Opinie o Tece Industrial Sp. z o.o. w Strzelin

Tece Industrial Sp. z o.o.
1 702 280 5 1
anonim Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

I co panie dyrektorze przez małe d, wyszło kłamstwo za kłamstwem podczas rady pracowniczej, my musimy (usunięte przez administratora) a tacy jak biurowi się bawią. Tylko pan przepraszać umie i zrywać idiote że nic pan nie wie, zupełnie jakbyś wyszedł z kanałów. (usunięte przez administratora)powinoen wpaść tu PIP i pokazać wam jacy jesteście malutcy i jak bardzo jesteście z ciemogrodu, jak lamiecie prawo z Rodo, jak nas pracowników okradacie na każdym kroku. Nam ochlapy wam samochody, nam kłody pod nogi wam wyjazdy i darmowe kawki.

Tak12Nie4
Pracownik Nowy wpis
@anonim

Ale co wyszło bo w sumie to nikt nic nie wie...

Tak2Nie1

Jaki jest wkład kierownictwa Tece Industrial Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Tak4Nie7
???? Niewolnik
@Pytanie

Budowanie czego??? Tutaj opiera się wszystko na donoszeniu, kto więcej tym lepiej.dyrektor który mówi na zebraniach że brzydzi się kolesiostwem obstwil się kolesiami z poprzednich firm a ci ściągają swoich. Nawet na palenie pracowniczą zaczaja się kierownik a właściwie kabel z magazynu. Dobra atmosfera to tutaj mit. N(usunięte przez administratora). Odliczamy jak ta firma padnie na pysk dzięki nowej wladzy, dającej o siebie i tylko siebie. Władzy ubogiej w podstawową wiedzę a podobno człowiek uczy się całe życie-tutejsze osoby są tego zaprzeczeniem. Omijajcie tą firmę z daleka.

Tak19Nie2
Ja Nowy wpis
@Pytanie

Odkąd nastała nowa władza i jakieś toyotowe wymagania nie ma tutaj dobrej atmosfery, ludzi traktuje się jak łajno,liczy się kto ile doniesie do niezorientowanego w produkcji szefa owej produkcji i chamstwo.dobra atmosfera to chyba tylko biurowiec, szkoda czasu na ten idący na dno wszelakie zakład pracy. Władza jest obłąkana i nie znając się na tym czym zajmuje się ten zakład, zaselepiona sama sobą. Wstyd tam pracować.

Tak7Nie1
Xxx Nowy wpis
@Ja

Patrząc na to co się dzieje w tym zakładzie w którym stawialem pierwsze kroki w karierze pracowniczej utwierdzam się w przekonaniu że podjąłem najlepsza w moim życiu decyzję odchodząc z tego tonacego statku.... Za poprzedniej władzy jakoś to funkcjonowało. Prezes Edward czy kierownik Stanisław owszem mieli Swoje wachania ale przynajmniej szanowali Nas. Były corocznie organizowane imprezy integracyjne czy wyjazdy... Odkad nastał nowy pseudo dyrektor i Jego pszydupasy nie ma Nic!!! i krew człowieka zalewa ze taki zakład stacza się na samo dno. Z kim bym nie rozmawiał to wszyscy wkolo powtarzają że dzieje się nie najlepiej... Niby zakład chce być nowoczesny ale ta droga która obraliscie to prędzej czy później pójdziecie na dno!!!

Tak8Nie
Adam
Nazwa działu: Produkcja

Są przyjęcia do pracy jako pracownik produkcji jakie jest wynagrodzenie

Tak1Nie7
@Adam

Jeżeli nie ma ogłoszenia w Internecie, to trzeba się w kadrach pytać. Na początek dają 16zł/h Brutto, więc szału raczej nie ma. Dodatkowo premia 200 zł na miesiąc i dofinansowanie dojazdów. Generalnie podstawy 2300 z fartem, przy dobrych wiatrach jest na początek ,,na rękę''. Dodatkowo są jeszcze opcjonalne atrakcje w postaci nadgodzin, więc czasem idzie więcej zarobić. Pozdrawiam.

