Mamut sp. z o.o.

Opinie o Mamut sp. z o.o.

Marta

@okij, chodzi o to by napisać czy premie są realne do wykonania i można co miesiąc je mieć? Od dawna nikt nie zamiesił żadnej informacji na temat działalności firmy, napiszcie jeżeli coś wiecie na temat zatrudnień czy aktualnej atmosfery jaka panuje.

okij

no wiesz premie to raczej beda chociaz moga to byc tez takie uznazniowe lub zalezne od wynikow @henks no i tez nie jest powiedizane ze one beda na samym poczatku mozliwe ze dopiero dostanie siee je po jakism tam odpiwiednim czasie pracy na przyklad :)

LASY

Bardzo słaby producent maszyn leśnych nie polecam nikomu kupna tego sprzętu poznieważa nie wywiązują się z umów gwarancji

olo

jakie auta? jaka kasa dla PH?

Mamudek

Mamudy nie żyją

biszkopcik

Ej mamutki zyjecie??

Szr

Szary sobie siedzi na zwolnionku i bierze pieniążki a ty na to płącisz

Zebi

A gdzie podział się szaraczek? Znowu go boli kolanko?

mamutek

No aniola tez wywalili!!!!!

mamutek

Anioła też zwolnili???

klijent

...co się stało z tą bułką tartą co za dziadostwo teraz robicie i z sucharami to samo , a byliście jedną z najlepszych firm w Polsce ...

Logistyk

A z którym? No trochę zmian by się przydało?

kontroler

no i zrobili ale nie z tym!!!!

Logistyk

Psi,myślałam,że wreszcie zrobią porządek z tym fantastą!

W D.Handlowym Polska!!!! BEDZIE , BEDZIE SIE DZIALO..... LA LA LA NA NA NA

shark

Jakie zmiany?

kontroler

Zmiany, oj szykuja sie zmiany......

Gps

Ha ha ,a co (usunięte przez administratora) znowu się rozmarzył,że wchodzi na wyżyny polskiego przemysłu? Oj szaraczku,szaraczku,przejrzyj na oczy!

Gps

Trzeba było czekać aż do listopada na odpowiedz,bo co jeden m-c się udało-zobaczymy w tym czy będziesz taki butny?

kontroler

A skad ty wiesz czy siedzimy w samochodach czy wychodzimy z nich??? Plany zrobione to co sie czepiasz zazdroscisz czy co??? Dopoki plany w regio nach sa wykonywane to nikt nam nie podskoczy i taka jest prawda. Kierownicy trzymaja sie w sztamie ze swoimi ph oni pomagaja my im pomagamy i interes sie kreci!!!! BRAWO!!!!!!!!!

nick
@kontroler 18.11.2013 12:28

Plany zrobione.? Nie widać entuzjazmu za listopad.

....
@nick 04.12.2013 21:57
Plany zrobione.? Nie widać entuzjazmu za listopad.

ym... ten entuzjazm, skad ja to znam!?

Jola

Wcale nie masz na imię Jola. Skoro chcesz wyrazić swoją opinię to miej śmiałość powiedzieć to w swoim imieniu i nie podszywaj się pod kogoś. Imiona pisze się z dużej litery chociażby z szacunku dla samej siebie!

?

Oczywiście że istnieją ,ale niestety niepomagają pracownikowi,wręcz szkodzą,ale dolnośląska pseudo solidarność o tym wie i nic z tym nierobi najwidoczniej im to pasuje bo też nic nierobią tylko dla pokazu chodzą jak małpy w Warszawie!!

chętny

Witam, Czy istnieją u was związki zawodowe? Czy poprawnie chronią pracowników?

?

Gps ja też tak uważam! Kiepsko pracują,bo nikt ich nie kontroluje.

Gps

Ja was znam przedstawiciele-cwaniaki.I co z tego,że macie gps-y. Podjezdżacie pod sklep i wcale do niego nie wchodzicie.Tylko żarcie i esemesiki. Taka jest wasza praca!

