TPS Sp. z o.o.

Strzelin

Opinie o TPS Sp. z o.o.

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy TPS Sp. z o.o. www.tece.pl? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

żenada
@kibol 19.10.2017 22:45
ja też korzystam z tych kibli, miałem chyba pecha, że zawsze wchodziłem po tobie, bo nigdy szczotka nie była w użyciu. chłopie...

I się zaczyna. Zarobki na poziomie pomocy z GOPS-u. Zaczną się zwolnienia jak nic. Ktoś przy zdrowych zmysłach nie będzie pracował za 1,700 zł. Na wiosnę ,a może szybciej zaczną się zwolnienia. To jest straszne pracować jak niewolnik . Czy oni myślą,że ludzie tu zostaną. NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ W TEJ FIRMIE,KTÓRA MA NAJNIŻSZE ZAROBKI NA RYNKU. Brak szacunku do ludzi w każdym aspekcie. Ciekawe czy biuro dałoby radę żyć z zasiłku dla żebraków

nie jestem robotem
@żenada 10.11.2017 12:35

Niższe ma Storsack i Lowara jak sie nie podoba w TPS wypraszam do nich, a napewno zostaniecie tam wyjątowo potraktowani !

Cytujac: Ludwig von Milses Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalności i posłuszeństwa. Jest mu winien usługę, za którą otrzymuje godziwą zapłatę, będąca nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem. (usunięte przez administratora)

:-)
@Pracownik 01.11.2017 09:37

Tylko,że Ci na górze nie liczą się z ROBOLAMI. Nadchodzą zmiany,złe zmiany. Będzie ciężko pracować po zmianach. Nowi kierownicy ,liderzy...Zacznie się koszmar, ludzie zaczną się zwalniać. Poprzednie wpisy nie dały tym na górze do myślenia więc zmian nie będzie. Jedyna zmiana to ta,że będą dwie,trzy zmiany .ROBOL będzie zarabiał średnią krajową,a za takie pieniądze nikt nie zostanie w tym syfie. Masowe zwolnienia będą na wiosnę.Papier w toalecie to jedyna zmiana,która chleba ROBOLOM nie da. Zakazy,które do niczego nie prowadzą doprowadzą do chaosu .Czy ktoś się liczy w tej firmie prócz władzy,nikt, Człowieka nie szanowała poprzednia władz to dlaczego ma to robić nowa, Dać im dwa tyś.na m-c to zobaczymy czy dadzą radę.

Rozczarowany

I co, mija kolejny dzień i tydzień po wielkim spotkaniu z nowym prezesem a z obietnic nici. Jest coraz gorzej, fochy, fochy, fochy to już norma. Dużo obiecują a nie realizują nic - wymagania duże a w zamian wielkie nic WSTYD WSTYD WSTYD!!!

Robol

A ja mam to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Pracownica od bardzo dawna

Tak siedzę i czytam te wszystkie opinie o firmie w której pracuję od bardzo dawna i ciężko się z wieloma sprawami nie zgodzić, ale pamiętać należy że każdy medal ma 2 strony. Piszecie koleżanki i koledzy że np sekretarka jest niezbyt przyjemna i non stop obrażona, a wiecie co ona przechodzi po tamtej stronie firmy? Piszecie, że pracownicy kontroli jakości czy technolodzy są tacy czy inni, a skąd wiecie jak traktuje ich szefostwo danych działów. Że Pani z magazynu czasami ma zły humor razem z magazynierami, a wiecie co mają z własnym szefem. Takich stron medalu jest bardzo dużo. Co innego majster, faktycznie bardzo arogancki typ, nie mający szacunku dla nikogo oprócz tych którzy mu donoszą. Tutaj kwestia kultury osobistej wchodzi w grę a tutaj jej brak. Nowy szef, dyrektor czy prezes, nie wiem jak Pana nazywać chce, żeby przykład szedł z samej góry, tylko oprócz Pana i jednostki jeszcze jednej, może dwóch,tylko że nie ma tam żadnego przykładu godnego naśladowania i nad tym trzeba pracować. I wymagać. My sami też nie jesteśmy idealni, przestańmy każdy każdemu nogi podkladac to będzie się do tego zakładu przychodzić z wielką przyjemnością!!! Uczymy się wzajemnego szacunku!!!

