IMPEL SECURITY POLSKA Sp. z o.o. o/Kraków

Kraków

IMPEL SECURITY POLSKA Sp. z o.o. o/Kraków

Opinie o IMPEL SECURITY POLSKA Sp. z o.o. o/Kraków

Kamil

@oo brzmi to całkiem dobrze. A jak ocenisz inne aspekty pracy w IMPEL SECURITY POLSKA? Czy warunki zatrudnienia były dla Ciebie również zadowalające? Dla wielu osób równie ważna jest atmosfera pracy. Czy dla Ciebie jest ona poprawna?

keke

ja problemow nie mialem

oo
@keke 16.01.2018 10:54

no ja tez. w sumie zadnych, nawet przy zzalatwianiu urlopu (=w poprzedniej firmie jak pracowałem, to robili problemy z tym)

edgar

To jedna z najlepszych firm w kraju. Ma bardzo dobrą opinię

Józef

Uczciwie przede wszystkim i w sumie nie jest to trudna robota polecam

Andrzej

W Impelu pracuje ja i jeszcze dwie osoby z mojej rodziny jest ok, pieniadze zawsze na czas wyplacone, umowa taka jak sie chce, zreszta i jak godziny pracy, wystarczy tylko pogadac z kierownikiem i pracowac

Broson

Krakow impel security to. Oszusci. Zwlaszcza artur p kierownik

niezadowolony ;)

Widać, ze wpisują się sami płatni pochlebcy i klakierzy. Wszyscy szczęśliwi i zadowoleni. Byłem dzisiaj w PiP-ie, bowiem firma (Impel Security Polska Sp. z O.O.) nie chce wypłacić mi zaległych pieniędzy. Na korytarzu spotkałem trzy inne osoby z podobnymi problemami i dwie kobiety z tematem mobbingu. Gdyby było tak kolorowo, jak staracie się tutaj to przedstawić, to skąd tyle ludzi ze skargami w Państwowej Inspekcji Pracy, na jednym korytarzu? Tego samego dnia? W jednym mieście? Sami frustraci? Ostrzegam wszystkich przed tą firmą.

IGA

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem,zarobki żenujące a wymagania kosmiczne.Praca z bronią na umowę zlecenie 7 zł na h młody silny meszczyzna a grupowcy emeryci policyjni umowa o pracę ot sprawiedliwosc(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o IMPEL SECURITY POLSKA Sp. z o.o. o/Kraków - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMPEL SECURITY POLSKA Sp. z o.o. o/Kraków