Opinie o Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j. w Poznań

Ex

Jak kiedyś powiedział prezes Ryszard ze " jesteśmy jedna wielka Karlikowa rodzina " heh a jak mówią z rodziną wychodzi się najlepiej na zdjęciach ( tak to firma pozerów i udawania dobrych relacji między pracownikami którzy tylko patrzą jak jeden drugiego może podklablowac). Niestety ale myślę że nadchodzi ogromny kryzys kadrowy na markach Renault I Dacia a ten problem nazywa się dyrektor marki. Fala ostatnich wypowiedzen złożonych przez długoletnich pracowników oraz L4 doskonale o tym świadczy że dzieje się tam od dłuższego czasu naprawdę źle. Kierownik seriwsu który nadal zyje w czasach PRL i uważa pracowników za śmieci. Ciesz się ze możesz dla nas pracować itp. Dyrektor zarzadzajacy wydający się niczego nie widzieć ( nie wiem kiedyś naprawdę mialem o tym człowieku zupełnie inne zdanie byl dla mnie wzorem imponował mi, zawsze sluzyl pomoca rada potrafil reagowac ) . Niestety dopóki nie zmieni się osoba decydującą marka Renault Dacia a szczególności działem serwisu sukcesu tam nie będzie i ludzie będą odchodzić. Zostaną świezaki zaraz po szkole nie odróżniający korka miski olejowej od korka spustowego oleju skrzyni biegów. Kiedyś nie wyobrażałem sobie zmiany i nie pracowania w Karliku , na szczęście po jakimś czasie przetarłem oczy. Pozdrawiam

potencjalny pracownik

Czy ktoś wie coś o pracy w KARLIK ENERGY na magazynie ?Jakie kierownictwo ,atmosfera ,możliwości rozwoju ,finanse ,premie itd?

@potencjalny pracownik

Nie wiem jak w magazynie ale w dziale handlowym atmosfera bardzo dobra i uczciwe zasady rozliczania. Ja jestem zadowolony

Potencjalny pracownik

Ok dziękuję .A jakiej miesięcznej premii można się spodziewać będąc pracownikiem Karlik Energy?Tzn jaki rząd wielkości 100 zł na rękę czy raczej wyższe kwoty ?

@Potencjalny pracownik

@Potencjalny pracownik Niestety nie wiem jak to wygląda w magazynie. Generalnie zawsze jest to na co się umawiamy więc dla mnie to ważne

potencjalny pracownik

ok bardzo dziękuję i jeszcze jedno ostatnie pytanie czy są jakieś benefity (karta multisport,bony świąteczne itd)?

@potencjalny pracownik

Tak, mamy multisport, bony świąteczne, opieke medyczną i wynagrodzenie zawsze na czas :)

potencjalny pracownik

bardzo dziękuję chyba będę aplikował :-)

Dermi
@potencjalny pracownik

Śmiało wszystkie benefity są, najniższa krajowa brak urlopów i praca niedzielę soboty i na zawołanie gratis nawet nie trzeba się upominać, wypłata na czas chyba ale czy całą to nikt nie wie. Powodzenia brakuje tam ludzi biorą wszystkich

@Dermi

A to ciekawe, komu w ogóle się tam chce pracować za najniższą krajową i brak urlopu, nawet biorąc pod uwagę te wszystkie benefity? Ja bym chyba nie złożyła cv, no chyba, że można negocjować wypłatę.

Aktualny pracownik
@Alicja

Nikt nikogo nie zmusza do pracy w firmie Karlik, można poszukać gdzie indziej.

Aleksandra
@Aktualny pracownik

Że najniższa to ok, bo jeszcze benefity są to jakoś się przełknie, ale naprawdę z tymi urlopami jest tak jak napisał?

@Aktualny pracownik

A to jest główna myśl i kierunek w firmie Karlik do lat. Dokładnie takie podejście jest cały czas prowadzone. Więc jeżeli ktoś chce aplikować to pamiętaj o tym co napisała Alicja, nikt nikogo nie zmusza do pracy w Firmie Karlik. Czyli w prostszych slowach wygląda to tak, słuchaj albo robisz za takie warunki jak Ci dajemy a jak nie to się zwolnij i tak przyjdzie ktoś inny. Nic się nie zmieniło od lat. Każdy niech sobie to przemyśli. Jak na początku dostaniecie warunki to nie liczcie, że później coś się zmieni. Jeżeli będziecie chcieli negocjocwac warunki to Alicja dala odpowiedź na tą rozmowę.

