Tece Industrial Sp. z o.o.

Opinie o Tece Industrial Sp. z o.o.

Estera Nowy wpis

Ostatnio jak tu jeszcze zaglądałam to był post odnośnie tego, że nie ma prowadzonych rekrutacji. czemu teraz niedawno ktoś zaczął odradzać współpracę? Były jakieś przyjęcia? ile wynosi ta słaba płaca, którą ktoś przytoczył? to informacje z tego roku?

Czy w Tece Industrial Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Kandytat

Na jakiego maila można wysyłać cv?

Nowy wpis

@Kandytat

rekrutacja.tci@tece.pl

Nowy wpis

Można przynieść do sekretariatu, lub do działu HR

Witam, myślę nad przyjęciem do TECE, pytanie który dział polecicie, logistyka, produkcja czy jakoś? Na jakie zarobki mogę liczyć na poczętek i czy będzie chociaż te 4 z przodu? Pozdrawiam!

@Kandydat

hej, nikt Ci nie odpowiedział ale mimo wszystko ciekawa bym była, w które miejsce ewentualnie uderzyłeś? Jak rekrutacja na logistykę może obecnie tu wyglądać i ile osób w niej się zatrudnia?

@Halina

Dzień dobry, obecnie nie prowadzimy procesów rekrutacyjnych.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Technik kontroli jakości w firmie Tece Industrial Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Co jaki czas w Tece Industrial Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Halina

Mówisz? A jakie konkretnie normy masz na myśli i kiedy ostatnio je zwiększali? Pytam, bo ciekawa jestem jak te wymagania w praktyce mogłyby wyglądać i w jakim stopniu są wykonalne, dasz znać?

Adek

Czy są przyjęcia do pracy, jeżeli tak to na jakie stanowiska?

@Adek

Dzień dobry. W tym momencie nie prowadzimy żadnych procesów rekrutacyjnych

Adek
@Tece Industrial Sp. z o.o.

A wiadomo kiedy będą przyjęcia, i czy można wysyłać cv teraz?

Drodzy współpracownicy Pracuje w naszej firmie stosunkowo niedługo, ale zdążyłem/am zauważyć pewne niewłaściwe zachowania wśród nas, które znacząco (mniej lub bardziej) wpływają na nasze samopoczucie w pracy. Zauważmy, ze tu spędzamy większą cześć dnia, dlatego tez wydaje mi się być rzeczą oczywista ze czas ten każdy z nas chciałby spędzić w miłej atmosferze z sympatycznymi ludźmi. Wiadomo jednak, ze nie każdy ma takie spojrzenie na te kwestie i to tez jest ok, każdy ma do tego prawo. Jednak to, ze Halinka nie lubi Grażynki, bo jej mąż spojrzał na te drugą jak wygłodniały wilk na jagnię przez trzy sekundy cztery lata temu na festynie, nie oznacza ze całą swoją niechęć do świata spowodowana tym faktem trzeba przelewać na nasze stosunki w pracy. Rozumiem Halinkę. Na prawdę. Ale czy jej postępowanie mające na celu wszystkim wokoło obrzydzić Grażynkę jest ok? Zapewne nie. Nie zapominajmy tez, ze do pracy przychodzimy zarobić pieniądze, wykonać usługę i wziąć za nią odpowiedzcie wynagrodzenie. Uwaga, bo nie wszyscy potrafią zrozumieć tak proste choć wydaje mi się logiczne spostrzeżenie, iż nie musimy lubić każdego z kim pracujemy, możemy sie nawet nienawidzić jeśli mamy ku temu powodu, lecz miko wszystko musimy sie wzajemnie szanować, oczekujmy tego od innych i sami dajmy to innym, a komfort pracy na pewno dla wielu poprawi sie na lepsze. Kolejna kwestia która bardzo mnie razi jest to, ze pracownicy naszej firmy traktują to forum jako platformę do wylewania swoich żalów i frustracji, których nie maja odwagi przedstawić komuś prosto w twarz. To akt desperacji i braku odwagi. Jeśli cię coś boli powieś głośno i przede wszystkich kulturalnie, a zostaniesz wysłuchany. Oczekujesz zmiany po tym jak na piszesz anonimowy post ? Do kogo on ma trafić? Co ma na celu prócz uwolnienia twoich własnych frustracji. Nawet ten post który czytasz nie powinien sie tu pojawić, platforma służy do tego aby potencjalni kandydaci na pracowników mogli zasięgać opini na temat zakładu, atmosfery i przyszłych ewentualnych współpracowników. To co można tu przeczytać daje jednak świadectwo o nas samych. Zakład tworzą ludzie, nie musimy sie wszyscy lubić, ale stwórzmy miejsce do którego będziemy przychodzić codziennie bez jawnej niechęci. Nasze zachowanie świadczy tylko i wyłącznie o nas.

