Opinie o Impel Group w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Impel Group. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Impel Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Group w Kraków

kamil

to ze sie rozliczaja to jedno, drugim plusem jest terminowosc, czym inne firmy nie grzesza niestety

Miś
@kamil

Tak a że wypłata w różnych terminach i że sier nie zgadza to tego nie napiszecie ,umpel w krakowie to porażka nie daja sobie rady na obiektach najpierw pan szef ochrony bez nadziejny teraz okazuje sie mie lepszy pan manager.

arek

okazje mam, troche sie wahalem ale mysle ze jednak sie zdecyduje, wlasciwie co mi szkodzi sprobowac

Tiger
@arek

To nawet nie masz się co zastanawiać, mi kolega polecił kilka lat temu i nie żałuję. Praca spokojna a zarobki rynkowe. Rozliczają się ze wszystkiego.

marcin

jak na standardy w polskiej ochronie wysoka wypadaja w porownaniu z innymi, wiec moim zdaniem warto tutaj pracowac jak sie ma ku temu okazje

czarek

w ochronie spokojnie? zalezy na jakami obiekcie, kiedys pracowalem w sklepie i bywalo roznie

Czy po rozmowie w Impel Group rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Irek

Praca spokojna szczególnie w ochronie, mi odpowiada taki tryb pracy z przełożonymi zero problemów idzie się dogadać, co do pieniędzy to zawsze na czas.

Beata

U mnie nie mam co narzekać świetnie mi się z szefową pracuje, szacunek i zrozumienie, wiadomo szef zawsze wymaga lecz to jego praca. Jestem zadowolona z pracy w Impelu.

greg

Impel to ciekawa firma, ale niestety na solidną podstawę jako PH nie można liczyc- handlowcy glownie bazuja na prowizji

iro

MPK Krakow rozwiazalo umowe z Impel kiedys pracowalem mialem umowe o prace ale to byl rok 2005

basia

kierowniczke mam naprawde spoko, jest wyrozumiala w roznych sytuacjach, wymagajaca, ale ludzka

ewa

to wszystko zależy od miejsca pracy iod kierowniczek

onka

serio tak źle jest? moja kumpela pracuje i jest zadowolona, więc jestem zaskoczona tym co czytam. mówiła,że impel to duża, porządna firma, gdzie zawsze płacą na czas i są dobre warunki pracy, czyli atmosfera i przełożeni.

Aneta

Mi w Impelu pracowało się jak najgorzej. Penie kierowniczki wcześniej sprzątały a teraz wyżywają się na innych pracownikach. Zero wolnego,marne zarobki, składki do ZUS'u odprowadzane minimalnie. Złe traktowanie pracownika. Moja opinia dotyczy Impelu w Krakowie.

pendragon

To ta firma, która łapie na kombinacie w Krakowie kierowców za niezatrzymanie się na STOP przed jakimiś zardzewiałymi od ćwierćwiecza nieczynnymi torami, co skutkuje nałożeniem przez namiestników Ciapatego rocznego zakazu wjazdu furą? No gratuluję, żeście sobie klienta znaleźli, niech was szlag :-/

Damian

Mi w impelu odpowiada praca tymczasowa, jest w czym wybierać i każdy znajdzie coś dla siebie, dorywczo na kilka miesięcy w roku szczególnie zimą bo później wyjeżdżam za granicę sezonowo pracować.

rak

firma daje rade, bo jako jedyna poki co w mojej karierze zawowdowej nie dala jeszcze plamy, tzn wszystko na czas i bez problemow

Hela

W firmie mamy katering od Impel i jestem pod wielkim wrażeniem poziomu. Dania są pyszne i urozmaicone. To firma z którą warto współpracować

pawel

wiadomo ze czasami wiecej pracy jest probleme, ale zalezy kto co chce, czy siedziec w domu czy lepiej zarabiac

poldek
@pawel

Kto jest w potrzebie bierze nadgodziny bo to się przekłada prosto na zarobek.

marcin

nadgodziny placone sa zawsze ruglarnie i jest to fajny bonus do pensji

heniek

z tego co slyszalem od kolegi nadgodziny placa, ale ile nie wiem, bo sie nie pytalem konkretnie, sam sie zastanawiam czy do nich nie udezyc, bo w obecnej pracy robi sie meksyk i mi sie to powoli nie podoba

Ryszard
@heniek

Mam umowę o pracę na czas określony do 2016 roku. Mataczenie z tymi nadgodzinami zaczęło się po tym jak PFRON obniżył dotacje dla niepełnosprawnych. Sam jestem niepełnosprawnym stopień umiarkowany ( na stałe).I wtedy nasze kierownictwo wymyśliło taki sposób rozliczania nadgodzin. Dali nam możliwość wyboru: 1)przejść na umowę zlecenie Z zastrzeżeniem ,że cyt. "nie wiadomo ile będzie mi dane przepracować godzin", albo pozostać na umowie o pracę i zgodzić się na wyżej opisane warunki. Nadgodziny płacone są jak z umowy zlecenia, netto 5zł

seweryn
@heniek

Z wielu firm, które są usługowe dla innych branż w ochronie czy sprzataniu Impel i tak ma najlepsze warunki płacowe.

zodiak
@Ryszard

jest taka instytucja PIP, można szukać wsparcia jeżeli pracodawca nie gra uczciwie. Jednak....przeanalizujmy problem, jest coś na rzeczy w sposobie zatrudnienia. Jak to było przy zawieraniu umowy?Niestety w wielu wypadkach w pośpiecu lub uwiedzeni sukcesem nie zwracamy uwagi na to co podpisujemy.

pardo

układy mogą być wszędzie, ale ja do pracy chodzę żeby pracować a nie się spoufalać z ludźmi. na warunki człowiek się godzi albo nie, mi te w impelu pasują ale nie odpowiadam za to jakie decyzje podejmują inni. w każdym razie planuję kontynuować pracę dla nich.

Tobiasz
@pardo

Firmę tworzą ludzie więc może masz rację, że to dwie różne firmy. Ja pracuję w Poznaniu i wszystko jest tu bardzo profesonalne. Z przełożonymi można bez problemu się dogadać, kasa na czas i zżyty zespół.

Mati
@Tobiasz

Też nie mam żadnych problemów, a praca w zgranym zespole mi odpowiada, impel to firma ze światowymi standardami.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Group - Kraków

• Jak się pracuje w Impel Group?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel Group