Opinie o Impel Group w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Impel Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Impel Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Group w Wrocław

Wax

Nawet najlepsza firma może mieć konflikt z pracownikiem. Takie sytuacje sie zdarzają, ale nie powinno to mieć wpływu na ocenę firmy. Impel generalnie to jest dobra firma i szanuje swoich pracowników.!

Nie jestem robotem
@Wax

Szanuje? Chyba sobie drwisz.

Maria
@Wax

Tylko Vaco to nie Impel - jak widać nie jesteś pracownikiem Vaco tylko zatrudnionym przez impel do pisania takich właśnie postów stanowiących kontrę dla negatywnych wpisów których jest cała masa - proponuję wszystkim prześledzić jak wygląda odpowiadanie własnie na takie negatywne posty - ciekawa lektura.

Były pracownik SRACO

Witajcie. Jestem byłym pracownikiem tej "firmy" i mogę stwierdzić z perspektywy czasu, że zmarnowałem tu czas. Chamstwo i prostactwo byłej v-ce prezes było powszechnie znane . Napuszczała pracowników na siebie i nagabywała, by jej donosili o wszystkich. Ta "pani" bezczelnie kłamała w Sądzie Pracy i nawet po mojej wygranej wciskając kit pracownikom, że VACO wygrało ze mną sprawę. Zdziwiła się mocno, gdy opublikowałem wyrok w internecie i rozesłałem go do ludzi. Dobrze że ta "pani" zakończyła swój żywot w tej firmie. Mam nadzieję, że firma przechodzi pozytywną przemianę bez takiego szkodnika jakim była euliza wesoła.

Ciekawy
@Były pracownik SRACO

Witaj jesli to nie tajemnica i w zaden sposob nie zaszkodzisz sobie to czy uchylilbys nieco rabka tajemnicy czego dotyczyl spor - przyznaje ze zaintrygowala mnie ta wypowiedz - obecnie pracuje w tej firmie choc w innym regionie - chcac byc obiektywny musze przyznac ze u mnie jest OK - bywaja lepsze i gorsze dni jak to w kazdej pracy....

Wierny

Wiem, że VACO to dobra firma, jedynym problemem są niektórzy pracownicy.

dział handlowy
@Wierny

Większych glupot tu nie przeczytałem juz dawno.Krótko mówiąc wierutna bzdura.

Katowice

Witam ! Czy mając orzeczenie o niepełnosprawności stopień umiarkowany czy Impel Security zatrudni na umowę o pracę czy na umowę zlecenie ? Chodzi mi o miasto Katowice

1 etap- rozmowa telefoniczna - konkretne pytania i informacja zwrotna, 2 etap spotkanie w siedzibie w większym gronie, do tego trzy zadania do wykonania, informacja, ze do końca tyg w którym było spotkanie będzie odpowiedz i cisza. Dodatkowo wysłalam zapytanie do osoby z HR po uplywie terminu z prosba o informacje zwrotną i nie dostalam zadnej odpowiedzi. Wydawało mi się, ze jest to poważna firma, podchodząca do rekrutacji z odpowiedzialnoscia ale sie rozczarowalam. NIe chciałabym pracować w takiej organizacji, gdzie podstawowe zasady zwiazane chociażby z kultura osobistą tak funkcjonują. Nie polecam,

Pytania dot. tego co było wczesniej, zachowań w róznych sytuacjach, preferencji jesli chodzi o prace.

chris

Panowie interesuje mnie opinia o Vaco,a dokladnie praca jako kierowca i robota przy DDD. Macie jakies opinie o tym? Jaki rodzaj umów,stawki proponują? Po ile godzin się pracuje?

axx61

Cisnąć cisnąć cisnąć czyli chcą od ciebie 150% normy więc nigdy nie pokazuj, że możesz więcej niż masz w zadaniówce. Urlop weź sobie jeden dzień w tygodniu może piątek może poniedziałek. Będziesz miał przedłużony weekend, a w wakacje . . . hmmm przecież wykorzystałeś już cały urlop to co ty chcesz ? Tak tak kochani każdego miesiąca po 4 lub 5 dni urlopu to po 6 miesiącach okaże się, że już go nie masz i będziesz dalej tyrać i cisnąć cisnąć cisnąć. Tam w biurach siedzą sobie po 8h, a my technicy zasuwamy po 10h albo i 12h. Wolne się nam nie należy wtedy kiedy chcemy ? Mamy brać wtedy kiedy chcą nam narzucić ?! Chyba się komuś w biurze poprzewracało w głowach. Absolutnie się na to nie zgadzajcie. Jeśli oni chcą tak swój urlop wykorzystać to nie znaczy, że my też musimy.

