Tece Industrial Sp. z o.o.

Opinie o Tece Industrial Sp. z o.o.

wolnosc

nie ma wolnosci jest niemiecka swinia i szmalcowniki od prezesa po liderow

Prezes

Stawka na początek 12 zl na godzinę. Toalety jak na PKP za PRL, można się zarazić. Córka Pana Wiesława wisi w google na telefonie, dziewczyny walą w ch°ja, siedzą jak łanie.. Pracownicy to jedna wielka rotacja, przychodzą i odchodzą. Niech nowy prezes weźmie się wreszcie "za porządek".

Smieszny Łukaszek
@Prezes

O co wam chodzi?

obozy pracy

volvo pół miliona 100tysięcy na koncie a my tylko00000złł ładnie tak.!!!!!!!!!!!

w deche

dzis zabawa i karnawal w firmie bajzel ze glowa boli brak pieniedzy i dosc nedzy

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Technik kontroli jakości w firmie Tece Industrial Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
gazior

ten zaklad to parodia jak byl prezez pan edek wszystko gralo a teraz rogacizna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Karas

Ludzie czemu Wy tego Serka(Twaroga)nienormalnego w łeb nie strzelicie,zapytajcie jak stelaże wywoził...!!!!!!!

Bajki bajeczki

Do prezesa TECE! Jeśli macie problem z obsługą zasranych komputerów i nie potraficie wysłać wynagrodzeń na czas to pobawcie się w gołębie weźcie kapuche w dziób i zapierdzielajcie do ludzi bo w przeciwieństwie do Ciebie nie stać ich na Volvo za kilkaset tysięcy złotych i co niektórzy ledwo wiążą koniec z końcem bo przecież jak tu wyżyć za 1900 zł?! Pozdrawiam Pana mądrego i życzę samych sukcesów. Ps. Proszę kupić sobie nowe spodnie z dużymi kieszeniami żeby było można jak najwięcej kapuchy wcisnąć ..

Bzdety
@Bajki bajeczki

Przecież oni się nie przejmują,bo wiedzą,że będziemy zap.....za darmo. Dipy i brzuchu im tylko rosną. MY będziemy zawsze traktowani jak śmieci. Panie prezesie A gdzie się podziały ludzkie odruchy. Kiedy odsetki za nieterminowe wypłacenie pensji?!

Sylwester.P

Po wizycie dr. Fraitaga konto firmy zablokowane...

Pieprzone dziadostwo pytam się gdzie jest do cholery wypłata!!!!!!!!!

Teraz pracujemy bez wynagrodzenia bo fundusze na ten rok skonczyly sie!!!!!!!

.....

Nieterminowe wypłacenie wynagrodzenia jest wykroczeniem, za które pracodawca może być ukarany karą grzywny w wysokości od 1 do 30 tys. zł. Kara może zostać nałożona zarówno na samego pracodawcę (jako podmiot), jak też na kierownika jednostki zatrudniającej pracownika. Pracownik, który nie otrzymał w terminie wynagrodzenia powinien zawiadomić o tym Państwową Inspekcję Pracy, która powinna wszcząć postępowanie kontrolne. Gdzie są moje pieniądze ja się pytam (usunięte przez administratora)

kat

co to jest kasy nie ma na czas balagan jak nie wiem co dala ciala kadra .........

Myślę że...
@kat

Ludzie nie widzieli wypłaty od 1.5 miesiąca, a ta ostatnia to raczej jałmużna. A teraz jeszcze mają problem z wypłacaniem na czas. Malo tego mówią że mają do tego prawo a to goowno prawda. Porażka

Ufff
@kat

A po co nam kasa. Tak źle to jeszcze nie było. Nowy prezes jest po to by rozwalić firmę?!. MY MAMY RODZINY,KREDYTY I inne zobowiązania!!! Kto jutro na 1 zm. do pracy-oczywiście za fri!!!

malt..

zuzyty czlowiek w dziurawych chwilach w znoszonych myslach pracy i nadgodzin w zapomnianym czasie o rodzinie , zaszyty w kacie i w kazdej chwili tylko .... TECE oczym snic o wolnosci gdy zawola : pojde boso pojde boso pojde boso .....................

nathan

jeszcze troche i pojde boso z stad i nie bede plakal

W tej firmie niczego człowiek się nie dorobi. Chyba, że komuś odpowiada praca za dwa tysiące nie ma rodziny na utrzymaniu, nie ma samochodu, nie pije nie pali nie ma potrzeb mieszka u rodziców lub zwyczajnie nie ma się gdzie podziać po skończeniu szkoły to może przyjść. Miały być podwyżki, a jedynie są podwyżki norm. Ostatnio słyszałem, że chcą zlikwidować premię i wliczyć ją do stawki godzinowej ma to zachęcić nowych ludzi do przyjścia tu do pracy za 16zł na godzinę tylko co z tego jak wychodzi na to samo ze stawką 13,50 + osobno premia czyli nadal mamy 2 tysiące z taką polityką życzę powodzenia w naborze ludzi????????????