Planista

Pracy dla przedstawicieli handlowych jest mnóstwo,to po co siedzisz,jak tak ci źle.A co to jest 300 tys? Ale jeżeli towar jest taki tani,to jest trudniej z wykonaniem planu.Suchary czy będą kosztować 2 zł czy 4-y zł,to sprzeda ich się tyle samo,bo kupuje się je tylko wtedy jak boli brzuch a nie do smakowania.

groszek

od (usunięte przez administratora)to sie odczepcie.....to nie nasza wina ze w (usunięte przez administratora)sa takie ceny. Czepcie sie marketingu ze tak planuje plany sprzedazowe!!! Kierownicy nas tylko gonia jak (usunięte przez administratora) Mozemy sie zamienic. Myslicie ze na smyczy pod okiem wielkiego braka Gps-a fajnie sie pracuje za 1.845zł z premia 180zł?????? Pomyslcie ze to my mamy plany po 300tys na miesiac ktore trzeba wykonac!!!! A NIE JEST LATWO!!!!!!!!!!! Milej pracy!!!!

Ala

Związki psia(usunięte przez administratora)... trzydzieści lat pracy i nie mogę nic znaleźć. Ten mały pajacyk mówi, że nic więcej nie mógł wywalczyć. To na co składki moje szły...yy.......

najemca

Fajnie jest w tym mamucie,my przychodzimy i dostajemy 10zł/h,a te z mamuta jęczą,że mają 8,50zł/h .Taka jedna to lata jak porąbana.Ponoć jest najlepsza,chyba za to bieganie.Większość z nich to fałszywe i zakłamane (usunięte przez administratora).Obgadują się wzajemnie,a jak się spotkają to wazelinują sobie ile wlezie.Komedia, po kilkutygodniowej pracy można by zwariować.

Istnieje,istnieje.Co prawda co drugi to dyrektor no ale co zrobić.Może jeden umie czytać a drugi pisać.

Sucharek

To Mamut jeszcze istnieje? Myślałam,że już koniec z nim a towar,który jest w sklepach to jest wyprzedawany.Suchary w (usunięte przez administratora) ponad 2 zł a bułka tarta to już totalna kicha.Fajnie sprzedają Ci handlowcy!

Sędzina

Co za kraj! Dlaczego nikogo nie zainteresują takie osoby ja(usunięte przez administratora) Zniszczyli Mamuta,wyprzedali wszystkie zakłady,pozbawili setki ludzi dochodów i co? NIC !

Góral

Wszystkich "starych" się pozbędą.Mam nadzieję,że tego śmiesznego bajkopisarza z logistyki też!

Znawca tematu to raczej nie w temacie.Jaki z niego mózg. Po prostu (usunięte przez administratora).Jak widać udało mu się troszkę pobyć dłużej z nami,ale już niedługo dołączy do ekipy.Nie bądzcie tacy hej,bo teraz włazicie tym bez mydła.(usunięte przez administratora) i nadal jesteśmy darmowymi parobkami, zasilą nieco przed świętami i będzie cacy.

znawca tematu

Oj,tak,tak dobrze piszecie Pan (usunięte przez administratora).to ani pisać,ani czytać, ani liczyć nie umie, a jego mózgiem był Pan (usunięte przez administratora), którego iloraz inteligencji można przyrównać do najgłupszej kury w kurniku

Obserwator

Szanowny Piekarzu ,to są opinie osób,które pracowały i jak widać teraz opisują atmosferę i niekompetentne osoby, które nie powinny zajmować nigdy stanowisk jakie zajmowały.Z relacji teraz wiemy jakie osoby tam pozostały. Wyrazy współczucia dla Pana (usunięte przez administratora).Ta obecna P.(usunięte przez administratora) to jakieś nieporozumienie,a z-ca tym bardziej. Osoby te nie mają pojęcia o produkcji.Potrafią tylko upadlać ludzi.Jak widać podoba się to nowemu zarządowi.Przykre bardzo.

PIEKARZ

Mam prośbę---proszę nas nie obrażać!

Druga kobieta

Brawo P.(usunięte przez administratora),wreszcie ktoś się odważył napisać prawdę o naszej wszechmocnej trójcy.Jest dokładnie tak jak Pani napisała.To towarzystwo zmarnowało życie wielu,wielu ludziom i nie ponieśli konsekwencji.Te udawane zawieszenia lub odwołania nie robią wrażenia,to ucieczka od odpowiedzialności!Ci ludzie są codziennie przeklinani przez setki pracowników MAMUTA.Pracowników,którzy kochali swoją pracę!