Wancik
@axx61

Masz rację i tylko patrz jak wylecisz z roboty. Wtedy znowu będzie marudził jaka to zła firma. Weź lusterko i przejrzyj się w nim , może zobaczysz zło w sobie.Zamiast kombinować zacznij pracować a może wtedy będziesz zadowolony? Pogoda ducha czyni cuda.

Szymon

Ciekawy proces rekrutacji na którym dobrze wyjaśniają opis stanowiska, więc po przyjęciu nie ma niedomówień. Jestem zadowolony z pracy, bo mogę się wykazać na różnych frontach. Pensja zawsze na czas. Polecam

maciek

Skoro umowa jest w pełni respektowana @komfen, to przecież bardzo dobrze o nich świadczy. O legalne zatrudnienie jest dość trudno, a u nich to jest możliwe. To się ceni, zwłaszcza, że wynagrodzenie u nich i tak jest w pełni adekwatne do powierzanych obowiązków.

Jdhehs
@maciek

ja pracuję i mam się dobrze. zdobywając kompetencje moge awansować na koordynatora albo szefa. trzeba chcieć, znajomości nie są potrzebne.

nina

Jakie pieniądze Impel oferuje na stanowisku sprzątaczki? Może coś wiecie w kontekście artykułu na cmg24.pl

paweł

Opiniowanie, tak różnorodne, ma swoje dobre strony dla kandydatów starających się o pracę w Impelu, ale też odrobina refleksji dla pracodawcy. Prawda jak zawsze jest gdzieś w środku. Moja opinia jest na tak, dobrze mi się trafiło z oczekiwaniami i ich realizacją.

frytek

rotacja w firmie VACO jest ale to tylko na zyczenie pracownikow co kombinuja na lewo i okradaja firme z towaru dla korzysci majatkowych bo jesli na swoje cele to jeszcze bym zrozumial....nie wszyscy sie odnajduja w tej pracy gdzie czasem trzeba byl dyspozycyjnym i miec glowe na karku...pracuje juz rok i juz troche ludzikow sie przewinelo ale nikt nie odszedl sam ....

frytek

maruda

A co mieli wyrzucić i jeszcze zapłacić za utylizację no nie żartuj.

WOW Dostaliśmy prezenty na święta Bożego Narodzenia 2015 :-) Szkoda tylko, że były to produkty VACO przeterminowane o kilka lat. Data produkcji 2009 rok zamazane pisakiem, a trwałość tego produktu 36 miesięcy czyli do 2012. Prezent jak się patrzy . . .

Sonia.Kowalska95@wp.pl

IMPEL. to firma dobrze zorganizowana. ważne że oni mają w kieszeni a zwykły robol będzie robolem do nabijania kasy im. A powiedzieć o jakiejś premi to cię przełożona wyśmieje. Gdzie Premię mam na umowie do ręki nic. TAKA JEST PRAWDA TO SIĘ PYTAM KTO MA NASZE PREMIE? ale za kogoś robić to do bólu za nadgodziny dni wolne gdzie to wszystko. Urlopu nie można się doprosić. zaległy urlop za stary rok do końca marca mają czas dać.A jak coś powiesz na te tematy! To brzmi to tak? mam na twoje miejsce 100 innych osób mam . To ja się pytam gdzie oni są? do mojej firmy w wejherowie[szpital] przychodzą i odchodzą po jednym dniu. ale ludzi ma do bólu skandal.żenada.CHYBA Z najgorszych ulic się biorą ci ludzie. SZKODA SŁÓW.

DJ Paweł

Widać tu poziom inteligencji która robi wpisy... Debilizm... To nie jest Impel tylko Vaco. Więc domniemywam, iż nie potraficie nawet dokładnie przeczytać w jakim dziale się znaleźliście... Zbieranie papierków na przystankach MPK będzie dla was zbyt skomplikowane....

best of the best

Nie podobno skuteczni tylko zayebiscie skuteczni to tak w ramach sprostowania.

Maria

Pralnie zamykają

Czarna

Zgadzam się z Twoją opinią, rozmowa z Panią dyrektor żenada, nie miała pojęcia w jakim celu mnie na nią sama zaprosiła, ale bynajmniej podczas rozmowy potraktowałam ja tak samo jak ona mnie totalnie z góry, ogólnie firmy nie polecam, sprzątanie systemem H2o i nic więcej,na tym oszczędzają, w ten sposób się utrzymują na kontraktach, pracownikom płacąc marne grosze obiecując zupełnie coś innego, psujac tym samym rynek innym rzetelnym firmom.

iza

czy ktoś z państwa pracował w Impelu jako osoba niepełnosprawna z grupą inwalidzką i czy firma jest godna polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Group - Wrocław

• Jak się pracuje w Impel Group?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Group?

Kandydaci do pracy w Impel Group napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Group

Impel Group