Tece Industrial Sp. z o.o.

Opinie o Tece Industrial Sp. z o.o.

Na jakie benefity można liczyć w Tece Industrial Sp. z o.o.?

standard, jak w innych firmach...opieka zdrowotna, pakiet sportowy. Dopłacają do dojazdów, są pieniądze na święta, ostatnio wprowadzili gorące napoje z automatu ( każdy dostał miesięczną pulę pieniędzy do wykorzystania).

Hiuston

Wózkowi w tym zakładzie to coś niesamowitego, pracowici, życzliwi zawsze pomocni zwłaszcza halowy i ciuchciowy czasem nawet kanbanowy. Ale tylko jeśli chodzi o zmianę B. Polecam prace w tym zakładzie, wspaniali ludzie i cudowna atmosfera.

Kora
@Hiuston

Zgadzam się w 100%

Tata Marcina

W najnowszej gazetce zakładowej chwalicie się zakupem defibrylatora, że niby tacy wyjątkowi jesteście. Pracuje tu już prawie 5 lat i nie miałem nawet szkolenia BHP, choć powinno być co roczne. Obsługiwać defibrylator potrafię, bo w poprzednim zakładzie pracy każdy musiał być przeszkolony. Tutaj żenada. Za cenę tego mercedesa każdy pracownik byłby już przeszkolony i kilka defibrylatorów kupionych. Zastawa się, pokaż się...

@Tata Marcina

Nie możemy pozostać obojętni na tak nieprawdziwe zarzuty, szkalujące dobre imię firmy. Przypominamy, że kłamstwa, pomówienia, bezpodstawne działania mające na celu wyrządzenie szkody chociażby wizerunkowej są po prostu karalne. Odnosząc się do powyższej wypowiedzi, informujemy że: Firma Tece Industrial Sp. z o.o. działając zgodnie z literą przepisów prawa pracy, przeprowadza szkolenia BHP terminowo, czyli: szkolenie wstępne jest ważne 1 rok, a po upływie tego okresu jest organizowane szkolenie okresowe, które dla pracowników na stanowiskach robotniczych przeprowadza się 1 raz na 3 lata, dla kadry kierowniczej 1 raz na 5 lat, dla pracowników administracyjno-biurowych 1 raz na 6 lat.

@Tata Marcina

Skoro jest tak źle dlaczego się nie zwolnisz? Większość z nas pracuje tutaj powyżej 5 lat. Wszyscy narzekają, ale nikt nie odchodzi. Czasami szkoda, niektórzy mogliby zmienić pracę. Prawda stara jak świat: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Więc przestań pieprzyć głupoty i albo pracuj albo spadaj nikt nie będzie za Tobą płakał.

Hehehe

Czy osoby które sprzątają nadal przychodzą do pracy po%%%??

Spostrzegawcza
@Hehehe

Jedni na procentach drudzy kończą pracę 3-4godziny szybciej. Dziwi mnie ,że jeszcze nikt tego nie zauważył. Co do procentów to nie moja zmiana więc tylko tyle co słyszałam od kolegów ze zmiany przeciwnej. Warto też może poruszyć temat osób sprzątających na mojej zmianie. Państwo wiele mają do powiedzenia,każdy dla nich zły,niedobry,a sami robią tyle co nic i na dodatek kończą pracę codziennie 3-4godziny szybciej,firma godna polecenia!!!!jak dla mnie totalne (usunięte przez administratora) Na drugich zmianach-moich Państwa nie ma już o godzinie przynajmniej 19,brak papieru w toaletach to dla nich nie problem bo przecież dołoży to Pani ze zmiany kolejnej,ale to niestety dopiero rano. W toaletach,szatniach czystość nie grzeszy. Uważam osobiście ,że kiedyś,a nawet w tamtym roku było inaczej. Czyściej, lepiej,Pani pracująca na mojej zmianę bardziej się starała,było to widać,a Pan?był ten sam-duzo gadający,mało robiący. Pisze tu z nadzieją ,że odczyta to ktoś to wkoncu otworzy oczy na problem

To się dzieje masakra

To fest

@Spostrzegawcza

Zgadzam się jednak dodam iż pani Edyta więcej czasu spędza w swojej tak zwanej kanciapce pijąc kawę i rozmawiając przez telefon lub na drugich zmianach wraz z P. Marcinem przesiaduje na Biurowcu z panią sprzątającą tamtą część

