Tece Industrial Sp. z o.o.

Opinie o Tece Industrial Sp. z o.o.

Bordek

Witam wszystkich forumowiczów praca jak to praca trzeba ją szanować moim zdaniem jest ok w 2008 roku zarabiam 800 zł miesięcznie to były ciężkie czasy a teraz jest dużo lepiej. Wolę tu zarobić 2 tys niż we Wrocławiu 500 zł więcej tak ludziska do pracy się przychodzi pracować a nie plotkować i szanujcie kierownika produkcji bo jak on się zmieni to dopiero będziecie mieli powody do narzekania

Mistrzu
@Bordek

No widać ze za długo w jednej firmie 2 tys to na waciki nie wystarczy i ludzie czasami nie wiedza jakie realia są na rynku pracy

abs

Dzis dowiedzialem sie o ludziach falszywych w tej firmie ktorzy sa specjalna grupa nie do ruszenia. Odzew jednej z tej osoby jest w opiniach chodzi o duza ilosc nadgodzin zlotowy i inne podejrzne typy.Pisze ogolnikowo bo nie znam sprawy.

po narkozie

zgadzam sie z opinia kolegi bordka ale medal ma drugi koniec .Czyli niektorzy tzw liderzy swoim postepowaniem niech naucza sie osobistej kultury.Zblizajacy sie swiateczny czas zmusi do przemyslen i reflekcji.

xxxx
@po narkozie

bordek to dupowłazie bez wazeliny

edmund

chcialem wszystkim zyczyc wesolych swiat a w nowym roku lepszej atmosfery do pracy.Wspomniec chcialem naszego kolege Wojtka jestes z nami !!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Technik kontroli jakości w firmie Tece Industrial Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
bez znieczulenia

Krytyka jest domena demokracji i to trzeba madrze wykorzystac.Co niedawni nasi koledzy zostali liderami i jednemu z nich przestawilo sie w glowie.Niedawno skrecal ramy a teraz jest zwyklym gnojkiem. Nie szanuje ludzi tylko ich poniza.A tak nie powinno byc zespol ma byc jedna druzyna .A stosowac niechec do dawnych kolegow.Pokora i madrascia mozna wiele wiecej zdzialac.Kiedys koledzy dzis wrogowie!!!!!

Nie nie nie, pomimo zmian jeszcze większe nie dla tego obozu za śmieszne pieniądze. A z biurowych pracowników nikogo nie lubię bo ich nie da się lubić, zarabiają więcej nie robiąc nic, bez wyjątków!!!

W. D.

D. W.

Znajoma pracuje w obecnym TECE INDUSTRIAL dawniej TPS i gdy opowiadała o tym jak się tam pracuje to włosy na rękach stawały dęba. Zaintrygowały mnie takie eksperymenty a racja zawodu dziennikarza zmusił do odwiedzenia tego miejsca. Pretekst oczywiście poszukiwanie pracy. Udałam się w to dziwne miejsce jakiś czas temu i od samego wejścia powitał mnie lodowy podmuch zza wielkiego dziwnie wyglądającego pulpitu jak na promie kosmicznym. Pani sekretarka jak mniemam z miną mówiącą żeby wyp........ kazała mi iść do kadr, szkoda tylko że biedna istota nie wiedziała że wchodzący do firmy człowiek nie wie gdzie są owe kadry. Skwaszona sekretarko myślenie jeszcze nikogo nie zabiło a to ty jesteś pierwszą, w tym przypadku nietrafioną widocznie wizytówką firmy!!!. W owych kadrach odbiłam się od drzwi, bywa..... Cicho weszłam do dziwnego łącznika między biurowcem jak się potem dowiedziałam a halą produkcyjną, po drodze o mało nie zabił mnie zapach jak toalet, koszmar. Stanęłam w drzwiach i wypatrywalam znajomej, nagle drzwi łącznika otworzyły się i wpadła torpeda w postaci łysawego, ubranego w dziwną skórzaną marynarkę czlowieczka, który wyzywał dość wyraźnie jakąś damę, pewnie z biurowca (od znajomej dowiedziałam się że to kierownictwo magazynu, powszechnie nielubiane w firmie). Szanowny dziwny człowieku nie wyklina się pod nosem nikogo widząc kogoś obcego w pomieszczeniu, ale człowiek uczy się podobno całe życie. Znajoma zlękniona wypatrzona w końcu mnie zauważyła ale idąc do mnie otrzymała po drodze opr. od jeszcze dziwniejszego małego czlowieczka w okularach i brzmiącego jak jakiś klucznik, obwieszonego zresztą kluczami. Okazało się że ten typek to jakiś majster ale brakowało mu kultury osobistej również. Porozmawiam przez chwilkę ze znajomą a w międzyczasie przebiegła obok nas dość wysoka Pani z plikiem papierów w ręce i o dziwo powiedziała dzień dobry i coś miłego w stronę znajomej( fajna dziewczyna z magazynu - tak brzmiał opis od znajomej), potem przeszła niejaka Pani Marta też lubiana i Pan Swatek podobno prokurent ale nieprzyjemny typ w odbiorze. Pojawiła się jeszcze jedna Pani ale imienia już nie pamiętam Ewa albo Ela. Na końcu pokazał się bardzo elegancki PAN białej jak od Chajzera koszuli i okazało się że to terazniejszy Pan Prezes firmy, jednak i tutaj ani dzień dobry ani nic innego a to podobno mężczyzna powinien witać się pierwszy. W tej krótkiej wizycie posłucham kilkudziesięciu kąśliwych przekleństw osób idących na piętro w owym budynku, nawąchałam zapachu moczu i to było koszmarne i napatrzyłam jak pracujący tam ludzie uwijają się jak mróweczki a brygadzista ma to za nic i wyciera twarz i pluję jadem w ich stronę. Wszystko to pokazuje jak mały jest ciężko pracujący człowiek a ci którzy trzymają w takich miejscach władzę mają się za lepszych niż reszta. Bardzo to przykre i to wszystko za bardzo małe płace, o których wiem bo widziałam odcinek owej znajomej. Dawać się poniżać za takie żenujące pieniądze to przykre ale nikt tam z tego co widziałam, słyszałam i czytałam nic sobie nie robi, nikt z tych ważnych oczywiście. Wcale mnie nie zdziwi jak ludzie będą z tej firmy odchodzić czy odchodzą bo szkoda nerwów na takie coś.