Pracownik ll

Nie zgodzę się z jednym - z kierownictwem niewiele da się załatwić jeśli chodzi o ich pupilów. A tacy są, na zmianie A i B, wszędzie się znajdą szanowni donoszący i wchodzący w (usunięte przez administratora) Takich się tutaj szanuje. To naprawde boli, nie każdy potrafi wchodzić w (usunięte przez administratora) a wykonuje swoją pracę tak jak należy. I co z tego ma? Najczęściej nic. Usiądzie taki na 5min albo stanie pogadac z innym pracownikiem i już ma problem. A inni na fejsiku albo na innym dziale mogą przesiadywać godzinami.

Pracownik III

(…)Drodzy współpracownicy.(…) - współpraca jest to działalność prowadzona na czyjeś zlecenie, wiążąca się ze zdradą lub z działaniem na czyjąś niekorzyść. Jesteś prowokatorem – zdekonspirowałeś się pisząc „w naszej firmie” z małej litery. Raz piszesz podpisując się Pracownik, a za chwilę piszesz jako Pracownik II.

Madzia

W pełni się zgadzam! Niestety nie każdy rozumie jak ważna jest miła atmosfera w pracy. Nie musimy się lubić, ale szanujmy się wzajemnie!

Zadra2022

Dziękujemy za Energilandie-pomysl był świetny panie G.K

Sylwia
@Zadra2022

Co masz na myśli? Mieliście do tego miejsca jakiś wyjazd integracyjny czy o co chodzi?

@Zadra2022

masz ochotę podziękować koledze to podejdź i podziękuj osobiście. Po co pisać w internetach? I to w dodatku takich śmieciowych?! A jakby ktoś pytał to wyjazd był super. 80 osób pojechało i wszyscy zadowoleni wrócili.

Zachary
@pracownik

Jak by się im w Energylandii podobabało to by tam zostali, a skoro wszyscy wrócili to znaczy, że nikomu tam się nie podobało.

Jedni mogą siedzieć, spacerować 8h po zakładzie, a drudzy mają normę do wyrobienia i nie ma szans na pomoc. Plotkowanie, donoszenie to chleb powszedni w tej firmie. Drogi nowy pracowniku - jeśli chcesz się utrzymać to daje ci prosta instrukcje : donos ile wlezie na swoich współpracowników, przytakuj liderom i kierownikom, nie możesz się z nimi nie zgadzać - bowiem oni zawsze mają rację. Nie doceniacie prawdziwych pracowników, za to lizusow zawsze nagrodzicie. Są osoby które się bardzo starają żeby się dostać i utrzymać, a kręcić spluki to każdego można nauczyć. Nikt nie jest niezastąpiony.

Kot

Tak to prawda !tak jest w tym zakładzie a zwłaszcza jak Pan M. Traktuje swoich pracowników .ma wybraniców nwm ściemy a drugich do roboty . Szkoda że nie robi zmian tez mozna pochodzić i posciemniać przeciez każdy się uczy .A może coś góra z tym zrobi?

Dana
@Kot

Nic nie dodam bo to prawda! Nie ma podejścia do pracowników! Mała pomyłka a dostaje białej my jesteśmy tylko ludzimi miej troche szacunku do nas a nie duże oczy i gębe!

