Opinie o Impel Group w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Impel Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Impel Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Group w Wrocław

Joanna

@Janusz, wszystkie oferty pracy w firmie znajdziesz pod tym adresem https://www.impel.pl/praca.php Zachęcam jednocześnie do dzielenia się opiniami na temat firmy. Napiszcie jak Wam się pracuje w Impel Group, czy jesteście zadowoleni z pensji, jak wygląda atmosfera w firmie. Takie szczere wpisy są na wagę złota.

pracownik VACO

Przyjeżdża sobie technik o inicjałach SK na "cudzy" obiekt wykonać serwis. Papiery wypisuje na miejscu lub w domu bo z tego jest znany. Urządzenia nie są serwisowane !!! Jedzie na kolejny obiekt i kolejny. Na każdym sytuacja się powtarza. Do domu SK ma 120 km. Później na taki obiekt przyjeżdża audytor i obniża oceną z serwisów technikowi który się faktycznie obiektem "opiekuje" za brak wykonywanych serwisów. Ale pan SK cwaniaczek swoje obiekty robi prawdopodobnie prawidłowo. Stąd jego wysoka nota z audytu przeprowadzonego na "jego" obiekcie wynosząca ponad 70 % A technik się wk*...a bo przy serwisie kierownik mówi cyt. "Był poprzedni Pan to dał mi tylko papiery do podpisania powiedział, że jest wszystko ok". Nie, nie jest OK bo urządzeń nie serwisował i przez to obniżył ocenę właściwemu technikowi. Porobiłem zdjęcia z jego serwisu na którym widać, że urządzenia nie są serwisowane. Zdjęć nie mogę tutaj zamieścić ale chętnie je udostępnię oczywiście nie pod swoim imieniem i nazwiskiem. Nie chcę być po prostu rozpoznany ani wyjść na donosiciela. Niestety praktyki tego Pana obniżają w oczach klientów ocenę firmy. Całe szczęście, że jest wdrażany nowy system i pan SK niestety dla niego będzie musiał faktycznie serwisować urządzenia.

Janusz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Joanna

Czy ktoś może pomóc użytkownikowi @zainteresowana? Napiszcie, jakie kwalifikacje będą niezbędne, by zatrudnić się w centrali firmy. Czy wiecie, jakie warunki oferuje pracodawca? Czy organizuje szkolenia i daje możliwość rozwoju? Zapraszam Was do merytorycznej dyskusji.

1 etap- rozmowa telefoniczna - konkretne pytania i informacja zwrotna, 2 etap spotkanie w siedzibie w większym gronie, do tego trzy zadania do wykonania, informacja, ze do końca tyg w którym było spotkanie będzie odpowiedz i cisza. Dodatkowo wysłalam zapytanie do osoby z HR po uplywie terminu z prosba o informacje zwrotną i nie dostalam zadnej odpowiedzi. Wydawało mi się, ze jest to poważna firma, podchodząca do rekrutacji z odpowiedzialnoscia ale sie rozczarowalam. NIe chciałabym pracować w takiej organizacji, gdzie podstawowe zasady zwiazane chociażby z kultura osobistą tak funkcjonują. Nie polecam,

Pytania dot. tego co było wczesniej, zachowań w róznych sytuacjach, preferencji jesli chodzi o prace.

zainteresowana

Hej, czy jest tu ktoś kto pracuje w biurze? czy mógłby ktoś napisać jak wygląda praca w centrali? jaka atmosfera? jakie obowiązki? jakie warunki płacowe proponują na początek? jakie benefity?czy polecacie? z góry dziękuje za informacje

Irek

Albo praca i kasa czy leżenie w domu bez kasy?

Joanna

@Adrian, dołączam się do pytań. Czy znajdzie się tutaj obecnym pracownik, który może na nie odpowiedzieć? Czy firma Impel Group prowadzi może w tej chwili rekrutację? Odpowiedzi na te i inne pytania, które mogą pomóc ludziom w podjęciu decyzji o współpracy będę pomocne.

Joanna

Jeśli ktoś z was jest zainteresowany pracą w Impel Group to na pewno ucieszycie się z informacji o targach pracy we Wrocławiu i w Poznaniu. Firma zaprasza chętnych do współpracy do odwiedzenia swojego stanowiska 11 kwietnia we Wrocławiu w Hali Stulecia i 18 kwietnia w Poznaniu MTP - Pawilon 15. Więcej informacji znaleźć można na stronie firmy: https://www.impel.pl/ . W zakładce "praca" znajdziecie również aktualne oferty pracy z kilku miast Polski, jak np. Warszawa, Wrocław, Opole itd. Jeśli ktoś zdecyduje się na złożenie aplikacji do Impel Group napiszcie, jak przebiega proces rekrutacyjny, jakie są warunki pracy oraz wasze osobiste odczucia po pierwszym spotkaniu.

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Impel
@Bartek

Bartku, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony z aktualnymi ofertami pracy: www.impel.pl/praca

Wancik

Może mi ktoś podpowiedzieć coś w temacie pracy dla technika ds. higieny? Czy zarobie godziwe pieniądze? Czy macie jakieś dodatki np. socjalny lub multispport?Czy ogólnie atmosfera w firmie sprzyja pracy?

