Mebelux sp. z o.o.

Ostróda

Opinie o Mebelux sp. z o.o.

Mgr inż

Firma zadzwoniła z propozycją pracy, zaoferowała oczywiście 2000 brutto, dla kogo? Polaka ostródzianina mgr inż dwa lata kierowniczego doświadczenia, 2 lata doświadczenia w różnej maści oprogramowaniu CAD, cam, Mes itp... Polecam Ukraińców, może spełnią wymagania. Tylko jeden taki to średnio 5 tysięcy. Musicoe przecież dać im chatę, jedzenie..no i za 2000 brutto to by was zabili ruskim śmiechem... Brawo dla wspierania ostródzianina którzy się całe życie uczyli, żeby móc pracować w Ostródzie , a nie mają szans nawet na 2000 brutto w ostródzkich firemkach... Ocena, negatywna, nie mam chęci pracować dla was..

Tomek

Osoba rekrutująca, czy też dzwoniąca do kandydatów (jakiś facet) skutecznie zniechęca do podjęcia rozmowy z firmą, a co dopiero mówić o przyjęciu propozycji. Zadufanie i wodę sodową można wyczuć od razu. Strasznie aroganckie podejście, już na tel... Nie podejmę nawet, jeśli propozycja padnie. A szkoda, bo na pozycjach decyzyjnych, mających kontakt z ludźmi powinny być osoby bez EGO wielkości województwa. I nie oszukujące piszą o 4000 brutto, a propozycja pada 2000 brutto... bez podstaw...

Jacek
@Tomek 23.09.2017 10:33

Dzień dobry. Nie wiem z kim Pan rozmawiał, że Pan odniósł takie wrażenie. Do każdego kandydata podchodzimy poważnie. Kwota o której Pan wspomina jest dla fachowca który spełnia wymagania podane w ofercie. Jeśli ich nie ma i musimy poświęcić nasz czas na szkolenie takiej osoby to nie możemy dać wynagrodzenia o którym mowa.

Andrzej
@Jacek 28.09.2017 10:24

Niestety radzę popracować nad dobrą formą. Nie wypada odnosić się do kandydatów w sposób nieuprzejmy. A gdy dzwoni Pan do kandydata z wykształceniem wyższym np doktor lub jakiś mgr, z doświadczeniem w przeróżnych programach CAD i branżach, wypadałoby zachować dobrą formę komunikacji. Do mnie też Pan dzwonił i używał zwrotów wręcz pyszałkowatych, traktował Pan z góry, nieuprzejmie. Zaproponował Pan 2 tys. Brutto człowiekowi z wieloletnim doświadczeniem. Więc albo Pan kłamie, lub też oferujecie 2500 netto profesorom z 10 letnim doświadczeniem. Taki standard w Ostródzie to dla ludzi po studiach z doświadczeniem to 3500 na start w obecnym czasie, gdybyście się nie orentowali. Nie mogę ocenić tego pozytywnie. Otóż przez z Pana poprzednikiem, czy też przełożonym w innym zakładzie meblarskim i uważam, że ma więcej taktu i dobrego wychowania. Ocena negatywna pana zajmującego się ofertami pracy.

rrr

Nie polecam iść do tego zakładu na stanowisko technolog. Strata czasu i nerwów.

daniel

na jaką podstawę może liczyć elektro - mechanik @samul, bo zastanawiam się nad aplikowaniem ale w ofercie ni ma zbyt wiele szczegółów na temat warunków zatrudnienia

Quba

Witam. Technologa szukają. Starego zwolnili czy co? Kos może napisać co się dzieje w tej Firmie?

Z całą stanowczością zgadzam się z przedmówcą.Dodać jeszcze należy ze nowy dyrektor nie dość że szuka haka na wszystkich i wszystko to jeszcze potrafi zastraszać pracowników (z tego co wiadomo miał problemy w poprzednich firmach).Ten "człowiek" nie ma pojecia o kodeksie pracy ani cokolwiek z nim jest związane.Chce się pozbyć starych pracowników dzięki którym firma przetrwała tyle lat.

Praca w firmie była dobra dopóki nie zaczęła nią rządzić pani [usunięte przez moderatora]. pracuje tam od 6 lat a tak źle nie było nigdy zarobki spadają na początku zarabiałem więcej niz teraz ludzi przewinęło się mnóstwo teraz zostali tylko ci co maja kredyty do spłacenia i za 1200zł siedzą bo nie maja wyboru. Było nieciekawie ale po przyjściu nowego kierownika produkcji popsuło sie zupełnie. zatrudnia swoich ludzi płaci im dobrze a pozostałym daje umowy na zlecenie z płacą minimalną bez perspektyw na coś więcej. i szuka haka na każdego żeby można było mu jeszcze cos zabrac albo kazać zostawać po godzinach w ramach odrobku. omijajcie tą firmę z daleka bo to gorzej niz obóz pracy dobrze tylko ze pracownicy na dole są w porządku. Będzie mi ich brakowało bo ja już się uwalniam powoli od tego [usunięte przez moderatora].

Zostaw opinię o Mebelux sp. z o.o. - Ostróda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mebelux sp. z o.o.