W. D.
@D. W.

tylko CBA

Na uklady nie ma rady???? Made in china2€. Made in Poland 3€ ????

Paulla

Wszyscy ważni i ci bardzo ważni zapominają o tym że szacunek do ludzi którzy ciężko pracują na ich lepsze życie jest bardzo ważny, a kultura to coś więcej niż bakteria w jogurcie!!!

Rozczarowany

Witam wszystkich nie polecam w tps/tece pracy! (usunięte przez administratora) bajko pisarze, na zebrania z krową szkoda czasu , bo moim zdaniem miejsce krowy jest na pastwusku lub w oborze a nie w zakładzie produkcyjnym . Jak to krowa dużo ryczy a mało mleka daje. Według mnie to likwidator zakładowy, zamiast poprawy jesteśmy zmuszani do zmiany miejsc pracy , dzięki jego podwyżką płac. Z naszych kolegów (liderzy ) zrobił essmanow brakuje im tylko pałek, A zakład przeobraza się w prawdziwy (usunięte przez administratora). Serdecznie zapraszam koledzy jeśli chcecie przypomnieć sobie lekcję historii brakuje tylko napisu i bramy z obozu przed wejściem .

Nie polecam nikomu tego zakladu pracy, zero szacunku do pracownika. Pracodawca mysli ze moze wszystko. A co do wyplat a raczej zasilkow bo tylko tak mozna to nazwac to szkoda slow. Podwyzka zwana konkurencyjna rowniez jest malo zabawna. Nagle duzo wieksze normy przy zalosnych zarobkach. Wlasnie spada powoli lawina wypowiedzen. Wyplaty wygladaja jak zasilek dla bezrobotnych i tylko czekac az prezes krowka razem z kierownikiem swatkiem sami zaczna pracowac bo nikt nie bedzie robil za takie pieniadze! ODRADZAM PRACE W TYM ZAKLADZIE!

bez znaczenia

reformy pana k... sa poprostu do bani wiecej pacy malo placy !!!!!!!!!!!!!!!!

HBGG

W TAKIEJ ATMOSFERZE PANIE PREZESIE NIESTETY NIE DA SIE PRACOWAC DLATEGO NIECH SIE PAN NIE ZDZIWI ZE CZESC PRACOWNIKOW PODZIEKUJE PANU. NIESTETY Z TAKICH METOD TAKIE JAKIE PAN STOSUJE ZAKLADY PRACY ODCHODZA.NIECH PAN SIE NIE ZDZIWI ZE ATMOSFERA PANUJACA TU TO BECZKA PROCHU.

