Tece Industrial Sp. z o.o.

Opinie o Tece Industrial Sp. z o.o.

Młody pracownik

Chciałbym zaznaczyć jeden temat, a propo higieny osobistej, która ta informacje kieruje głównie do Panów chodzi o to jaki zostawiacie po sobie (usunięte przez administratora) w toalecie ludzie chodziłem do szkoły i tam takich rzeczy nigdy nie widziałem, a tutaj pracują sami dorośli ludzie, bo to jak macie potrzebę zrobić coś w ubikacji to wypada chyba po sobie posprzątać po to są szczotki obok kibla, żeby ich używać. Szanujmy ludzi pracę myślę, że nic fajnego jest dla sprzątaczek sprzątać po takiej świni nie pozdrawiam tych panów, którzy tak robią... MIŁEGO DNIA :)

Młody pracownik

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Technik kontroli jakości w firmie Tece Industrial Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Kandytat

A jeśli chodzi o stanowisko PH obecnie poszukujecie osoby? Pojawiła sie wasza oferta pracy

@Kandytat

Dzień dobry, w Tece Industrial nie mamy Przedstawicieli Handlowych. Jesteśmy firmą produkcyjną, nie handlową. Być może widział Pan ofertę TECE Polska Sp. z o.o.

Pracuś

Czy są teraz przyjęcia?

@Pracuś

Dzień dobry, na chwilę obecną nie planujemy żadnej rekrutacji. Prosimy jednak o cykliczny kontakt, gdyż ten trudny okres często weryfikuje potrzeby pracodawców.

Czy w Tece Industrial Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Witam,w odpowiedzi na pytanie"czy w TECE panuje luźna atmosfera" W firmie pracuje się zespołowo i teraz wszystko zależy do jakiej grupy ludzi trafisz i na czyjej zmianie będziesz. Temat drażliwy i pewnie wywołam tym wpisem

Zainteresowany technik UR

Witam jak wygląda praca w UR. Na jakie wynagrodzenie może liczyć technik z 19 letnim stażem i wieloma uprawnieniami ???

@Zainteresowany technik UR

napisz na adres e-mailowy: korespondencja@tece.pl, tam Ci wszystko wytłumaczą

Wiepszu

Widzę że dalej (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)w tym zakładzie liderzy wiecznie zesrani i normy jak z tylniej części wiadomo czego haha wstyd

@Wiepszu

Ale masz nudne życie, nic się nie dzieje, trzeba pisać jakieś bzdury? Chcesz rozpętać (usunięte przez administratora)? O co? A może zazdrosny jesteś, że nie ty pełnisz obowiązki kierownika lub lidera?

Co do firmy sprzątającej to zauważyłem ze od jakiegoś czasu szatnia męska chyba nie jest sprzatana na rannej zmianie .

M zzz

Czy są przyjęcia do pracy? Jak wygląda teraz praca , jakie zmiany , jakie wypłaty?

Jeżeli chodzi o firmę sprzatajacą , to rzeczywiście jest to totalna ściema. Pisuar się zatyka to najlepiej założyć na niego worek, poco ma ktoś myć. Może by należało to zgłosić taką awarię!

ktoś

A może wystarczy poprosić kolegów współpracowników, żeby okazali trochę kultury i szanowali sprzęty - wtedy nic się nie będzie zatykać. Ostatnia "akcja" toaletowa, gdzie ktoś uzewnętrznił zawartość żołądka, albo raczej ostatni efekt trawienia i rozsmarował to na wszystkich ścianach pokazuje że to nie firma sprzątająca jest winna, a użytkownicy toalety. Ja na miejscu tych Pań co sprzątają nawet bym tam nie weszła... Więc zejdźcie już z tej firmy sprzątającej i zacznijcie się zachowywać jak ludzie a nie zwierzęta!!! (usunięte przez administratora)

Pani sprzątająca

Witam Niestety te złe komentarze pod adresem firmy sprzątającej są nieprawdziwe.Toalety są sprzątane 2razy dziennie po raz na zmianie Taki mamy zakres obowiązków .Więc jeżeli zaczną być sprzątane i godz 6 trudno byłoby przewidzieć co się w nich dzieje i 13.Jezeli ktoś jest nie nauczony szacunku do pracy innej osoby i jej nie szanuje to przykro mi są później tego efekty Pisuary często zatkane są papierem toaletowym Czy tak się robi?Każda nawet najdrobniejsza awaria zgłaszana jest liderowi bądź kierownikowi zmiany bądź też komuś z utrzymania ruchu Taki jest nasz obowiązek Więc bardzo proszę nie wypowiadać się na ten temat.Obelgi pod naszym adresem są przykre A odnośnie workow na pisuarze to są one zakładane po zgłoszeniu awarii i pomimo tego że widać że pisuar jest nieczynny często swoje potrzeby załatwiane są na podłogę Czy tak robią ludzie?Takich przykładów mogłoby się dodać setki tylko po co Uczmy się szanować swoją pracę nawzajem

Wieloletni pracownik

Wiecie co pracuje w tej firmie już ponad 10 lat. Są różne problemy, spięcia o pracowników, kierowników, ekipy sprzątającej itd. Jak czytam te Wasze puste wypowiedzi że to że tamto to zygac się chce. Teraz widzę temat osób sprzątających, dlatego też i ja się wypowiem w tej kwestii. Nie mam nic do tych osób, robią co robić mają, ale sory(jak wyżej wyczytalam) że ludzie sprzątają a po chwili jest (usunięte przez administratora) to przecież nikt nie bedzie chodził i za każdy sprzątał, każdy tak jak i my mamy, swoje zakresy pracy, obowiązki i ja siedząc montując (usunięte ) montuje i idzie dalej nie wracam do tego po raz kolejny. Więc sory ale jak Panie posprzątają i za chwilę dzieje się to samo to nie będą non stop za nami sprzątać.