TakNie8
Nazwa działu: Produkcja

Kierownik produkcji ma na imię Przemysław

TakNie1
Jerzy
@Q

Nie można podawać danych osobowych innych osób na publicznym forum. Zajmujemy się tu zamieszczaniem informacji na temat warunków pracy i obecnych rekrutacji, więc jeśli możesz napisz merytoryczny komentarz na temat wysokości zarobków i możliwości uzyskania dodatkowych benefitów. Będę wdzięczny za odpowiedź

TakNie
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Nazwa działu: Produkcja

Wszyscy dokładnie wiemy o kogo chodzi. Kierownik to Przemysław a Mariusz to tylko kundel bury.

Tak10Nie2
Twój stary

Witam. Uwaga na Pana Mariusza S. kierownika produkcji który jest chamski i wulgarny do byle kogo. Zero szacunku do innych. Lata ciągle na skargi do dyrektora i obrabia innym (usunięte przez administratora) gbur i prostak. (usunięte przez administratora)Swoich wad nie widzi a po ludziach potrafi jechać(usunięte przez administratora)

Tak15Nie5
Zniechęcona

Panie Dyrektorze czy kim Pan teraz jest, robi Pan zebrania, wymyśla przemowy prawie jak z mównicy sejmowej, przedstawia Pan nowych szefów na działach i co z teg wynika - wielkie, puste nic. Biała koszula, eleganckie buty i ta cała otoczka nie idzi w parze z KULTURĄ OSOBISTĄ waszej kliki, paczki czy jak to sobie nazywacie. Nie szanuje Pan ani Pana kierownicy nas szarych pracowników, dzięki którym jeździcie lux samochodami, urlopujecie się kiedy chcecie a przede wszystkim żyjecie ponad stan. Kierownik produkcji Pan Przemysław za nic ma pracownice, i nie bójmy się tego słowa jest prostym (usunięte przez administratora) tylko z lepszym stanem konta, to samo tyczy się pozostałych ważnych. Były Pan prezes, czy Pan Stanisław mieli swoje wady ale kultury osobistej mieli obaj więcej niż wy wszyscy razem. Wstyd mi za ten cały klan w białych kołnierzykach, wstyd że jesteście młodą przyszłością tego kraju ale godnego traktowania ludzi robiących na was musicie się jeszcze uczyc. Wstyd że nosicie głowy wysoko zadarte A powinniście nosić nisko z takim zapleczem kulturalnym. Kiedyś przychodziło się do tego zakładu z dumą gdzie się idzie, teraz wstyd się przyznać gdzie się pracuje. Dzięki Panu i Pana kolegom!!!

Tak40Nie3
Blondyna
Nazwa działu: Produkcja

Panie prezesie czemu pan nie skończy z tym złodziejstwem wywożą panu rure i kształtki ładują na samochody , mają układy z kierowcami przypilnuj pan załadunki . Szczegulnie magayn kombinuje i pan W.....w. M. pracuję tu 2 lata takiego czegoś nie widziałam tak a ludzie widzą ?

Tak16Nie2
Janusz

Witam. Czy można wiedzieć czy zakład dofinansowuje dojazdy do pracy? jesl tak to w jakiej kwocie

TakNie3
Ss
@Janusz

Stawka za km 0.8358. Do 50km do 100km do 200km i 300km

Tak1Nie4
Matylda

Jak obecnie atmosfera w pracy?

Tak1Nie19
On

Jakie zarobki w tece na rękę? Na produkcji. Praca na ile zmian?

TakNie18
@On

Dwie zmiany, 16zl BRUTTO

Tak1Nie13
xxx
@On

Zarobki normalne jak na nasz rejon czyt. gówniane...

Tak2Nie9
Wiktor

Słyszałem że w tym zakładzie już na dzień dobry piją alko. Czy to prawda ? Bo jestem alkoholikiem i tece byłoby wymarzonym miejscem dla mnie.

Tak21Nie
Xxx
@Wiktor

No oczywiście, już na rozmowie o pracę wyciągają flakon i polewaja... Jeżeli wytrzymasz tempo to zostajesz przyjęty ????????????