Alicja

To pewnie duża rotacja u was, co?

Dzień dobry, orientuje się ktoś jak wyglądają wynagrodzenia na wyższych stanowiskach? Dyrektor, asystent itd ? Jestem ciekawy czy rzeczywiście są takie dobre jak słyszałem.

@Tomek

skąd miales to info o wynagrodzeniu ? od jakichs znajomych ktorzy pracuja czy w ogloszeniu bylo napisane jakie widelki na dyrektora?

Wasiółka Daniel

Dnia 22.03.2022r. zostałem skierowany przez mobilnego mechanika do serwisu po tym jak nawet nie roczny Master, zatrzymał się i nie chciał odpalić ( Problem z oczyszczaniem układu wydechowego) oraz wyciekiem jakiegoś płynu pod autem. Jednak ten płyn a nawet maź nie były ani ropą ani adblue. W serwisie usłyszałem, iż mobilny mechanik wykasował błędy i mimo że one się nadal świecą auto mogę zostawić jako do serwisu , w tym momencie assistance już jest nie ważny, ponieważ auto powinno przyjechać na lawecie. Następnego dnia 23.03. zadzwonili z serwisu, że po przeprowadzonej diagnozie jest dziurawy zbiornik paliwa, układ wydechowy do wypalenia i nowa sonda do założenia. Nie podejmą się pracy wypalania gdyż istnieje możliwość zapłonu. Oraz zostałem poinformowany że jest możliwość wymiany i naprawy albo przez Autocasco albo we własnym zakresie. Koszty naprawy to 6 tysięcy zł za wymianę zbiornika oraz 2,5 tysiąca za wymianę sondy. Na szczęście nie uwierzyłem im. Busa na własną odpowiedzialność odebrałem jeszcze tego samego dnia wieczorem i zaprowadziłem do mechanika. Wystarczyło wejść w kanał. ZBIORNIK NIE BYŁ DZIURAWY. Była wgnieciona i przytarta osłona od paliwa ale zbiornik w całości. Wystarczyło ją dłonią przywrócić do stanu normalnego. Nie było widać na zbiorniku i osłonie nawet próby odkręcenia ani przetarcia chociaż szmatką czegokolwiek. Dnia 25.03 serwis dowiedział się co zaszło. Nie uwierzyli stwierdzili że sam już mogłem wymienic zbiornik i zastrzegając się że mają własne zdjęcia poprosili o wysłanie obecych. Po dosłaniu zdjęć kilka godzin później zadzwonili z przeprosinami i z decyzją że zwrócą pieniądze za błędnie przeprowadzoną diagnozę. 200zł. Ważną dla mnie informacją było czy teraz mimo że zbiornik jest w całości, przyznali się do błędu. Są w stanie w ramach gwarancji wymienić sondę, przez którą wynikają problemu i której wymianę zawarli w kosztorysie naprawy. Wtedy się dowiedziałem że sondy już nie trzeba wymieniać. Wystarczy wgrać nowe oprogramowanie i ją przedmuchać. Czyli gdyby było to robione na mój koszt to sonda jest do wymiany. W gdy w ramach gwarancji nie. ABSURD. UWAŻAM ŻE BYLA TO PRÓBA NACIĄGNIĘCIA i nawet by nie wymienili i nie zrobili nic. 29.03 zgłosiłem się po zwrot pieniędzy. I poprosiłem o ksero kosztorysów które zostały mi podane jednak nie mogłem ich wtedy dostać. Zostałem zapewniony że dostanę je na emiala, ponieważ archiwum zamknięte. Poprosiłem również o zaświadczenie, że zbiornik nie jest dziurawy. Jednak ów takie zaświadczenie mógł wystawic tylko kierownik serwisu. Po kilku dniach nic nie dostałem zostałem poinformowany że muszę wysłać e-maila żeby coś wgl dostać. E-mail wysłany. Po kilku następnych telefonach usłyszałem że problemu z pocztą,proszę wysłać jeszcze raz. Również wysłane. W końcu dostałem e-maila zwrotnego od Pana Jacka z wysłanym kosztorysem na kwotę łączna około 4200zł . Co nie ma związku w kosztorysem co mi został przedstawiony.( 6 tysięcy wymiana baku i 2,5 tysiąca sonda). Odpisałem mailowo że to nie jest prawidłowy kosztorys. Proszę o prawidłowy. Po kilku telefonach udało mi się dostać prawidłowy kosztorys na wymianę baku na kwotę 6 tysięcy. Jednak na sondę nic. Między jednym a drugim kosztorysem minął TYDZIEŃ czasu. 8.04.2022 wykonałem kilkanaście telefonów o dosłanie kosztorysu wymiany sondy oraz Zaświadczenie od kierownika serwisu. Standardowe traktowanie: kierownik za spotkanie, albo go nie ma, albo przekażemy sprawę jak tylko będzie wolny już po kilkunastu dniach byłem przyzwyczajony do tego typu wymówek. Gdy udało mi się dodzwonić do Kierownika serwisu usłyszałem że zaświadczenie dostanę w poniedziałek, dlaczego nie dzisiaj? Ponieważ KIEROWNIK MA 2 TYGODNIE NA ODPOWIEDZENIE NA EMAILA. Dzisiaj jest 15.04 termin na przysłanie mi zaświadczenia minął 5 dni temu. Kierownik serwisu zdecydowanie nie posiada odpowiednich kompetencji na dane stanowisko oraz obsługa klienta u niego praktycznie nie istnieje. Podobnie jak u pozostałych członków serwisu. Nie dość że próbowano mnie naciągnąć i (usunięte przez administratora)to jeszcze brak obsługi przez kolejne dni. Nie zostawiłbym samochodu nawet na wymianę oleju. Nie polecam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j.?