Monter

Temat firmy sprzątającej przewija się tu co trochę i nikt nic z tym nie zrobi. Na początku pandemi dezynfekowali wszystkie szatnie i toalety a teraz to zwykła sciema zwłaszcza na 2 zmianie. Toalety też nie są sprzątanie kafelki są tak brudne jak by nie były myte minimum rok...

Zapracowany
@Monter

Na zmianie A wszystko jest w porządku. Nieraz byłem świadkiem dezynfekowania poręczy i klamek w ostatnim czasie. Podłogi w toalecie są myte, same toalety też, podobnie podłoga w kantynie. Nie wiem jak sytuacja ma się na zmianie B. U nas jest okej.

Zauwazylem
@Monter

Uważam, że pisanie złej opinii na temat firmy sprzątającej nie jest tak naprawdę prawda. Wielokrotnie widziałem jak Panowie z firmy dezynfekują toalety, szatnie(na górze, nie raz mówiono mi że jest Dezynfekcja i brak wstępu i rzyczywiscie Dezynfekcja była robiona ponieważ to widziałem) szatnie. jeżeli chodzi o toalety to ostatnio Pani posprzątała a gdy wszedłem bo pół godziny umyć kubek to było tak brudno, że masakra, także wybaczcie ale jak sobie tak nabrudzicie to nikt raczej nie będzie chodził i sprzątał co pół godziny. Nie znam zakresu obowiązków firmy sprzątającej i mało mnie to interesuje, ale pracowalem w niejednej firmie i nikt nie sprzątał tego samego co pół godziny. Takie jest moje indywidualne zdanie

W

Witam sprawie pracy czy są przyjęcia do pracy

@W

Dzień dobry, W tym momencie nie prowadzimy procesów rekrutacyjnych, ale zachęcamy do przesłania CV z odpowiednią klauzulą RODO na adres : korespondencja@tece.pl pozdrawiamy

Zapracowany

Nie rozumiem tych wpisów. W większości przypadków zupełnie mijają się one z prawdą, jak np. te o tym, że firma nie dba o bezpieczeństwo pracowników podczas epidemii. To są oskarżenia bezpodstawne. Wylewanie wiadra pomyj na kadrowe tylko dlatego, że przelew z wypłatą spóźnił się jeden dzień? Litości, ludzie... Co drugi wpis o braku szacunku do pracownika, a pracownik jak firmę szanuje wypisując takie bzdety anonimowo w sieci? No chyba nie tędy droga.

A

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak dostaje się umowy na jaki okres czasu pierwsza i następna?

@A

Dzień dobry, co do zasady pierwsza umowa jest zawsze na okres próbny - 3 miesięczny. Po tym okresie jest podejmowana decyzja co do długości kolejnej umowy ( w zależności od działu zatrudnienia i nastawienia pracownika).

Witam serdecznie albo raczej nie serdecznie. Chciałbym powiedzieć że mam już dosyć, macie trzy kadrowe, wypłaty wiecznie na ostatnią chwilę a teraz po terminie mam dosyć tłumaczenia pani kadrowej że ona ma czas do dziesiątego otuz w świetle prawa jeżeli ten pani dziesiąty wypada w weekend to wypłata ma być na moim koncie najpóźniej w piątek! Chciałem również poinformować że sprawa ta i jeszcze parę innych zostanie zgłoszona do państwowej inspekcj pracy. Nie pozdrawiam.

Zgłosiłeś już do PIP tą i inne sytuacje? Raczej nic nie znajdą, wszystko płacą, każdy pracuje na umowę, składki są, premia też, inne benefity, w dobie epidemii zadbali o nas. Nie rób z siebie durnia, nie podburzaj innych. A najlepiej to się zwolnij

W kodeksie pracy wprost wskazano, że jeżeli ustalony dzień wypłaty wynagrodzenia za pracę jest dniem wolnym od pracy, wynagrodzenie wypłaca się w dniu poprzedzającym (art. 85 § 3 k.p.). Nieważne z mocy prawa (na podstawie art. 9 § 3 k.p.) jest postanowienie regulaminu pracy zmieniające te zasady w taki sposób, aby pogarszały sytuację pracownika (czyli uzyskiwał późniejszy dostęp do zarobków). Termin wypłaty jest przy tym terminem, w którym pracownik ma otrzymać pieniądze, a nie terminem, w którym pracodawca ma zlecić przekazanie mu środków.

