Opinie o Impel Group w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Impel Group. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Impel Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Group w Kraków

Najgorsza firma jaką znam każdemu odradzam tam pracy oraz niewypłacalni.ludzie nie nabierajcie się.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Impel Group?

rrr

nie :)

Anonim 1

Impel nie płaci ani pracownikom, ani zleceniodawcom, ani podwykonawcom.

@Anonim 1

Witam, aż przykro czytać.!!? Impel, to 76 Agencji, zależy do której się należy.Bywa tak, że należy się do Agencji, praca wykonana dla firmy, a ona nie płaci dla Impela, to jak ma zapłacić swojemu pracownikowi.! Przykre ale prawdziwe, wszyscy rezykujemy. Właśnie przez te przetargi, tracimy wszyscy.!!! Ja mam szczęście , że pracuję w Agencji, w której płacą regularnie, ostrożni w przetargach, szacunek dla pracownika, Trudno w tym przypadku radzić, w pojedynkę nie da się. Cały zespół winien udać się do Inspekcji Pracy, i cierpliwie czekać. A Wielkanoc tuż, tuż.!! Mimo wszystko spokojnych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych życzy Irena.

Komornik
@Anonim 1

Nadszedł czas rozliczeń. Zachęcam wszystkich aby poszli po swoje poprzez różne instytucje. Panie Bartoszu głowy polecą!

A premia jest dzielona na wszystkich?

Eliza
@Michał

Tak, dzielą między sobą. Mowa o menagerach.

Dereck
@Eliza

Czemu nikt z tym nie zrobi porządku ? Jak nie docierają argumenty słowne to trzeba przejść do rozwiązań fizycznych.

Czy po rozmowie w Impel Group rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Darek

Czy tylko narzekać potrafimy? Jeśli komuś nie odpowiada praca może ją zmienić ale nie oczerniajcie dobrej firmy!!

Zenek
@Darek

Dobrej ? to Ty w dobrej firmie nie pracowałeś. A pewne rzeczy trzeba umieć nazywać. Same układy, jedna wielka klika. Traktowanie ludzi brak słów.

Świetna firma z ugruntowaną pozycją w branży.Praca dobra i zarobki również, polecam!

Ochrona urzedu
@Andrzej

Firma straszna koordynatorzy podrabiaj podpisy pracownikow zwiększają etaty nie wspomnę już że na Krakowie nie maja pracownicy serwisu sprzątającego w szczególności na urzędach wogole rekawiczek bo niby sa za drogie dla firmy wyzysk nic wiecej ta firma to (usunięte przez administratora)

Piter
@Ochrona urzedu

Zgadzam się z wypowiedzią i sam jestem swiatkiem

@Ochrona urzedu

Ja pracuje w Krakowie Pliva , sprzątam zawsze są rekawiczki, nie wiem jak jest w innych punktach. Płacą w terminie, nie liczyłam czy ilość godzin jest zgodna z rzeczywistością ale z pracy jestem bardzo zadowolona. Jedynie brakuje nadzoru nad pracownikami, często robię wiecej.

@Andrzej

Witam, to ma się szczególne szczęście, do świetnej firmy z ugruntowaną pozycją w branży.Co to za firma, może są przyjęcia do pracy? Polecasz, bo praca dobra i zarobki również.

@Andrzej

Witam, pisałeś 05.01.2020 i polecałem firmę.Ciekawa jestem, czy dalej opłacasz!!

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Witam.mógłby płacić pełną wypłatę za wykonaną pracę.

Zofia
@były pracownik

Czy problemy w wypłatą wynagrodzenia zdarzały się często, czy może jest to jednorazowa sytuacja? Udało Ci się tę kwestię wyjaśnić z pracodawcą? Rozumiem, że poza tym nie masz zastrzeżeń, a pozostałe warunki Ci odpowiadają?

@były pracownik

Mozna go przenieść do innego działu lub go zwolnić.

Anonim 2
@były pracownik

Co mógłby zrobić? To PROSTE!! PŁACIĆ :-)

ciekawski

hej, jak się pracuje w tej firmie na stanowisku asystent projektanta? jakie zarobki na start ?

W zasadzie polecam. Robota niczego sobie. Kasa w terminie.

Zofia
@Adam

To super, dzięki. Jak możesz, to napisz trochę więcej o pracy w Impel Group. Czy to praca na jedną zmianę?

Mocarz

@Roman Rotacje były i są w każdej firmie ale to nie znaczy, że jest tak źle. Firma ok warto tu pracować!

@Mocarz

Nie warto tu pracować. Unikać jak ognia. Mam to już za sobą na szczęście.