Gregor
@Wancik

Jeśli 2500 zł brutto to godziwe pieniądze, to tyle zarabia technik Vaco. Z dodatków jedynie multisport, który musisz opłacić 90 zł

tymek
@Gregor

Dobra atmosfera i fajni ludzi, z którymi chce się pracować, A co do zarobków, to wcale nie jest tak najgorzej.

Byly pracownik

Widzialem wiele w tej firmie bylem swiadkiem wielu spraw ogolnie praca super kontakt z klientem auto telefon jestes sobie panem niestety podejscie kadry kierujacej na niskim poziomie do pracownika co powoduje stres zniechecenia klamstwa i oszustwa. Ogolnie robiona atmosfera spychologi jeden na drugiego o wszystko trzeba sie prosic i prosic duzo rzeczy im umyka i zapominaja i przypominaja sobie w najmniej oczekiwanym momencie szkoda mi tej pracy ale zostalem zmuszony do tego aby odejsc wiele zrobilem dla Vaco... Oczywisci w oczach kierownictwa to nic wielkiego nawet dziekuje nie usyszlem czlowiek jest tylko popychadlem w korporacji. A co do wyplat to nic wielkiego ze sa na czas a o podwyrzkach mozna zapomniec ja czekalem pol roku ciagle bylo za miesiac za miesiac

Maleńka

A ja mam pytanie na inny temat?Pracuje w tej firmie Impel od czerwca w województwie. KUJAWSKO Pomorskim w Inowrocławiu czy w wszystkich filiach i regionach i na swieta Bozego Narodzenia nie ma paczek itp... czy tylko wybrani dostają ???

Joanna

@norbert czy tak jak planowałeś, zacząłeś pracę w Impel 2 listopada? Jeśli tak, to możesz powiedzieć jakie są Twoje pierwsze wrażenia z nowej pracy po tych niecałych 2 tygodniach? Jak oceniasz sposób w jaki wdrażani są nowi pracownicy?

norbert

Przeglądam od kilku godzin strony z info o Impel bo od 2 list.zaczynam robote; rzeczywiście mają bardzo dobre wyniki finansowe więc chyba dokonałem dobrego wyboru.

Joanna

@Ciekawy jeśli podanie dodatkowych informacji mogło by sprawić, że zostaniesz rozpoznany, a chcesz tego uniknąć, to oczywiście rozumiem, że nie chcesz podawać dodatkowych szczegółów. Nie jestem jednak, tak jak podejrzewasz związana z firmą VACO Sp. z o.o.. Jestem pracownikiem gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w tej firmie oraz na tym, by osoby szukające tu opinii na jej temat mogły znaleźć odpowiedzi na swoje pytania. Myślę, że Twój komentarz będzie również dla nich przydatny.

Ciekawy

Joanno czytajac Twoje wpisy nietrudno odganac ze jestes pracownikiem VACO i to raczej nie szeregowym zatem wybacz ale nie podam tu zadnych danych po ktorych moglbym byc zidentyfikowany. Tak jak pisalem - w kazdej pracy bywaja lepsze i gorsze dni - firma zapewnia umowe o prace (choc obecnie nie jest to juz jakims ewenementem na rynku pracy) zaplecze socjalne jest przyzwoite a pensja jest zawsze na czas aczkolwiek jest kilka rzeczy ktore z cala pewnoscia nalezaloby wytknac - sa to jednak rzeczy ktore wychodza w "praniu" i zrozumie je jedynie osoba ktora jest juz zatrudniona zatem opisywanie ich i tak niczego nie powie ewentualnym zainteresowanym - dla jasnosci - pomijam kwestie personalne bo w kazdej pracy zawsze znajdzie sie jakis lizus, jakis donosiciel czy zlosliwiec. Dla zainteresowanych praca technika powiem tylko ze niezbedna jest dobra organizacja pracy wlasnej , asertywnosc , umiejetnosc rozmowy z klientem , zmysl techniczny i.......samozaparcie.

Joanna

@Czyścik aplikację na tą ofertę pracy można składać jeszcze tylko dziś. Mam nadzieje, że zdążyłeś na nią odpowiedzieć. Jeśli weźmiesz udział w procesie rekrutacji, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach.

Czyścik

Widziałam ofertę pracy dla technika ds. higieny w Kołobrzegu. Może ktoś się orientuje czy oferta jest jeszcze aktualna? Jakie wymagania na początek oczekuje firma? Może ktoś podpowie bo to zawsze lepiej wiedzieć trochę więcej przed rozmową rekrutacyjną.

Joanna

@Nie jestem robotem Ty masz odmienne zdanie na temat tego jakim pracodawcą jest VACO Sp. z o.o.? Mógłbyś podzielić się swoją opinią? Każda dodatkowa informacja może być cenna dla osób, które biorą pod uwagę firmę VACO jako potencjalnego pracodawcę.

Joanna

@Ciekawy a jak wygląda praca w Twoim rejonie? Długo pracujesz już w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat warunków pracy w VACO Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Group - Wrocław

• Jak się pracuje w Impel Group?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Group?

Kandydaci do pracy w Impel Group napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Group

Impel Group