Pracownik 2

Dokładnie tak jak piszesz. (usunięte przez administratora) nie muszą nic robić a ty masz być wszędzie. Ale to wina kierownika że widzi i nie reaguje na takie sytuacje. Chyba czas na zmiany liderów.

Klient-dostawca

Firma która kiedyś była top teraz zeszła na totalnie niszowy poziom.Brak informacji o odbiorze zamówionych jakiś czas temu towarach,kontakt telefoniczny prawie rynsztok, logistyka to jakaś parodia włącznie z szefem,magazyn a właściwie jego zarządzający śmiech na sali,bardzo ordynarna pracownica nie wiem po co tam trzymana(jakiś czas temu można było tam rozmawiać z mega uprzejmą i bardzo dobrze zorientowaną Panią).Kultura osobista pracowników idzie z góry więc nie chcę mieć z tą firmą już nic wspólnego,nigdy!!!Poprzedni prezes trzymał to na mega wysokimi poziomie,teraz szkoda gadać, przedszkole a nie firma.Wstyd!!!

Zoha
@Klient-dostawca

Zgadzam się z tym ! Brak słów co tu się dzieje

Re

Dzień dobry. Czy w najbliższym czasie będą przyjęcia na produkcję?

Jak można wysłać CV do Tece sprawie pracy

Danuta
@Adam

Sprawdź na stronie i mailem prześlij. A jak z ciekawości, na jakie stanowisko aplikujesz? Sama szukam pracy.

@Adam

Dzień dobry, cv można przesłać na adres : rekrutacja.tci@tece.pl

IOS

Chciałem się tylko spytać czy Pan Krówka sobie żarty robi z pracowników,żeby dawać ubrania na 3 lata po roku wyglądają one tak ,że gdzie zrobila się dziura w koszulce jest dawana łatka samoprzylepna, przecież to jest jakiś absurd oszczędzanie na własnym pracowniku widział w ogóle Pan jak to wygląda? Wcześniej były dawane ciuchy co roku i takie rzeczy nie miały miejsca. Już się boję jak będą wyglądały te koszulki po dłuższym czasie chyba będzie zakładać na siebie po prostu taka duża łatę samoprzylepna...

@IOS

Zniszczona odzież zgodnie z umową jest wymieniana, a drobne uszkodzenia są naprawiane- tak jak opisują to warunki serwisowania. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie. Prosimy o zgłoszenie się do osoby, która w naszej firmie zajmuje się sprawami dotyczącymi odzieży roboczej.

@Tece Industrial Sp. z o.o.

Trzeba dodać że odzież jest wymieniana, ale na używaną po innych pracownikach. A to z wymianą ma niewiele wspólnego.

Do Pani L.S., proszę się zająć czymś pożytecznym ,a nie obgadywaniem ludzi takiej fałszywej osoby jak Pani dawno nie widziałem. Myślę,że tutaj duża część osób ze mną się zgodzi ,która pracuje na tej zmianie:) W ogóle nie powinna być pani na tym stanowisku ,którym jest , pozdrawiam.

Pani która to napisała (bo napewno nie zrobił tego żaden Pan) niech sama lepiej zajmie się sobą a nie żyje plotkami z całego zakładu. Takich plotkar jak te dwie Panie to w życiu nie widziałem. Nie żebym bronił Pani L. ale czasami mi jej szkoda patrząc na to kogo musi znosić.

Rafał

Kiedy plotkujący plotkuje o innym plotkującym :D Widzę że to u was częste, fajna atmosfera musi być chyba, co nie? ;)

Leo
@Rafał

Nie zachęca to wszystko, kwasy widzę...

@Rafał

Skoro nie pracujesz to po co się wypowiadasz. Afery szukasz gdzie jej nie ma. A zresztą wszyscy wszędzie plotkują. Nie tylko tutaj.

Halina

A to racja akurat, ale jeśli chodzi o atmosferę to jest względnie spokojnie? Czy jednak mogłoby być zdecydowanie lepiej?

Dlaczego jedni pracownicy są zwolnieni z nocek a inni nie?