Sztucznie i mało przyjemnie

Ciekawy
@Prawdziwy

Jak tak oceniasz to napisz chociaż w jakiej marce z całej grupy odnosisz takie wrażenie?

@Ciekawy

W każdej (poza Volvo) bo przecież sposób zarządzania jest równy

Zniesmaczony

Zajmijcie się wszyscy tym co naprawdę jest potrzebne i ma sens , a nie wdajecie się w dyskusje i pierdoły .

@Zniesmaczony

GoWork z definicji służy do wyrażania opinii o pracodawcy (oczywiście bez obrażania) co jest i potrzebne i ma sens

Prawda
@Prawdziwy

Zgadzam się z wypowiedzią omijać każdą poza Volvo w tej grupie. Tylko w volvo pracownicy traktowani są w ludzki sposób. Dlatego reszta marek tej firmy ma abonament na ogłoszenia o pracę. Wystarczy przeanalizowac i wyciągnąć wnioski czemu ciągle kogos szukają.

Kamala
@Prawdziwy

Zgadza się, szkoda żeby ktoś tracił czas na tą firmę. Młodzi ludzie po studiach mogą spróbować i później uciekać dalej. To jest firma kolesi dyrektorów i kierowników. Nic się tu nie osiągnie. Rotacja jest tak duza, że na ogłoszenia o pracę trzeba mieć wykupione abonament bi wychodzi taniej a HR-owiec jest spocona od szukania i opowiadania smutnych kawałków na rozmowach. Marketing 2 osobowy dyrektor i kierownik wysługują się wszystkimi i piszą opinie na portalach aby poprawić wizerunek. Szkoda czasu i nerwów. Nie zarobisz, na urlopie nie odpoczniesz. Praca często w sobotę i niedzielę. Nadgodzin nie płacą bo ponoć nie mogą, wolnego za to nie dostaniesz bo ktoś musi robić. Umowa najniższa krajowa i prowizja, którą Ci obetną przy pierwszej lepszej okazji. Premii brak, dodatki brak. Integracja zerowa. Imprezy i wspólne wypady brak. Atmosfera kiepska przez ciągła presję. Podsumowując nie polecam. Byłem przeżyłem przez 7 lat na 2 stanowiskach. Straciłem zdrowie, czas z rodziną zarobiłem marne pieniądze. Widziałem jak się traktuje ludzi, i jak się ich zwalnia bez skrupułów bo taki pomysł ma dyrektor na oszczędności. Opowiadają bzdury kłamią kręcą i kombinują. A jak się nie podoba to do widzenia. Wsparcie zerowe. Każdy kto pomyśli o pracy tutaj ostrzegam, że trzeba wejść bardzo głęboko aby sie utrzymać i mieć dużo zdrowia aby przetrwać. Dlatego się zwolniłam. Nie popełniajcie tego błędu. Jest wiele lepszych miejsc do pracy

