Impel Group

Kraków

Opinie o Impel Group

użytkownik zarejestrowany

@marek To ważna informacja, że można liczyć również na odbycie w firmie stażu płatnego. Możesz powiedzieć coś więcej o swoim stażu w Impel Group? Jakie dał Ci możliwości? Czego mogłeś się podczas niego nauczyć? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

marek

ja się cieszę, że zdecydowałam się na staż, dzięki temu znalazłam też u nich zatrudnienie. myśle ze warto próbować bo po pierwsze, staż nie jest bezpłatny tak jak dużo osób myśli, a po drugie wiadomo że impel będzie wolał zatrudnić pracownika który już się wdrożył i zna się na temacie zamiast osoby kompletnie "zielonej" więc szanse na pracę są naprawdę bardzo duże

użytkownik zarejestrowany

@aneta możesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy w Impel Group? Co konkretnie sprawia, że jesteś z niej zadowolona? Konkretne informacje na temat mocnych stron pracodawcy będą najbardziej cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacja.

aneta

ja tam nie narzekam, jakoś rok temu koleżanka mnie namówiła żeby spróbować i od tamtej pory jestem wierna impelowi :)

boria

pracuje u nich od niedawna ale wszystko wyglada ok. praca i klimat bardzo mi odpowiada. kasa tez spoko

peter78

nigdy nie mogłem utrzymać się w robocie na dłużej - zawsze coś mi nie odpowiadało, a to współpracownicy, a to kierownicy, a w impelu wszystko gra. Ekipa spoko, przełożeni też - idzie sie dogadać. na wynagrodzenie nie narzekam, wiedziałem czego mam sie spodziewać i nic mnie nie zaskoczyło

lit

Dobry pracodawaca. Bardzo fajna ekipa u mnuie na obiekcie, kasa ok i na czas przedewsyzstkim.

robert

bardzo mi sie dobrze pracuje w tej firmie

użytkownik zarejestrowany

@kaazik praca przy tak dużych i prestiżowych wydarzeniach na pewno jest dodatkowo satysfakcjonująca. Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy przy nich? Może to pomóc osobom, które zastanawiają się, czy jest to dobra praca dla nich. Co byś im doradził?

kaazik

Super jest to w firmie, że zgarnia dobre kontakty jak nie serwerownia googla, to euro, a teraz Tour de Pologne

forcexs3

siemka , pracuje tu 2-gi miesiac , jest calkiem spoko , szybko sie wdrozylem , panuje mila atmosfera, na luzie , kasa na koncie w terminie , ogolnie polecam !

Andrzej

Witam. Co do wyplat nigdy nie narzekalem, zawsze kasa byla na koncie na czas. Moj kiero tez jest ok, wyrozumialy i w miare mozliwosci stara sie pomoc, wiec tez polecam porozmawiac ze swoim. Ogolnie w porzadku praca, ale atmosfera tez jest wazna i to fakt, ze sie nie lubi przychodzic do pracy jak sie codziennie widzi wrogow, dlatego pogadaj z przelozonym, trzymam kciuki by cos zaradzil. Daj znac pozdro

Impel

Tragedia jeden wielki bałagan nie wypłacalni ludzie nikogo nie interesuje ze ty powinieneś mieć przelew a nie masz i co ich to obchodzi a na dodatek sami bezszczelni ludzie w biurze jak ty coś potrzebujesz, ale jak oni potrzebują ciebie to milutcy

Waldek
@Impel 14.07.2017, 12:44

kolego przykro że tak trafileś, ale ja nie narzekam bo zawsze kasę miałem na czas może bank jakoś nie zaksiegował co do ludzi to mówisz o biurze, do ktorego cie przydzielili? rozne osobniki bywają, ale jesli chodzi o wspolpracowników z Impela to zawsze się dogadujemy, a kierownik stoi za nami murem. pogadaj ze swoim o tym problemie. na pewno pomoże

Canis

Straciłem pracę.Z racji tego że lubię mundur poszedłem do tej firmy zapytać o pracę. Od ręki załatwiłem wszystkie formalności i pracuję .Pracuje się bardzo dobrze.Warunki jak na obiekt chroniony wspaniałe. Kierowniczka nie robi problemów. Pozdrawiam wszystkich którzy lubią tę pracę.

użytkownik zarejestrowany

@jsum, podsumowując polecasz pracę w tym miejscu?

jsum

Doprawdy, nie wiem na co narzekać - umowy, wynagrodzenia, odzież pracownicza, warunki socjalne to kwestie formalne i powinny być wszędzie standardem a nie zaletą. W tej firmie powinność jest dopełniona. Niestandardowe mają rozwiązania jeśi chodzi o kwestie zarządzania zasobami ludzkimi, indywidualnym podejściem do pracownika, rozwojem firmy i wykorzystaniem potencjału w kontaktach z kontrahentem - to się ceni. Mnie pracuje się dobrze, a kompromisy są potrzebne. Jeśli tu wam źle, popytajcie kolegów/koleżanek z branży w jakich warunkach pracują.. Malkontenci od razu zostaną skróceni o głowę...