Spostrzegawcza
@Bomberki

Tak już nawet nie chciałam dodawać tego siedzenia tej Pani na górze. A na drugich zmianach wogole nie widać ani Pani E. Ani Pana M. Przesiadują godzinami na biurowcu z Panią sprzątająca tamta część. A i Pani przychodzi na 16.30a wychodzi 18,masakra to mało powiedziane. A pan M i Pani E do 19sa wstanie najdłużej siedzieć na drugich zmianach i na tym kończy się ich praca. Wcześniej pracowała tam Pani która robiła biurowce i hale. Wszędzie ja było pełno-w dobrym znaczenia tego słowa. Posprzatane było,nie raz byłam świadkiem jak myla szafki na górze z kurzu,a teraz zobaczcie jak one wyglądają. Też pewnie nie raz zrobiła coś źle czy siedziała w kantorze na górze,ale robota była zrobiona i to było widać.

@Spostrzegawcza

Hmmmm co do pani Sprzatajacej biurowiec pani przychodzi na 16:30 wychodzi 18 gdyż to Mama pani Kasi kierownik zmiany więc jest uprzywilejowana są równi i równiejsi

@Bomberki

Pani sprzątająca biurowiec nie ma w nim być 8 godzin tylko posprzątać biuro i iść do domu. To chyba jej sprawa czy zrobi to w 2 godziny czy 5.

Pracownica
@Bomberki

A jakie ma to znaczenie czyja to mama skoro jest zatrudniona w zewnętrznej firmie?

Bomberki

Pani sprzątającą biurowiec jest zatrudniona na 1/5 etatu czyli na 4 godziny od 16 do 20 a nie od 16:30 do 18:00

@Pracownica

Oj ma i to duże

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Technik kontroli jakości w firmie Tece Industrial Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Heheheh

Doczekam się odpowiedzi?

MarcinWolf

Dziś byłem na rozmowie o pracę. Przesympatyczni ludzie, szczera rozmowa-> szczere pytania , szczere odpowiedzi. Czułem się jakbym rozmawiał z kimś z rodziny a nie z potencjalnym pracodawcą. Stawka wcale nie jest mała jak na dwie zmiany. Wolne weekendy i święta.

Qs
@MarcinWolf

Jaka stawka?

annagrzybek@onet.pl

Dzień dobry chciałam się zapytać czy są przyjęcia do pracy P.Anna Grzybek numer telefonu 791494702

Czy w Tece Industrial Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Vv

Umowa o pracę

Strzelin998

Witam Chcciałbym sie dowiedziec czy sa przyjecia i na jakie stanowiska oraz jaka jest płaca na reke Czy mogł by ktos napisac

@Strzelin998

Dzień dobry, Aktualnie poszukujemy operatorów produkcji. Zachęcamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Cv można złożyć osobiście, lub przesłać na adres korespondencja@tece.pl. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, a o szczegółach zatrudnienia informujemy podczas spotkania.

Strzelin998
@Tece Industrial Sp. z o.o.

Witam Do kiedy mozna składac cv na to stanowisko

@Strzelin998

Rekrutacja jest w toku i potrwa jeszcze kilka dni.

@Tece Industrial Sp. z o.o.

Jestem zainteresowany ofertą pracy jako Pracownik Produkcj.. Wysyłam do Państwa moje CV

Myśliwy
@Strzelin998

Na rękę jest żadna. Jest przelewem.

annagrzybek@onet.pl

Dzień dobry jestem zainteresowana pracą w waszej firmie byłabym wdzięczna gdyby ktoś chciał się skontaktować że mną pod numerem telefonu 791494702

Jan

Czy są przyjęcia do pracy w TEC

@Jan

Dzień dobry, właśnie zakończyliśmy wszystkie prowadzone rekrutacje.

Jan

Naprawdę firma proponuje 3380 brutto? Przecież to jest żałosna stawka nawet 3000 na rękę nie ma. Czy ludzie tam pracujący nie widzą jak są rżnięci na kasę? Zwykła sprzątaczka więcej zarobi niż wy na produkcji tyrając na 2 zmiany. Zacznijcie się szanować. Chyba że tam sami ludzie pracują co nie umieją pisać i czytać dlatego taka stawka.

@Jan

Przestań bredzić człowieku! Od razu widać, że tu nigdy nie pracowałeś....O czym ty mówisz?! To jest jedyna firma w okolicy, gdzie praca jest na 2 zmiany, a płaca całkiem niezła w porównaniu do zakresu obowiązków. Tyrać to można na 4 brygady, a nie na 2 zmiany! Pewnie z MPC jesteś albo z Silesii i zazdrościsz!