Leon
@Kamala

Każde zdanie prawdziwe!!!omijac szerokim łukiem-rotacja jak w betoniarce ,ludzie nic nie znaczą dla nich,typowa wyciskarka ludzi do napychania garaży nowymi wozami,-ludzie na stanowiskach to żałosne lizydupy bez honoru i wartości udający kumpli ;(tragedia na całej linii. Na szczęście wszyscy klienci to widza i sami odradzają w innych salonach zakupy i prace w salonach grupy K.dlatego żaden znacznych na rynku specjalista gam nie pójdzie-zostaną żółtodzioby w trakcie szkoły co odbija się na jakości usług!oby tak dalej-piekne salony nie sprzedają i nie obsługują klientów-tylko ludzie zaangażowani w prace posiadający wiedzę i checi.krzyż na dalsza drogę z nowymi salonami

właściciel Peugeota
@Kamala

Szanowny kolego. Mam z tą firmą duże problemy i szukam osób takich jak Ty które mogłyby mi pomóc a być może pomożemy sobie wzajemnie. Chętnie się z Tobą skontaktuję aby porozmawiać. Mój telefon 733 819 020 pozdrawiam

Riki tiki

Jak się pracuje aktualnie w grupie Karlik, dokładniej w serwisie Volvo? Jest ktoś w stanie się wypowiedzieć?

Pawel Prusak

Kupiłem tam 2 auta brak organizacji umawiamy się na 12 30 jadę 70 km a serwis melduje 2 godz opóznienia totalny brak szacunku Nie polecam!!!

Standard
@Pawel Prusak

Normalne w tej firmie. Tych ludzi, którzy dbali o to aby wszystko było na czas pozwalniali, nie byli potrzebni. Nie ma się co dziwić, że tak wszystko funkcjonuje.

Czy pracodawca Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kris

Tak, do zmiany pracy

Maciej

Może ktoś napisać jak wygląda praca i klimat w Dacia , Renault Poznań Franowo. Stanowisko Doradcy serwisowego bo widziałem ogłoszenie.

A.
@Maciej

Bardzo pozytywnie, cały czas coś się dzieje. Dużo pracy ale jest także czas na żarty.

Stały klient?
@A.

To może taki żart że nie mogę się dodzwonić? Słucham automatu wybieram wewnętrzny i nikt nie odbiera nie oddzwania A jeszcze niedawno za każdym razem jak byłem w serwisie czy kupowałem samochód dzwoniła przesympatyczna pani i pytała czy jestem zadowolony i wszystko potrafiła załatwić i pomóc Już nie chcecie wiedzieć czy jestem zadowolony?

@Stały klient?

A gdzie nie może się Pan dodzwonić 1 do jakiej marki i na jaki numer ?

Super
@Maciej

Słabo jak w każdej marce karlika robić do upadłego a później Cię zwolnią,

@Stały klient?

Mam taką samą sytuację brak kontaktu po zakupie samochodu !

Zmiany
@Klient

Nie ma już tam ludzi, którzy sie interesują klientem. Dyrekcja ich pozwalniała dawno temu. Teraz siedzą handlowcy aby sprzedać a później to już nie do nich

@Zmiany

A w której to marce jest taki problem z kontaktem?

