Tece Industrial Sp. z o.o.

Opinie o Tece Industrial Sp. z o.o.

Aa

Mamy nowe auta więc podwyżki też będą syte????

Bb
@Aa

Po podwyżkach syte to będą łacińskie zaklęcia

Palacz

Hmmmm zastanawiam się z kilkoma innymi osobami, kiedy poleci kierownik magazynu za palenie papierosów poza obszarem wyznaczonym. My kisimy się w tej wiacie zwanej palarnią a ten łazi z petem po całym placu,. Może tutaj się Borowik wykaże, dla przykładu wywalił chłopaka z hali za palenie poza palarnią więc może teraz tego nerwusa ktoś pogoni, bo wg nas kuszących się w plarni to On łamie zasady!!!

Palacz 2
@Palacz

Jak siedzisz w tej palarni to siedź i się nie (usunięte przez administratora) bo jak tak żyjesz według zasad to jeszcze trochę i będziesz wychodził na papierosa tylko na przerwie, a przypuszczam, że teraz robisz to znacznie częściej BUCU.

Palacz
@Palacz 2

Kulturalna odpowiedź fana Borowika czy Nerwusa z magazynu???

Dość

Jeżeli nie zmieni się zachowanie kierownika produkcji albo jak kto woli Micro (usunięte przez administratora)w stosunku do pracowników hali i szefa spawalni to pora będzie poinformować odpowiednie władze o (usunięte przez administratora)w bajzlu zwanym tece. Dosyć tego, płace do niczego,(usunięte przez administratora). Wstydź się Pan,(usunięte przez administratora)czy jak się tam Pan nazywa, zatrudnił Pan kolesi, którzy zasłynęła z chamstwa i lenistwa, szczególnie szef produkcji modułowej!!!

Obserwator
@Dość

Towarzystwo wzajemnej adoracji będzie się zawsze trzymać razem, utopić potrafią dobrego pracownika w łyżce wody żeby swoje tyłki trzymać na powierzchniach. Mobbing jest tutaj na porządku dziennym odkąd Pan Przemysław się tutaj rozpanoszyl. Nie tylko zresztą on.

potencjalny pracownik

Cześć, jakie są u was zarobki na produkcji? Czy jako pracownik fizyczny na rękę dostanę 2tyś.zł?

Edek
@potencjalny pracownik

16zł brutto niestety 2tys. nie zarobisz bida,tylko same nieroby do biura przychodzą-kolesiostwo z innych firm brak słów co tu się dzieje.Własciciel czyli cały zarząd w Niemczech niewiedzą co tu wyprawiają,banda idiotów odradzam to bagno.Jest wiele innej dobrze płatnej pracy w okolicy pozdrawiam:)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Technik kontroli jakości w firmie Tece Industrial Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
cc

ten z nickiem . nastepny palant co wyzywa ludzi pewnie jestes nierobem spolecznym szkoda gadac

Jak tam polskie robaki? Dalej tyracie jak frajerzy za 15 zł brutto i coroczna 30groszowa podwyżka czy poszliście po rozum do głowy? Nawet mi was nie żal. Tfu

Andre22
@.

Chyba ty (usunięte przez administratora)

@Andre22

Norma zrobiona ze tak szczekasz?

cerr

odnosnie wpisu o studiach nick ja skoro uczyles sie dodatkowo 5 lat baran jestes bo obrazasz ludzi ktorzy ciezko pracuja

Cześć szczury, jak się jadło na stojaka za regałami barszczyk i uszka? Bo my teraz w Hotel Maria, jedzonko i alko za wasze :D zabawa, trzeba się było uczyć a nie teraz narzekać, tyle w temacie

Ta, pokolenie, daj bo mi się należy. Co? Należy się tyle ile w siebie zainwestujesz. Studiowałam 5 lat, za darmo pensji nie biorę. Rozwój ludzie, nie rozumiecie tego?

Shang Tsung

Dajcie już z tym spokój dziewczyny za duzo alko i usuncie posta

Szary pracownik

Hmmmmmmm 5 lat studiów chyba poszło na marne patrząc na styl pisania i wcześniejszy wpis o Hotelu,ale nie załamuj się JA, na naukę zawsze jest czas, kultury już się nie nauczysz ale stylu pisania jeszcze możesz.

@@@

Czika, ty mi się więcej po parkingu przed hotelem nie pętaj bo mi klientów pozarażasz. Wracaj na A4 pod Opole. (Lucjan)

Browar

A co tam podawaliscie barszczyk i uszka? Jako kelnerzy? I resztki za cudze wyjedliscie?