Cytujac: Ludwig von Milses Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalności i posłuszeństwa. Jest mu winien usługę, za którą otrzymuje godziwą zapłatę, będąca nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem. (usunięte przez administratora)

:-)

Tylko,że Ci na górze nie liczą się z ROBOLAMI. Nadchodzą zmiany,złe zmiany. Będzie ciężko pracować po zmianach. Nowi kierownicy ,liderzy...Zacznie się koszmar, ludzie zaczną się zwalniać. Poprzednie wpisy nie dały tym na górze do myślenia więc zmian nie będzie. Jedyna zmiana to ta,że będą dwie,trzy zmiany .ROBOL będzie zarabiał średnią krajową,a za takie pieniądze nikt nie zostanie w tym syfie. Masowe zwolnienia będą na wiosnę.Papier w toalecie to jedyna zmiana,która chleba ROBOLOM nie da. Zakazy,które do niczego nie prowadzą doprowadzą do chaosu .Czy ktoś się liczy w tej firmie prócz władzy,nikt, Człowieka nie szanowała poprzednia władz to dlaczego ma to robić nowa, Dać im dwa tyś.na m-c to zobaczymy czy dadzą radę.

@:-)

Już to powoli widać... Coraz mniejsze zarobki a roboty więcej i tylko pretensje że mało zrobione. A to dopiero koniec roku, aż strach pomyśleć co będzie się działo od nowego roku ☹️

admin

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy TPS Sp. z o.o. www.tece.pl? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

TPS KRÓLOWIE ŻYCIA
@admin

Witam, pracuje w tej firmie ponad pół roku, na początku wydawało się być nie najgorzej. Po pewnym czasie kiedy majstrowa zauważyła że daję sobie radę we wszystkim bez konieczności dłuższego szkolenie, zaczęła mnie rzucać praktycznie po wszystkich stanowiskach i robiłem co kazano za marne grosze.. To pakowałem na każdej lince, montowałem no poprostu różności, nikt tego nie docenia, mają Cie w (usunięte przez administratora) i masz zapiepszać bo auto czeka na załadunek, tak za każdym razem twierdzi brygadzistka. Kiedy zaczęły mi się problemy zdrowotne, to nie sądziłem, że za jakiś czas dostanę wypowiedzenie umowy, przecież jaki miałem wpływ na to, że akurat coś się ze mną działo i będę chorował. Poszedłem więc do kierownika zapytać czy jest możliwość wycofania tego wypowiedzenia, bo wiem że jest taka możliwość, co się okazało już wcale nie chodziło o chorowanie, nagle pojawiła się nowa przyczyna mojego zwolnienia, a mianowicie taka, że dnia którego je dostałem, nie spakowałem bodajże 33 instrukcji na 100 kartonów i kierownik stwierdził że nie może sobie pozwolić żeby ktoś taki jak ja pracował nadal w tej firmie, ponieważ to są duże koszty, a przecież robię w tej firmie wystarczająco długo i nie miałem prawa się pomylić. Ja dodałem do tego, że kiedy ludzie z którymi pracuje chodzą co chwilę na kawę, a później nadrabiają zaległości w bardzo szybkim tępię to dostałem zrypy, że zganiam winę na innych. Także sami widzicie, majstorowa królowa życia, a Kierownik król TPS.. Każdy boi się odezwać bo w każdej chwili może dostać taki sam papierek jak ja :) Nie polecam z całego serca ! PS. Kierownik to zwykły cham, człowiek bez kultury. Uważajcie

Gość ktoś
@TPS KRÓLOWIE ŻYCIA

Pracuje tam od ponad roku. Brak szacunku do ludzi i zwalnianie to norma. Alkohol jest na porządku dziennym (a co z monitoringiem?!)mobing ,który jest na porządku dziennym też norma. Majstrowie to prostaki a ich rodziny to Królowie Życia. Ploty to też norma. Jeśli nie pijesz z nimi to nie jesteś jednym z nich. Stara kadra (starzy stażem) opierdalaja się a nowi (usunięte przez administratora) za nich i jeszcze słyszą, że nic nie robią. By zarobić 2 tyś. zapitala się po 12h i każdą sobotę. 12zl za h to też abstrakcja. Mają wprowadzić zmiany ,nocki a zwalniają ludzi. Jeśli się nie spodoba majstrowie,albo staremu pracownikowi dostajesz wypowiedzenie. Jeśli ktoś chce pracować w ty syfie polecam. Osobiście sam się zwalniam, bo szanuje sam siebie a ta cała dyrekcja z Garbaczem,Krówką (ten to dopiero nic nie wie o panujacych tam NIE ZASAD)Swatkiem ,Pawlakiem (ten maleńki człowieczek to dopiero fałszywa morda) niech może w końcu zaczną być ludźmi. Firma zatrzymał a się na epoce głębokiej komuny. Pracowałem już w dwóch firmach ,ale takiego syfy i smrodu jaki panuje wctoaletach nie widziałem.