Mat
@Zainteresowany

W każdej

@Mat

Czyli widzę że chyba jesteś negatywnie nastawiony do całej grupy i Twoja opinia jest mało wiarygodna ale dzięki.

Widziałem ogłoszenie na stronie, Specjalista do sprzedaży części i akcesoriów. Posiada ktoś opinie o stanowisku i sytuacji w dziale motocykli?

Mikonino
@Zainteresowany

Jak to w salonie Kar, najniższa krajowa mizerna prowizja plany z kosmosu robota do soboty włącznie + wystawki nawet w niedzielę. Urlop z pretensjami wolne za sobota jak już łaskawie będzie możliwość bo pieniądzach zapomnij. Ale stresu i presji do oporu. I nakarmią Cie obietnicami, że obiadu w domu nie będziesz musiał jeść. Nie polecam nikomu

Czy w Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j. zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak

Pewnie

Na myjni albo do sprzątania. Nigdzie indziej raczej ich nie widziałem.

Jaki jest styl zarządzania w Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j.?

Mat

Rozpaczliwy

Typowy

Jak dla tej grupy to typowy. Zatrudniając obiecywać złote góry, później wyciągnąć co się da, a następnie poszukać jakieś rzeczy nie do zrobienia i zwolnić albo dostać od dyrektora "życiową szansę". Po opiniach widać jaki jest styl pracy w tej firmie większość du bólu prawdziwa poczytaj.

Chętny do pracy

Jak wygląda Praca w Salonie Jaguar Land Rover Karlik w Baranowie? Polecacie? Zalety?

Xx
@Chętny do pracy

Omijać szerokim łukiem, cała grupę. Poszukaj pracy w każdym salonie tylko nie tam.

Kilkadziesiąt osób straciło pracę w jeden Piątkowy dzień ... Przykre ...

Pracownik firmy Karlik

Tak zgadzam się, jest to przykre, ale na pewno nie przyszło to szefowi łatwo, podjął drastyczne decyzję właśnie po to aby przetrwać i utrzymać firmę, ciekawe co wy wszyscy zrobili byście na jego miejscu.?

Klient

Poważnie taka sytuacja miała ostatnio miejsce ? Jeśli tak, to widać podejście do drugiego Człowieka, którym, nie tylko jest pracownik, ale również KLIENT, który często również patrzy na to jak traktowani są pracownicy w firmie.

Klient 2
@Klient

No tak, zwalniają, ale czy ktoś widzi co sie dzieje na rynku...nie tylko ta firma robi takie ruchy! Są to na pewno trudne decyzje dla nich i zwalniają jednego ale drugi zostaje... Rozumiem oburzenie, ale nie podejrzewam ze dzieje się to lekką ręką. Teraz żaden pracownik nie może czuć się pewnie. Niestety. Spacerujmy itp sobie więcej to koronagówno "zwolni" nas wszystkich

@Klient 2

Taka firma powinna mieć poduszkę finansową, której chyba zabrakło ... 2 tygodnie słabsze i odrazu zwolnienia :(

Klient 2
@Klient

Powinna, zgadzam się, chyba zabrakło. Jednak pamiętajmy ten (usunięte przez administratora) nie będzie trwać tydzień tylko znacznie dłużej. Ludzie nie mogą wychodzić ponoć nigdzie poza spożywczakiem. Są to zapewne ruchy "z myślą o przyszłości". Sam nie wiem.

@Klient 2

Najwidoczniej zabrakło tej poduszki finansowej. Szkoda tylko pracowników, których znaczna cześć wkładała momentami całe swoje serce. Niestety My klienci o tym nie decydujemy, i nie mamy na to wpływu. Zarząd firmy podjął decyzje ...

Zwolniony

Ciekawe kiedy kolejne zwolnienia ?

Klient

Jasne... ale (usunięte przez administratora) piszesz. Przecież w biznesie nie o to chodzi żeby szef sprzedawał swoje rzeczy aby ludziom pomoc... To tak jakby teraz nasz rząd miał oddawać swoje diety, prezydent też przecież mógłby coś sprzedać i pomoc nam. Proszę cię, zastanów się co piszesz. Po prostu powinni radzić sobie lepiej...