Ktoś

Nowa władza,nowe panujące zasady, zakaz wychodzenia,zakaz palenia poza godzinami przerwy.ale i tak naprawdę nikt nie przestrzega. Plac troszkę mała,ale uważam że adekwatna do wykonywanych czynności, największym minusem to ludzi którzy mają czas by plotkowac,obgadywać oczywiście lubią cudze życie,swoje maja widocznie za nudne. Więc między prawnikami atmosfera taka nie za ciekawa, do tego rywalizacja o premię kto zrobi więcej. Moje sugestie dla Tece Industrial Sp. z o.o.: Więcej pracy by ludzi nie mieli czasu tyle zajmować się innymi.

Nikt
@Ktoś

Wypowiedź tekstowa godna osoby, ktora skończyła trzy klasy podstawówki. Moje sugestie dla Tej osoby: Nie pisz jak nie potrafisz się wyrazić.

Hhaha
@Nikt

Albo niech nie pisze jak pije w czasie pracy :D

aaa

pisze do osoby z nick ktos wiem ze piszac ludzie nie znaja klawiatury nerwy robia tez swoje a ty wylewasz pomyje

arr

pracuje w tej fiemie kilka lat ale mam zamiar zmienic prace bo po kilku latach trzba zmienic otoczenie

@arr

Poczekajmy do wiosny dopiero się zdziwią,registry będzie robił Adk,Mom i Pod bo nas już nie będzie-powodzenia :-)

xxx
@arr

Ja zmieniłem po 11 latach i żałuję że wcześniej tego nie zrobiłem. Wszędzie byle dalej od tego syfu...

@arr

Na pewno można zmienić otoczenie, ale czy jest taka konieczność? Czy powiesz nam, jak pracuje Ci się w Tece Industrial? A może wspomnisz też coś na temat atmosfery, jaka panuje w firmie? Można liczyć na wzajemną pomoc?

@Krystyna

Atmosfera napięta chodzi o kasę mało się zarabia...

Dawid
@arr

Nawet się nie zastanawiaj też mi było trudno podjąć decyzję o odejściu zastanawiałem się gdzie tu iść do pracy ludzie mówili, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a ja jednak rzuciłem wypowiedzenie i to była najlepsza decyzja w moim życiu! Teraz pracy jest mnóstwo wysłałem CV do 5 pracodawców z czego 4 zapraszało mnie na rozmowę i mogłem sobie wybrać pracę która mi odpowiada i dzisiaj jestem dumny z siebie, że zaryzykowałem bo mam dobrą pracę i zarobki o kilka stówek lepsze, niż w tym (usunięte przez administratora) Powodzenia

Krystyna

Jeśli zdecydowałeś się jednak opublikować swój komentarz, powinieneś mieć na uwadze to, że przeczyta go wiele osób. Niestety treść Twojej wypowiedzi jest niezrozumiała i nie będzie pomocna dla zbyt wielu użytkowników. Postaraj się pisać w sposób merytoryczny i nie używać wulgaryzmów na forum GoWork.pl

Krystyna

Proszę byś nie obrażał osób trzecich na forum. Nie jest to odpowiednie miejsce do opisywania czyjegoś wizerunku tym bardziej, jeśli mogłoby to ułatwić identyfikacje danej osoby. Zapoznaj się proszę ponownie z regulaminem forum GoWork.pl: https://www.gowork.pl/regulamin

Qwenq
@Krystyna

Mam to gdzieś

Kozak w necie - p!zda w świecie. Historia prawdziwa.

@123

Chyba twój stary XD

Ktoś

Lepiej popatrzcie na kierownika produkcji modułów, ten to już wogóle nic nie robi i na niczym się nie zna, tylko chodzi kablować albo stoi przy maszynie z kawą

@Ktoś

To prawda -Ćwiartka to pajacyk jak siemasz....

Wyzwolony

Fajne jest to maleństwo grzeczna nie szkodzi nikomu musicie zrozumieć to co ja zrozumiałem jak jeszcze tam pracowałem, że pracownik produkcyjny jest tam nikim obojętnie na jakim by nie był stanowisku i jakiego by nie miał doświadczenia. Tam sprawiedliwości nie ma i nie będzie

@Qwenq

Forum GoWork.pl nie jest miejscem odpowiednim dla osób, które nie przestrzegają jego zasad. Komentarze, które nie są zgodne z regulaminem mogą zostać usunięte. Publiczne podważanie kompetencji osób trzecich również jest nie na miejscu. Jeśli chcecie wypowiedzieć się na temat pracy w firmie, róbcie to w sposób merytoryczny.

