IMPEL SECURITY POLSKA Sp. z o.o. o/Kraków

Kraków

Opinie o IMPEL SECURITY POLSKA Sp. z o.o. o/Kraków

niezadowolony ;)

Widać, ze wpisują się sami płatni pochlebcy i klakierzy. Wszyscy szczęśliwi i zadowoleni. Byłem dzisiaj w PiP-ie, bowiem firma (Impel Security Polska Sp. z O.O.) nie chce wypłacić mi zaległych pieniędzy. Na korytarzu spotkałem trzy inne osoby z podobnymi problemami i dwie kobiety z tematem mobbingu. Gdyby było tak kolorowo, jak staracie się tutaj to przedstawić, to skąd tyle ludzi ze skargami w Państwowej Inspekcji Pracy, na jednym korytarzu? Tego samego dnia? W jednym mieście? Sami frustraci? Ostrzegam wszystkich przed tą firmą.

IGA

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem,zarobki żenujące a wymagania kosmiczne.Praca z bronią na umowę zlecenie 7 zł na h młody silny meszczyzna a grupowcy emeryci policyjni umowa o pracę ot sprawiedliwosc(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o IMPEL SECURITY POLSKA Sp. z o.o. o/Kraków - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMPEL SECURITY POLSKA Sp. z o.o. o/Kraków