Pracownik firmy Karlik

Nie pytałem co byś polecił, tylko co byś zrobił na jego miejscu. Czytać nie umiesz?

@Klient

Nie potrzywaj się pod klienta, słabe to jest

@Pracownik firmy Karlik

Nie podszywam się, swego czasu serwisowaliśmy całą naszą flotę, poszliśmy do konkurencji :)

@Pracownik firmy Karlik

Wstrzymał kilka dużych prywatnych inwestycji :)

klient

Już to widzę jak sprzedajesz swoje (usunięte przez administratora) . Sam się sprzedaj

Sprzedali ferrari albo mclarena

@Pracownik firmy Karlik

Czy ty jak płacisz w sklepie lub za inna usługę to zabierasz 30 % nie a praca jest usługa (usunięte przez administratora)

Obserwator

Kiedy teraz znowu?

Eds

Z tą wypowiedzią ciężko się nie zgodzić cjociaz reszta dyrektorów salonów Karlik tez jest zlotousta do momentu aż im przestaje cod pasować. Wtedy czy Pandemia czy nie to teksty w stylu jak się podoba to następny juz czeka w kolejce to standardowa procedura. Tak żeby nikt nie miał złudzeń. Rozmowa kwalifikacyjna cudowna kolorowa obietnice, po zatrudnieniu okazuje sie, ze jednak nie tak się umawialiśmy dyrekcja udaje, nie było o czymś takim mowy. A później przy pierwszej lepszej okazji podziękują.

xxx

Wielkie otwarcie salonów na Franowie i nagle bum bańka prysła. Opinia która dużo mówi na temat tej firmy, a tym bardziej na temat osób zarządzającym. Jest to typowa korporacja i takie jest tam zachowanie. Na konsekwencję słów i decyzji nie ma co liczyć. Nikt z kadry zarządzającej nie weźmie odpowiedzialności za swoje słowa. Zmiana zdania jest tam błyskawiczna. Firma jest jedną wielką ściemą i jeżeli ktoś chce tam iść to tylko po to żeby się załapać. Młody człowiek nie nauczy się tam nic innego jak traktowana ludzi przedmiotowo.

Thx
@Eds

Dzięki za ostrzeżenie bo bym sie nadział. Chociaż nie zmarnuje swojego czasu na prace tam.

X

Może ktoś powiedzieć jak wyglada tam praca na serwisie? Jakie zarobki?

Y
@X

A który serwis Cię interesuje (marka)? Jeśli sprecyzujesz to może i odpowiedzi będą rzetelniejsze.

Jacek
@Y

Interesuje mnie Dacia , Renault Franowo. Stanowisko Doradcy serwisowego bo widziałem ogłoszenie.

Z
@Jacek

Jest spoko, śmiało aplikuj. Z tego co widzę i słyszę, to fajny zespół. O zarbkach nie wiem.

(usunięte przez administratora) Po słabszych 2 tygodniach zwalniają dziesiątki ludzi i zostawiają ich na lodzie w takiej(usunięte przez administratora)"Prezes" i Pan Dyrektor mieli za co zapłacić za swoje śmieszne samochodziki do lansowania się.. a salon Renault i Dacia postawiony na pokaz - świeci pustkami, dopiero co zatrudnili ludzi od innych dealerów, którzy zaufali i się poświęcili a teraz po pół roku zostali z niczym. Nigdy nikomu ich nie polecę, stanowczo będę odradzać! Podejście do pracowników bez jakiegokolwiek szacunku i pomyślunku.

Konkreciarz

Szczęściarz, masz jakieś kompleksy czy problemy z akceptacją otoczenia ? Pisz coś konkretnego, a nie bzdury byle coś pisać bo to mi brzmi na jakieś ploty, a nie fakty. Jak s pracy się takimi pierdołami zajmowałeś to może dlatego już Cię tam nie ma ? ;)

Zadowolony

Z Twojej opowieści jedyne co wynika to to że chyba jesteś nieźle zakompleksiony. Jeżeli ci nie wychodzi nie szukaj winnych w tych co ciężko pracują na swoje osiągnięcia.