Tak12Nie1
divv
Nazwa działu: Produkcja

Na ile zmian się pracuje??? Czy soboty obowiązkowe

Tak1Nie5
Andon
@divv

Moduły na 2 zmiany. Soboty nie są obowiązkowe. W sumie to ostatnio wcale ich nie ma ;)

TakNie5
Soboty
@divv

Soboty nie są obowiązkowe bo ich teraz nie ma jak są to są

TakNie3
Adam
@Soboty

Czy kiedy jest praca w soboty jest to liczone jako nadgodziny i ekstra płatne? Wyjaśnij to proszę.

TakNie2
Rr
@Adam

Płatne 100%

TakNie2
Pracuś

Czy jest możliwa praca tylko na jedną zmianę np. Na rano???

Tak1Nie4
@Pracuś

Tak register tak pracuję i chyba nawet są przyjęcia 16zl brutto na start dodatkowo "bogaty socjal"...

TakNie9
Pracuś
@Ja

Ok dziękuję za odpowiedź

TakNie
A
Nazwa działu: Produkcja

Dziękujemy KROWO za wycieczke!!!!!

Tak25Nie
Yahoo
@A

A ja jestem na urlopie i już nie wrwracam hahahahaha szukajcie wozkowego

Tak6Nie4
Yahoo
@Yahoo

Jedzie ktoś jutro ze mną do Hiszpanii?? Na tydzień

Edward Garbacz

Szanowne koleżanki i koledzy, Po dwudziestu siedmiu latach odchodzę z firmy, która była dla mnie całym życiem. Firma to nie mury, lecz Wy. Kiedyś znałem wszystkich, dzisiaj najwyżej jedną czwartą. Pragnę tą drogą jeszcze raz Wam podziękować za lata wspólnie tutaj spędzone, za Wasze zaangażowanie, za Wasz wielki wkład w budowę marki TPS. Zawsze będę Was wspominał z wielkim rozrzewnieniem. Serdeczne dzięki.

Tak54Nie
M.
@Edward Garbacz

My również za wszystko dziekujemy.

Tak26Nie
Andrzej

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Tak5Nie12
...
Nazwa działu: Produkcja

Jesteś osoba żądna informacji? Lubisz plotki? Interesujesz się czyimś życiem? Nie wyobrażasz sobie dnia bez obrobienia komuś tyłka? Ta praca jest dla Ciebie. W przeciągu tygodnia dowiesz się wszystkiego o wszystkich i przy okazji czegoś o sobie. TECE close to you.

Tak29Nie1
Żywiciel
Nazwa działu: Produkcja

Heh ludzi pozatrudniali na nową halę chyba tylko po to żeby na naszej miał kto pracować. Zobaczycie ludziska jak na jesień budowy się skończą i zleceń nie będzie. Znowu będzie wypisywanie przymusowych urlopów co tydzień i zasłona dymna w postaci projektów typu 5s i zakładowe zamiatanko. Tylko czy mioteł wystarczy skoro nas przybyło...

Tak18Nie1
Tyryry
Nazwa działu: Produkcja

Witam czy są przyjęcia na produkcję?

Tak5Nie4
@Tyryry

Są przyjęcia

Tak3Nie2
Biały Jeleń

Ludzi (usunięte przez administratora)premie opcinajo w soboty każo chodzić (usunięte przez administratora)

Tak15Nie2
Jeleń biały

Qwrr Jesteś pajac miętkim karmiony

Tak5Nie4
@Jeleń biały

Zamknę się w sobie hahahahaha

Tak4Nie1
@Jeleń biały

To że ci nie staje i jest miętki to już nie moja wina nie musisz się tym chwalić na forum może nie wszystkich to ineresuje to już wiem czemu twoja kobieta tak wyczekuje listonosza bo ty masz miętkiego no nawet mi Cię nie żal :) :) całuski :* :*

Tak6Nie1

TakiJa
Nazwa działu: Produkcja

Co powiecie na tak Pani Kierownik zmiany Katarz...? Według mnie nie odpowiednia osoba na stanowisku - mści się za wszystko fochy problemy z urlopem oczywiście swoim wybranym żadnych problemów nie robi, ona prócz chodzenia na papierosa to nie ma nic do roboty... Czy ktoś też tak uważa?