Ben

pracowałem u nich kilka tal i nie narzekam. dla mnie byli w porzadku. kasa sie zgadzała i zawsze na czas

ed

Pracowałem w Impelu parę lat i mogę powiedzieć tyle. Praca nie jest łatwa, ale jeśli chodzi o kontakt z pracodawcą nie ma do czego się przyczepić. Zawsze rają w otwarte karty i uczciwie podchodzą do pracowników.

cet

mi kumpel mówił,że z tymi umowami to ściema, że ich nie ma. sam pracuje w ochronie w impelu i ma normalnie umowę,pieniądze na czas i spoko szefa. warunki z umowy przestrzegane, więc pracuje już któryś rok.

quite
użytkownik zarejestrowany

Najważniejsze dla mnie jest to, że dbają o swoich pracowników skoro dorzucają odpowiednie benefity socjalne.

kacha

bylam u nich na stazu. byli zadowolenie z mojej pracy i zaproponowali mi u siebie etat.

ilo

Wiele lat pracowałem w Impelu i pośród firm tego typu wyróżnia się on pozytywnie. polecam jeśli ktoś szuka pracy

sama

impel jest porządną firmą, która fair traktuje pracowników. pracowałam u nich w wakacje i wszystko było ok :) pieniądze dostałam o czasie, praca nie byłą bardzo trudna, zarobki godziwe :)

adidas

Wiem ze tak jest. Urok branzy, pracy z bylymi mundurowymi (policjantami, wojskowymi), starszyzna morska (emeryci...), branza ochrony to hermetyczne srodowisko. Pod gorke jest - wtedy nie drzwiami a oknem. Stawka ok, umowa zlecenie, przychodze - robie swoje - wychodze. Ida na reke, zatwierdzaja grafiki. Porownanie tej firmy do innych ma sie jak do metalowca ktory puszcza komus komercyjny chlam z dyskotek i wypina sie na wszystkich. To jedna z najstabilniejszych i z nowoczesnym modelem zarzadzania.

kawior

w impelu pracuję już jakiś czas, wszystko jest ok. i wypłaty w odpowiednim momencie i atmosfera w porządku, a do tego spoko warunki pracy, są regulaminy, zasady, więc praca jest pod tym względem łatwa i klarowna.

adidas
@kawior 07.07.2015, 22:45

jest to dobra firma, ale nie jest az tak kolorowo jak piszesz. Wszystko zalezy od ludzi, miejsca, oddzialu, przelozonych itp. pracuja tu specyficzne osoby (tu sie albo dostosujesz albo zginiesz), kierownicy stroja tzw. fochy jak powie im sie co mysli, z wyplatami roznie, bywaja nieregularnie, brak akceptacji pewnych zachowan i osob jest norma jak wszedzie. Nie akceptuja, sa zbyt ciekawscy, mieszaja sie, wzbudzaja niepokoj - olac, robic swoje albo sie zwolnic. Do plusow - w moim przypadku, elastyczny grafik, staly obiekt, zgrani ludzie, pelen socjal, mozliwosci porozumienia sie, stawka. Nie raz narzekam, ale duzo zawdzieczam firmie.

jarek

no dokladnie, jak sie komus nie podoba to zmienia, jak sie podoba, to zostaje, ja akurat tutaj mam dobrze, wiec nie szukam nigdzie indziej

tadek

w dzisiejszych czasach, gdzie ludzie często zmieniają pracę , jak tak długo są w jednej, to znaczy , że warto

michal

po co zmieniać coś co się sprawdza, więc ja już swój 4 rok zaczynam razem z impelem

Robert

Nowy rok nowe postanowienie tylko praca w impelu ta sama. Na dniach wypłata i tylko cieszyć się ze świętowania.