Bick

A ja bardzo lubię prezesa I wigilie jestem Zadowolony.

@Bick

Jakiego prezesa nie rozumiem?

@Bick

Czy możesz powiedzieć nam co wpływa na Twoje zadowolenie z pracy? Jak rozumiem chciałeś przekazać, że cenisz sobie współprace z szefostwem? Co miałeś na myśli mówiąc o "wigilii"? Może chodziło Ci o spotkanie organizowane w okresie świątecznym zwane "wigilią firmową"? Postaraj się pisać swoje komentarze w taki sposób by były one zrozumiałe dla wszystkich użytkowników forum.

EDEK

Co Ty chłopie wypisujesz, stawki pożal się Boże,a smieszny dyrektor za pewnie się tu czuje trzeba mu noska utrzeć..

Jurek

Nie wypisuj bzdur pajacu z biura przyjdź popracuj na produkcji to zobaczysz czy to dobry pracodawca jakby było dobrze to by masa ludzi się nie zwalniała. Dla twojej wiadomości to ten zakład już sięga dna

Txccc

To prawda ludziom zawsze mało

@EDEK

Ucieraj wszyscy tu robioną pod siebie nikt nie podoba bo każdy obešrany

duszek
@EDEK

Psy wiedzieliście na byłego dyrektora i kierownika a teraz jak wam pod kręcili obroty to narzekacie .

Majster
@EDEK

Za waszą pracę i tak za dużo. Jak Ci nie pasuje to co tu jeszcze robisz, inne firmy o Ciebie się zabijają, a dyrektor i tak jest łaskawy że norm wam nie podnosi. Piszecie jak tu źle , a dalej tu pracujecie wynika, że chcecie odstraszyć nowych kandydatów na wasze miejsce.

@Majster

Nikt tu nikogo nie chce odstraszać piszemy co dzieje się w firmie i może osoby nie znające tej firmy i myślące o pracy tutaj po przeczytaniu komentarzy pracowników zastanowią się dwa razy zaczym się tu zatrudnią. Za marne 2100zł mogę odstąpić swoje miejsce i pójść do pracy gdzie indziej za te same lub nawet większe pieniądze. Ludzie tu siedzą bo są z okolicznych miejscowości i mają blisko do pracy więcej plusów brak.

Krystyna

@duszek, powiesz nam coś na temat zmian jakie zaszły w tym miejscu pracy? Na podstawie Twojej opinii wnioskuję, że coś się zmieniło w Tece Industrial. Jakiego rodzaju są to zmiany? Czy wpływają one na pracę osób zatrudnionych w tym miejscu? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Edek

16,50 po trzech miesiącach to już po podwyżce.Porażka jakaś, omijajcie ten cyrk dużym łukiem Ja jeszcze trochę i im podziękuję:-)

cxx
@Edek

Dlatego właśnie opuscilem ten (usunięte przez administratora) A co powiesz na to że po 11 latach stawka 18.50,ja taka miałem gdzie niektorzy maja po 20 i wykonuja ta samą pracę co ja?

Stanisław
@cxx

Szczera prawda Ja po 24 latach 19zł i co mam powiedzieć jedna banda na naszych garbach się dorabiaja ci nasi polscy kierownicy mądry Pawlak i inne nieroby łapówkarze.......

Duch
@Edek

Jak Ci nie pasuje to po co tam robisz , pewnie z Ciebie taki pracownik , że gdzieindziej Cię nie chcą.

Po

Na tapczanie siedzi leń nic nie robi cały dzień..... Tak ludzie trzeba pracować a nie biadolic

@Po

A ty co serowy pedał jesteś sami nic nie robicie cała zmian tego zesranego pedała pleśniowego powinni zapodać w holokaust do pieca }{

Bbb

Jak się pracuje i z kim i jaki jest zespół

Bcc

Każda opinie to inna widać po tym kto jak pisze i się wysłania a piszących to mamy zdolnych to widać słychać i czuć pały z polskiego

Zostaw merytoryczną opinię o Tece Industrial Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Tece Industrial Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tece Industrial Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tece Industrial Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tece Industrial Sp. z o.o.