Szczęściarz
@Zadowolony

Panowie, życzę samych sukcesów i owocnej pracy w tym zakładzie nie mam nic przeciwko. Ostrzegam tych, którzy mogą się połasić i szukać sukcesu w tej firmie. Tym co pracują, życzę dużo zdrowia bo się przyda a Tym co planują przyjść radze szukać innego miejsca, gdzie ktoś szanuje jak wykonujesz swoją pracę a nie jesteś kolegą kierownika albo dyrektora.

Sędzia Dredd
@Zadowolony

To może jak tak zaciekle bronisz opinii to powiedz odrazu, że jesteś którymś z (usunięte przez administratora) Mam jeszcze jedno pytanie w takim razie kiedy firma zamierza oddać zabrane za marcową wypłatę 30% pensji, które zostało zabrane nie przez tarcze tylko przez „widzi mi się” bez jakich kolwiek podstaw prawnych?? Dlaczego ludzie którzy pracują tu za najniższa krajową które ledwo starczają do 10 maja być zadowoleni i jeszcze do tego zabiera się nam 30% ?!

Zadowolony
@Sędzia Dredd

Skoro uważasz, że kierownicy i dyrektorzy mają tak dobrze to tylko staraj się chłopie i zostań jednym z nich. Co do 30% to lepiej tak niż wpaść w jeszcze większe kłopoty ale to trzeba patrzeć troszkę dalej niż czubek własnego nosa. Co do najniższej krajowej to rzeczywiście najsłabsi handlowcy tak mają. Może warto pomyśleć o swoim rozwoju lub zmianie skoro brak Ci umiejętności. Trzymam za Ciebie kciuki

Sędzia Dredd
@Zadowolony

Kłopoty ? Nie widać tych kłopotów skoro robi się już inwestycje. Trzeba nie obiecywać bez pokrycia a zamienić słowa w czyny.

Słabo
@Zadowolony

(usunięte przez administratora) Wszyscy handlowcy mają na umowie najniższą krajową !!! Nie oszukuj ludzi, którzy będą to czytać i będą chcieli kiedyś przyjść do pracy do tej firmy przed czymIcj przestrzegam. Maja najniższa krajowa na umowie i dodatki w formie prowizji, która na widzi mi się właśnie można zabrać bez żadnej przyczyny bo w tak (usunięte przez administratora)sposób jest sporządzona umowa !!!! I to prawda, że zabraliście nam nasze pieniądze, na które właśnie Ci "slabi handlowcy pracowali" dla tej pseudo firmy. Im więcej mieli zarobione tym więcej im zabrano !!!! Żeby nikt nie miał wątpliwości. Dla pracownika ważne jest to ile zarobi a nie czy firma popadnie w kłopoty!!! To jest problem firmy !!!! Jak go nie stać na pracowników i traktowanie ich z szacunkiem to niech stragan otworzy

Absolutnie

Dramat. Nieuczciwe systemy wynagradzania, zatrudnienie na najniższa krajową, okres próbny później zawsze czas określony 1 rok później kolejny i kolejny i mze nieokreślony jak ktoś będzie laskaw. (usunięte przez administratora)

Absolutnie się nie zgadzam
@Absolutnie

Pracuje kilka lat i ja jak i moi koledzy handlowcy, którzy znają się na swojej pracy zarabiają bardzo dobre pieniądze. Fakt, nie sprzedajesz to nie zarabiasz ale gdzie jest inaczej ? Gdzie w motoryzacji dobrze zarabiasz za niską sprzedaż? NIGDZIE!!! Okresy zatrudnienia, które podajesz to też norma w branży ( nie tylko moto). Po XD widać, że raczej to jedna z pierwszych Twoich firm lub pierwsza dlatego najpierw zobacz co oferuje rynek, a później krytykuj.

