobie ale zamiatanie placu czy koło regałów to też nasz obowiązek?

Dziękujemy za opinię. Dokładnie rozpoznamy temat. Pragniemy jednocześnie poinformować, że firma jest w trakcie wprowadzania zmian. Dotyczy to wielu zagadnień, a jednym z nich jest doprecyzowanie zakresu obowiązków każdego pracownika i firm zewnętrznych.

????????
@Tece Industrial Sp. z o.o.

Kolejne zmiany które dowalą nam i to nie na plus. Zmiany to sobie w głowach zróbcie. Dokładnie rozpoznamy temat kolejna brednia i jakaś farsa, nigdy tego nie robicie, macie w zadzie nas pracowników. Bajki to sobie możecie między sobą opowiadać. Farsa.

@????????

to kiedy się zwalniasz?

Aktualność
Szanowni Państwo!
W związku z pojawiającymi się postami przypominamy, iż adres korespondencja@tece.pl pozostaje do Państwa dyspozycji. Można tam pisać o wszelkich nurtujących Państwa  problemach. Kompetentne osoby odpiszą na każdego maila.
Jeśli wolicie Państwo dyskusję na forum, to ponownie prosimy aby pozostała ona kulturalna i rzeczowa, pozbawiona agresji, pomówień i szykan, które jak już wcześniej pisaliśmy są karalne.
TECE Industrial
????

To pracują tam w biurach jakieś kompetentne osoby?? Sama prawda jest tutaj pisana wiem bo pracuje w tym kiedyś uznawanym zakładzie ponad 25 lat. Kulturalna wypowiedź, a Pan Przemcio zna się na takich w stosunku do pracowników, a Krowa ???? wie co to kultura. Nie ośmieszajcie się bo naiwny uwierzy ale nie stara gwardia, której wstyd gdzie pracuje teraz za nowych rządów.

d

Czy soboty są pracujące?

@d

Informacji o systemie czasu pracy udzielamy na indywidualnych spotkaniach rekrutacyjnych. Można też zadzwonić do działu kadr TECE Industrial.

@d

Oczywiście,a dowiadujemy się o tym w piątek że takie postanowienie padło

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Technik kontroli jakości w firmie Tece Industrial Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
bury

Odeszłam z tego cyrku,.25 leci co godzinę, dojazdy, bufet za friko i mówią do mnie jak kiedyś w Tps - proszę pani. Niby nic...

Ss
@bury

A gdzie tak dobrze?

Reefmfk
@bury

No i co w związku z tym???

Justyna
@Reefmfk

Też jestem ciekawa - może @bury jeszcze coś dopowie w tej kwestii. A my w międzyczasie przedyskutujmy kwestię warunków pracy w Tece Industrial. Obiło mi się o uszy, iż w niedługim czasie mają tam zajść jakieś zmiany. Jak myślisz, czy wpłyną one na podwyższenie pensji?

Halowy

Idą święta więc czas życzeń dla naszej władzy odpowiedni. Pseudo prezesiku, pseudo kierownicy,donosiciele wszelacy życzę wam ROZUMU, kiedyś wisiała taka kartka MYSLENIE NIE BOLI, jesteście tego zaprzeczeniem Was boli. Pod choinką poszukajcie kultury osobistej, szacunku dla tych co na was pracują!!! Szczególne życzenia dla Pana SK, ego jak widać Pana rozpiera, widać po obcisłej koszuli więc jak to pan mówił na pseudo wigilijnym spotkaniu niech pan dodatkowo w jedzeniem nie przesadza. Panu PB życzę mniej (usunięte przez administratora) bo ozdobne koszule nie zakryją słomy która wchodzi z butów. Panu SA życzę żeby go słupki nie przygniotly. Dzięki takim jak Wy firma idzie na (usunięte przez administratora) więc możecie sobie odznakę przypiąć za zasługi. Wstyd że dajecie taki przykład młodszym, wstyd że mimo młodego wieku jesteście żałośnie CHAMSCY.ZYCZE WAM TEGO ŻEBY WAS TEŻ TRAKTOWANO TAK CHAMSKO JAK TRAKTUJECIE LUDZI KTÓRZY CIĘŻKO NA WAS PRACUJĄ.!!! ROZUMNYCH ŚWIĄT WLADZO TECE.