Ja!!!

Coraz gorzej jest w tym cyrku, obozie czy jak to nazwać i nie zapowiada się lepiej. Obietnice lepszego są ale jakoś tego nie widać, góra zrozumiała a dół ma za........ Brak szacunku do pracownika to tutaj norma, foch goni focha od góry do dołu. Trzeba powiedzieć w końcu dosyć!!!

Może w końcu czas na zmiany? nie pozwólcie sobą g

Powiem tak, jeśli nowy prezes chce mieć porządek i dobrze rozwijającą się firmę to przede wszystkim powinien zwolnić i to bez włocznie kierownika, Stanisława Swatka. Nie mam zamiaru wypisywać jak jakiś patus jakichkolwiek wyzwisk na temat tego prostackiego typka. Zrobię to sam osobiście bo wcale się go nie boję i szczerze mówiąc już nie jeden z Was by to zrobił tylko trzęsiecie portkami jak małe dzieci. Prawda jest taka, że żadnej łaski nikomu nie robi zatrudniając Was do pracy, to MY robimy największą robotę, za naszą pracę oni dostają pieniądze, kible same się nie skrecą, a stawki i sposób w jaki ten człowiek traktuje ludzi i myśli, że jest panem świata, jest niedopuszczalny. Ludzie weźcie się w garść i nie pozwólcie się zastraszyć nie jesteście niewolnikami i dobrze wam radzę, jeśli coś nie gra, coś wam nie pasuje, nie bójcie się o tym mówić i przede wszystkim nie pozwólcie sobą rządzić, to Wy robicie na nich a nie odwrotnie i gdyby nie Wy to mogli by sobie tylko pomarzyć o tym co teraz mają

były pracownik

Pracownik były. Panie Dyrektorze, ci dwaj ludziki Garbacz, Swatek nigdy nie doceniali pracowników,do nich dołączyć trzeba Kefira ,pół głupka,bez szkoły(majstra). Panie Dyrektorze trzeba było zmiany żeby pracownicy byli doceniani,chwała panu za to.(Firma stanie na nogi). Panie Dyrektorze słyszę na mieście że zachodzą głębokie zmiany w zakładzie,to bobrze,bierze się pan za porządek ,to też dobrze. Proszę Pana ja panu nic nie narzucam ,ale widziałbym to tak. Porządek zaczął bym od magazynu.Dowiedziałem się że pracownik mieszkający gdzieś na ulicy Wita Stwosza kradnie kształtki,a pracownik z firmy obok kradnie węże , obaj zaopatrują ,budowy w Strzelinie i nie tylko. Panie Dyrektorze wysyłany jest towar zagranice,i co się okazuje są zwroty ,bo czegoś brak. Ktoś powinien odpowiadać i być ukarany , gdyż są to straty firmy. Kontrolerzy (technolodzy) grzeją tyłki w biurze,biorą pieniądze za darmo. Panie Dyrektorze proszę o szczególną uwagę na kradzież ,gdyż w przeszłości kradziono wszystko : ubikacje,bidety,umywalki ,(wszystko). A o tym wiedział kierownik magazynu kierownik Swatek i Garbacz ,nic nie robili wszystko zatuszowali. Straty były potężne,nikt nie został ukarany.

Z zewnątrz piękna fasada i luksus a w środku zginiłe jajo z cyrkiem w środku, kiedyś dla ludzi, teraz bez szacunku dla ludzi. Zdecydowanie odradzam, popełniłem ten błąd jakiś czas temu i teraz ciągnę ten wóz bo wiek nie pozwala na skok w bok, w inny zawód. Zanim zdecydujecie się na podpisanie cyrografu zwanego umową zastanówcie się czy warto aż tak ryzykować i tracić zdrowie i nerwy na ten teatrzyk.

