Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j.

Przeźmierowo

Opinie o Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j.

noname

zwalniają z dnia na dzień bez podania przyczyny

jh

a ktoś twierdził że dostaje sie kase za siedzenie? :D

Cóż są wymagający i może od tego tu trzeba zacząć. Skończyły się czasy gdzie się płaci za bycie. Jezeli jestes obrotny, chętny do pracy i aktywny to można sie tu wykazać i zarobić a i przy okazji nauczyć.

Ona

Płacą grosze, wywalają z dnia na dzień bez przyczyny. Klienci odchodzą, firma nie prosperuje aż tak fanstastycznie jak się promuje. W Poznaniu mówi się źle o Karliku jako miejscu pracy, niejedną opinię taką otrzymałem.

pp

a ile można zarobić jako asystentka działu sprzedaży????

Paweł

Nie jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Klientów zadowolonych jest również coraz mniej. Jeśli klient ucieka do innej firmy to chyba nie świadczy dobrze o firme. No cóż jaki kierownik taka firma - co nie Panie (usunięte przez administratora)?

Anonim

Warunki jak wszędzie... W żadnej firmie z tej branży nie jest kolorowo, więc trzeba się wykazać, a i tak potrafią zwolnić z dnia na dzień. Ot tak...

Zostaw opinię o Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j. - Przeźmierowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autoryzowane Centrum Motoryzacyjne Karlik Sp.j.