Modulowy

280zl calorocznej nagrody za nasze wypociny? Wstydu nie macie ale elita od sprzedaży ładnie wzięła co? A tfu!

I co panie dyrektorze przez małe d, wyszło kłamstwo za kłamstwem podczas rady pracowniczej, my musimy (usunięte przez administratora) a tacy jak biurowi się bawią. Tylko pan przepraszać umie i zrywać idiote że nic pan nie wie, zupełnie jakbyś wyszedł z kanałów. (usunięte przez administratora)powinoen wpaść tu PIP i pokazać wam jacy jesteście malutcy i jak bardzo jesteście z ciemogrodu, jak lamiecie prawo z Rodo, jak nas pracowników okradacie na każdym kroku. Nam ochlapy wam samochody, nam kłody pod nogi wam wyjazdy i darmowe kawki.

Ale co wyszło bo w sumie to nikt nic nie wie...

Jaki jest wkład kierownictwa Tece Industrial Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

???? Niewolnik

Budowanie czego??? Tutaj opiera się wszystko na donoszeniu, kto więcej tym lepiej.dyrektor który mówi na zebraniach że brzydzi się kolesiostwem obstwil się kolesiami z poprzednich firm a ci ściągają swoich. Nawet na palenie pracowniczą zaczaja się kierownik a właściwie kabel z magazynu. Dobra atmosfera to tutaj mit. N(usunięte przez administratora). Odliczamy jak ta firma padnie na pysk dzięki nowej wladzy, dającej o siebie i tylko siebie. Władzy ubogiej w podstawową wiedzę a podobno człowiek uczy się całe życie-tutejsze osoby są tego zaprzeczeniem. Omijajcie tą firmę z daleka.

Odkąd nastała nowa władza i jakieś toyotowe wymagania nie ma tutaj dobrej atmosfery, ludzi traktuje się jak łajno,liczy się kto ile doniesie do niezorientowanego w produkcji szefa owej produkcji i chamstwo.dobra atmosfera to chyba tylko biurowiec, szkoda czasu na ten idący na dno wszelakie zakład pracy. Władza jest obłąkana i nie znając się na tym czym zajmuje się ten zakład, zaselepiona sama sobą. Wstyd tam pracować.

Xxx

Patrząc na to co się dzieje w tym zakładzie w którym stawialem pierwsze kroki w karierze pracowniczej utwierdzam się w przekonaniu że podjąłem najlepsza w moim życiu decyzję odchodząc z tego tonacego statku.... Za poprzedniej władzy jakoś to funkcjonowało. Prezes Edward czy kierownik Stanisław owszem mieli Swoje wachania ale przynajmniej szanowali Nas. Były corocznie organizowane imprezy integracyjne czy wyjazdy... Odkad nastał nowy pseudo dyrektor i Jego pszydupasy nie ma Nic!!! i krew człowieka zalewa ze taki zakład stacza się na samo dno. Z kim bym nie rozmawiał to wszyscy wkolo powtarzają że dzieje się nie najlepiej... Niby zakład chce być nowoczesny ale ta droga która obraliscie to prędzej czy później pójdziecie na dno!!!

Są przyjęcia do pracy jako pracownik produkcji jakie jest wynagrodzenie

@Adam

Jeżeli nie ma ogłoszenia w Internecie, to trzeba się w kadrach pytać. Na początek dają 16zł/h Brutto, więc szału raczej nie ma. Dodatkowo premia 200 zł na miesiąc i dofinansowanie dojazdów. Generalnie podstawy 2300 z fartem, przy dobrych wiatrach jest na początek ,,na rękę''. Dodatkowo są jeszcze opcjonalne atrakcje w postaci nadgodzin, więc czasem idzie więcej zarobić. Pozdrawiam.