miro

nowy rok, nowe mozliwosci, nowa praca, wiec ja sie ciesze z 2015, zaczynam jutro

kamil

jak wiekszosc z nas, ale wyplata juz niedlugo wiec jakos damy rade, a dzis swietujemy

kawik

no mni eokres swiateczny splukal na maxa, ale cale szczescie tutaj wyplata jest zawsze na czas na koncie, wiec niedlugo sie odbije

Cymes

Pracuję mam umowę i kasę na koncie. Praca bez pieniędzy to porażka, szczególnie w okresie świąteczno noworocznym gdzie każda złotówka jest ważna.

witek

jak sie pracuje za free, to mozna miesiac czy dwa, ale dluzej nie widze sensu, tutaj jest ok, moze o tym swiadczyc to ze tutaj pracuje swa lata

bruna

nie wyobrażam sobie pracy za free, nie wiem skąd taki pomysł ;) w impelu są jasne zasady dotyczące zatrudnienia i się ich przestrzega. zwłaszcza jeśli chodzi o finanse. więc pod tym względem nie ma się o co martwić.

igi

tez mi sie nie zdarzylo zeby nadgodziny byly nierozliczone, czesto dluzej pracujemy przed swietami, ale to przeklada sie na finanse

Julek

Tu nie ma darmowych nadgodzin. Każda przepracowana chwila jest rozliczna, a pensja daje radę. To dobra robota i uczciwie wynagradzana

darek
@Julek 17.12.2014, 13:59

uczciwe wynagrodzenia w polsce ??? buhahahah

kamil

to ze sie rozliczaja to jedno, drugim plusem jest terminowosc, czym inne firmy nie grzesza niestety

Miś
@kamil 16.12.2014, 21:50

Tak a że wypłata w różnych terminach i że sier nie zgadza to tego nie napiszecie ,umpel w krakowie to porażka nie daja sobie rady na obiektach najpierw pan szef ochrony bez nadziejny teraz okazuje sie mie lepszy pan manager.

arek

okazje mam, troche sie wahalem ale mysle ze jednak sie zdecyduje, wlasciwie co mi szkodzi sprobowac

Tiger
@arek 11.12.2014, 21:10

To nawet nie masz się co zastanawiać, mi kolega polecił kilka lat temu i nie żałuję. Praca spokojna a zarobki rynkowe. Rozliczają się ze wszystkiego.

marcin

jak na standardy w polskiej ochronie wysoka wypadaja w porownaniu z innymi, wiec moim zdaniem warto tutaj pracowac jak sie ma ku temu okazje

czarek

w ochronie spokojnie? zalezy na jakami obiekcie, kiedys pracowalem w sklepie i bywalo roznie

Irek

Praca spokojna szczególnie w ochronie, mi odpowiada taki tryb pracy z przełożonymi zero problemów idzie się dogadać, co do pieniędzy to zawsze na czas.

Beata

U mnie nie mam co narzekać świetnie mi się z szefową pracuje, szacunek i zrozumienie, wiadomo szef zawsze wymaga lecz to jego praca. Jestem zadowolona z pracy w Impelu.

greg

Impel to ciekawa firma, ale niestety na solidną podstawę jako PH nie można liczyc- handlowcy glownie bazuja na prowizji

iro

MPK Krakow rozwiazalo umowe z Impel kiedys pracowalem mialem umowe o prace ale to byl rok 2005

basia

kierowniczke mam naprawde spoko, jest wyrozumiala w roznych sytuacjach, wymagajaca, ale ludzka

ewa

to wszystko zależy od miejsca pracy iod kierowniczek

onka

serio tak źle jest? moja kumpela pracuje i jest zadowolona, więc jestem zaskoczona tym co czytam. mówiła,że impel to duża, porządna firma, gdzie zawsze płacą na czas i są dobre warunki pracy, czyli atmosfera i przełożeni.

Aneta

Mi w Impelu pracowało się jak najgorzej. Penie kierowniczki wcześniej sprzątały a teraz wyżywają się na innych pracownikach. Zero wolnego,marne zarobki, składki do ZUS'u odprowadzane minimalnie. Złe traktowanie pracownika. Moja opinia dotyczy Impelu w Krakowie.

pendragon

To ta firma, która łapie na kombinacie w Krakowie kierowców za niezatrzymanie się na STOP przed jakimiś zardzewiałymi od ćwierćwiecza nieczynnymi torami, co skutkuje nałożeniem przez namiestników Ciapatego rocznego zakazu wjazdu furą? No gratuluję, żeście sobie klienta znaleźli, niech was szlag :-/

Zostaw opinię o Impel Group - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Group