Opinie o Polen Personal Kamil Skalmierski w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polen Personal Kamil Skalmierski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Polen Personal Kamil Skalmierski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polen Personal Kamil Skalmierski w Łódź

xxx

Panie Kamilu mam pytanie, bo firma ISSP wysyła ludzi do Buggingen, a dlaczego tutaj tylko nieliczni pojechali?

wioletta

a to gdzie byłas wioletta przy pakowaniu?w jakich firmach?

Wioletta

Chodzi mi oczywiście o te same oferty Polen Personal na pakowanie elektroniki i książek...tylko z wcześniejszych terminów

wioletta

polen personal miał jakies inne oferty dla kobiet?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Wioletta

Witam Mam pytanie odnośnie wieku do tej pracy...pisał Pan wcześniej tu na forum,że wiek jest nie istotny,a w ogłoszeniu na osclass.com pisze,że potrzebujecie ludzi młodych...to jak to jest?...i tak jak pisałam wcześniej,że od września wysyłam co jakiś czas do was CV z wcześniejszych waszych ogłoszeń...z tego również i zero odzewu od września...czy chodzi właśnie o ten wiek,bo jestem po 40?...A pracowałam już 2 razy w Niemczech między innymi na pakowaniu...Pozdrawiam

a z innych ofert nie ma nic pan innego dla kobiet?

Polen Personal Kamil Skalmierski

Witam ! Można jechać nawet z Bradem Pittem ,jednak preferowane są Panie. Myślę,że na początku przyszłego tygodnia (poniedziałek) będę wiedział co z następnym terminem... Pozdrawiam ! Kamil Skalmierski Polen Personal

karolcia26

Witam dzisiaj wysłałam cv na oferte pakowanie i komisjonowanie.Chciałabym się dowiedzieć czy moje cv bedzie rozpatrywane i czy mam szanse na wyjazd.Z góry dzìękuje:)

A kiedy bedzie wiadomo czy ten pracodawca kogoś jeszcze chce 18 listopada?

Polen Personal Kamil Skalmierski

Witam ! Pensja to 8,19 euro brutto/h Przy pierwszej klasie podatkowej to ok. 6,16 euro netto/h Minimum 151 godzin pracy na miesiąc x 6,16 euro = 930 euro netto Dieta 6 euro netto/dzień pracy 6 euro netto x 20 dni pracy = 120 euro netto diety Razem= 1050 euro netto -150 euro mieszkanie =ok.900 euro netto Tak to mniej więcej wygląda.Praca jest w firmie Pearl w Buggingen. Proszę wejść na stronę pearl kropka de Czy praca jest ciężka ? Na pewno tempo pracy jest spore :) Pozdrawiam ! Kamil Skalmierski Polen Personal

kamila
@Polen Personal Kamil Skalmierski

dziekuje za odpowiedz, nie chce zameczac ale tylko czy moge jechac z mezem ?

@kamila

jeśli preferowane są kobiety to twojego męża i tak nie wezmą.. za dużo chętnych kobiet

olwia

To bardzo miło z Pana strony, dziękujemy. Mamy nadzieje, że tym razem się uda:)Pozdrawiam

Kamila
@olwia

.Praca polega na komisjonowaniu,pakowaniu w karton elektroniki,książek,perfum i innych artykułów. czy ciezka jest praca ? Nie mam zbyt duzo sil :/ ile faktycznie mozna zarobic ? po odliczeniu kosztow na miejscu ? czy moge jechac z mezem ?

edyta

Panie Kamilu a w jakim mieście jest ta praca?

Polen Personal Kamil Skalmierski

Szanowna Pani, rozmawiałem z pracodawcą i poprosiłem aby ponownie rozważył nadesłane (niezaakceptowane) kandydatury . Pozdrawiam! Kamil Skalmierski Polen Personal

xxx

Witam ! Czyli jednak jest szansa , że pojadą jeszcze osoby 18.11 , które nie zakwalifikowały się teraz , tak ? Wie Pan.. jak Pan napisał do mnie sms'a z terminem wyjazdu to odebrałam to tak jakbym już była zakwalifikowana . Trochę to dziwne , że tak to wyszło.. Pozdrawiam.

MARTa

ajak ktos wyslal cv i pan do niego nie dzwonil to jest szansa? ze pan jeszcze zadzwoni?

Sweet

Ja też się nie zakwalifikowałam . A co do stawek .. To nie jest Holandia więc myślę , że nie ma tu stawek wiekowych tylko płacą tak jak jest napisane w ogłoszeniu.

looool:D

witam jakie stawki sa na osobe jezeli ma 19 lat? ile za chotel i czy opłaca sie jechac?

Polen Personal Kamil Skalmierski

Witam ! Na najbliższy termin 11.11.2013 jedzie kilka osób,los tych którzy nie jadą na 11.11 nie jest do końca przesądzony - tak jak Państwu napisałem w sms-ie ,ponownie wyślę kandydatury tych osób na termin 18.11.2013 .Pyta Pani o motywy jakimi kierował się pracodawca przy wyborze pracownika ? Przypuszczam ,że otrzymał kilkanaście tysięcy zgłoszeń (kandydaci o podobnej charakterystyce),może nawet więcej.Więc raczej zadecydował przypadek...Proszę pamiętać,iż do tej pracy aplikują nie tylko osoby z naszego kraju. Informacje będę przesyłał Państwu na bieżąco. Pozdrawiam ! Kamil Skalmierski Polen Personal

oliwa

Niestety na zakwalifikowałam się na wyjazd 11 listopada:/ Panie Kamilu mógłby Pan powiedzieć czym Niemiecki pracodawca się kierował? i jak jest szansa, że 18 któś pojedzie?

aaa

Witam ! Wie Pan już coś może na temat wyjazdu? Może wyjazd zostanie przełożony? Mógłby Pan nas poinformować. Nie wiemy co mamy robić a ta niepewność Nas dobija. Pozdrawiam !

Zostaw merytoryczną opinię o Polen Personal Kamil Skalmierski - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polen Personal Kamil Skalmierski?

Kandydaci do pracy w Polen Personal Kamil Skalmierski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polen Personal Kamil Skalmierski
2.8/5 Na podstawie 114 ocen.
  • ul. Zacisze 24
    95-002 Łódź