Najko
@pracownik

Ja nie narzekam. Jest OK.

Betty

Fajnie by było gdyby ktoś z krakowskiego oddziału Impela lub ich agencji Sanpro od czasu do czasu przeczytał ogłoszenia rekrutacyjne ( strona stacjarekrutacja) przed opublikowaniem. Chodzi o brak polskich znaków, nazwy ulic lub osiedli pisane z małych liter, rażące błędy w nazwach miast, byle jak stawiane znaki interpunkcyjne- jednym słowem niechlujstwo. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się widzieć tak niestarannie przygotowanych ogłoszeń.

pracownik firma impel owszem płaci na czas wypłaty ,ale jakie to ile państwo zapewnia nic po zatym ,ani premi żadnych socjalnych niema,zatrudnia bardzo dobrych prawników żeby obejść wszystkie kruczki prawne ,a my na nich wszyscy pracujemy ,żeby menadżerowie mogli jeżdzic sobie po Majorkach, a nas szarych pracowników nigdy nie będzie stać..Każą robić po 140 m na godzinę na zwolnienie nie można iść najlepiej nie chorować,albo chodzić chorym.Tak samo jest z urlopami trzeba się prosić o urlop,Dane zakłady płacą im kupe pieniędzy a oni pracownikom nie dają podwyżki nie szanują pracowników to im brakuje na TEVIE w Krakowie ,tam dopiero jest ciężka praca podziwiam te panie wszystkie co sprzątają tam ,a wiedza dużo więcej niż się brygadzistkom wydaje.

Mira

Firma IMPEL 3 dni pracy za darmo pieniędzy nie dostanę ponieważ umowy zlecenia nie dostałem.Miejsce pracy Kraków......Nie polecam...złodzieje

Grupa Impel
@Mira

Bardzo prosimy o kontakt z Contact Center Grupy Impel, które pomoże wyjaśnić zaistniałą sytuację: cc.info@impel.pl, tel. 71 711 00 00.

Lolek

Zawsze można zmienić firmę jak sie komuś tu nie chce pracować!!

mEa
@Lolek

No,jak można pisać takie bzdety?Jeżeli ktoś podejmuje pracę to wiąże z tą pracą nadzieję, marzenia,plany.Nie wspomnę o czasie poświęcenia się samą siebie.A nagle ktoś depcze to wszystko i wciska w błoto. Ludzie pracują dla pieniędzy. Mamy kodeks pracy i tu pytanie:kto łamie przepisy pracy?Miało być tak pięknie. .....

robert

bardzo mi sie dobrze pracuje w tej firmie

coala
@robert

mi też, zdecydowanie moge polecic te firme!

@robert

Głupek

Henry

Może trzeba spojrzę na swoją pracę czy oby na pewno jest dobra?

Igor

Dobra firma, mająca perspektywy a i tak marudzicie!!!

klon
@Igor

he he he ALBO ZE WSCHODU ALBO WIEŚ ALBO BLOKERS - CYRK TA FIRMA MOŻE BYĆ DOBRA ALE NA RAZIE TO TAKIE D.N.O - chyba ze ktoś tu pracuje od pierwszej pracy i nigdy nie proacował w profesjonalenj słuzbie o pdobnych kwalifikacjach lub sobie dorabia na zleceniówce Policjant wojskowy czy inny pracujacy wczesniej w słuzbach to dla nich to firma złota :)

Iza

Czy jest jakaś przyczyna tej ciszy?

Alicja

@andzej.w, możesz napisać, co dokładnie masz na myśli? Wydaje mi się, że nie odpowiada Ci praca w firmie Impel, ciężko jednak stwierdzić, dlaczego tak się dzieje. Co powiesz na temat warunków i atmosfery? @anonymous, zdradzisz, jakie stanowisko zajmujesz? Może kwestia rodzaju umowy jest zależna właśnie od posady? Opisz proszę, jak to dokładniej wygląda. Rozumiem, że wynagrodzenie za nadgodziny jest wypłacane?

@Alicja

Alicjo - siedż dalej w biurze i zawijaj w sreberka te głupie pytania bo za to Ci płacą.

andzej.w

Firma robi wszystko pod siebie.Zero pracownika.Obiekty tracą jeden za drugim.

Emanuel
@andzej.w

Masz rajce.Zero dla pracownika,wszystko pod siebie.Obiekty tracą na skale masową,Na obiekty już nawet grupa nie przyjeżdża bo ich nie stać.Totalne dno.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Group - Kraków

• Jak się pracuje w Impel Group?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel Group