IMPEL SECURITY POLSKA Sp. z o.o. o/Kraków

Kraków

Opinie o IMPEL SECURITY POLSKA Sp. z o.o. o/Kraków

keke

ja problemow nie mialem

oo
@keke 16.01.2018 10:54

no ja tez. w sumie zadnych, nawet przy zzalatwianiu urlopu (=w poprzedniej firmie jak pracowałem, to robili problemy z tym)

edgar

To jedna z najlepszych firm w kraju. Ma bardzo dobrą opinię

Józef

Uczciwie przede wszystkim i w sumie nie jest to trudna robota polecam

Andrzej

W Impelu pracuje ja i jeszcze dwie osoby z mojej rodziny jest ok, pieniadze zawsze na czas wyplacone, umowa taka jak sie chce, zreszta i jak godziny pracy, wystarczy tylko pogadac z kierownikiem i pracowac

Broson

Krakow impel security to. Oszusci. Zwlaszcza artur p kierownik

niezadowolony ;)

Widać, ze wpisują się sami płatni pochlebcy i klakierzy. Wszyscy szczęśliwi i zadowoleni. Byłem dzisiaj w PiP-ie, bowiem firma (Impel Security Polska Sp. z O.O.) nie chce wypłacić mi zaległych pieniędzy. Na korytarzu spotkałem trzy inne osoby z podobnymi problemami i dwie kobiety z tematem mobbingu. Gdyby było tak kolorowo, jak staracie się tutaj to przedstawić, to skąd tyle ludzi ze skargami w Państwowej Inspekcji Pracy, na jednym korytarzu? Tego samego dnia? W jednym mieście? Sami frustraci? Ostrzegam wszystkich przed tą firmą.

IGA

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem,zarobki żenujące a wymagania kosmiczne.Praca z bronią na umowę zlecenie 7 zł na h młody silny meszczyzna a grupowcy emeryci policyjni umowa o pracę ot sprawiedliwosc(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o IMPEL SECURITY POLSKA Sp. z o.o. o/Kraków - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMPEL SECURITY POLSKA Sp. z o.o. o/Kraków