Edward Lech, Zakład tapicerstwa okretowego „Pacyfic” w Ostródzie

Ostróda

Opinie o Edward Lech, Zakład tapicerstwa okretowego „Pacyfic” w Ostródzie

metiko

Emil, bo ile osób tyle opinii. Firma jest spora, zatrudnia ponad 100 specjalistów, pracujących na halach o powierzchni 3500 metrów kwadratowych. W 2013 roku wyprodukowali ponad 7500 kompletów tapicerek.

MONGOŁ

Zakład ciągle zamieszcza ogłoszenia z ofertami pracy oferującymi stabilne zatrudnienie i wysokie zarobki.(usunięte przez administratora). W ciągu ostatnich tygodni przewinęło się tam mnóstwo ludzi. (usunięte przez administratora)

Morfeusz

Zakładzik elegancki pieniążki nie najgorsze jak za taka pracę, warunki pracy luxus a jeśli chodzi o ludzi w Zakładzie to jak wszędzie masa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ców, ale też dużo naprawdę pracowitych i uczciwych ludzi.

Pracowałeś już w firmie Edward Lech, Zakład tapicerstwa okretowego „Pacyfic” w Ostródzie? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o Edward Lech, Zakład tapicerstwa okretowego „Pacyfic” w Ostródzie - Ostróda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edward Lech, Zakład tapicerstwa okretowego „Pacyfic” w Ostródzie