Impel Cleaning

Iława

Impel Cleaning

Opinie o Impel Cleaning

vampire

UWAGA!!!! Impel Iława, to [usunięte przez moderatora]i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za grosze, musiałem zrezygnować, ponieważ niedouczona[usunięte przez moderatora] mnie poniżała, okropny stosunek do pracowników,[usunięte przez moderatora]ludzi na grupie inwalidzkiej, ciągłe pretensje nawet za dobrze wykonaną pracę; Jeżeli ktoś chce zostać wykończony psychicznie zapraszam do Impel w iławskim szpitalu, wszystko, co salowe mówią, co było opisane w iławskim kurierze to prawda. [usunięte przez moderatora], która sobie nie radzi na stanowisku i z własną kulturą poniża ludzi, krzyczy na Nas! Szkoda gadać syf i zarobki??? haha, jakie to zarobki na tak ciężką pracą. UWAGA OSTRZEGAM!!!!

Zostaw opinię o Impel Cleaning - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Cleaning