Opinie o Sempre Farby Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sempre Farby Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sempre Farby Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sempre Farby Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

obecny

Hehe Młody Prezes nie jest taki zły ... Nowy Dyrektor(usunięte przez administratora) ale widać ,że wie co robić , oby tak dalej bo(usunięte przez administratora) to chyba nie za bardzo wie jak się odnalezć w dobie obecnych zmian na rynku . Wszystkiego dobrego w 2014 .

kolorek

Obiecują a nic nie dają - ZERO katalogów, ubrań i siatek. Kicha na całego. Pewnie zaczną się bezpłatne urlopy. (usunięte przez administratora)

Orze.....ł

Witam co tam słychać na firmie jak tam panowie podwyżki dostajecie jakie czy jak zwykle niema dla pracowników podwyżek A robi tam kto jeszcze za moich Czasów starych !!!

znający sprawę

Marcin liczysz że wrócisz do pracy?

Pracownik Biurowy

pytania może i na miejscu sposób rozmowy może i ok ale nie miało nic wspólnego z późniejszą rzeczywistością. Pogarda i zrzucenie człowieka do podłogi

poprzednia praca zakres obowiązków

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
?

Ja sie pytam,kto był odpowiedzialny za zakup wózków widłowych,jaki (usunięte przez administratora) kupił nowe wózki bez dachu,teraz jak leje to trzeba folią zakrywać by na łeb nie leciało, proszę o wyciągnięcie konsekwencji finansowej wobec tej osoby.

baron

co taka cisza:instniejecie?

dziunke

Sempre Farby producent materiałów dla budownictwa, farb, tynków i systemów ociepleń poszukuje pracownika na następujące stanowiska: Regionalny Przedstawiciel ds. Hurtu i Inwestycji na woj. mazowieckie

duch33

Witam.Mam być na rozmowie rekrutacyjnej w sprawie pracy w tej firmie może ktoś może mi napisać czego się mogę spodziewać w tej firmie pod względem wynagrodzenia i jak to jest że wszyscy mają regionalnych kierowników sprzedaży a nie jak tu czytałem przedstawicieli handlowych z powyższych wypowiedzi nie zadużo można się dowiedzieć tylko same narzekanie .Czy firma regularnie wypłąca wynagrodzenie ,czy są premie za obroty jakie narzędzia dają do pracy dodam że chodzi o pracę jako mobilny przedstawiciel handlowy lub jak kto woli regionalny kierownik sprzedaży.Pozdrawiam.

Goetze

ja mam mieszalnik z sempre od jakiegos czasu i nie moge narzekac.interes dobrze idzie.

obserwator

A Si-Si już mają dawno ... i to całkiem niezły

nick

Pewnie potrafią zrobić. Jak trzeba będzie - to zrobią. Spokojnie. Adex-Bud rozwija się synergicznie i z głową. Pozdrawiam. Klient Adex- Budu

XYZ

Witam, Chciałem składać CV jako PH do Sempre- ale się tu naczytałem! Może wiecie, z którym z chłopaków można zagadać, który najdłużej pracuje i będzie mógł powiedzieć coś więcej. Na tych forach różnie bywa:)

melisa

ale się wam powodzi, żeby w czwartek juz wolne sobie robić, czyżby oszczędności na firmie się pojawiły/? skoro mamy wolne to może cosik do koperty dostaniemy?

mały

pozdrowionka dla chłopaków z produkcji, jak i kierowników produkcji bo to najlepsi ludzie na firmie, chyba jako jedyni z którymi mozna się dogadać, pp śmiać.(usunięte przez administratora)

leon

witam- zasypało was, nikt sie nie odzywa, czyżby znowu na bezpłatne firma się wybrała??

do kobieta

To jest nas więcej - kogo masz na myśli pisząc (usunięte przez administratora) To ile nas jest????

@

No i sprawa się rypła, ciekawe, która to taka zazdrosna na firmie o (usunięte przez administratora)?Gdyby nie kasa to by o was nie pisali, widać co z czego się bierze. Najlepiej dostać coś od kogoś, niżeli dotrzeć do sukcesu od zera. Ale do tego zera dążycie Panowie, coraz to gorzej.

gin

zapytaj w mops-iew Sosnowcu

bylekto

co taka cisza?firma nie istnieje że nic nie wpisujecie?

Pytajnik

To znowu bezpłatne urlopy zrobili? Ciekawe gdzie jest PIP, skoro ludzie mają urlopy wypoczynkowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Sempre Farby Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Sempre Farby Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sempre Farby Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sempre Farby Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sempre Farby Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sempre Farby Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Gen. J. Kustronia 60
    43-301 Bielsko-Biała