Lider

Ludzie zwalniajcie sie czym predzej bo nie bedzie tam nigdy lepiej, nigdy nikt nikogo nie szanowal ani nie docenial i to sie nie zmieni. Zycze rozpadu tego marnego teatrzyku a swatkowi i krowce miesiecznych dochodow w wysokosci polowy "pensji" pracownikow! Kto ma glowe na karku odsunie sie od tego syfu jak najpredzej.

wania

pisac i krytykowac nie ma co trzeba poprostu zmienic prace

bez znieczulenia

to przecztalem co pisze tzw ajsza leb mi peka doslownie tzw kolchozy amozon tece i inne do obozy dla niewolnikow nic dodac nic ujac

ajsza

wy ludzie sami pokazujecie ze mozna sie zajechac za te kase co drugi ledwo wyrobi norme a potem sie dziwicie-ze ten a tamten awansowal mimo ze burak i nierob,u mnie jest to samo a robie od 3 lat w amazon tyle ze ja mam mozg,poniewaz pol zdrowia mnie ta praca kosztowala,kosztuje,bede ja zmieniac po zabiegu szpitalnym i pojde na jakis kurs w miedzyczasie-chcecie miec lepiej to zainwestujcie w siebie a nie-w narzekanie

ajsza

w kazdej pracy sie narzeka-a o tps slyszalam od kolezanek dobre opinie.jak wam nie pasuje robota to idzcie do amazon-tu to dopiero szanuja pracownika-zapierdzielasz po 40 km dziennie,do tego dzwigasz,normy na piku-120 na godzinie,na resiwie-480 na godzine,na paku-od powyzej 100 do 550/h a na rebinie-550 na h.dodaj do tego tony kurzu w powietrzu i dzwiganie powyzej norm,rwe kulszowa i dyskopatie po 2 latach pracy-to moze docenisz robote na miejscu z normalniejszymi normami

Od dawien dawna

Pracuje tu od kilku lat i moje oczy wiele tu widziały A uszy wiele słyszały. Ale co teraz się tu dzieje to jakiś mało śmieszny żart. Kierownik zmiany jak i liderzy mają swoich ulubieńców. Ciężko mi zrozumieć jak Mariusz Twaróg może być tak arogancki chmowatym człowiekiem jednych gnoji drugim mało do tyłka nie wejdzie nie nadaje się na ta funkcję powinien wrócić do skracania, a liderzy to tu dużo mówić szybko zapomienli że byli taki szarymi robolami jak my. Liderka małego montażu ma swoją stała elite której nie tyka, a nowe dziewczyny są rzucane to na to stanowisko to na tamto bo stare pracownice nie będą naginać jak to kiedy usłyszałam lepiej tym nowym dołożyć roboty bo one przecież muszą mieć czas napić się kawki posiedzieć i pogadać. Lider dużego montażu to zwykły gnuj i donosiciel. Nie szanuje kolegów z ktorymi tak do niedawna skręcal. Wszyscy podnoszą normy Ale nie zastanowia się nad tym że ludzie nie są w stanie tych norm im zrobić. Przykre że tak nami pomiataja. Ci młodzi ludzie którzy tu pracują czekaj tylko do wiosny żeby się stąd zwolnić i pójść do nowej pracy a nowe osoby jak przyjdą i zobaczą co tu się dzieje i posluchaja opinii innych też długo tu nie zostaną. Nowy prezes chce dla nas dobrze ale zaczął nie od tej strony co trzeba.

Myślę że...
@Od dawien dawna

Przestańcie myśleć że nowy Prezes chce dla Nas dobrze. Jedyne czego chce to więcej pracy, a podwyżki które dał na pewno nie są adekwatne do tego co zaraz z Was wycisną. A większość ludzi gdy dostanie namiastkę władzy to się zmienia i nie ma co myśleć, że gdyby liderem jakiegokolwiek działu był ktoś inny to byłby lepszy. Zawsze ktoś ma swoje sympatie i antypatie. Dziś jest lepiej Tym, a jutro będzie lepiej Tamtym. Więcej luzu...

Zostaw merytoryczną opinię o Tece Industrial Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Tece Industrial Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tece Industrial Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tece Industrial Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tece Industrial Sp. z o.o.