kibol
@Gość ktoś

ja też korzystam z tych kibli, miałem chyba pecha, że zawsze wchodziłem po tobie, bo nigdy szczotka nie była w użyciu. chłopie zacznij porządki od siebie

żenada
@kibol

I się zaczyna. Zarobki na poziomie pomocy z GOPS-u. Zaczną się zwolnienia jak nic. Ktoś przy zdrowych zmysłach nie będzie pracował za 1,700 zł. Na wiosnę ,a może szybciej zaczną się zwolnienia. To jest straszne pracować jak niewolnik . Czy oni myślą,że ludzie tu zostaną. NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ W TEJ FIRMIE,KTÓRA MA NAJNIŻSZE ZAROBKI NA RYNKU. Brak szacunku do ludzi w każdym aspekcie. Ciekawe czy biuro dałoby radę żyć z zasiłku dla żebraków

nie jestem robotem
@żenada

Niższe ma Storsack i Lowara jak sie nie podoba w TPS wypraszam do nich, a napewno zostaniecie tam wyjątowo potraktowani !

@żenada

Swiete słowa.....

Rozczarowany

I co, mija kolejny dzień i tydzień po wielkim spotkaniu z nowym prezesem a z obietnic nici. Jest coraz gorzej, fochy, fochy, fochy to już norma. Dużo obiecują a nie realizują nic - wymagania duże a w zamian wielkie nic WSTYD WSTYD WSTYD!!!

Robol

A ja mam to w (usunięte przez administratora)

Pracownica od bardzo dawna

Tak siedzę i czytam te wszystkie opinie o firmie w której pracuję od bardzo dawna i ciężko się z wieloma sprawami nie zgodzić, ale pamiętać należy że każdy medal ma 2 strony. Piszecie koleżanki i koledzy że np sekretarka jest niezbyt przyjemna i non stop obrażona, a wiecie co ona przechodzi po tamtej stronie firmy? Piszecie, że pracownicy kontroli jakości czy technolodzy są tacy czy inni, a skąd wiecie jak traktuje ich szefostwo danych działów. Że Pani z magazynu czasami ma zły humor razem z magazynierami, a wiecie co mają z własnym szefem. Takich stron medalu jest bardzo dużo. Co innego majster, faktycznie bardzo arogancki typ, nie mający szacunku dla nikogo oprócz tych którzy mu donoszą. Tutaj kwestia kultury osobistej wchodzi w grę a tutaj jej brak. Nowy szef, dyrektor czy prezes, nie wiem jak Pana nazywać chce, żeby przykład szedł z samej góry, tylko oprócz Pana i jednostki jeszcze jednej, może dwóch,tylko że nie ma tam żadnego przykładu godnego naśladowania i nad tym trzeba pracować. I wymagać. My sami też nie jesteśmy idealni, przestańmy każdy każdemu nogi podkladac to będzie się do tego zakładu przychodzić z wielką przyjemnością!!! Uczymy się wzajemnego szacunku!!!

Ja!!!

Coraz gorzej jest w tym cyrku, obozie czy jak to nazwać i nie zapowiada się lepiej. Obietnice lepszego są ale jakoś tego nie widać, góra zrozumiała a dół ma za........ Brak szacunku do pracownika to tutaj norma, foch goni focha od góry do dołu. Trzeba powiedzieć w końcu dosyć!!!

Może w końcu czas na zmiany? nie pozwólcie sobą g

Powiem tak, jeśli nowy prezes chce mieć porządek i dobrze rozwijającą się firmę to przede wszystkim powinien zwolnić i to bez włocznie kierownika, Stanisława Swatka. Nie mam zamiaru wypisywać jak jakiś patus jakichkolwiek wyzwisk na temat tego prostackiego typka. Zrobię to sam osobiście bo wcale się go nie boję i szczerze mówiąc już nie jeden z Was by to zrobił tylko trzęsiecie portkami jak małe dzieci. Prawda jest taka, że żadnej łaski nikomu nie robi zatrudniając Was do pracy, to MY robimy największą robotę, za naszą pracę oni dostają pieniądze, kible same się nie skrecą, a stawki i sposób w jaki ten człowiek traktuje ludzi i myśli, że jest panem świata, jest niedopuszczalny. Ludzie weźcie się w garść i nie pozwólcie się zastraszyć nie jesteście niewolnikami i dobrze wam radzę, jeśli coś nie gra, coś wam nie pasuje, nie bójcie się o tym mówić i przede wszystkim nie pozwólcie sobą rządzić, to Wy robicie na nich a nie odwrotnie i gdyby nie Wy to mogli by sobie tylko pomarzyć o tym co teraz mają

Zostaw merytoryczną opinię o Tece Industrial Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Tece Industrial Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tece Industrial Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tece Industrial Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tece Industrial Sp. z o.o.