Nie polecam

Przeczytałem poniższe opinie i jako osoba pracująca kilka lat podtrzymuję poniższe wypowiedzi. Większość prawdziwa aż do bólu. Można się zatrudnić jednak szybko przekonacie się, że jest to firma, w której jesteście sztuką dla dyrekcji nikim, nigdy nie dostaniecie nic więcej ponad to co ustalicie na początku a procedury i schematy liczenia pensji są uzależnione od tylu rzeczy, że zawsze można coś odjąć. Zatrudnienie na okres próbny później na rok później na 2 lata i jak muszą to na czas nieokreślony jak spodobasz się dyrekcji. Najgorsze warunki pracy jeżeli chodzi i handel w tym rejonie. Odradzam i nie polecam

Kolejny
@Nie polecam

Przykre ale zgadzam się z opinią powyżej, jeżeli chodzi o salony samochodowe to najgorsza firma w Poznaniu jaką można wybrać. Presja ciągły nacisk ciągle niezadowolonie dyrektorów. Dopóki szefostwo będzie słuchać dyrektorów, którzy opowiadaja mu to co chce słyszeć w firmie nie będzie lepiej. Pracownicy (usunięte przez administratora)i w ciągłym stresie, rotacja niesamowita zwłaszcza na działach handlowych bo tam nie idzieje dogodzić nikomu. A nawet jeżeli robisz swoje to o jakiś pepfitach możesz zapomnieć tak jak Cię przyjmą tak już zostaniesz. Jak pójdziesz rozmawiać o czymś dla siebie to (usunięte przez administratora)powie Ci, że masz pisać wypowiedzenie. Średnia zmiana pracowników co maks 3 lata. Jak chcesz być dłużej to musisz wejść tam gdzie trzeba tak głęboko żeby się uśmiechali i robić co chcą mimo, że nie powinieneś. Inaczej możesz szukać sobie innej pracy. No i karmienie bzdurami o tym jak to jedna wielka rodzina to standard. Rodzina jak jest wszystko ok. Jak kiwasz głową na wszystko co mówi góra nawet jak Ci (usunięte przez administratora)pensje

Zwolniony

Niestety, ale to prawda ...

Pracownik firmy Karlik

Skoro nie pasuje Ci praca w tej firmie, którą tak skrupulatnie oczerniasz to czemu jej nie zmienisz? Liczby które podajesz o osobach zwolnionych są wyssane z palca. Jak można w ten sposób opowiadać takie bzdury, jeśli jesteś taki Kozak to czemu nie powiesz tego prezesowi osobiście, masz jaja? Chyba nie, skoro w ten sposób wyrażasz swoje słabe opinie. Podaj swoje imię i nazwisko, za grosz honoru człowieku. Jak masz coś na języku powiedz to wszystko otwarcie Prezesowi, a nie ukrywasz się jak tchórz i ostatnia (usunięte przez administratora) Współczuję wszystkim lojalnym pracownikom, że mają obok siebie takiego fałszywca. Zwolnij się i idź tam gdzie będzie Ci lepiej i nie szargaj dobrego imienia człowieka. Oczerniać łatwo, jak ta firma będzie mieć w swoich szeregach takich fałszywców to długo nie pociągnie. Słabo...

Pracownik Grupy
@Pracownik firmy Karlik

Słabo to tam będzie dopiero, jak firma nie zmieni podejścia do pracowników !

Haha
@Pracownik firmy Karlik

A ja jako klient firmy Karlik mam jaknajgorsza o niej opinie. Bylem zmusxony korzystac z iich / wasxycg uslug i to daje mi poczucie ze jest nieuczciwie. Jest takie powiedzenie "ryba psuje sie od glowy" i na podstawie mojego doswiadczenia z firmz Karlik to tak wlasnie tam jest. Jaki szef tacy pracownicy. Radz ode mnie omijac firmz Karlik dlugim lukiem nawt gdyby mial miec 200 km.

Obojętny
@Haha

Chyba pomyliłeś w takim razie portale jak wypisujesz tu takie rzeczy. Tu ludzie chcą się dowiedzieć jak tam się pracuje a nie poznać Twoją opinię jako klienta, w której jest chyba tyle prawdy ile poprawności treści we wpisie.

Wolny
@Obojętny

Dobrze że klieci się na tym portalu wypowiadają bo tak jak firma traktuje klientów tak samo traktuje swoich pracowników tak to działa w biznesie

Zostaw merytoryczną opinię o Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j. - Poznań

• Jak się pracuje w Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j.