Kula

Panie Kierowniku dlaczego zmiana B nie ma wolnego w Wielki Piatek a zmiana A ma ? Czym my się różnimy ? A w biurze też jest taki podział?

Dana
@Kula

Najważniejsze ze Pan P.B. ma wolne co go ludzie obchodzą niech tyraja oni nie maja rodziny !

Edward Garbacz

Taka sobie ciekawostka: Firma, w której pracujecie powstała w dniu 18 maja 1992 roku pod nazwą TC Thermconcept z siedzibą w Kondratowicach. Za niedługo więc, będzie obchodziła trzydziestolecie swego istnienia. Nie ma już w wśród Was osób, z którymi miałem przyjemność pracować w pierwszych miesiącach istnienia firmy: p. Janiny Juraniec, pp. Feliksa Stanisława Młynarczyka i Zbyszka Kozaneckiego (mam nadzieję, że nie przekręciłem nazwiska). Pracuje jeszcze garstka tych, którzy pamiętają pionierskie lata w Kondratowicach, i którym z okazji trzydziestolecia chciałbym podziękować za nieludzki nieraz wysiłek, za niepatrzenie na zegarek i dzień tygodnia. Pragnę też podziękować wszystkim, którzy pod flagą TPS WSPÓŁTWORZYLI nowocześnie zarządzaną firmę. Jestem dumny, że mogłem z Wami pracować przez dziesiątki lat ! Dzięki Wam mogłem przeżyć najszczęśliwsze chwile w swoim zawodowym życiu. Wszystkim Wam życzę wiele szczęścia i powodzenia!

Przepraszam, przekręciłem nazwisko. Zbyszek nazywał się Kazanowicz

Pracownicy

Dziękujemy ????????

Wasz znajomy
@Edward Garbacz

Panie Edwardzie dziękujemy że te linie produkcyjne które Pan wymyślił i zrobił bo one działają do dziś, mają się dobrze i jak do tej pory zarobiły na nowe Volvo teraz Merca 10 Octavii nowe ogrodzenie i nawet mamy nowe szlabany ledowe i inne gadżety Nasza kadra dzisiaj to Englisz a nawet Japan i do tego sci fiction. Dziękujemy.

@Wasz znajomy

Dzięki za ciepłe słowa. Proszę troszczyć się o nie, bo jak powiedział jeden z bohaterów filmu Kazimierza Kutza " miejsce pracy jest miejscem świętym", a poza tym - miło mi, że funkcjonują dłużej niż niejeden samochód. Pozdrawiam.

Panie kierowniku PB Co zostało ulepszone na montażu że podnosisz normy? Bo wszyscy mówią że od czterech lat tylko gadasz a nie kiwnąłeś palcem żeby coś ulepszyć

@pracownik

Taka prawda mówienie ze są linie automatyczne to bardziej praca chalupnicza

Pracownik75

Milczenie PB oznacza zgodę ?

Pracownica
@Pracownik75

Pan Przemysław B. obawia się prawdy i chyba stanowiska

Tece
@pracownik

Bardzo dobre podsumowanie kierownika produkcji pana Przemysława B.

Pracownica
@Tece

Może niebawem już byłego kierownika, Boże dopomóż

Alicja
@Pracownica

co takiego on robi , że chcielibyście żeby odszedł ?

Jasiu91
@Alicja

No właśnie o to chodzi ze nic

@Alicja

Hahaha, chyba sam zainteresowany czyli Pan Przemysław to napisał. Teraz dla pozorów ze coś robi przyjeżdża do pracy przed czasem

Amerikan

Pan z magazynku ten który wydaje kanbany jest bardzo sympatycznym człowiekiem, pracuje tu od niedawna ale okazuje się, ze pracują tu fajni ludzie. Każdemu życzę takich współpracowników :)

Amerikan
@Amerikan

Chodzi o zmianę B

Zostaw merytoryczną opinię o Tece Industrial Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Tece Industrial Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tece Industrial Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tece Industrial Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tece Industrial Sp. z o.o.