:-)
@Pracownik 26.09.2017 23:26

Dnia 27.09 w naszej firmie pierwszy raz odbyła się mała uroczystość . Zarząd firmy pożegnał naszych pracowników odchodzących na zasłużoną emeryturę . Pani Janina,Pan Jurek i Pan Zygmunt zostali docenieni. Kochani,będzie nam Was brakowało. Zawsze mogliśmy liczyć na Wasze dobre słowo,pomoc i nie tylko zawodową,ale też taką ludzką. Zawsze uśmiechnięci ,pogodni z pozytywnym podejściem do życia. Jesteście osobami które nigdy się nie skarżyły i nigdy nie mówiły nic złego na temat kolegów z pracy . Życzymy wiele pogodnych dni na emeryturze . Będziemy za Wami tęsknić :-)

Flinston

Jabadabaduuuuuuuu????

zażenowany pracownik od wielu już lat

Ogólnie ta firma to jedna wielka kpina. Z roku na rok jest coraz gorzej ,dla nas niższych stopniem pracowników w tej firmie. ZERO SZACUNKU dla pracownika, bez względu czy pracuje się tu naście lat czy klika dni. Brak szacunku i zwykłe grubiaństwo zaczyna się już na dzień dobry w sekretariacie ,gdzie siedzi wiecznie obrażona na wszystko i wszystkich wielka Pani sekretarka z miną,że bez kija nie podchodź. Kolejny poziom to kadra kierownicza i majstrowie- okropnie traktują pracowników,mając się za kogoś lepszego. Osobny temat to magazyn-tutaj prym wiedzie kierownik-człowiek z niskim poziomem kultury osobistej ( podziwiam od kilku lat Panią ,która tam pracuje-ma nerwy ze stali chyba-chociaż też ma swoje lepsze i gorsze dni, ale przynajmniej normalnie rozmawia i nie jest obrażona. Podziwiam też magazynierów-chociaż Ci tez maja swoje trudne dni). Technolodzy którzy pozjadali rozumy,kontrola jakości wstyd że tak sie nazywają. Płaca w tej firmie jest żenująca jak za pracę z takimi wymaganiami-świątek,piatek soboty, itd.Odmowa przyjścia jest równoznaczna z utratą premii. Brud ,smród w szatniach i toaletach to też osobny temat. Pan od BHP też mógłby sie bardziej wykazywać, a nie omijać zgłaszane problemy jak choroby zakaźne. Dobrze zarabiają tylko Ci ,którzy dobrze donoszą na swoich kolegów i koleżanki z pracy a takich tutaj też jest trochę. Może teraz gdy posadę prezesa przejęła osoba młodsza coś się zmieni a jak nie to będzie wam wszystkim wstyd. Szanujcie swoich pracowników bo my na WAS robimy,dzięki NAM jesteście tam gdzie jesteście. Nie dziwie się że mamy takie opinie na mieście,a niestety obawiam się,że będzie jeszcze gorzej.

KTOŚ

Nowy Dyrektor powoli zrobi co trzeba, najpierw powinien zrobić porządek z kadrą kierowniczą. Pracują tam rodziny i znajomi. W zakładzie dzieje się źle .Pracownicy są zmuszani do pracy wolne soboty ,i ponad godziny a to przez brygadzistę Kefira i Prokurenta. Naciągają zakład na straty ,tak zwanymi szybkimi nockami to znaczy ,brygadzista pisze godziny od 22:00 do 6:OO rano ,a tak naprawdę pracują dwie lub trzy godziny. Pan Dyrektor powinien zmienić Kierownika magazynu i szczególnie jednego pracownika .Gdyż magazynie dochodzi lub dochodziło , do znacznych kradzieży kształtek, i innego materiałów.Pan Dyrektor powinien zrobić porządek, z kontrolerami ,biorą pieniądze za darmo. Wyznaczyć jedną osobę odpowiedzialną za wysyłkę samochodów a nie będzie błędów. To nie koniec ,będzie więcej napisane.

Prezes

Stawka na początek 12 zl na godzinę. Toalety jak na PKP za PRL, można się zarazić. Córka Pana Wiesława wisi w google na telefonie, dziewczyny walą w ch°ja, siedzą jak łanie.. Pracownicy to jedna wielka rotacja, przychodzą i odchodzą. Niech nowy prezes weźmie się wreszcie "za porządek".

były pracownik

Nie polecam! Złodzieje i oszuści.

Zostaw opinię o TPS Sp. z o.o. - Strzelin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TPS Sp. z o.o.