counter
2 7 25 5 1
xxxxx

Nie polecam pracy w tej firmie !!!

Tak5Nie

Jarosław Nowy wpis
@xxxxx

Co takiego spowodowało, że nie polecasz pracy w Mebelux ? Powiedz coś więcej na temat plusów i minusów zatrudnienia w tym miejscu.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 420 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Mebelux sp. z o.o.?

Polecam :) Nowy wpis

Zrobili porządne meble. Szkoda że fronty na poddasze aż sie otwierają hahaha

Fuuu Nowy wpis
@Polecam :)

Tak :P

X

A ja nie nie... aby uformować łuk nie wychodzi. Widziałem u znajomego jaka robota a on pochwalał ja nie...

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bogna

@xxxxx Możesz uzasadnić swoją opinię? Mam zupełnie inne zdanie i polecam pracę.

xxxxx

Nie polecam pracy w tej firmie !!!

Tak4Nie

...

caly zespół z produkcij dziekuje za puste koperty z premia nowaraczna obiecana po 20

Tak11Nie1

... ...
@...

to chyba jedyna firma gdzie na święta pracownicy nie dostali żadnej premii

Tak5Nie

Niki

O co chodzi z tymi kopertami? To jakiś żart w firmie? Interesuje mnie praca.

Danuta

@Michał Jakiś czas już upłynął od Twojej aktywności na forum. Masz już za sobą rozmowę rekrutacyjną w Mebeluxie? Jeśli tak, to napisz nam, w jakiej atmosferze się odbywała, i jak finalnie Ci poszło. Bez wątpienia Twoja opinia pomoże osobom, które będą ubiegały się o pracę w tej firmie. @Gregor To prawda Mebelux często szuka nowych ludzi, ale nie tylko do eksportu http://mebelux.com.pl/pl/works.html Czy może już do nich aplikowałeś?

Gregor

Słyszałem, że potrzebują kogoś do eksportu. Podpowiecie jakieś wskazówki?

Michał

Witam, dostałem zaproszenie na rozmowę dotycząca stanowiska handlowca. Czy ma ktoś może przydatne informacje. Jaki zakres obowiązków jakie narzędzia pracy, jacy ludzie i ogólna atmosfera. Dziękuję za informacje.

Danuta

Wcześniej nie pisaliście zbyt wiele na temat pracy w Mebelux - może teraz znajdą się chętne osoby do podzielenia się swoją opinią na temat tego pracodawcy? Mogą być one bardzo przydatne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu. Widziałam, że firma aktualnie rekrutuje na stanowiska: koordynatora sprzedaży, operatora CNC oraz technologa. Braliście już udział w tych rekrutacjach? Co możecie powiedzieć na ich temat? Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej: http://mebelux.com.pl/pl/about.html

TakNie

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w firmie Mebelux sp. z o.o.?

Mgr inż

Firma zadzwoniła z propozycją pracy, zaoferowała oczywiście 2000 brutto, dla kogo? Polaka ostródzianina mgr inż dwa lata kierowniczego doświadczenia, 2 lata doświadczenia w różnej maści oprogramowaniu CAD, cam, Mes itp... Polecam Ukraińców, może spełnią wymagania. Tylko jeden taki to średnio 5 tysięcy. Musicoe przecież dać im chatę, jedzenie..no i za 2000 brutto to by was zabili ruskim śmiechem... Brawo dla wspierania ostródzianina którzy się całe życie uczyli, żeby móc pracować w Ostródzie , a nie mają szans nawet na 2000 brutto w ostródzkich firemkach... Ocena, negatywna, nie mam chęci pracować dla was..

Tak8Nie

Tomek

Osoba rekrutująca, czy też dzwoniąca do kandydatów (jakiś facet) skutecznie zniechęca do podjęcia rozmowy z firmą, a co dopiero mówić o przyjęciu propozycji. Zadufanie i wodę sodową można wyczuć od razu. Strasznie aroganckie podejście, już na tel... Nie podejmę nawet, jeśli propozycja padnie. A szkoda, bo na pozycjach decyzyjnych, mających kontakt z ludźmi powinny być osoby bez EGO wielkości województwa. I nie oszukujące piszą o 4000 brutto, a propozycja pada 2000 brutto... bez podstaw...