dobrze się doszkoliłeś, ob nam te przestrzeganie prawa i egzekwowanie nie wyszło bokiem

Kodeks pracy nakłada na pracodawcę obowiązek wypłacania pensji w ustalonym terminie. Naruszanie podstawowych praw pracownika, tak jak wspomniano powyżej, może przynieść wiele negatywnych konsekwencji. Nieterminowa wypłata wynagrodzenia pracownikowi nie może być niczym usprawiedliwiona. Nawet jeżeli powodem takiego zdarzenia jest pogorszenie sytuacji finansowej firmy, nie ma to najmniejszego znaczenia - konsekwencje są niezmienne. Pracownik może również egzekwować swoje prawa poprzez drogę sądową, gdyż przysługuje mu wiele środków ochrony prawnej z tytułu nieotrzymania w określonym terminie pensji. Łamanie praw pracowniczych grozi pracodawcy karą grzywny do 30 000 złotych, ograniczeniem, a nawet pozbawieniem wolności. (usunięte przez administratora)

burzycie się, gnoicie swoje miejsce pracy, to tylko o was świadczy jacy jesteście płytcy i bez ambicji, skoro wszędzie jest lepiej to po co jeszcze tutaj siedzicie? A z wypłatą się spóźniły, ale wszyscy dajemy im na czas dokumenty, nieraz dzwoniły, brały ryczałty, teraz nam się skończy Chcecie prawo to nam dadzą

KADROWE

Szanowni Państwo, Wpisy, które pojawiły się na tym portalu w ostatnich dniach zmuszają nas do stanowczej reakcji. Nie dajemy przyzwolenia na szkalowanie nas w internecie, pisanie kłamstw i budowanie negatywnego wizerunku firmy, w której pracujemy z oddaniem. Daremne jest w tym momencie tłumaczenie się i próba wyjścia z tej sytuacji obronną ręką. Stało się…Mamy jednodniowe opóźnienie, chociaż przelewy wyszły w terminie. Do ostatnich chwil starałyśmy się dopiąć wszystko na czas, jednak zbieg niefortunnych zdarzeń spowodował, że nie wszyscy mieli pieniądze na kontach przed 10.05. Niektórzy powiedzą pewnie, że mało ich to interesuje, więc nie będziemy się tu rozpisywać o przyczynach. Chciałybyśmy tylko nadmienić, że to był incydent, a wpisy które się ukazały sugerują, że jednak norma. Otóż bzdura! W tej firmie wypłaty zawsze są na czas! Powiemy więcej – przez wiele, wiele lat były duuużo przed czasem! Ale wtedy nikt nie pisał : „super że tak szybko” ! W dodatku wykonywane są bardzo wnikliwie, gdyż mili Państwo nie znajdziecie drugiej takiej firmy gdzie kadrowe wnikają dlaczego pracownik był nieobecny w pracy!!! Tak ! Wam się wydaje, że tylko my mamy zobowiązania wobec Was, a tymczasem sami nie dotrzymujecie terminów i procedur do których jesteście zobligowani względem pracodawcy. Wydzwaniamy do Was prosząc się o wnioski urlopowe, „poprawiamy” błędy w rejestracjach, gdyż dla niektórych z Państwa przyłożenie karty do czytnika czasu pracy dwa razy dziennie jest niezwykle skomplikowane! I cytując fragment jednego z wpisów : „na ostatnią chwilę” proszę Państwa, to są donoszone dokumenty potrzebne do naliczenia Wam wypłat! Owszem, macie ( a może raczej mieliście ) na to nasze przyzwolenie, bo wiemy że każdy „ grosz” się dla was liczy i przyjmujemy oświadczenia o dojazdach, zgłoszenia o braku kart, zgubieniu kart itd… „na ostatnią chwilę” ! Wszystko po to, żebyście dostali pełne wynagrodzenie! Może jednak czas z tym skończyć i nie zważając na sentymenty wprowadzić twarde zasady? I tak jak jest w innych firmach będziemy wpisywać NN-ki za każdym razem kiedy procedury nam pozwolą… Reasumując: przykrym pozostaje fakt, że w czasie zarazy my ( także w okrojonym często składzie i po godzinach ) dokładamy wszelkich starań uczestnicząc w tworzeniu i wprowadzaniu procedur dla Waszego bezpieczeństwa . Wy za to opluwacie nas przy pierwszej nadarzającej się okazji! Wstyd! Drodzy Państwo, nie straszcie nas Pip-em i nie przytaczajcie nam tutaj przepisów kodeksu pracy – świetnie je znamy. Miejcie jednak świadomość, że znamy też kilka istotnych w obecnej sytuacji przepisów kodeksu karnego…. Nie pozwolimy konkretnym osobom ( adres IP komputera można ustalić) na pomawianie nas o niekompetencję, czy brak wiedzy lub zaangażowania, choćbyśmy miały iść do sądu. Wasze KADROWE! P.S. Ten wpis nie jest oficjalnym stanowiskiem firmy TECE Industrial Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Tece Industrial Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Tece Industrial Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tece Industrial Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tece Industrial Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tece Industrial Sp. z o.o.