Mamut

Wrocław

Opinie o Mamut

Ziutek

Jakiej wysokości jest wynagrodzenie na stanowisku magazyniera ?

Paulina

@były magazynier, wcześniej pytałam o proces rekrutacyjny ale to co piszesz jest ważniejsze, odnośnie kierownika, to, że nie wykonuje swoich obowiązków jak należy, rozumiem, ale to, że poruszasz jego życie osobiste jest naprawdę niepotrzebne na forum. Co do nadgodzin to jak jest to uregulowane w umowie?

byly magazynier

moze i ja sie wypowiem na temat pracy magazynu. w firmir przepracowalem ponad 1,5 roku. Zatrudniala mnie Pani Ewa ( kierowniczka ktora odchodzila na emeryture- wspaniala kobieta) zajela jej miejsce Pani Magda Obie Panie kierowniczki mialy kontakt z pracownikami bardzo dobry. Mozna bylo porozmawiac o problemach firmy jak i prywatnych. PoODEJSCIU Pani Magdy pojawil sie pan Marek. Czlowiek podobno jest tam kierownikiem. ...... zero jakiegokolwiek kontaktu z tym czlowiekiem. Chcesz porozmawiac do rzuca glupie teksty w twoja strone. Ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracownikow - nic dla niego sie nie liczy ! oprocz. Pani przedstawicielki :) lata jak piesek na smyczy. Podobnie jest jego szczeniaczek starszy magazynier p. M. lata pilnuje jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za czasow wojny. tak to wyglada: moze cos o pracy : sprzetu - wozkow do pracy z rozkladanym podestem brak. sa 2. na magazyn odnioru palet chodzisz piechota az ci nogi w du... wchodza. zaladunki i przeladunki tez na nogach. jakies tam soboty wypadaja raz na jakis czas. nadgodziny nie platne bo trzeba zostac . Sa przerzuty i niewiadomo o ktorej ostatni kurs sie skonczy - pewnie po 17-18 za co nikt ci nie zaplaci :). do tego wchodza jakies tam zaladunki odpadow. przyjazdy kartonow i odrywaja ciebie od pracy. tyle ode mnie sam decyduj. w obecnej sytuacji smiech na sali jedziesz za 3 ludzi.

Paulina

@ja w tej chwili ta rekrutacja już się chyba zakończyła. Masz inne informacje na ten temat? Jeżeli chodzi o same zarobki - czy Mamut wypłaca wszystkim osobom na tym samym stanowisku takie same stawki? Często jest tak, że indywidualne oferty zatrudnienia są zależne od doświadczenia i wykształcenia.

Ja

ile tam technik UR zarabia???

Paulina

@zocha, aktualnie firma poszukuje kandydatów na stanowiska: Technik Utrzymania Ruchu mechanik - elektryk, Przedstawiciel Handlowy - Regionalny Koordynator Sprzedaży, Asystent/ka Zarządu.

kamil

teraz szukają magazyniera i kierownika magazynu. a jak wygląda praca magazyniera w tej firmie. zmianowym i obowiązki ?

zocha

Hej, wiecie może kiedy będą jakieś nowe oferty pracy z Mamuta? Byłabym wdzięczna za informacje, bo szukam pracy dla mojego męża. Zna się na tym fachu :)

anna53

więc na rękę jest 1700 zł plus target jak oczywiście zrobisz to maks zarobisz 2400 zł.

anna 53

coś się komuś pomyliło 2500 tyś - brutto

produkty sa smaczne ale zbyt drogie. Praca jako PH w tej firmie to porazka! Kasa slabiutka i zalezna od humoru regionalnego, a plany wywalone w kosmos! Calkowity brak mozliwosci awansu! szkoda ze tak latwo pozbywa sie ludzi ktorzy cos naprawde robili.

Magda

Najlepsza firma piekarska na rynku. Polecam.

Trzonem każdej firmy są pracownicy. Zarząd każdej firmy nigdy nie był zgodny z interesami pracowników. W tej firmie jeszcze pracuje wiele wartościowych ludzi i to właśnie z tego powodu polecam tą firmę.

jaaa

potwierdzam firma MAMUT jest najgorsza firma w jakiej pracowałam, nie polecam jej nikomu, kadra kierownicza, ktora sie tam znajduje nie ma zielonego pojecia o tej pracy. panuje tak ogolny bałagan i chaos a przede wszystkim bardzo nie miła atmosfera. firma, ktora jest na skraju bankructwa...

Ktoś

Nikmix co Ty gadasz? Chyba któryś regionalny jest z Twojej rodziny...

Nikmix

Praca tutaj ogólnie nie jest zła tylko ludzie nabrali nawyków lenistwa i w momencie gdy zaczęto wymagać pracy bardzo narzekają. Dużo osób zwalniało się, a później wracało z podkulonym ogonem. Po zatrudnieniu mogą być problemy z kontaktami ze starą ekipą. Gdybym się nie musiał wyprowadzić to chętnie dalej bym pracował.

agent

Popieram poprzednika! Mamut znaczy bagno! Poprzychodzili ludzie z ulicy którzy nie mają ani żadnej szkoły ani doświadczenia w handlu! PH powinien się zajmować detalem, sieciami, hurtem oraz gastronomią za pieniądze, które zarabia się na magazynie, a kierownicy to najlepiej jakby z domu nie wychodzili! Jedyne co w firmie działa najlepiej to dezinformacja!

Firmę "polecam" najgorszemu wrogowi, chociaż i tak nikt obcy się tam nie dostanie ponieważ otaczają się znajomkami! Ludzie, którzy pracowali tu i coś robili i tak zostali wywaleni na zbity pysk a teraz pozbywają się niedobitków. Pensja poniżej krytyki, atmosfera aż nie chce się pracować, a wszystko po to j.w. żeby wyprowadzić kasę i doprowadzić firmę do upadłości. Jest to tylko kwestia czasu. Wysokie stanowiska zajmują ludzie, którzy wyglądem i wypowiedziami reprezentują poziom menela spod monopolowego, a najbardziej bawi ich szmacenie pracownika.

Zostaw opinię o Mamut - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mamut