Opinie o Mamut sp. z o.o. w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mamut sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mamut sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mamut sp. z o.o. w

shark

Jakie zmiany?

kontroler

Zmiany, oj szykuja sie zmiany......

Gps

Ha ha ,a co (usunięte przez administratora) znowu się rozmarzył,że wchodzi na wyżyny polskiego przemysłu? Oj szaraczku,szaraczku,przejrzyj na oczy!

Gps

Trzeba było czekać aż do listopada na odpowiedz,bo co jeden m-c się udało-zobaczymy w tym czy będziesz taki butny?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Mamut sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
kontroler

A skad ty wiesz czy siedzimy w samochodach czy wychodzimy z nich??? Plany zrobione to co sie czepiasz zazdroscisz czy co??? Dopoki plany w regio nach sa wykonywane to nikt nam nie podskoczy i taka jest prawda. Kierownicy trzymaja sie w sztamie ze swoimi ph oni pomagaja my im pomagamy i interes sie kreci!!!! BRAWO!!!!!!!!!

nick
@kontroler

Plany zrobione.? Nie widać entuzjazmu za listopad.

....
@nick

ym... ten entuzjazm, skad ja to znam!?

Jola

Wcale nie masz na imię Jola. Skoro chcesz wyrazić swoją opinię to miej śmiałość powiedzieć to w swoim imieniu i nie podszywaj się pod kogoś. Imiona pisze się z dużej litery chociażby z szacunku dla samej siebie!

?

Oczywiście że istnieją ,ale niestety niepomagają pracownikowi,wręcz szkodzą,ale dolnośląska pseudo solidarność o tym wie i nic z tym nierobi najwidoczniej im to pasuje bo też nic nierobią tylko dla pokazu chodzą jak małpy w Warszawie!!

chętny

Witam, Czy istnieją u was związki zawodowe? Czy poprawnie chronią pracowników?

?

Gps ja też tak uważam! Kiepsko pracują,bo nikt ich nie kontroluje.

Gps

Ja was znam przedstawiciele-cwaniaki.I co z tego,że macie gps-y. Podjezdżacie pod sklep i wcale do niego nie wchodzicie.Tylko żarcie i esemesiki. Taka jest wasza praca!

Planista

Pracy dla przedstawicieli handlowych jest mnóstwo,to po co siedzisz,jak tak ci źle.A co to jest 300 tys? Ale jeżeli towar jest taki tani,to jest trudniej z wykonaniem planu.Suchary czy będą kosztować 2 zł czy 4-y zł,to sprzeda ich się tyle samo,bo kupuje się je tylko wtedy jak boli brzuch a nie do smakowania.

groszek

od (usunięte przez administratora)to sie odczepcie.....to nie nasza wina ze w (usunięte przez administratora)sa takie ceny. Czepcie sie marketingu ze tak planuje plany sprzedazowe!!! Kierownicy nas tylko gonia jak (usunięte przez administratora) Mozemy sie zamienic. Myslicie ze na smyczy pod okiem wielkiego braka Gps-a fajnie sie pracuje za 1.845zł z premia 180zł?????? Pomyslcie ze to my mamy plany po 300tys na miesiac ktore trzeba wykonac!!!! A NIE JEST LATWO!!!!!!!!!!! Milej pracy!!!!

Ala

Związki psia(usunięte przez administratora)... trzydzieści lat pracy i nie mogę nic znaleźć. Ten mały pajacyk mówi, że nic więcej nie mógł wywalczyć. To na co składki moje szły...yy.......

najemca

Fajnie jest w tym mamucie,my przychodzimy i dostajemy 10zł/h,a te z mamuta jęczą,że mają 8,50zł/h .Taka jedna to lata jak porąbana.Ponoć jest najlepsza,chyba za to bieganie.Większość z nich to fałszywe i zakłamane (usunięte przez administratora).Obgadują się wzajemnie,a jak się spotkają to wazelinują sobie ile wlezie.Komedia, po kilkutygodniowej pracy można by zwariować.

Istnieje,istnieje.Co prawda co drugi to dyrektor no ale co zrobić.Może jeden umie czytać a drugi pisać.

Sucharek

To Mamut jeszcze istnieje? Myślałam,że już koniec z nim a towar,który jest w sklepach to jest wyprzedawany.Suchary w (usunięte przez administratora) ponad 2 zł a bułka tarta to już totalna kicha.Fajnie sprzedają Ci handlowcy!

Sędzina

Co za kraj! Dlaczego nikogo nie zainteresują takie osoby ja(usunięte przez administratora) Zniszczyli Mamuta,wyprzedali wszystkie zakłady,pozbawili setki ludzi dochodów i co? NIC !

Góral

Wszystkich "starych" się pozbędą.Mam nadzieję,że tego śmiesznego bajkopisarza z logistyki też!

Znawca tematu to raczej nie w temacie.Jaki z niego mózg. Po prostu (usunięte przez administratora).Jak widać udało mu się troszkę pobyć dłużej z nami,ale już niedługo dołączy do ekipy.Nie bądzcie tacy hej,bo teraz włazicie tym bez mydła.(usunięte przez administratora) i nadal jesteśmy darmowymi parobkami, zasilą nieco przed świętami i będzie cacy.

znawca tematu

Oj,tak,tak dobrze piszecie Pan (usunięte przez administratora).to ani pisać,ani czytać, ani liczyć nie umie, a jego mózgiem był Pan (usunięte przez administratora), którego iloraz inteligencji można przyrównać do najgłupszej kury w kurniku

Zostaw merytoryczną opinię o Mamut sp. z o.o.

• Jak się pracuje w Mamut sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mamut sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Mamut sp. z o.o.