Tak7Nie

Jacek
@Tomek

Dzień dobry. Nie wiem z kim Pan rozmawiał, że Pan odniósł takie wrażenie. Do każdego kandydata podchodzimy poważnie. Kwota o której Pan wspomina jest dla fachowca który spełnia wymagania podane w ofercie. Jeśli ich nie ma i musimy poświęcić nasz czas na szkolenie takiej osoby to nie możemy dać wynagrodzenia o którym mowa.

Tak4Nie1

Andrzej
@Jacek

Niestety radzę popracować nad dobrą formą. Nie wypada odnosić się do kandydatów w sposób nieuprzejmy. A gdy dzwoni Pan do kandydata z wykształceniem wyższym np doktor lub jakiś mgr, z doświadczeniem w przeróżnych programach CAD i branżach, wypadałoby zachować dobrą formę komunikacji. Do mnie też Pan dzwonił i używał zwrotów wręcz pyszałkowatych, traktował Pan z góry, nieuprzejmie. Zaproponował Pan 2 tys. Brutto człowiekowi z wieloletnim doświadczeniem. Więc albo Pan kłamie, lub też oferujecie 2500 netto profesorom z 10 letnim doświadczeniem. Taki standard w Ostródzie to dla ludzi po studiach z doświadczeniem to 3500 na start w obecnym czasie, gdybyście się nie orentowali. Nie mogę ocenić tego pozytywnie. Otóż przez z Pana poprzednikiem, czy też przełożonym w innym zakładzie meblarskim i uważam, że ma więcej taktu i dobrego wychowania. Ocena negatywna pana zajmującego się ofertami pracy.

Tak6Nie

rrr

Nie polecam iść do tego zakładu na stanowisko technolog. Strata czasu i nerwów.

Tak14Nie

daniel

na jaką podstawę może liczyć elektro - mechanik @samul, bo zastanawiam się nad aplikowaniem ale w ofercie ni ma zbyt wiele szczegółów na temat warunków zatrudnienia

Quba

Witam. Technologa szukają. Starego zwolnili czy co? Kos może napisać co się dzieje w tej Firmie?

Tak6Nie1

Z całą stanowczością zgadzam się z przedmówcą.Dodać jeszcze należy ze nowy dyrektor nie dość że szuka haka na wszystkich i wszystko to jeszcze potrafi zastraszać pracowników (z tego co wiadomo miał problemy w poprzednich firmach).Ten "człowiek" nie ma pojecia o kodeksie pracy ani cokolwiek z nim jest związane.Chce się pozbyć starych pracowników dzięki którym firma przetrwała tyle lat.

Tak12Nie

Praca w firmie była dobra dopóki nie zaczęła nią rządzić pani [usunięte przez moderatora]. pracuje tam od 6 lat a tak źle nie było nigdy zarobki spadają na początku zarabiałem więcej niz teraz ludzi przewinęło się mnóstwo teraz zostali tylko ci co maja kredyty do spłacenia i za 1200zł siedzą bo nie maja wyboru. Było nieciekawie ale po przyjściu nowego kierownika produkcji popsuło sie zupełnie. zatrudnia swoich ludzi płaci im dobrze a pozostałym daje umowy na zlecenie z płacą minimalną bez perspektyw na coś więcej. i szuka haka na każdego żeby można było mu jeszcze cos zabrac albo kazać zostawać po godzinach w ramach odrobku. omijajcie tą firmę z daleka bo to gorzej niz obóz pracy dobrze tylko ze pracownicy na dole są w porządku. Będzie mi ich brakowało bo ja już się uwalniam powoli od tego [usunięte przez moderatora].

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Mebelux sp. z o.o. - Ostróda

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 7 ocen.