Tak26Nie6
Abc

Kaśka jest spoko

Tak12Nie7

@Abc

Taaa spoko?? Czym ona różni się od sprzataczki która wyleciała za papierosy tak samo człowiek jak i Kaśka, Kaśka pali znacznie więcej i nadal pracuje A ta dziewczyna wyleciała tyle kilometrów jezdziła rowerem przez zimę i ty mówisz że Kaśka jest w porządku??? Zastanów się człowieku zanim bezmyślnie coś napiszesz pozdrawiam!!

Tak12Nie2
@Qwrr

To wszyscy powinni wylecieć za to że chodzą palić poza przerwami. Sam się zastanów co piszesz

Tak5Nie5
Fachowiec z dyplomem
@TakiJa

Akurat nasza kierowniczka jest chyba jedyną normalną osobą z całego kierownictwa. ;) A to, że wychodzi sobie zapalić to co z tego? Prawie każdy wychodzi kiedy chce i jakiegoś strasznego wpływu na wykonywaną pracę to nie ma, bo i tak robimy bardzo dużo. Co komu szkodzi, że ktoś sobie wyjdzie na papierosa? Tutaj niektórzy mają gorsze rzeczy za uszami. Wtajemniczeni wiedzą o co i o kogo chodzi... :)

Tak9Nie3

Wieloletni pracownik
@Fachowiec z dyplomem

Też tak uważam . Wolałbym się zwolnić niż mieć za kierownika pana Mariusza

Tak11Nie1

@Wieloletni pracownik

Lepiej mieć foszącą się kierowniczke bez elementarnej wiedzy o tym co się robi na pozostałych stanowiskach poza małym montażem? Moim zdaniem niekoniecznie.

Tak8Nie1
Oo
@Abc

Dla tych z którymi pije piffko.

Tak9Nie

Aa
@Wieloletni pracownik

Bo co mariusz traktuje wszystkich równo? Nie pozwala pić na stanowisku? Każdy może robić na kazdym stanowisku a nie do czarnej roboty gorszych od siebie

Tak9Nie

Qwrr

Wow ale żeś mnie zjechał/a hahaha "XD" ktoś jeszcze wogule tak pisze? No chyba że jesteś cofnieta/y w rozwoju

Abc
@TakiJa

Ja się pytam gdzie piniądze są za las

Tak5Nie

Biały Jeleń
Nazwa działu: Produkcja

Co wy(usunięte przez administratora)na fajki nie chodzicie jest fajnie socjal w pytę itd

Tak3Nie3

Tyryryry
Nazwa działu: Produkcja

Jakie zarobki na produkcji?

Tak2Nie2

Mikos
Nazwa działu: Produkcja

Tece największy (usunięte przez administratora) w mieście ha ha nie dość że (usunięte przez administratora) to pieniądze śmiechu warte a te podwyżki teraz to już całkiem dali popis...

Tak12Nie
Pytanie do kadr
Nazwa działu: Produkcja

A co się dzieje ze składkami na ubezpieczenie pobieranymi od pracowników skoro nie trafiają do PZU i jest problem z uzyskaniem odszkodowania?

Tak17Nie
Tyryryry
Nazwa działu: Produkcja

Jak zarabiają wozkowi? Więcej niż 2 tys?

Tak9Nie2

Tak13Nie1

@Mirosław

:( :(

Pracownik po podwyżce

Panie Krowa wracaj Pan do swojej (usunięte przez administratora)i zabierz ze sobą ten obornik w postaci kierowników bo smrodu narobiliscie już sporo, podwyżki, chyba ciśnienia. W (usunięte przez administratora) se wsadzcie te podwyżki, najlepiej w tych swoich nowych autach żeby wstydu już nie robić tej firmie. Słoma z butów i do rządzenia wam się zachciało, spadaj Pan do wcześniejszej obory!!!

Tak33Nie1

Zostaw opinię o Tece Industrial Sp. z o.o. - Strzelin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Tece Industrial Sp. z o.o.