Mam

O widzę tu narzekających na Mamuta, a fakt jest taki, że praca tutaj jest bardzo, ale to bardzo w porządku. Pensje nie są może za duże, ale nie jest to żaden [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Od pewnego czasu przykręcono nieco śrubę, ale i tak jest lepiej niż gdzie indziej. To, że tak narzekają to dlatego, że im było za dobrze. Zero nadgodzin, wypłaty na czas, mobing żaden, przerwy zgodnie z kodeksem itd. Ci co piszą głupoty o złej pracy, chyba nie widzieli innych firm.

zainteresowana

ooo... mało odpowiedzi!!! Szkoda.... zastanawiam się czy jechac na rozmowe do Wrocławia. Duzo kilometrow!! Moze ktos cos jeszcze napisze-dzieki:))

była

Jak masz za dużo pieniędzy to idż tam pracować, (usunięte przez administratora)

pracownicy

...jeżeli Chcesz pracować w obozie pracy to zapraszamy...

zainteresowana

-dzieki (usunięte przez administratora):))) A cosik wiecej napiszesz?? Masz może jakieś informacje dotyczące moich pytań. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrowionka.

Maćkofan

Kierownik (usunięte przez administratora) jest bardzo miłym i fajnym człowiekiem.

zainteresowana

Hej, mam pytanie-słyszałam że szukaja PH do mamuta na 2 region. Czy ktoś może mi coś wiecej napisac o firmie niż tu wyczytalam. Jaki jest kierownik czy kierowniczka, jacy sa ludzie na regionie?? Jakie jest wynagrodzenie. I czemu szukaja PH?? Dodatkowa praca, osoba czy kogoś zwolnili. Czy mozna popracowac dluzej niz 6 miesiecy?? Zobaczylam na mapce ze 2 region jest dosc duzy, na jakie dokladnie woj. szukaja?? Dzieki z gory za odpowedzi. Pozdrawam:)

Do AH

(usunięte przez administratora) nigdy nie umiałeś ani czytać ani pisać,a co gorsze nigdy się nie nauczysz bo jesteś za mało rozgarnięty. Teraz jesteś przeciw (usunięte przez administratora) i przeciw (usunięte przez administratora).Piszesz na dziewczynę a jaki ty jesteś?Nie masz nic na sumieniu?A ja myślę,że cie powinni na taczce wywieźć z zakladu. Zdrajca i d...właz.

Nemo

Kajtek przetłumacz co Ty napisałeś bo ja z tego nic nie kumam. Przeczytaj to co napisałeś i wyprostuj,bo czytam czwarty raz i nie wiem o co chodzi

Kajtek

Nikt nie był zastraszany,ale cwani. Wiedzieli,że jak W. się dowie to wiadomo.Mieli kontakt ze zwolnionymi ludzmi i donosili co jest grane. Powiem więcej szukali sposobów,żeby ich załatwić,ale wiedzieli,że ta banda ma za kasę swoich ludzi tam gdzie sprawiedliwość wymierzają. Tak jest prezesie twoja osobista ,której tak pchałeś i jej obecny przydupas ,któremu tak ufałeś sprzedali cię za darmo.Teraz też nic nie robią .

ala

A kogo tu żałować.Były prezes Mamuta 12-lat temu zwolnił z pracy swoich dobrych przyjaciół i kolegów tylko za to że mieli czelność mieć trochę inne zdanie w zarządzaniu firmą/byli kierownikami i członkami zarządu/a potem zrobił z firmą to co teraz jest.a ludzie byli tak zastraszeni że na nasz widok przechodzili na drugą stronę ulicy albo udawali że nie znają w obawie przed zwolnieniem więc nic dziwnego że ludzie którzy dalej pracują tak się zachowują -jego szkoła

Bee

Patrzcie jakie to dziwne wszyscy,którzy zostali i dalej pracują w Mamucie odwrócili się i wyrzekli pana (usunięte przez administratora) Tak ufał tym swoim babom i nie tylko a oni śmieją się z niego i wcale go nie żałują.Wstrętna firma!

Zostaw opinię o Mamut sp. z o.o.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mamut sp. z o.o.