Q

Kierownik produkcji ma na imię Przemysław

Jerzy
@Q

Nie można podawać danych osobowych innych osób na publicznym forum. Zajmujemy się tu zamieszczaniem informacji na temat warunków pracy i obecnych rekrutacji, więc jeśli możesz napisz merytoryczny komentarz na temat wysokości zarobków i możliwości uzyskania dodatkowych benefitów. Będę wdzięczny za odpowiedź

Q

Wszyscy dokładnie wiemy o kogo chodzi. Kierownik to Przemysław a Mariusz to tylko kundel bury.

Twój stary

Witam. Uwaga na Pana Mariusza S. kierownika produkcji który jest chamski i wulgarny do byle kogo. Zero szacunku do innych. Lata ciągle na skargi do dyrektora i obrabia innym (usunięte przez administratora) gbur i prostak. (usunięte przez administratora)Swoich wad nie widzi a po ludziach potrafi jechać(usunięte przez administratora)

Zniechęcona

Panie Dyrektorze czy kim Pan teraz jest, robi Pan zebrania, wymyśla przemowy prawie jak z mównicy sejmowej, przedstawia Pan nowych szefów na działach i co z teg wynika - wielkie, puste nic. Biała koszula, eleganckie buty i ta cała otoczka nie idzi w parze z KULTURĄ OSOBISTĄ waszej kliki, paczki czy jak to sobie nazywacie. Nie szanuje Pan ani Pana kierownicy nas szarych pracowników, dzięki którym jeździcie lux samochodami, urlopujecie się kiedy chcecie a przede wszystkim żyjecie ponad stan. Kierownik produkcji Pan Przemysław za nic ma pracownice, i nie bójmy się tego słowa jest prostym (usunięte przez administratora) tylko z lepszym stanem konta, to samo tyczy się pozostałych ważnych. Były Pan prezes, czy Pan Stanisław mieli swoje wady ale kultury osobistej mieli obaj więcej niż wy wszyscy razem. Wstyd mi za ten cały klan w białych kołnierzykach, wstyd że jesteście młodą przyszłością tego kraju ale godnego traktowania ludzi robiących na was musicie się jeszcze uczyc. Wstyd że nosicie głowy wysoko zadarte A powinniście nosić nisko z takim zapleczem kulturalnym. Kiedyś przychodziło się do tego zakładu z dumą gdzie się idzie, teraz wstyd się przyznać gdzie się pracuje. Dzięki Panu i Pana kolegom!!!

Blondyna

Panie prezesie czemu pan nie skończy z tym złodziejstwem wywożą panu rure i kształtki ładują na samochody , mają układy z kierowcami przypilnuj pan załadunki . Szczegulnie magayn kombinuje i pan W.....w. M. pracuję tu 2 lata takiego czegoś nie widziałam tak a ludzie widzą ?

Janusz

Witam. Czy można wiedzieć czy zakład dofinansowuje dojazdy do pracy? jesl tak to w jakiej kwocie

Ss
@Janusz

Stawka za km 0.8358. Do 50km do 100km do 200km i 300km

Matylda

Jak obecnie atmosfera w pracy?

On

Jakie zarobki w tece na rękę? Na produkcji. Praca na ile zmian?

@On

Dwie zmiany, 16zl BRUTTO

xxx
@On

Zarobki normalne jak na nasz rejon czyt. gówniane...

Wiktor

Słyszałem że w tym zakładzie już na dzień dobry piją alko. Czy to prawda ? Bo jestem alkoholikiem i tece byłoby wymarzonym miejscem dla mnie.

@Wiktor

No oczywiście, już na rozmowie o pracę wyciągają flakon i polewaja... Jeżeli wytrzymasz tempo to zostajesz przyjęty ????????????

divv

Na ile zmian się pracuje??? Czy soboty obowiązkowe

Andon
@divv

Moduły na 2 zmiany. Soboty nie są obowiązkowe. W sumie to ostatnio wcale ich nie ma ;)

Soboty
@divv

Soboty nie są obowiązkowe bo ich teraz nie ma jak są to są

@Soboty

Czy kiedy jest praca w soboty jest to liczone jako nadgodziny i ekstra płatne? Wyjaśnij to proszę.

Rr
@Adam

Płatne 100%

Zostaw merytoryczną opinię o Tece Industrial Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Tece Industrial Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tece Industrial Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tece Industrial Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tece Industrial Sp. z o.o.