@pracownik

Rozumiem że do pracy przychodzisz wypijasz kawkę jesz ciasteczko pogaduchy i do domu to faktycznie i tak za dużo płacą jak za taka robotę.

zarro
@Jan

a co najśmieszniejsze to i tak jest dużo są tacy co mają mniejszą stawkę a pracują kilka lat...

@zarro

No to faktycznie ten zakład to porażka płacą pracowniką 540 euro tyle jesteście warci? Socjal w niemczech wynosi wiecej niz wasza praca na 2 zmiany. Polecam nabrac troche szacunu do siebie, waszego czasu albo zmienić prace.

Robol Tece

Firma udaje że walczy z koronowirusa i stosuje stosuje środki zaradcze a jednocześnie zamiata pod dywan faktyczny stan zakażeń a to co się dzieje rano przed 6,00 oraz 14,00 to szczyt hipokryzji: stoją twarzą twarz bez masek parskają kochają itp. a kadra np kierownik modułów i pozostali udają że nic nie widzą...

Zapracowany
@Robol Tece

Firma nic nie ukrywa. Wszelkie informacje odnośnie obecnej sytuacji są wywieszone na tablicy z ogłoszeniami przy schodach. Zapewnione są środki ochrony osobistej, a to, że większość nie potrafi, lub nie chce ich używać jak trzeba, to już nie firmy wina. Wszyscy jesteśmy dorośli i nikt za nikim nie będzie biegał kilka razy dziennie jak za 5 - latkiem i mówił non stop, że maseczka ma zakrywać usta i nos, a nie same usta, samą brodę, lub jak to w skrajnych przypadkach bywa - łokieć ;) pretensje należy mieć do tych, do których podstawowe rzeczy nie docierają, a nie do firmy. Taka prawda. Bolesna, ale prawda

robol
@Zapracowany

Co w tym dziwnego że są ludzie którzy boją się o swoje zdrowie i życie a to że są tacy którym wydaje się że że to zabawa i nic im nie będzie to inna sprawa , być może środki jakie firma stosuje są niewystarczające...

Zapracowany
@robol

Ja nigdzie nie napisałem, że troska o własne zdrowie i życie to coś dziwnego. Tylko proszę zrozumieć, że troska o zdrowie i życie nie może być pretekstem do atakowania firmy, czy kierowników, zwłaszcza, że w naszej firmie wszystko działa tak jak trzeba, o czym napisałem wyżej. To nie firmy wina, że niektórzy pracownicy zachowują się, jakby telewizora w domu nie mieli.

wili
@Zapracowany

To wyrzuć telewizor i będziesz miał po tym sruwidzie. Jak myślisz że maska Ci pomaga to polecam rozpędzić się i głową w mur. Załóż maskę przerzuć tone węgla i zobacz czy masz czysty nos, dodam że wirus jest owiele mniejszy. A niedotlenienie organizmu prowadzi do obniżonej odporności i chorób. I nie zapomnij nie chodzić do sklepu. Po roku jak nic nie rozumiecie to żal mi was. poczytajcie artykuly z przed kilku lat na temat grypy i nikt nie srał żarem. Maska nie czyni cie niesmiertelnym a ludzie zawsze umierali. Od kiedy telewizja prawde mówi? piorą wam mózgi

Mah

Witam na jaki adres e-mail można przesłać cv

@Mah

Dzień dobry, cv i wszelkie zapytania można kierować na adres: korespondencja@tece.pl

Do Państwa wysłałem moje CV

Nie wiesz jakich skarpet używać? Zapytaj krówki on ci powie. (usunięte przez administratora) Nie, on nim jest

Prowadzicie obecnie rekrutację do pracy jeśli tak to gdzie mogę wysłać cv

basia25

witam serdecznie na czym polega praca przy montażu modułów sanitarnych?ile zmian i ile godzin się pracuje dziekumeniczny za odp.pozdrawiam

@basia25

Dzień dobry, zachęcamy do złożenia cv. Szczegółowych informacji udzielamy podczas rozmowy rekrutacyjnej.

abc
@basia25

praca jest po 8 godzin przez 5 dni i to jest plus no i zdarzają się nadgodziny i soboty ale nie za darmo ...

basia23

witam serdecznie jak wygląda praca na produkcji modulow sanitarnych ile zmian?

Aktualność
Szanowni Państwo !
Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko "MONTER MODUŁÓW SANITARNYCH". Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji. CV prosimy przesyłać na adres : korespondencja@tece.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.
Ewa 245

Witam czy są teraz przyjęcia?

@Ewa 245

Dzień dobry, na chwilę obecną nie planujemy zwiększenia zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Tece Industrial Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Tece Industrial Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tece Industrial Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tece Industrial Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tece Industrial Sp. z o.o.